Oficiální Výsledková listina Jenštejnská pětka 2019
7. 9. 2019

hlavní trať 5 km Kategorie muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Flegl VlastimilVrchlabí#15#00:17:34Detail
2. Mach TomasZtělesněné Zlo#30#00:17:38+00:00:04.28Detail
3. Doktor TomášPřezletice#11#00:17:40+00:00:06.28Detail
4. Mach JanisAC Sparta Praha#152#00:18:07+00:00:33.28Detail
5. Tall PavelŘež; Pivovar MOUCHA#54#00:18:57+00:01:23.28Detail
6. Pražák AdamPraha 3#160#00:19:25+00:01:51.28Detail
7. Černý JáchymRadonice#8#00:19:53+00:02:19.28Detail
8. Jansta JosefPraha 9 Prosek#153#00:20:33+00:02:59.28Detail
9. Šebek JiříOsek u Sobotky#44#00:20:47+00:03:13.28Detail
10. Parma JiříJenštejn#36#00:21:22+00:03:48.28Detail
11. Hartman VojtěchKostelec nad Černými lesy#163#00:21:48+00:04:14.28Detail
12. Hájek RomanDrevcice #158#00:21:50+00:04:16.28Detail
13. Woronycz PetrJenštejn#60#00:21:54+00:04:20.28Detail
14. Štěpánek DušanKloknerova Bouda#156#00:21:54+00:04:20.28Detail
15. Dostálek TomášJenštejn#147#00:22:04+00:04:30.28Detail
16. Kořínek OndřejBrandýs nad Labem#26#00:22:06+00:04:32.28Detail
17. Sabadoš Daniel Jenštejn #41#00:22:26+00:04:52.28Detail
18. Kautsky radovanVinor#25#00:22:29+00:04:55.28Detail
19. Hurt Lukáš Horní Počernice#22#00:22:32+00:04:58.28Detail
20. Gruber MichalBrandys nad Labem#18#00:22:37+00:05:03.28Detail
21. Douša VáclavJenštejn#12#00:22:47+00:05:13.28Detail
22. Nettl TomášČernošice#34#00:22:56+00:05:22.28Detail
23. Benedikt MatějBrandýs nad Labem#5#00:22:57+00:05:23.28Detail
24. Roudnický TomášDřevčice#40#00:23:31+00:05:57.28Detail
25. Čičvak MarekJenštejn#9#00:23:40+00:06:06.28Detail
26. NYKL ErikBrandýs n.Labem#35#00:23:42+00:06:08.28Detail
27. Šimůnek JanPodolanka#47#00:24:00+00:06:26.28Detail
28. Zeman Michal#61#00:24:17+00:06:43.28Detail
29. Melichar TomasVykan#33#00:24:28+00:06:54.28Detail
30. Šimoník MartinPraha 10 - Vršovice#46#00:24:31+00:06:57.28Detail
31. Fidler TomášJenštejn#13#00:24:35+00:07:01.28Detail
32. Elgner Robert#168#00:24:37+00:07:03.28Detail
33. Klimeš JanJenštejn#76#00:24:56+00:07:22.28Detail
34. Petera PetrPraha#154#00:25:49+00:08:15.28Detail
35. Fryk PetrJenštejn#16#00:25:53+00:08:19.28Detail
36. Vavřička Fratišek#73#00:26:13+00:08:39.28Detail
37. Šulc JanPřezletice#51#00:26:29+00:08:55.28Detail
38. Kasalý PřemyslJenštejn#23#00:26:41+00:09:07.28Detail
39. Pražák AndrejPraha 3#162#00:27:31+00:09:57.28Detail
40. Chmura VitPraha#165#00:27:34+00:10:00.28Detail
41. Vondráček PetrSplašený hovado#57#00:27:37+00:10:03.28Detail
42. Malsagov Maxim#31#00:28:16+00:10:42.28Detail
43. Dvořák MartinJenštejn#109#00:28:25+00:10:51.28Detail
44. Hájek Roman Drevcice#159#00:28:51+00:11:17.28Detail
45. Valenta JiříLetňany#56#00:28:58+00:11:24.28Detail
46. Petrů TomášSTS Chvojkovice Brod#37#00:29:07+00:11:33.28Detail
47. Škop VladimírSokol Záryby#48#00:30:00+00:12:26.28Detail
48. Pražák AlexejPraha 3#161#00:30:54+00:13:20.28Detail
49. Domalíp Hynek#102#00:36:36+00:19:02.28Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz