Oficiální Výsledková listina Krokudy Run Litoměřice
31. 8. 2019

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Eliáš LukášBK Běkodo Teplice#5#M35plus1.00:40:25Detail
2. Matěcha MiroslavTeplice#26#M35plus2.00:40:29+00:00:04.04Detail
3. Masorsič JiříStřížák#25#M35plus3.00:40:39+00:00:14.04Detail
4. Horkulič Martin Happy Loop#10#M35plus4.00:41:36+00:01:11.04Detail
5. Klug PavelChotěšov#16#Mdo351.00:41:52+00:01:27.04Detail
6. Nekolová SimonaMK Kladno#52#Zdo351.00:42:30+00:02:05.04Detail
7. Matěcha DavidTeplice#77#M35plus5.00:43:37+00:03:12.04Detail
8. Souhrada Pavel#78#M35plus6.00:44:25+00:04:00.04Detail
9. Jahoda ZdeněkBK BĚKODO TEPLICE #13#M35plus7.00:45:13+00:04:48.04Detail
10. Polan MichalKC Kutná Hora#33#M35plus8.00:45:45+00:05:20.04Detail
11. Fílová JanaBK Běkodo Teplice#6#Z35plus1.00:46:06+00:05:41.04Detail
12. Musil MichalKeblice#27#M35plus9.00:46:58+00:06:33.04Detail
13. Hendrychova PetraLitomerice#51#Z35plus2.00:47:21+00:06:56.04Detail
14. Muzička MichalLitoměřice#28#M35plus10.00:48:01+00:07:36.04Detail
15. Butalová MarcelaLovosice#71#Zdo352.00:48:11+00:07:46.04Detail
16. Vakrčka PavelČeský Brod#66#M35plus11.00:48:11+00:07:46.04Detail
17. Kukal ŠtěpánLitoměřice#62#M35plus12.00:48:49+00:08:24.04Detail
18. Mareš JaromírLitoměřice#64#M35plus13.00:49:58+00:09:33.04Detail
19. Zemanová JanaASK Lovosice#49#Z35plus3.00:50:50+00:10:25.04Detail
20. John VladimírLovosice#75#M35plus14.00:50:51+00:10:26.04Detail
21. Votzroubek MichalKrokudy#54#Mdo352.00:51:26+00:11:01.04Detail
22. Sikorová LenkaMusher klub JCC#39#Zdo353.00:51:55+00:11:30.04Detail
23. Chundelák Tomáš#12#Mdo353.00:52:09+00:11:44.04Detail
24. Vyvial Jiří#47#M35plus15.00:52:15+00:11:50.04Detail
25. Štercl MarianLitoměřice#61#M35plus16.00:52:27+00:12:02.04Detail
26. Rybáček Jardatrenovanibehu.cz#36#M35plus17.00:52:30+00:12:05.04Detail
27. Klug PavelChotěšov#15#M35plus18.00:52:42+00:12:17.04Detail
28. Waldhauser PetrVelké Žernoseky#69#M35plus19.00:53:09+00:12:44.04Detail
29. Ehrlich JaroslavKB Kamenický Šenov#68#M35plus20.00:54:04+00:13:39.04Detail
30. Šulíková KateřinaÚštěk #76#Zdo354.00:54:12+00:13:47.04Detail
31. Langerová MichaelaLiběchov#23#Z35plus4.00:54:47+00:14:22.04Detail
32. Konvalinka MartinKravaře v Čechách#17#M35plus21.00:54:47+00:14:22.04Detail
33. Vyvialová KláraASK Lovosice#48#Zdo355.00:54:51+00:14:26.04Detail
34. Landa PatrikLitoměřice#22#M35plus22.00:55:43+00:15:18.04Detail
35. Ludvík StandaLitoměřice#24#Mdo354.00:55:53+00:15:28.04Detail
36. Korous JanLitoměřice#55#Mdo355.00:56:16+00:15:51.04Detail
37. Kučera MarekTatranská strela#21#Mdo356.00:56:30+00:16:05.04Detail
38. Sedláčková MichaelaHappy Loop Team#38#Zdo356.00:57:09+00:16:44.04Detail
39. Čapek JanVelké Žernoseky#73#Mdo357.00:58:05+00:17:40.04Detail
40. Jehlička JiříJehla Team#14#M35plus23.00:58:20+00:17:55.04Detail
41. Myková EliškaÚstí nad Labem#60#Zdo357.00:58:23+00:17:58.04Detail
42. Vadlejch KarelGlen tým#70#M35plus24.00:59:35+00:19:10.04Detail
43. Tvrzník TomášRotaract club Most#45#Mdo358.00:59:36+00:19:11.04Detail
44. Doležal TomášSK Stará kovárna#50#M35plus25.01:00:13+00:19:48.04Detail
45. Malát MartinRoudnice nad Labem#65#M35plus26.01:00:29+00:20:04.04Detail
46. Kundla IvanLovosice#67#Mdo359.01:01:23+00:20:58.04Detail
47. Pechanová LenkaLitoměřice#32#Z35plus5.01:04:09+00:23:44.04Detail
48. Ungerová Tereza Ask lovosice atletika #46#Zdo358.01:04:19+00:23:54.04Detail
49. Burada DanielPerníček Praha#63#Mdo3510.01:04:23+00:23:58.04Detail
50. Rybáková LenkaKC Kutná Hora#37#Zdo359.01:06:36+00:26:11.04Detail
51. Borský AlešRWTTC#2#M35plus27.01:06:57+00:26:32.04Detail
52. Porubová LudmilaBohušovice nad ohří#34#Z35plus6.01:06:58+00:26:33.04Detail
53. Hetzerova HanaLitoměřice #9#Z35plus7.01:07:13+00:26:48.04Detail
54. Musil Jiří#74#M35plus28.01:07:14+00:26:49.04Detail
55. Škutchan RomanLitoměřice#43#Mdo3511.01:07:51+00:27:26.04Detail
56. Franek MilanFranis Lovo#57#M35plus29.01:08:00+00:27:35.04Detail
57. Šímová DrahomíraŽITENICE#42#Z35plus8.01:08:11+00:27:46.04Detail
58. Boubelíková Lenka #3#Zdo3510.01:08:25+00:28:00.04Detail
59. Hejkalová PavlínaLitoměřice#8#Zdo3511.01:08:40+00:28:15.04Detail
60. Novotná Lenka#72#Z35plus9.01:09:08+00:28:43.04Detail
61. Rikl MilanŽitenická žihadla #35#M35plus30.01:09:27+00:29:02.04Detail
62. Pardubická AnnaLitoměřice#30#Zdo3512.01:09:29+00:29:04.04Detail
63. Kubinec VáclavLitoměřice#53#M35plus31.01:10:25+00:30:00.04Detail
64. Nováková MarcelaLitoměřice#29#Z35plus10.01:11:07+00:30:42.04Detail
65. Pardubický JanLitoměřice#31#Mdo3512.01:13:10+00:32:45.04Detail
66. Houdova MonikaDěčín#11#Zdo3513.01:13:11+00:32:46.04Detail
67. Koš JiříKrušnoman TT Litvínov#59#M35plus32.01:15:34+00:35:09.04Detail
68. Kafková KateřinaÚstí nad Labem#58#Zdo3514.01:15:35+00:35:10.04Detail
69. Černá PetraNové Kopisty#56#Zdo3515.01:17:47+00:37:22.04Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz