Oficiální Výsledková listina Vítkovská 10 - září
4. 9. 2019

10 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Splítek KarelPraha 6#36#M1.Muži do 391.00:37:38.7000:18:57.1100:18:41.59DetailFoto
2. Chyba JiříNutrend Specialized#52#M2.Muži do 491.00:37:50.41+00:00:11.7100:18:57.4700:18:52.93DetailFoto
3. Potrok PeterAC Rumburk#29#M3.Muži do 492.00:37:57.13+00:00:18.4300:18:56.3400:19:00.78DetailFoto
4. Valek Marian#41#M4.Muži do 493.00:38:14.55+00:00:35.8500:18:57.7900:19:16.76DetailFoto
5. Sosna Tomášhajdik team#63#M5.Muži do 392.00:38:55.68+00:01:16.9800:18:57.2200:19:58.45DetailFoto
6. Ondráček RadimEkonom Praha#3#M6.Muži do 494.00:39:06.85+00:01:28.1500:19:02.0000:20:04.84DetailFoto
7. Kučera VáclavPraha 10#53#M7.Muži od 501.00:39:40.35+00:02:01.6500:19:19.7800:20:20.56DetailFoto
8. Bönisch RadekSokol Říčany#1#M8.Muži do 495.00:40:32.65+00:02:53.9500:19:36.1900:20:56.45DetailFoto
9. Kulhavy VaclavTurnov#31#M9.Muži do 496.00:42:12.44+00:04:33.7400:20:22.4200:21:50.01DetailFoto
10. Strmiska OndřejČeské Budějovice#48#M10.Muži do 393.00:43:59.16+00:06:20.4600:21:16.7000:22:42.46DetailFoto
11. Mazoch Břetislav#57#M11.Muži do 394.00:44:10.49+00:06:31.7900:21:52.6200:22:17.87DetailFoto
12. Pučecík Karel#64#M12.Muži do 395.00:44:16.07+00:06:37.3700:21:46.9400:22:29.12DetailFoto
13. Szonda IstvanTJ Sokol Praha Liben#4#M13.Muži do 497.00:44:19.11+00:06:40.4100:21:28.9300:22:50.17DetailFoto
14. Zaremba Janreebok run orek#62#M14.Muži do 396.00:44:23.39+00:06:44.6900:21:32.6100:22:50.78DetailFoto
15. Vagner DmitrijPraha#30#M15.Muži do 397.00:44:32.14+00:06:53.4400:22:10.6100:22:21.53DetailFoto
16. Cibík MilanPraha 12#27#M16.Muži od 502.00:45:00.27+00:07:21.5700:22:04.8500:22:55.41DetailFoto
17. Novák DavidCB Praha 13#45#M17.Muži od 503.00:45:23.59+00:07:44.8900:22:18.2400:23:05.34DetailFoto
18. Vyšínová MarkétaSpeedy Pugs Dolní Chabry#5#F1.Ženy do 491.00:45:27.98+00:07:49.2800:22:05.2500:23:22.73DetailFoto
19. Fulín JanKarlín#24#M18.Muži do 498.00:45:37.12+00:07:58.4200:22:29.3000:23:07.81DetailFoto
20. Vyšín StanislavSpeedy Pugs Dolní Chabry#6#M19.Muži od 504.00:45:45.40+00:08:06.7000:22:14.6100:23:30.78DetailFoto
21. Gregušiak LubomírPetřiny#50#M20.Muži do 398.00:47:18.56+00:09:39.8600:23:00.7500:24:17.80DetailFoto
22. Glettnik PetrCibi team#59#M21.Muži do 399.00:47:57.80+00:10:19.1000:23:18.4500:24:39.35DetailFoto
23. Dvořák TomášMK Kladno#42#M22.Muži do 499.00:49:43.34+00:12:04.6400:25:36.2600:24:07.08DetailFoto
24. Dvořák Leoš#55#M23.Muži do 4910.00:49:55.78+00:12:17.0800:25:32.5800:24:23.20DetailFoto
25. Pánek MichaelKarlín#58#M24.Muži do 4911.00:49:55.86+00:12:17.1600:25:32.6900:24:23.16DetailFoto
26. Sova JanMP Praha#28#M25.Muži od 505.00:50:08.41+00:12:29.7100:25:24.6700:24:43.74DetailFoto
27. Šmíd Jan#61#M26.Muži do 4912.00:50:31.76+00:12:53.0600:25:00.2200:25:31.53DetailFoto
28. Lenhart DavidBrno#49#M27.Muži do 4913.00:50:44.49+00:13:05.7900:24:48.9800:25:55.50DetailFoto
29. Průchová KateřinaPraha#23#F2.Ženy do 492.00:50:58.44+00:13:19.7400:25:11.0700:25:47.37DetailFoto
30. Kutmon TomášPraha Modřany#33#M28.Muži do 4914.00:51:02.28+00:13:23.5800:25:33.3700:25:28.91DetailFoto
31. Korejčík PetrPraha 9#65#M29.Muži do 4915.00:52:37.75+00:14:59.0500:25:08.7500:27:28.99DetailFoto
32. Fiedler Adam#20#M30.Muži do 4916.00:53:20.81+00:15:42.1100:25:42.1800:27:38.63DetailFoto
33. Vránová DenisaPraha#9#F3.Ženy do 391.00:54:39.56+00:17:00.8600:26:48.9400:27:50.61DetailFoto
34. Behenský JanRUN magazine team#22#M31.Muži do 3910.00:55:13.97+00:17:35.2700:25:02.4600:30:11.50DetailFoto
35. Vyzinová Lenka#19#F4.Ženy do 392.00:56:16.31+00:18:37.6100:27:42.2500:28:34.06DetailFoto
36. Nečas ArnoštReferee/Bystřice#60#M32.Muži od 506.00:57:30.06+00:19:51.3600:27:45.7700:29:44.29DetailFoto
37. Ondráčková VeronikaEkonom Praha#56#F5.Ženy do 493.00:57:31.23+00:19:52.5300:28:32.2500:28:58.98DetailFoto
38. Karolová VeronikaPraha#44#F6.Ženy do 393.00:58:18.60+00:20:39.9000:27:26.2700:30:52.33DetailFoto
39. Kočí NikolaPraha#43#F7.Ženy do 394.00:58:26.44+00:20:47.7400:28:26.3800:30:00.06DetailFoto
40. Rakušanová Linda#21#F8.Ženy do 395.01:00:04.39+00:22:25.6900:28:23.1200:31:41.27DetailFoto
41. Koloc PavelAC Total Zero#7#M33.Muži od 507.01:09:13.94+00:31:35.2400:35:23.4200:33:50.51DetailFoto
DNF Horáček OndřejPraha#11#MMuži do 39DNF DetailFoto
DNS Hudák Martin#10#MMuži do 49DNS 00:09:26.3800:00:11.28DetailFoto
DNS Müllerová AnnaPraha#12#FŽeny do 39DNS 00:05:55.7800:00:11.52DetailFoto
DNS Domorád MiroslavUCB-ČS running team#8#MMuži do 49DNS 00:05:58.1100:00:08.63DetailFoto
DNS Wanderlinder Luis#34#MMuži do 39DNS 00:22:06.1000:02:04.27DetailFoto
DNS Farkašová Tereza#13#FŽeny do 39DNS DetailFoto
DNS Dvořák AntonínSRTG Praha#15#MMuži do 39DNS DetailFoto
DNS Jonášová AnnaPraha9#16#FŽeny do 39DNS DetailFoto
DNS Stefanides DavidPraha#17#MMuži do 39DNS DetailFoto
DNS Šrámek JiříPraha#35#MMuži do 39DNS DetailFoto
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz