Oficiální Výsledková listina Hornokrutská 40
10. 8. 2019

hlavní

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Pohl MiloslavNymburk#39#39Mdo401.01:13:20.47Detail
2. Mašín RomanZásmuky#30#30Mdo402.01:13:20.49+00:00:00.01Detail
3. Bartoš KarelBike and Surf Team#25#25M40plus1.01:13:21.20+00:00:00.72Detail
4. Rezek LubošCK Vinohradské Šlapky#45#45M40plus2.01:13:24.37+00:00:03.89Detail
5. Procházka JiříBTK EUROBIKE Praha#13#13M40plus3.01:13:26.30+00:00:05.82Detail
6. Miškovský LiborCSC klub z.s.#51#51M40plus4.01:14:11.73+00:00:51.25Detail
7. Strnas RomanGalaxy Cyklošvec Stevens#47#47Mdo403.01:16:19.67+00:02:59.19Detail
8. Adámek LukášLošany#15#15Mdo404.01:16:21.38+00:03:00.90Detail
9. Hanzel IvanKAVALIERGLASS#33#33M40plus5.01:19:50.61+00:06:30.13Detail
10. Khek RomanMnichovice#3#3M40plus6.01:19:55.04+00:06:34.56Detail
11. Fuxa MartinMTB Team RZ#2#2Mdo405.01:20:06.20+00:06:45.72Detail
12. Malinsky MartinMTBTeamRz#1#1Mdo406.01:20:12.67+00:06:52.19Detail
13. Peterka JiříPraha#17#17M40plus7.01:20:27.51+00:07:07.03Detail
14. Daneš VladimírSázava#27#27Mdo407.01:20:30.49+00:07:10.01Detail
15. Holoubek JosefOpatovice I#12#12Mdo408.01:21:29.03+00:08:08.55Detail
16. Hába JanJoskatel Team#43#43Mdo409.01:22:15.81+00:08:55.33Detail
17. Svoboda MiroslavAEES Cyclůing Team#8#8M40plus8.01:23:57.92+00:10:37.44Detail
18. Bartošová MartinaEXPRESCZ - TUFO TEAM KOLÍN#26#26Zdo401.01:25:23.42+00:12:02.94Detail
19. Steinbachová BělaBikePart.cz#31#31Zdo402.01:27:11.99+00:13:51.51Detail
20. Vyhnanek MartinUhlířské Janovice#11#11Mdo4010.01:27:31.03+00:14:10.55Detail
21. Volf PetrAgro Kolín#14#14M40plus9.01:28:03.86+00:14:43.38Detail
22. Gut MarekSázava#29#29M40plus10.01:29:15.98+00:15:55.50Detail
23. Brodil PavelČerčany#44#44M40plus11.01:29:27.36+00:16:06.88Detail
24. Pokorná VeronikaKolín#46#46Zdo403.01:29:29.98+00:16:09.50Detail
25. Švarcbach MichalKNC#57#57M40plus12.01:30:35.76+00:17:15.28Detail
26. Kontraba AntonínKrymlov#34#34Mdo4011.01:31:21.11+00:18:00.63Detail
27. Pokorna KarolinaLondyn#52#52Zdo404.01:31:47.53+00:18:27.05Detail
28. Skalický Tomáš Rasovice #40#40M40plus13.01:32:36.27+00:19:15.79Detail
29. Pejša MichalSázava#5#5M40plus14.01:32:50.73+00:19:30.25Detail
30. Šída MartinPraha#19#19M40plus15.01:33:23.99+00:20:03.51Detail
31. Mašek RadekPEKASS#36#36M40plus16.01:34:29.93+00:21:09.45Detail
32. Šimůnek DavidJoskatel Team#24#24Mdo4012.01:34:36.81+00:21:16.33Detail
33. Čálková MarieUhlířské Janovice#41#41Z40plus1.01:37:55.52+00:24:35.04Detail
34. Šafra PavelJoskatel team#20#20M40plus17.01:38:54.85+00:25:34.37Detail
35. Vosecký Miloš VáclavČeský Brod#37#37M40plus18.01:39:14.15+00:25:53.67Detail
36. Lachman JaroslavPraha#60#60Mdo4013.01:42:20.42+00:28:59.94Detail
37. Wagstaft SebLondon#9#9M40plus19.01:43:05.83+00:29:45.35Detail
38. Sitter MirekStříbrná Skalice#49#49M40plus20.01:43:17.75+00:29:57.27Detail
39. Hoffmann MiroslavHryzely#54#54M40plus21.01:44:02.11+00:30:41.63Detail
40. Pála VáclavJoskatel Team#21#21M40plus22.01:44:08.34+00:30:47.86Detail
41. Pajer JosefNa Pohodu#35#35M40plus23.01:44:23.44+00:31:02.96Detail
42. Buchar ZdeněkUhlířské Janovice#50#50M40plus24.01:47:19.95+00:33:59.47Detail
43. Peterková KateřinaPraha 4#18#18Z40plus2.01:48:39.51+00:35:19.03Detail
44. Švarcbachová JarkaKNC#59#59Z40plus3.01:49:21.80+00:36:01.32Detail
45. Zemánek Roman STS Vlkančice#38#38M40plus25.01:49:38.77+00:36:18.29Detail
46. Hron MilanVavřinec#28#28M40plus26.01:50:58.21+00:37:37.73Detail
47. Drab PavelSamechov#4#4M40plus27.01:52:20.72+00:39:00.24Detail
48. Novák JaroslavJoskatel Praha#42#42M40plus28.01:53:23.74+00:40:03.26Detail
49. Hroch OndřejStrančice#56#56Mdo4014.01:55:24.33+00:42:03.85Detail
50. Peterka JakubPraha 4#16#16Mdo4015.01:55:26.22+00:42:05.74Detail
51. Pavlis MilanUhlířské Janovice#53#53Mdo4016.01:55:47.94+00:42:27.46Detail
52. Košil TomášSázava#32#32Mdo4017.01:58:40.13+00:45:19.65Detail
53. Nováček JiříPraha#6#6M40plus29.01:59:54.36+00:46:33.88Detail
54. Hroch JaroslavStrančice#55#55M40plus30.02:05:48.28+00:52:27.80Detail
55. Hroch JaroslavZOO Chlum#10#10M40plus31.02:05:48.53+00:52:28.05Detail
56. Králová MarieBraník #23#23Zdo405.02:32:42.94+01:19:22.46Detail
57. Král VáclavBraník #22#22M40plus32.02:32:43.17+01:19:22.69Detail
DNF Svoboda DanielAEES Cycling Team#7#7Mdo40Detail
DNF Švarcbachová BarboraPraha#58#58Zdo40Detail
DNF Hervert JiříChlistovice#48#48M40plusDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz