Oficiální Výsledková listina Běh pro hospic 2019
20. 10. 2019

Běh 10,5 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Mandys PetrLysá nad Labem#37#M od 16 let 1.00:43:44.18Detail
2. Vinš PavelBenátky nad Jizerou#107#M od 16 let 2.00:46:19.18+00:02:35.00Detail
3. Ocelák MartinHostavice #280#M od 16 let 3.00:48:31.53+00:04:47.35Detail
4. Kára VladimírAC Patřín#338#M od 16 let 4.00:49:05.26+00:05:21.08Detail
5. Benedikt VojtěchSkorkov#46#M od 16 let 5.00:49:25.59+00:05:41.41Detail
6. Kadrmas FrantišekLysá nad Labem #152#M od 16 let 6.00:49:26.66+00:05:42.48Detail
7. Jíra JiříNoviny pod Ralskem#114#M od 16 let 7.00:50:14.03+00:06:29.85Detail
8. Ocelák LaislavLysá nad Labem#157#M od 16 let 8.00:51:41.23+00:07:57.05Detail
9. Zelený OndřejLysá nad Labem#300#M od 16 let 9.00:52:06.69+00:08:22.51Detail
10. Benedikt MatějSkorkov#45#M od 16 let 10.00:52:20.43+00:08:36.25Detail
11. Mlejnek TeodorBenátky nad Jizerou#176#M do 15 let včetně1.00:52:46.07+00:09:01.89Detail
12. Vinšová MichaelaBenátky nad Jizerou#106#Ž od 16 let 1.00:53:54.93+00:10:10.75Detail
13. Náměstková EliškaSport-Lav RUN#154#Ž od 16 let 2.00:55:36.40+00:11:52.22Detail
14. Náměstek JanSport-Lav RUN#153#M od 16 let 11.00:55:36.91+00:11:52.73Detail
15. Belda MichalSpišská osada pod Sněžkou#13#M od 16 let 12.00:56:39.82+00:12:55.64Detail
16. Štikar JosefMilovice#10#M od 16 let 13.00:57:09.62+00:13:25.44Detail
17. Randýsková HanaSedliště#217#Ž od 16 let 3.00:57:30.61+00:13:46.43Detail
18. Hlinka ErikLibeznice#174#M od 16 let 14.00:58:08.14+00:14:23.96Detail
19. Benediktová AliceSkorkov#28#Ž od 16 let 4.00:58:09.23+00:14:25.05Detail
20. Tejkal JanLysá nad Labem#209#M od 16 let 15.00:58:50.42+00:15:06.24Detail
21. Gregorova Eva#229#Ž od 16 let 5.00:59:09.31+00:15:25.13Detail
22. Kalová EmilieBenátky nad Jizerou#162#Ž od 16 let 6.00:59:34.31+00:15:50.13Detail
23. Sacilotto EvaStará Lysá#167#Ž od 16 let 7.00:59:51.20+00:16:07.02Detail
24. Krameš DavidSebraný šrot#333#M od 16 let 16.00:59:53.77+00:16:09.59Detail
25. Fučíková RenátaTJ Sokol Milovice#96#Ž od 16 let 8.01:00:17.74+00:16:33.56Detail
26. Mislerová HanaHrdobci, jimž hrouda nohy víže#142#Ž od 16 let 9.01:00:18.71+00:16:34.53Detail
27. Kazda DanielStará Lysá#207#M od 16 let 17.01:00:21.96+00:16:37.78Detail
28. Chýňava PavelLysá nad Labem#305#M od 16 let 18.01:01:30.39+00:17:46.21Detail
29. Zelený MilanLysá nad Labem#169#M od 16 let 19.01:01:30.44+00:17:46.26Detail
30. Novozámský AdamCB Benátky nad Jizerou#43#M od 16 let 20.01:01:41.25+00:17:57.07Detail
31. Čerňák JaroslavMilovice#340#M od 16 let 21.01:01:48.93+00:18:04.75Detail
32. Haníková Snr SvatavaNymburk#212#Ž od 16 let 10.01:02:06.12+00:18:21.94Detail
33. Mlejnek AlešBenátky nad Jizerou#175#M od 16 let 22.01:02:57.87+00:19:13.69Detail
34. Uher PatrikPopadni dech#253#M od 16 let 23.01:03:38.81+00:19:54.63Detail
35. Kopřivová KláraLysá nad Labem, Dvorce#159#Ž od 16 let 11.01:04:20.57+00:20:36.39Detail
36. Lenčová JanaMilovice#218#Ž od 16 let 12.01:04:25.98+00:20:41.80Detail
37. Kučera TomášMilovice#33#M od 16 let 24.01:04:28.39+00:20:44.21Detail
38. Stránský LadislavJiřice#213#M od 16 let 25.01:04:57.75+00:21:13.57Detail
39. Klimentova MartinaBnj#208#Ž od 16 let 13.01:04:58.08+00:21:13.90Detail
40. Heindel JanaPraha#264#Ž od 16 let 14.01:04:58.80+00:21:14.62Detail
41. Uhrová LenkaPopadni dech#256#Ž od 16 let 15.01:05:07.80+00:21:23.62Detail
42. Hejzlar DanielBenátky nad Jizerou#104#M od 16 let 26.01:05:52.70+00:22:08.52Detail
43. Kempný ŠimonČeský Brod#141#M od 16 let 27.01:05:52.94+00:22:08.76Detail
44. Smiková RáchelCB Benátky#321#Ž od 16 let 16.01:05:53.60+00:22:09.42Detail
45. Bukovská JitkaFT Milovice#105#Ž od 16 let 17.01:06:01.73+00:22:17.55Detail
46. Havlová BoženkaMěCKP Benátky nad Jizerou#163#Ž od 16 let 18.01:06:45.84+00:23:01.66Detail
47. Horáčková RadkaLysá nad Labem #266#Ž od 16 let 19.01:07:22.59+00:23:38.41Detail
48. Pleskot VáclavMilovice#242#M od 16 let 28.01:09:48.34+00:26:04.16Detail
49. Vaňková IvaVaňkovi z Benátek#171#Ž od 16 let 20.01:09:56.30+00:26:12.12Detail
50. Vaněk JakubVaňkovi z Benátek#170#M od 16 let 29.01:09:56.31+00:26:12.13Detail
51. Prkna VojtěchPraha#204#M od 16 let 30.01:10:18.34+00:26:34.16Detail
52. Vrabelova LucieMilovice#89#Ž od 16 let 21.01:11:13.21+00:27:29.03Detail
53. Opočenská Lenka#281#Ž od 16 let 22.01:12:00.68+00:28:16.50Detail
54. Cerhová ValentýnaMěCKP Benátky nad Jizerou#164#Ž od 16 let 23.01:14:23.40+00:30:39.22Detail
55. Williams DavidVK Lysa#133#M do 15 let včetně2.01:16:33.73+00:32:49.55Detail
56. Williams AlanVK Lysa#134#M od 16 let 31.01:18:40.03+00:34:55.85Detail
57. Polášek Rdeklysa nad labem#98#M od 16 let 32.01:20:05.93+00:36:21.75Detail
58. Skalova BarboraLysá nad Labem#97#Ž od 16 let 24.01:20:07.22+00:36:23.04Detail
59. Kucikova Vladislava#110#Ž od 16 let 25.01:29:40.48+00:45:56.30Detail
60. Pohludková TerezaSedliště#189#Ž od 16 let 26.01:36:48.36+00:53:04.18Detail
61. Baladránová ErinLysá nad Labem#128#Ž do 15 let včetně1.01:42:43.15+00:58:58.97Detail
62. Baladrán DenisLysá nad Labem#129#M do 10 let včetně1.01:42:45.22+00:59:01.04Detail
63. Skalová JanaLysá nad Labem#127#Ž od 16 let 27.01:42:45.35+00:59:01.17Detail
64. Baladrán FrantišekLysá nad Labem#130#M od 16 let 33.01:42:46.04+00:59:01.86Detail
65. Kadeřábková Věra#286#Ž od 16 let 28.01:52:55.86+01:09:11.68Detail
66. Krninská Blanka#84#Ž od 16 let 29.01:52:57.89+01:09:13.71Detail
67. Tomschiková AnnaMilovice#325#Ž od 16 let 30.01:59:37.25+01:15:53.07Detail
68. Šolcová HanaLipník#150#Ž od 16 let 31.02:03:42.43+01:19:58.25Detail
69. Libichová MarieFunkční trénink Milovice #87#Ž od 16 let 32.02:03:43.86+01:19:59.68Detail
70. Nováková KateřinaMilovice#239#Ž do 15 let včetně2.02:08:30.56+01:24:46.38Detail
71. Švábová EliškaMilovice#252#Ž od 16 let 33.02:08:31.53+01:24:47.35Detail
72. Šváb ZdeněkMilovice#251#M od 16 let 34.02:08:34.32+01:24:50.14Detail
Zounová PetraMilovice#35#Ž do 15 let včetněDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz