Průběžná Výsledková listina Triatlon Trutnov Dolce
24. 7. 2019

děti 8-11

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Buryšek MatyášLoko trutnov#13#M10-111.00:10:53.7100:01:57.7000:00:32.4500:04:05.4600:00:20.3000:03:57.77Detail
2. Petráčková AnnaLoko Trutnov#23#Z10-111.00:11:15.96+00:00:22.2400:01:54.1300:00:25.6500:04:24.0700:00:16.6900:04:15.41Detail
3. Simbartl RichardSpartak Vrchlabí#20#M10-112.00:11:18.44+00:00:24.7200:01:53.5100:01:00.1000:04:10.6600:00:17.8200:03:56.33Detail
4. Bělobradičová AdélaPlavecký klub Znojmo#28#Z10-112.00:11:30.56+00:00:36.8400:01:31.7900:00:28.6800:04:33.3400:00:21.4100:04:35.31Detail
5. Svatoš AdamLoko Trutnov#8#M10-113.00:11:32.49+00:00:38.7700:01:44.2900:00:34.1700:04:49.0200:00:19.1700:04:05.82Detail
6. Petráček MilanLoko Trutnov#24#M10-114.00:11:35.97+00:00:42.2500:02:08.2900:00:34.5900:04:26.1200:00:17.4900:04:09.45Detail
7. Karbanová MarieHořice#2#Z10-113.00:11:47.87+00:00:54.1500:01:33.8100:00:37.9700:04:34.0400:00:18.4200:04:43.60Detail
8. Půbal MatoušKasper#47#M10-115.00:12:10.59+00:01:16.8700:02:22.6700:00:50.4500:04:19.0300:00:38.9400:03:59.48Detail
9. Schaefer JosefKASPER#58#M8-91.00:12:30.25+00:01:36.5300:02:02.3400:00:47.4800:04:24.2300:00:57.9100:04:18.28Detail
10. Schaeferová MagdalenaKASPER#48#Z10-114.00:12:52.35+00:01:58.6300:02:03.3500:00:59.1000:04:28.9500:00:37.2700:04:43.66Detail
11. Řezníček JosefSC Hradec Králové#3#M10-116.00:12:53.22+00:01:59.5000:01:40.0600:00:53.5900:05:28.3700:00:24.6700:04:26.51Detail
12. Bakočová EmaLoko Trutnov#5#Z10-115.00:13:16.71+00:02:22.9900:02:01.3200:00:52.7700:05:21.4200:00:22.4600:04:38.71Detail
13. Bakoč HynekLoko Trutnov#6#M10-117.00:13:19.70+00:02:25.9800:02:07.7100:00:53.9000:04:59.4800:00:23.6300:04:54.95Detail
14. Netík LukášMladé Buky#21#M10-118.00:13:51.34+00:02:57.6200:02:14.9500:00:50.0300:04:54.3800:00:21.0600:05:30.89Detail
15. Polanský RobinTJ Spartak Vrchlabí#27#M10-119.00:13:57.30+00:03:03.5800:02:36.8900:01:12.8100:04:40.0600:00:27.6300:04:59.88Detail
16. Melišíková ViktorieKASPER#63#Z8-91.00:13:59.98+00:03:06.2600:02:32.8200:00:41.8900:05:34.5000:00:26.4300:04:44.33Detail
17. Barvínek JakubKASPER#51#M10-1110.00:14:01.85+00:03:08.1300:02:55.2900:01:06.2000:04:49.3600:00:28.0000:04:42.98Detail
18. Gärtner MatějMFK Trutnov#40#M10-1111.00:14:11.87+00:03:18.1500:02:28.8800:01:35.3000:05:22.1300:00:22.1800:04:23.35Detail
19. Kotyk ŠimonTrutnov#25#M10-1112.00:14:12.08+00:03:18.3600:02:53.2900:00:59.0700:05:07.4500:00:33.3800:04:38.87Detail
20. Pavel DominikKASPER#61#M8-92.00:14:23.70+00:03:29.9800:02:42.8300:01:25.4500:04:55.4500:00:32.1600:04:47.79Detail
21. Ozdojev AzamatKASPER#50#M10-1113.00:14:47.34+00:03:53.6200:02:13.6300:00:55.7100:05:38.3700:00:32.9400:05:26.66Detail
22. Lasík MartinKASPER#49#M10-1114.00:14:47.98+00:03:54.2600:02:40.0400:01:04.1700:05:07.7000:00:35.8100:05:20.23Detail
23. Sýkora FrantišekTrutnov#22#M10-1115.00:14:48.97+00:03:55.2500:02:04.3200:01:04.0500:05:04.8000:00:28.4700:06:07.30Detail
24. Kunčíková MagdalenaSpartak Vrchlabí#38#Z8-92.00:15:03.04+00:04:09.3200:02:39.6000:00:52.4900:05:32.8200:00:28.6300:05:29.49Detail
25. David AntonínKASPER#60#M8-93.00:15:07.35+00:04:13.6300:02:28.3600:01:05.5900:05:29.1100:00:24.0400:05:40.23Detail
26. Kuba MatyášSpartak Vrchlabí#37#M10-1116.00:15:11.69+00:04:17.9700:02:31.1000:01:48.2100:05:21.6700:00:25.8700:05:04.81Detail
27. Kráčmarová AnnaBKL Machov/Apache loko Trutnov#34#Z10-116.00:15:20.10+00:04:26.3800:03:09.2200:01:02.3300:04:53.9500:00:26.8700:05:47.70Detail
28. Johan MarekKASPER#54#M10-1117.00:15:30.20+00:04:36.4800:02:55.9500:01:00.3000:05:51.2900:00:37.7900:05:04.84Detail
29. Pech RastislavKASPER#46#M10-1118.00:15:30.99+00:04:37.2700:02:36.1000:01:12.4300:05:24.5500:00:37.1300:05:40.76Detail
30. Kučera LukášKasper#64#M8-94.00:15:31.35+00:04:37.6300:03:09.7400:01:18.3600:05:41.2500:00:27.0200:04:54.96Detail
31. Matoulek TomášKASPER#53#M10-1119.00:15:35.46+00:04:41.7400:03:24.2800:01:31.6700:05:50.5100:00:23.0700:04:25.91Detail
32. Astalošová AnetaSpartak Vrchlabí Smola Konstrukce#29#Z10-117.00:15:49.80+00:04:56.0800:03:03.9600:00:47.5300:05:45.2000:00:24.5000:05:48.58Detail
33. Bendová VeronikaKASPER#57#Z10-118.00:16:16.79+00:05:23.0700:03:29.5700:01:32.2800:05:24.4600:00:31.4500:05:19.02Detail
34. Kotyza ŠimonSlovan Broumov#65#M8-95.00:17:07.87+00:06:14.1500:04:03.5900:01:04.8000:06:00.3000:00:27.9500:05:31.21Detail
35. Škacha SebastianTrutnov#7#M8-96.00:17:11.85+00:06:18.1300:02:26.9900:00:58.2100:05:32.6800:00:24.4500:07:49.50Detail
36. Krbeček AdamKASPER#52#M10-1120.00:17:17.08+00:06:23.3600:03:10.3400:01:56.6800:05:56.1100:00:29.8100:05:44.12Detail
37. Pech MichalKASPER#62#M8-97.00:17:43.79+00:06:50.0700:03:02.0200:02:27.9500:05:54.4700:00:37.5900:05:41.73Detail
38. Hladká AnnaSpartak Vrchlabí#35#Z8-93.00:17:49.52+00:06:55.8000:02:37.6200:01:24.9100:05:41.8500:00:23.0300:07:42.09Detail
39. Šimková Emma ŠarlotaOlfinCar Ski team#41#Z8-94.00:17:56.65+00:07:02.9300:02:58.4300:01:42.0200:07:29.7100:00:23.9800:05:22.49Detail
40. Kasper JakubKASPER#56#M8-98.00:18:19.33+00:07:25.6100:03:39.1500:01:30.8100:06:54.9800:00:27.2600:05:47.10Detail
41. Korřčková MarkétaNEPASICKÝ CYKLO TÝM#66#Z8-95.00:18:30.64+00:07:36.9200:02:52.8600:01:06.6900:06:07.4900:00:29.0100:07:54.57Detail
42. Doležal AdamKasper#55#M10-1121.00:19:24.64+00:08:30.9200:03:51.0700:02:27.8000:06:20.0400:00:35.3100:06:10.40Detail
43. Stehlíková BeátaKasper#59#Z8-96.00:19:59.94+00:09:06.2200:04:07.3800:01:13.9500:07:35.0800:00:29.7200:06:33.80Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz