Průběžná Výsledková listina Triatlon Trutnov Dolce
24. 7. 2019

děti 12-15

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Skořepa AdamLoko Trutnov#11#M14-151.00:17:16.9900:02:40.7100:00:28.2800:03:57.8100:03:56.1700:00:14.33Detail
2. Kábrt AlešLoko Trutnov#10#M14-152.00:17:51.76+00:00:34.7600:03:08.4900:00:27.5000:07:52.7600:00:16.3000:06:06.70Detail
3. Cogan OndřejTJ Třeskoprsky#67#M14-153.00:18:42.70+00:01:25.7000:03:01.8200:00:39.7300:07:54.0900:00:25.3400:06:12.10Detail
4. Kirschová NicolLoko Trutnov#17#Z12-131.00:19:42.87+00:02:25.8700:03:01.6300:00:39.0000:08:44.6300:00:23.2900:06:54.30Detail
5. Pitrmanová KateřinaLoko Trutnov#18#Z14-151.00:19:45.02+00:02:28.0200:03:15.1800:00:27.8100:08:52.3500:00:20.6600:06:49.01Detail
6. Řezníček VáclavSC Hradec Králové#4#M12-131.00:20:01.44+00:02:44.4400:02:59.5300:00:50.9300:08:59.2000:00:19.7600:06:52.00Detail
7. Simbartl EduardSpartak Vrchlabí#19#M12-132.00:20:28.57+00:03:11.5700:04:07.2000:00:41.1600:08:15.1100:00:24.1100:07:00.97Detail
8. Dvorská AlžbětaTriatlon Trutnov#15#Z14-152.00:20:40.91+00:03:23.9100:04:05.8400:00:31.7400:08:45.0400:00:35.2300:06:43.04Detail
9. Všetička JanTC DOBRUŠKA#12#M12-133.00:21:12.77+00:03:55.7700:04:14.5200:00:38.8400:09:01.2200:00:38.6900:06:39.48Detail
10. červínková SáraSpartak Vrchlabí#39#Z12-132.00:21:14.56+00:03:57.5600:04:44.2200:00:51.1800:08:36.0500:06:31.6900:00:31.40Detail
11. Káňová KateřinaLoko Trutnov#42#Z12-133.00:21:22.86+00:04:05.8600:03:55.6700:00:28.2100:09:26.8500:00:21.4500:06:38.86Detail
12. Kunčíková EllaSpartak Vrchlabí#36#Z12-134.00:22:13.16+00:04:56.1600:04:43.6500:00:53.3200:08:33.6400:00:21.1900:07:41.36Detail
13. Vachová AdélaLoko Trutnov#16#Z12-135.00:23:25.26+00:06:08.2600:03:58.2800:00:29.7900:09:07.9700:00:20.3200:09:28.88Detail
14. Rudolf MarekDeep sfb#1#M12-134.00:23:33.78+00:06:16.7800:04:52.8000:01:46.3800:09:33.2000:00:24.8200:06:56.57Detail
15. Lannen ThomasKASPER#45#M12-135.00:24:05.99+00:06:48.9900:06:02.8000:01:22.4100:09:48.2700:00:27.3800:06:25.12Detail
16. Šrollová ViktorieLoko Trutnov#9#Z12-136.00:24:06.89+00:06:49.8900:03:50.6400:00:49.9100:10:32.6500:00:23.0200:08:30.65Detail
17. Horák RadekLoko Trutnov#33#M12-136.00:24:07.58+00:06:50.5800:04:02.3900:01:13.4800:10:38.5700:00:40.3000:07:32.82Detail
18. Benda VojtěchKASPER#43#M12-137.00:24:36.19+00:07:19.1900:06:44.9900:01:23.8200:04:24.4200:04:24.9000:00:30.59Detail
19. Pittnerová TerezaSpartak vrchlabí#30#Z14-153.00:24:54.60+00:07:37.6000:04:47.3800:01:22.0800:10:07.3300:00:32.1300:08:05.66Detail
20. Pavelková VendulaSpartak Vrchlabí#32#Z14-154.00:25:16.08+00:07:59.0800:05:40.6900:00:57.6600:09:44.0100:00:20.3500:08:33.35Detail
21. Endrych MatějKASPER#44#M12-138.00:26:50.52+00:09:33.5200:06:27.8200:01:04.1800:09:29.1800:01:05.4600:08:43.86Detail
22. Kotyk VojtěchTrutnov#26#M14-154.00:27:00.16+00:09:43.1600:05:49.7100:01:30.1300:11:19.3400:00:29.3200:07:51.64Detail
23. Dejmková MarieSpartak Vrchlabí Smola Konstrukce#31#Z14-155.00:27:20.21+00:10:03.2100:07:17.8900:01:12.4900:09:57.6500:00:26.2100:08:25.95Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz