Průběžná Výsledková listina Triatlon Trutnov Dolce
24. 7. 2019

Štafety

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Jerman, Karajanis, Mollingr Michal, Petr, JaroslavTJ Lokomotiva UP Group Trutnov#281#00:48:34.5500:05:03.7200:00:08.7100:29:15.6600:00:09.4300:13:57.01Detail
2. Kvorna, Schobert, Dvorský Tomáš-Štěpán-MatyášKASPER - SWIX TEAM 2#184#00:49:21.76+00:00:47.2000:06:03.7200:00:08.4200:28:53.2500:00:08.4800:14:07.87Detail
3. Augustovi Dan, Čeněk, JanStřely#192#00:52:45.80+00:04:11.2400:06:37.4800:00:08.8600:31:06.3400:00:08.8600:14:44.24Detail
4. Kuře, Bako, Babka Jan, Josef, ZdeněkRaketou na Mars#196#00:53:31.16+00:04:56.6000:08:54.0300:00:10.3700:28:06.2700:00:10.7500:16:09.71Detail
5. Štěpánský, Štěpánský, Gnolová Jan, Adam, DenisaKOBRA A UŽOVKY#261#00:54:00.08+00:05:25.5200:07:03.4800:00:11.3200:32:08.3700:00:08.5000:14:28.40Detail
6. Fišerová, Vejnar, Provazník Dagmar-Josef-JosefDŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE - PELÍŠEK#188#00:54:16.22+00:05:41.6600:08:47.9400:00:10.0100:31:41.8400:00:09.1000:13:27.32Detail
7. Prášek, Vozka, Opočenský Adam-Pavel-MatějKASPER - SWIX TEAM 1#185#00:54:25.00+00:05:50.4400:06:56.6300:00:11.9400:32:23.6500:00:08.4300:14:44.32Detail
8. Fišar, Fišar, Fišar Lenka-Stanislav-Petrnevyplnili#195#00:54:31.10+00:05:56.5400:08:47.6000:00:11.2100:28:50.6200:00:09.3300:16:32.32Detail
9. Vlásek, Počekajlo, Mráz Adam-Vašek-MichaelKASPER - SWIX TEAM 3#186#00:55:16.76+00:06:42.2000:05:04.6600:00:09.5800:35:36.7400:00:07.8000:14:17.96Detail
10. Havlová, Melišík, Havlová Marie, Honza, MarieOlfincar Ski Team#244#00:56:45.84+00:08:11.2800:09:51.5700:00:13.5200:30:56.5300:00:10.6900:15:33.51Detail
11. Havelka, Gábrle, Kábrt Tomáš-Jan-IvoTRIATLON TEAM TRUTNOV#252#00:57:27.62+00:08:53.0600:05:38.5900:00:10.4800:35:41.0500:00:11.1300:15:46.34Detail
12. Hůlek, Wetterová, Hann Luboš, Adriana, AlešNa poslední chvíli tým#194#00:58:03.75+00:09:29.1900:06:32.2800:00:10.9900:29:20.1500:00:12.4900:21:47.82Detail
13. Mach-Mach-Pýcha Jan-Václav-JanFK VOLANOV#280#00:58:09.74+00:09:35.1800:08:14.9500:00:09.9600:34:57.1400:00:09.8900:14:37.79Detail
14. Vácha, Rada, Abely Lukáš-Matias-PetrSportcentrum Olymp#193#00:58:33.29+00:09:58.7300:08:16.6200:00:11.2000:33:53.8100:00:16.9100:15:54.74Detail
15. Vrána, Šolín, Grym Petr-Jan-DavidBratři Trenckové Trutnov#199#00:59:13.82+00:10:39.2600:09:20.1200:00:13.7100:33:01.5000:00:08.9500:16:29.51Detail
16. Škacha, Bartůňek, Škacha Martin, Pavel, MatějMebys#181#00:59:18.23+00:10:43.6700:07:05.6400:00:14.0000:34:19.3600:00:08.8500:17:30.36Detail
17. Wolf, Novotný, Čechová Miroslav, Pavel, Jana#191#00:59:29.02+00:10:54.4600:09:46.4100:00:13.4500:30:23.9600:00:11.2700:18:53.92Detail
18. Novotný-Králík-Janovec Vojtěch-Petr-Jakubnevyplnili#254#00:59:36.02+00:11:01.4600:07:57.3500:00:13.7500:35:52.4800:00:10.9800:15:21.43Detail
19. Řezníček Václav#247#01:01:34.85+00:13:00.2900:05:48.7900:00:10.2800:38:19.1900:00:10.7900:17:05.78Detail
20. Mikula, Mikula, Zmatlík Tobiáš, Aleš, VladimírZPA - Příště plave Sára#187#01:02:52.46+00:14:17.9000:11:17.0000:00:13.6300:32:44.8700:00:10.7100:18:26.24Detail
21. Mervart, Drbohlav, Krejbl Miloš-Zdeněk-Lukáš1900#189#01:02:57.66+00:14:23.1000:08:22.9100:00:14.5300:35:31.1300:00:13.9100:18:35.17Detail
22. Elhenický, Boláň, Tylš Jan-Michal-JanKrakonošovy Větry#198#01:04:59.07+00:16:24.5100:06:56.1600:00:14.1900:37:00.6100:00:12.0400:20:36.05Detail
23. Votoček-Novák Vojtěch-MartinNIKITA#275#01:05:01.94+00:16:27.3800:08:36.4000:00:12.5400:37:28.4500:00:11.4000:18:33.14Detail
24. Votuček, Dvořák, Nováček Jan-David-OndřejODP2#190#01:05:57.09+00:17:22.5300:09:45.8900:00:13.3200:36:51.2900:00:12.5800:18:54.00Detail
25. Kadaníková, Matoulková, Novotná Lída-Andrea-PetraŽeny v běhu#183#01:06:26.06+00:17:51.5000:07:07.0300:00:10.8100:39:30.2200:00:12.1100:19:25.87Detail
26. Turek, Mach, Vaňková Lukáš, Mára, KáťaRAZ-DVA-TŘI#182#01:09:29.90+00:20:55.3400:07:06.0400:00:10.1800:40:46.0900:00:10.3800:21:17.19Detail
27. Štěpánská Helena#266#01:09:44.21+00:21:09.6500:09:11.5800:00:14.2100:38:40.6300:00:11.3800:21:26.38Detail
28. Hurdálek, Stejskalová, Červený Albert-Vanda-JakubTrutnov#263#01:10:28.19+00:21:53.6300:07:22.9000:00:14.3600:48:31.2500:00:10.6100:14:09.06Detail
29. Doubicová, Baxová, Kalašová Tereza, Tereza, KateřinaBOŽÍ ŽENY#197#01:16:33.89+00:27:59.3300:06:59.3900:00:11.8400:48:19.2900:00:11.1500:20:52.20Detail
30. Klepeštová, Kirschová, Skořepová Martina-Eva-LenkaTRIMUMSTLON TEAM#201#01:20:56.08+00:32:21.5200:09:38.6900:00:14.5600:43:41.5700:00:13.0100:27:08.23Detail
DNF Marčoková, Hofmanová, Krupařová Pavla-Jitka-Jananevyplnili#200#DNF 00:09:54.1800:00:11.04Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz