Oficiální Výsledková listina Běh Cvikovem
8. 9. 2019

Dětské závody

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Votava VojtěchSlavia Liberec#109#chlapci1.00:01:02Detail
2. Čermák MartinCvikov#56#chlapci2.00:01:03+00:00:01.81Detail
3. Čupcová ViktorieNový Bor#137#dívky1.00:01:03+00:00:01.81Detail
4. Šmejdová MagdalénaVSK Mladá Boleslav#15#dívky2.00:01:05+00:00:03.81Detail
5. Svoboda Václavatletika Cvikov#22#chlapci3.00:01:07+00:00:05.81Detail
6. Šíma ŠimonTj Popelov#138#chlapci4.00:01:09+00:00:07.81Detail
7. Berzan DanielaČeská Lípa#126#dívky3.00:01:09+00:00:07.81Detail
8. Fedorko MatyášČeská Lípa#162#chlapci5.00:01:10+00:00:08.81Detail
9. Honzátko VáclavCvikov#121#chlapci6.00:01:11+00:00:09.81Detail
10. Lotová EmaSK Nový Bor#25#dívky4.00:01:11+00:00:09.81Detail
11. Průcha KvidoNový Bor#111#chlapci7.00:01:12+00:00:10.81Detail
12. Petr JiříSK Nový Bor#28#chlapci8.00:01:12+00:00:10.81Detail
13. Rychtecký Jiří#303#chlapci9.00:01:13+00:00:11.81Detail
14. Hartman JanCvikov#45#chlapci10.00:01:13+00:00:11.81Detail
15. Vetešníková Dana Ski Polevsko#116#dívky5.00:01:14+00:00:12.81Detail
16. Václavíková Beáta Smetanka Nový Bor #27#dívky6.00:01:16+00:00:14.81Detail
17. Novák OndřejCK Česká Kamenice#146#chlapci11.00:01:17+00:00:15.81Detail
18. Robins ŠimonČeská lípa#35#chlapci12.00:01:18+00:00:16.81Detail
19. Neckařová Luciezš Cvikov#57#dívky7.00:01:18+00:00:16.81Detail
20. Pala JosefZŠ Cvikov#149#chlapci13.00:01:20+00:00:18.81Detail
21. Čapek FilipCvikov#122#chlapci14.00:01:22+00:00:20.81Detail
22. Kolková HanaMŠ Jirásková Cvikov#7#dívky8.00:01:29+00:00:27.81Detail
23. Buriánková NelaMŠ Cvikov#129#dívky9.00:01:33+00:00:31.81Detail
24. Janáček DavidVarnsdorf#130#chlapci15.00:01:35+00:00:33.81Detail
25. Podrazil AdamČeská Lípa#158#ml. žáci1.00:01:39+00:00:37.81Detail
26. Samek JonášAC Česká Lípa#115#ml. žáci2.00:01:41+00:00:39.81Detail
27. Půčková AnnaTJ Jiskra Nový Bor#127#ml. žákyně1.00:01:41+00:00:39.81Detail
28. Nováková JarmilaJISKRA NOVÝ BOR#52#ml. žákyně2.00:01:51+00:00:49.81Detail
29. Pulkrábková ViktorieAtletika Nový Bor#4#ml. žákyně3.00:01:53+00:00:51.81Detail
30. Timová Laura AnnaCvikov#120#dívky1.00:01:54+00:00:52.81Detail
31. Hellier Bruce#304#ml. žáci3.00:01:57+00:00:55.81Detail
32. Pavlíčková VendulaTJ Jiskra Nový Bor#34#ml. žákyně4.00:01:57+00:00:55.81Detail
33. Jirgesová LeontýnaLiberec#145#ml. žákyně5.00:01:57+00:00:55.81Detail
34. Prášek Jiříatletika Cvikov#48#chlapci1.00:01:58+00:00:56.81Detail
35. Svobodová AnnaZŠ Cvikov#23#dívky2.00:01:59+00:00:57.81Detail
36. Zagalský MiroslavCvikov#49#ml. žáci4.00:01:59+00:00:57.81Detail
37. Koudelková KatrinCvikov#131#dívky3.00:02:00+00:00:58.81Detail
38. Lacinová SáraCvikov#8#dívky4.00:02:01+00:00:59.81Detail
39. Synek RosťaHerby servis#59#chlapci1.00:02:01+00:00:59.81Detail
40. Šajtar LudvíkTrávník u Cvikova#31#chlapci2.00:02:02+00:01:00.81Detail
41. Ouzká EliškaOK Jiskra Nový Bor#44#dívky1.00:02:02+00:01:00.81Detail
42. Šlambor MartinAtletika Jablonné v Podještědí#18#chlapci3.00:02:03+00:01:01.81Detail
43. Kocourek Jarolím #104#chlapci4.00:02:03+00:01:01.81Detail
44. Nekula MarekPraha#6#chlapci5.00:02:06+00:01:04.81Detail
45. Hadravová Adélatriathlon team Tábor#101#dívky2.00:02:06+00:01:04.81Detail
46. Kocmanová AdélaOK Bor#106#ml. žákyně6.00:02:06+00:01:04.81Detail
47. Růžičková AnnaZŠ Cvikov#39#dívky5.00:02:09+00:01:07.81Detail
48. Kocourek Dalimil#105#ml. žáci5.00:02:09+00:01:07.81Detail
49. Šulcová Vanesazš Cvikov#124#dívky6.00:02:09+00:01:07.81Detail
50. Podrazilová ClaudieČeská Lípa#159#dívky3.00:02:09+00:01:07.81Detail
51. Zenko RozálieOK Jiskra Nový Bor#142#dívky4.00:02:12+00:01:10.81Detail
52. Bičišťová SilvieJiskra NB#54#dívky5.00:02:12+00:01:10.81Detail
53. Nemlein DominikTJ Jiskra Nový Bor#40#chlapci6.00:02:14+00:01:12.81Detail
54. Torba JanCvikov#13#chlapci2.00:02:14+00:01:12.81Detail
55. Vlček ŠtěpánKunratice u Cvikova#112#chlapci7.00:02:16+00:01:14.81Detail
56. Bočková VeronikaJiskra Nový Bor#151#ml. žákyně7.00:02:17+00:01:15.81Detail
57. Doležalová Linda DDM Smetanka Nový Bor#43#dívky6.00:02:19+00:01:17.81Detail
58. Vlčková ViktorieKunratice u Cvikova#114#dívky7.00:02:19+00:01:17.81Detail
59. Marek JanAtletika Cvikov#3#chlapci8.00:02:20+00:01:18.81Detail
60. Kubíková EliškaCvikov#41#dívky7.00:02:20+00:01:18.81Detail
61. Podoláková TerezaZŠ Bohumila Hynka Cvikov#58#dívky8.00:02:21+00:01:19.81Detail
62. Víšek RadekCvikov#46#chlapci9.00:02:22+00:01:20.81Detail
63. Pasaričová NikitaAtletika Cvikov#16#dívky9.00:02:23+00:01:21.81Detail
64. Vaclavík Tobiáš Smetanka Nový Bor #29#chlapci10.00:02:23+00:01:21.81Detail
65. Iwamejko FilipKunratice u Cvikova#103#chlapci11.00:02:23+00:01:21.81Detail
66. Doležalová KláraDDM Smetanka Nový Bor#42#dívky10.00:02:24+00:01:22.81Detail
67. Beránková AnežkaTJ Jikra Nový Bor#117#dívky8.00:02:25+00:01:23.81Detail
68. Jandová StellaZŠ Cvikov#132#dívky11.00:02:26+00:01:24.81Detail
69. Hnídek VojtěchCvikov#60#chlapci12.00:02:27+00:01:25.81Detail
70. Volný BartolomějCvikov#167#chlapci3.00:02:28+00:01:26.81Detail
71. Herudek ČeněkCvikov#50#chlapci4.00:02:29+00:01:27.81Detail
72. Kříž AntonínZŠ Cvikov#9#chlapci13.00:02:30+00:01:28.81Detail
73. Svobodová Hana#152#dívky12.00:02:31+00:01:29.81Detail
74. Kolařík KubaCvikov#143#chlapci14.00:02:31+00:01:29.81Detail
75. Beránková AlžbětaTJ Jikra Nový Bor#118#dívky13.00:02:35+00:01:33.81Detail
76. Hájek VítNový Bor#161#chlapci15.00:02:36+00:01:34.81Detail
77. Polakovič TomášCvikov#38#chlapci5.00:02:36+00:01:34.81Detail
78. Nováková ViktorieJiskra Nový Bor#53#dívky9.00:02:37+00:01:35.81Detail
79. Tancoš MiroslavNový Bor#141#chlapci16.00:02:38+00:01:36.81Detail
80. Melicherčíková ElenAtletika Cvikov#37#dívky14.00:02:42+00:01:40.81Detail
81. Křížová AdélaZŠ Cvikov#10#dívky10.00:02:42+00:01:40.81Detail
82. Vlčková AmálieKunratice u Cvikova#102#ml. žákyně8.00:02:42+00:01:40.81Detail
83. Merhautová Leontína Cvikov#125#dívky15.00:02:43+00:01:41.81Detail
84. Kocman LukášZŠ Cvikov#107#chlapci17.00:02:49+00:01:47.81Detail
85. Votýpka MichalTJ Jiskra Nový Bor#155#dorostenci1.00:02:51+00:01:49.81Detail
86. Průšová AnežkaAtletika Cvikov#17#dívky16.00:02:53+00:01:51.81Detail
87. Knejzlík TomášTri club Česká Lípa #176#dorostenci2.00:02:54+00:01:52.81Detail
88. Sprenger DavidCvikov#128#chlapci18.00:02:55+00:01:53.81Detail
89. Dvorský ŠimonCvikov#2#chlapci19.00:02:55+00:01:53.81Detail
90. Knejzlík TomášTri club Česká Lípa#175#st. žáci1.00:02:56+00:01:54.81Detail
91. Petrová KateřinaSK Nový Bor#26#st. žákyně1.00:03:22+00:02:20.81Detail
92. Lotová MagdalenaSK Nový Bor#24#st. žákyně2.00:03:24+00:02:22.81Detail
93. Kovalevová Apolenazš Cvikov#11#dívky11.00:03:30+00:02:28.81Detail
94. Ryšavá Vendulka AC Česká Lípa #180#dorostenky1.00:03:46+00:02:44.81Detail
95. Bobák MartinNový Bor#191#dorostenci3.00:04:29+00:03:27.81Detail
96. Nečasová Eliška SK Nový Bor#172#dorostenky2.00:04:45+00:03:43.81Detail
97. Krejzlík TomášTri club Česká Lípa#213#junioři1.00:08:39+00:07:37.81Detail
98. Ryšavá VendulkaAC Česká Lípa#187#juniorky1.00:09:11+00:08:09.81Detail
99. Hellier BruceNoviny#208#junioři2.00:09:11+00:08:09.81Detail
100. Pavlíčková VendulaTJ Jiskra Nvý Bor#32#juniorky2.00:10:38+00:09:36.81Detail
101. Pospíšil DavidKoníček#136#n.chlapci1.838:59:5+838:58:03.8Detail
102. Novák JonášCK Česká Kamenice #148#n.chlapci1.838:59:5+838:58:03.8Detail
Hnídková AmálieCvikov#100#n.dívky00:00:00Detail
Havlíček Matúš Cvikov#166#n.chlapci00:00:00Detail
Votava JanSlavia Liberec#110#n.chlapci00:00:00Detail
Ryšavá HaničkaAC Česká Lípa #179#n.dívky00:00:00Detail
Kocourek František#108#n.chlapci00:00:00Detail
Tima VáclavDDaM Cvikov#123#n.chlapci00:00:00Detail
Prášek JáchymCvikov#51#n.chlapci00:00:00Detail
Zavřel AntoninKleneč#156#n.chlapci00:00:00Detail
Šíma Adam Tj Popelov#139#n.chlapci00:00:00Detail
DNS Třešňák Pavel3.B#135#chlapciDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz