Oficiální Výsledková listina Svatojánský kopeček
21. 9. 2019

10 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Bláha JanAK Kroměříž #30#M1.M45plus1.00:39:22Detail
2. Bauer VáclavKleť#246#M2.M35-441.00:39:36+00:00:14.70Detail
3. Rokos LukášJiskra Třeboň#58#M3.M341.00:40:08+00:00:46.70Detail
4. Mügl Jan#tymdejvid#143#M4.M342.00:41:46+00:02:24.70Detail
5. Zelenka LiborTábor 3#119#M5.M35-442.00:41:48+00:02:26.70Detail
6. Soukupová ValerieSK Studenec#242#F1.Z341.00:42:08+00:02:46.70Detail
7. Habara JaromírVeselí nad Lužnicí#62#M6.M45plus2.00:42:19+00:02:57.70Detail
8. Ardamica DavidBěžímpro.cz Centrum BAZALKA#49#M7.M35-443.00:42:34+00:03:12.70Detail
9. Matouš Paveltymdejvid, sdn srubec#197#M8.M343.00:42:43+00:03:21.70Detail
10. Liška AlešUniversal USU team#247#M9.M35-444.00:42:57+00:03:35.70Detail
11. Skalka Pavel CBC Team#70#M10.M45plus3.00:43:07+00:03:45.70Detail
12. Gyürüsi MartinTJ hraboš#116#M11.M344.00:43:25+00:04:03.70Detail
13. Lavička MichalTrhové Sviny#223#M12.M35-445.00:43:53+00:04:31.70Detail
14. Vondrášek ŠtěpánSK Čtyři dvory#217#M13.M35-446.00:43:59+00:04:37.70Detail
15. Lenz OndřejMunice#262#M14.M35-447.00:44:02+00:04:40.70Detail
16. Szabo Miloš Dolní Dvořiště #65#M15.M35-448.00:44:06+00:04:44.70Detail
17. Hartl TomášSokol Římov#19#M16.M35-449.00:44:14+00:04:52.70Detail
18. Šindelářová Veronika České Budějovice #48#F2.Z342.00:44:28+00:05:06.70Detail
19. Šafránek Petr TJ Sokol Bavorov #47#M17.M35-4410.00:44:28+00:05:06.70Detail
20. Sýkora FrantišekDobřejovice#186#M18.M45plus4.00:44:33+00:05:11.70Detail
21. Mašek ZdeněkVIVOBAREFOOT Budějovice#87#M19.M35-4411.00:44:52+00:05:30.70Detail
22. Diviš JiříCBC team#63#M20.M35-4412.00:45:01+00:05:39.70Detail
23. Ardamica DavidBěžímpro.cz Centrum BAZALKA#51#M21.junioři1.00:45:22+00:06:00.70Detail
24. Růžička JindřichLipnoman#243#M22.M35-4413.00:45:30+00:06:08.70Detail
25. Lebedová OlgaHůrka#226#F3.Z35-441.00:46:06+00:06:44.70Detail
26. Horelicová Lucie#227#F4.Z35-442.00:46:45+00:07:23.70Detail
27. Šteflíček MartinRatiboř#215#M23.M35-4414.00:46:47+00:07:25.70Detail
28. Loos Jaroslav Tábor #138#M24.M35-4415.00:46:55+00:07:33.70Detail
29. Stejskal PavelSK 4Dvory České Budějovice#79#M25.M45plus5.00:47:05+00:07:43.70Detail
30. Hanžl RichardPsi Jaroměř#212#M26.M45plus6.00:47:43+00:08:21.70Detail
31. Hrdina JiříMunice#203#M27.M345.00:47:52+00:08:30.70Detail
32. Tučková JanaTriSK České Budějovice#73#F5.Z35-443.00:47:58+00:08:36.70Detail
33. Sochacký AdamŘímováci#55#M28.M35-4416.00:48:01+00:08:39.70Detail
34. Brett JanOriginal Afrika#185#M29.M35-4417.00:48:09+00:08:47.70Detail
35. Brothánek AntonínTC Dvořák ČB#17#M30.M45plus7.00:48:33+00:09:11.70Detail
36. Haňur RomanBoršov n/Vltavou#257#M31.M45plus8.00:48:38+00:09:16.70Detail
37. Potužák JanVrábče#46#M32.M35-4418.00:49:06+00:09:44.70Detail
38. Bílek Petr#238#M33.M35-4419.00:49:06+00:09:44.70Detail
39. Zrno VladimírSlavoš Pacov#244#M34.M45plus9.00:49:06+00:09:44.70Detail
40. Mráz Josef#7#M35.M45plus10.00:49:17+00:09:55.70Detail
41. Švaříčková GabrielaBazalka#182#F6.Z45plus1.00:49:18+00:09:56.70Detail
42. Procházka MichalJindřichův Hradec#98#M36.M35-4420.00:49:29+00:10:07.70Detail
43. Dokulilová LudmilaTři bežci#236#F7.Z45plus2.00:49:30+00:10:08.70Detail
44. Ferenczi KláraMalčice#200#F8.Z35-444.00:49:46+00:10:24.70Detail
45. Tomášová GabrielaRelax běhny#75#F9.Z45plus3.00:50:04+00:10:42.70Detail
46. Toman MartinSK Babice#37#M37.M45plus11.00:50:11+00:10:49.70Detail
47. Rokos IvanTJ Jiskra Třeboň#216#M38.M45plus12.00:50:38+00:11:16.70Detail
48. Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor#68#M39.M45plus13.00:50:56+00:11:34.70Detail
49. Ferenczi MilošMalčice#199#M40.M35-4421.00:51:09+00:11:47.70Detail
50. Floring Norbert Horní Planá#14#M41.M346.00:51:09+00:11:47.70Detail
51. Dvořáková Monika#110#F10.Z45plus4.00:51:28+00:12:06.70Detail
52. Lavička PetrČeské Budějovice#265#M42.M45plus14.00:51:38+00:12:16.70Detail
53. Hrabec MichalRunning2.cz#22#M43.M35-4422.00:52:02+00:12:40.70Detail
54. Sůsa PetrSvatý Jan nad Malší#12#M44.M347.00:52:03+00:12:41.70Detail
55. Smrž JakubBěžímpro.cz Centrum BAZALKA#96#M45.M35-4423.00:52:03+00:12:41.70Detail
56. Smetana JiříČIKO Český Krumlov#218#M46.M45plus15.00:52:13+00:12:51.70Detail
57. Štěpán KamilPrachatice#198#M47.M45plus16.00:52:22+00:13:00.70Detail
58. Zákostelecký FrantišekMokré#71#M48.M45plus17.00:52:28+00:13:06.70Detail
59. Kalkuš ZdeněkVivobarefoot ČB#178#M49.M348.00:52:29+00:13:07.70Detail
60. Sábo Lukáš Badminton na Výstavišti #27#M50.M35-4424.00:52:52+00:13:30.70Detail
61. Pán JanNová Ves#237#M51.M45plus18.00:53:07+00:13:45.70Detail
62. Zima JosefBH triatlon#122#M52.M45plus19.00:53:29+00:14:07.70Detail
63. Jana MiroslavTodně#36#M53.M349.00:53:49+00:14:27.70Detail
64. Petržela Michael České Budějovice#53#M54.M3410.00:53:52+00:14:30.70Detail
65. Trnka JiříHauser laufteam#109#M55.M45plus20.00:54:01+00:14:39.70Detail
66. Smažíková AlenaLiga 2000 Tábor#69#F11.Z45plus5.00:54:05+00:14:43.70Detail
67. Pinl MichalRudolfov#81#M56.M45plus21.00:54:09+00:14:47.70Detail
68. Binder VáclavPLNEJ PUPEK CB#136#M57.M45plus22.00:54:25+00:15:03.70Detail
69. Šimek MiroslavTC Dvořák České Budějovice#106#M58.M45plus23.00:54:44+00:15:22.70Detail
70. Hlach JanCeske Budejovice#76#M59.M35-4425.00:54:50+00:15:28.70Detail
71. Semrád StanislavSK Kardašova Řečice#137#M60.M45plus24.00:54:58+00:15:36.70Detail
72. Somogyi DánielTřeboň#21#M61.M35-4426.00:55:02+00:15:40.70Detail
73. Veselá MartinaKladiny#121#F12.Z45plus6.00:55:28+00:16:06.70Detail
74. Sochacký VáclavŘímováci#44#M62.M35-4427.00:55:34+00:16:12.70Detail
75. Krejčí JakubKovářov#33#M63.M35-4428.00:55:38+00:16:16.70Detail
76. Habara JanVeselí nad Lužnicí#66#M64.M45plus25.00:55:45+00:16:23.70Detail
77. Doležal JiříSrnín#249#M65.M35-4429.00:55:51+00:16:29.70Detail
78. Vášová VeronikaČeské Budějovice#115#F13.Z343.00:56:14+00:16:52.70Detail
79. Hrabec Kotulkova SonaRunning2.cz#23#F14.Z35-445.00:56:21+00:16:59.70Detail
80. Figalla PetrČeské Budějovice#43#M66.M3411.00:56:31+00:17:09.70Detail
81. Pártl DavidLišov#114#M67.M35-4430.00:56:42+00:17:20.70Detail
82. Procházka ŠimonJindřichův Hradec#100#M68.junioři2.00:56:46+00:17:24.70Detail
83. Čada FilipBěžímpro.cz#99#M69.M35-4431.00:57:08+00:17:46.70Detail
84. Kroupa EvženBBK#256#M70.M45plus26.00:57:24+00:18:02.70Detail
85. Kelnar JanBoršov nad Vltavou#20#M71.M35-4432.00:57:26+00:18:04.70Detail
86. Rusfelová ZuzanaPLNEJ PUPEK ČB#135#F15.Z35-446.00:57:26+00:18:04.70Detail
87. Trnková PetraGeis ČB#108#F16.Z45plus7.00:57:32+00:18:10.70Detail
88. Prašnička Ondřej#60#M72.M3412.00:57:43+00:18:21.70Detail
89. Vorel JanOrlando Bananas #133#M73.M45plus27.00:58:15+00:18:53.70Detail
90. Bína Jiří Boršov nad Vltavou#18#M74.M35-4433.00:58:32+00:19:10.70Detail
91. Mikeš PavelLesy ČR#74#M75.M45plus28.00:58:48+00:19:26.70Detail
92. Mach Milanostuda rodiny#189#M76.M45plus29.00:58:49+00:19:27.70Detail
93. Čápová MarkétaPromrzlé pyjavice#210#F17.Z35-447.00:58:59+00:19:37.70Detail
94. Hájek JindřichČeské Budějovice#202#M77.M45plus30.00:59:00+00:19:38.70Detail
95. Lukšová Jana#120#F18.Z35-448.00:59:01+00:19:39.70Detail
96. Žahour PavelOOBP Májov#248#M78.M45plus31.00:59:04+00:19:42.70Detail
97. Smrčinová MarkétaČeské Budějovice#251#F19.Z45plus8.00:59:13+00:19:51.70Detail
98. Vorlová DanaRelax běhny#132#F20.Z45plus9.00:59:22+00:20:00.70Detail
99. Horelicová MonikaA.Schmied#134#F21.Z344.01:00:02+00:20:40.70Detail
100. VAŠEK Radim Svatý Jan nad Malší#34#M79.M45plus32.01:00:36+00:21:14.70Detail
101. Tomášková LucieŠtěpánovice#64#F22.Z35-449.01:00:41+00:21:19.70Detail
102. Oupicová EvaSezimovo Usti#149#F23.Z345.01:00:54+00:21:32.70Detail
103. Caldrová Hanač.3#211#F24.Z35-4410.01:01:14+00:21:52.70Detail
104. Šonková RomanaPraha#24#F25.Z45plus10.01:01:21+00:21:59.70Detail
105. Boháč KarelLiga 2000 Tábor#67#M80.M45plus33.01:02:19+00:22:57.70Detail
106. Zodererová VáclavaSokol Žižkov Praha#255#F26.Z45plus11.01:04:17+00:24:55.70Detail
107. Ardamicová RadkaBěžímpro.cz Centrum BAZALKA#52#F27.Z35-4411.01:06:05+00:26:43.70Detail
108. Gazda MartinBujanov#26#M81.M45plus34.01:06:05+00:26:43.70Detail
109. Poloková JanaVelešín#59#F28.Z35-4412.01:06:35+00:27:13.70Detail
110. Perniková JaroslavaMalčice#201#F29.Z45plus12.01:06:49+00:27:27.70Detail
111. Smržová Inka#235#F30.Z35-4413.01:06:49+00:27:27.70Detail
112. Tetourová AndreaČeské Budějovice#82#F31.Z45plus13.01:07:28+00:28:06.70Detail
113. Veleba BrunoČeské Budějovice#83#M82.junioři3.01:07:28+00:28:06.70Detail
114. Labiková PetraČeské Budějovice#234#F32.Z35-4414.01:07:59+00:28:37.70Detail
115. Neubauer PetrBoršov n/Vltavou#258#M83.M45plus35.01:10:21+00:30:59.70Detail
116. Valentová MarieDasenské pralinky#174#F33.Z35-4415.01:13:21+00:33:59.70Detail
117. Tišoňová VeronikaTrhové Sviny#276#F34.Z346.01:22:27+00:43:05.70Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz