Neoficiální Výsledková listina Zimní běh na Blaník
11. 1. 2020

půlmaraton Kategorie MA


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový časmezičas 10. km
1. Exner Jakub Swoboda Pteam Jihlava #1#M1.01:38:3800:51:20.53Detail
2. Eremka LiborAtletika Humpolec#2#M2.01:40:17+00:01:3900:51:20.03Detail
3. Vaněk DavidSwoboda Pteam Jihlava #273#M3.01:41:23+00:02:4500:51:21.40Detail
4. Volejník MichalHisport team#284#M5.01:44:08+00:05:3001:44:05.7700:53:05.96Detail
5. Andrle JakubKostelec n.Č.lesy#11#M6.01:45:39+00:07:0101:45:36.4300:54:52.20Detail
6. Miláček PetrLedeč nad Sázavou#4#M8.01:46:41+00:08:0300:52:13.39Detail
7. Žampach MarekStormweld#299#M10.01:47:41+00:09:0301:47:38.3700:55:14.33Detail
8. Najman Jakub Pot a krev#168#M11.01:47:53+00:09:1501:47:49.6100:55:20.33Detail
9. Dubec JanTriexpert Milt Racing Team#29#M13.01:49:51+00:11:1300:56:25.11Detail
10. Burda TomášCeltic THK#27#M15.01:50:59+00:12:2100:55:43.19Detail
11. Nenutil PetrPraha#169#M16.01:51:02+00:12:2401:50:58.5500:55:28.56Detail
12. Tejkal ŠimonCSG Tri Team#260#M19.01:51:41+00:13:0301:51:32.2200:56:39.48Detail
13. Borovsky JindrichPHA-Hradcany#31#M20.01:51:47+00:13:0900:55:42.55Detail
14. Procházka DavidPraha 10#209#M22.01:53:26+00:14:4801:53:21.2400:57:15.31Detail
15. Pátek OndřejPraha 10#184#M24.01:53:40+00:15:0201:53:36.8300:56:37.60Detail
16. Malík OndřejRungo.cz#350#M26.01:54:20+00:15:4201:54:16.0900:58:29.31Detail
17. Bicelli Raphael#361#M27.01:54:24+00:15:4601:54:21.4600:57:32.07Detail
18. Polák MarekDěkanka Group#199#M32.01:56:04+00:17:2601:55:54.7400:58:52.09Detail
19. Žaba JiříBenešovský běžecký klub#296#M33.01:56:09+00:17:3101:56:04.3100:59:34.33Detail
20. Vinduška PavelAutoservis AWS#280#M35.01:56:40+00:18:0201:56:37.8400:56:03.52Detail
21. Jahoda MartinBenešov#86#M39.01:57:34+00:18:5601:57:29.2000:59:04.00Detail
22. Fajta ViktorD5#61#M42.01:58:42+00:20:0400:57:13.42Detail
23. Werner LukášBěžecká skupina Zelená Liška#288#M44.01:59:43+00:21:0501:59:38.6700:59:48.99Detail
24. Moláček TomášTábor#306#M46.01:59:53+00:21:1501:59:24.2401:03:41.92Detail
25. Suda MartinAdidas Runners Prague#243#M49.02:01:13+00:22:3502:00:52.5701:03:24.58Detail
26. Říha JanPraha 4#225#M50.02:02:20+00:23:4202:02:14.4701:00:24.47Detail
27. Linek JakubPotštejn#136#M51.02:02:30+00:23:5202:02:22.3101:00:37.56Detail
28. Insausti JavierPraha#85#M52.02:02:54+00:24:1602:02:44.7901:01:03.73Detail
29. Tichý František Louňovice pod Blaníkem#261#M53.02:02:58+00:24:2002:02:54.9000:59:17.23Detail
30. Táborský PetrČáslav#259#M54.02:03:01+00:24:2302:02:52.5401:01:52.37Detail
31. Varlamov AntonTriatlet.ru#275#M55.02:03:17+00:24:3902:02:49.6501:03:29.29Detail
32. Kučera MilanSokol Vsetín#316#M56.02:03:18+00:24:4002:02:58.4501:04:10.20Detail
33. Svoboda OndřejHumpolec#246#M58.02:04:01+00:25:2302:03:47.9701:01:58.10Detail
34. Slunečko Jindřich Benešovský běžecký klub#236#M61.02:04:48+00:26:1002:04:42.3201:02:58.83Detail
35. Hach Lukᚊtefko Running Team#68#M62.02:05:05+00:26:2701:00:11.70Detail
36. Putala JanToniCzech Runners Club#214#M63.02:05:06+00:26:2802:05:00.2601:01:51.16Detail
37. Třasák Janadidas Runners Prague#266#M69.02:05:43+00:27:0502:05:41.0401:00:24.05Detail
38. Hájek LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#69#M70.02:05:46+00:27:0801:00:32.79Detail
39. Musil Tomáš #166#M72.02:05:54+00:27:1602:05:36.4901:03:30.67Detail
40. Blažek Jiří#344#M74.02:06:31+00:27:5301:03:15.56Detail
41. Kadlec JiříPraha 6#98#M76.02:06:49+00:28:1102:06:41.3601:00:18.56Detail
42. Vendl ZdenekPoděbrady#278#M78.02:07:08+00:28:3002:06:58.9001:02:44.65Detail
43. Havel MichalTJ Sokol Jesenice#73#M79.02:07:32+00:28:5402:07:23.9501:03:56.63Detail
44. Marek MilošPelhřimov#149#M80.02:07:39+00:29:0102:07:21.7901:03:43.00Detail
45. Zita JiříČelákovice#523#M81.02:08:03+00:29:2502:07:55.4001:05:17.31Detail
46. Fara JanTriatlon Mladá Boleslav #62#M82.02:08:08+00:29:3001:05:24.86Detail
47. Beňo TomášRosice u Brna#23#M83.02:08:09+00:29:3101:05:17.05Detail
48. Broža VojtěchTábor#35#M84.02:08:44+00:30:0601:03:06.80Detail
49. Žák JakubHoralka a Tatranka#298#M86.02:08:47+00:30:0902:08:33.7001:05:16.04Detail
50. Káš František#105#M87.02:08:54+00:30:1602:08:43.7601:05:32.42Detail
51. Houdek KarelMoskva#77#M91.02:09:26+00:30:4802:09:22.8401:03:46.33Detail
52. Červenka Jiří Brno#45#M93.02:09:49+00:31:1101:05:12.30Detail
53. Ošmera RadimNebovidy u Brna#182#M94.02:09:56+00:31:1802:09:35.3801:07:40.34Detail
54. Břicháček Milošadidas Runners Prague#37#M95.02:09:57+00:31:1901:05:12.02Detail
55. Procházka JosefPomalonožky#210#M96.02:10:10+00:31:3202:09:47.1401:06:00.77Detail
56. Vaňáč Michal#271#M97.02:10:10+00:31:3202:09:54.9901:05:35.74Detail
57. Dřízal JiříTeplýšovice#55#M98.02:10:25+00:31:4701:05:30.88Detail
58. Široký FilipTábor#497#M107.02:10:39+00:32:0102:10:35.2801:01:49.75Detail
59. Jirkal Tomáš#96#M109.02:11:17+00:32:3902:11:13.3801:00:48.42Detail
60. Máca Lukáš#140#M110.02:11:29+00:32:5102:11:19.0001:03:25.96Detail
61. ČENSKY JanAdidas Runners Prague#42#M111.02:11:34+00:32:5601:04:20.53Detail
62. Spurný JiříPraha#311#M114.02:11:59+00:33:2102:11:47.4701:05:00.92Detail
63. Pospíšil Marekadidas Runners Prague#202#M115.02:12:06+00:33:2801:06:26.10Detail
64. Bálik ŠtefanJičíněves#356#M118.02:12:20+00:33:4202:12:16.6901:08:12.54Detail
65. Račanský LubošZvěstov#215#M120.02:12:29+00:33:5102:12:08.1001:07:39.68Detail
66. Novák Jan Tábor#457#M121.02:12:43+00:34:0502:12:36.3701:06:32.14Detail
67. Reitmajer JakubMazda Tábor#217#M127.02:14:21+00:35:4302:14:14.4401:05:28.56Detail
68. Trýb VláďaKola Ledeč#263#M130.02:15:11+00:36:3302:14:57.0501:09:08.20Detail
69. Průcha OndřejVlašim#531#M131.02:15:14+00:36:3602:15:11.2601:08:09.24Detail
70. Korel MarekBačkov#422#M133.02:15:29+00:36:5102:15:20.0401:08:33.83Detail
71. Krejčí AlešHavlíčkův Brod#345#M136.02:16:00+00:37:2202:15:38.8101:05:59.85Detail
72. Ebel MatyášPraha#59#M137.02:16:06+00:37:2801:08:17.35Detail
73. Mottl František#347#M139.02:16:27+00:37:4902:16:13.3401:03:31.33Detail
74. Bach MarekJunák Vlašim#354#M140.02:16:28+00:37:5002:16:22.5901:09:16.54Detail
75. Roušavý JanKabuki Team#220#M141.02:16:29+00:37:5102:16:07.8601:10:25.12Detail
76. Már TomášPraha#146#M142.02:16:43+00:38:0502:16:36.7601:08:19.27Detail
77. Pavloušek RobertOleška#190#M143.02:16:45+00:38:0702:16:18.3401:06:46.22Detail
78. Kocík Vojtěch#113#M145.02:16:56+00:38:1802:16:27.8501:09:04.79Detail
79. Haruda Lukáš Kojčice#398#M148.02:17:34+00:38:5602:17:25.5601:09:26.77Detail
80. Marek VlastimilŠneci v běhu #150#M151.02:18:30+00:39:5202:18:09.1401:09:41.01Detail
81. Filip JiříVlašim#63#M155.02:19:10+00:40:3201:09:30.88Detail
82. Brabec Tomáš 100—Klaßa#33#M156.02:19:12+00:40:3401:09:46.74Detail
83. Špirek VaclavTOM Radotin#253#M157.02:19:30+00:40:5202:19:09.0101:11:45.81Detail
84. Vrbka TomášLedeč RUN#315#M161.02:20:19+00:41:4101:10:37.20Detail
85. Hrubý RichardFbC Spartak Žebrák#406#M162.02:20:20+00:41:4202:20:06.8501:11:03.50Detail
86. Stromko BřetislavSYN v pohybu#242#M164.02:20:32+00:41:5402:20:28.9401:07:56.17Detail
87. Slanina FilipSwoboda Pteam#318#M165.02:20:43+00:42:0502:20:20.6301:11:49.46Detail
88. Mišove PavelARC Iuridica#445#M167.02:20:51+00:42:1302:20:49.1701:10:49.76Detail
89. Horálek Zdeněk#310#M168.02:20:54+00:42:1601:09:57.96Detail
90. Jašíček RadekBrno#94#M169.02:20:56+00:42:1802:20:38.8201:08:50.28Detail
91. Beránek DanielSDH Předměřice nad Jizerou#319#M178.02:22:21+00:43:4302:22:10.5401:11:03.08Detail
92. Marjánko RobertKladno#439#M188.02:23:42+00:45:0402:23:34.5101:13:30.25Detail
93. Jankovský Aleš Praha #90#M189.02:23:45+00:45:0702:23:18.6001:11:59.44Detail
94. Ševců PetrTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#495#M190.02:23:55+00:45:1702:23:43.6401:11:06.28Detail
95. Sloup Radek Vydos Bus#234#M192.02:23:59+00:45:2102:23:35.9801:12:29.66Detail
96. Pála RomanPraha#183#M193.02:24:00+00:45:2202:23:50.5901:05:55.24Detail
97. Švojgr KarelPraha#258#M196.02:24:16+00:45:3802:24:01.6001:08:52.74Detail
98. Paszyc Matouš#186#M201.02:24:56+00:46:1802:24:31.9001:11:58.54Detail
99. Beloušek JiříKřešice#21#M203.02:25:04+00:46:2601:08:31.37Detail
100. Kramný JanVotice#427#M204.02:25:04+00:46:2602:24:57.0601:09:16.96Detail
101. Mikšík JanPraha#162#M207.02:25:33+00:46:5502:25:06.7501:13:13.32Detail
102. Kunz TomášPraha#332#M208.02:26:09+00:47:3102:25:59.8401:10:39.69Detail
103. Procházka LukášZvěstov#472#M209.02:26:29+00:47:5102:26:22.5901:09:16.33Detail
104. Markvart JanZEWLÁK#152#M212.02:27:03+00:48:2502:26:52.7701:08:16.59Detail
105. Kříž FrantišekChocerady#130#M213.02:27:20+00:48:4202:27:00.1601:10:52.25Detail
106. Potančok PetrBěchovice#470#M215.02:27:36+00:48:5802:27:24.1701:11:05.67Detail
107. Kocian JakubRungo.cz#112#M217.02:27:57+00:49:1902:27:40.6201:14:29.76Detail
108. Španihel VojtěchJesenice#499#M218.02:28:01+00:49:2302:27:57.0801:12:45.06Detail
109. Soukup Martin Sturm JM#237#M219.02:28:10+00:49:3202:28:04.0001:11:43.79Detail
110. Štěpánek JaroslavBenešov#501#M223.02:28:54+00:50:1602:28:41.8601:16:00.70Detail
111. Nejdr AlešBenešov#456#M224.02:28:57+00:50:1902:28:45.1601:16:00.93Detail
112. Lipa PatrykCieszyn #138#M225.02:28:58+00:50:2002:28:37.1701:15:07.69Detail
113. Sommer TomášVlašim-Praha-Trollhättan#482#M230.02:30:03+00:51:2502:29:58.1001:16:29.44Detail
114. Korn DavidTrhový Štěpánov #423#M231.02:30:26+00:51:4802:30:19.5601:13:08.55Detail
115. Černý Lukáš Zlatá Olešnice #374#M232.02:30:27+00:51:4902:30:26.0901:13:58.99Detail
116. Popek MilošKožlí#200#M235.02:31:01+00:52:2302:30:44.9401:15:27.27Detail
117. Kroček TomášPraha#429#M239.02:31:20+00:52:4202:31:09.1301:15:38.39Detail
118. Pospíšil Martin#203#M240.02:31:21+00:52:4302:31:02.6801:16:06.65Detail
119. Havel JanSK GYM HUMPOLEC#5#M241.02:31:34+00:52:5602:31:23.1801:11:51.27Detail
120. David LubošSRTG Kolín#376#M243.02:31:50+00:53:1202:31:40.6501:17:05.84Detail
121. Koutenský DavidVlašim#303#M246.02:33:03+00:54:2502:32:41.6101:15:26.07Detail
122. Klusák LukášLu&Lu Jesenice#420#M250.02:33:35+00:54:5702:33:26.1101:17:52.81Detail
123. Suchan MilanYaman Kladno#244#M251.02:33:40+00:55:0202:33:26.4501:12:22.04Detail
124. Drbal LubošSDH Zruč nad Sázavou#381#M252.02:33:50+00:55:1202:33:45.0701:16:13.97Detail
125. Pušek PetrDubějovice#309#M256.02:35:58+00:57:2002:35:46.9301:13:32.64Detail
126. Moravec JakubKralupy nad Vltavou#448#M258.02:36:08+00:57:3002:35:53.5001:20:06.06Detail
127. Harrison AlZvole#397#M264.02:37:26+00:58:4802:37:14.4201:14:59.72Detail
128. Rederer ZbyněkBrno#216#M266.02:37:49+00:59:1102:37:26.6901:18:13.96Detail
129. Possolt MartinLubenec#205#M267.02:38:01+00:59:2302:37:45.1801:20:22.96Detail
130. Marek JanSK Nusle#148#M268.02:38:14+00:59:3602:37:56.5801:19:35.91Detail
131. Přibyl JosefQuattro Formaggi#213#M270.02:39:52+01:01:1402:39:32.3801:17:44.07Detail
132. Novotný Petr Vlašim Chabres#463#M274.02:40:22+01:01:4402:40:10.6401:17:12.13Detail
133. Kovařčík JosefPraha 4#425#M275.02:40:22+01:01:4402:40:10.2001:12:10.68Detail
134. Svatoň MichalVlašim#491#M283.02:42:10+01:03:3202:42:05.8801:18:32.67Detail
135. Barvič Michal Chýšť #359#M284.02:42:11+01:03:3302:42:03.2801:16:38.03Detail
136. Medek JanRychlí Medvědi#158#M286.02:42:39+01:04:0102:42:22.6301:19:30.50Detail
137. Náhlík JanTotal Vital#453#M288.02:43:07+01:04:2902:42:57.8201:19:01.23Detail
138. Klejna MartinPraha#111#M289.02:43:15+01:04:3702:43:09.2301:16:40.45Detail
139. Matoušek DavidDark Side Workout#333#M290.02:43:17+01:04:3902:43:06.7501:21:08.90Detail
140. Mareček PetrDivoký Ču*áci#147#M297.02:44:05+01:05:2702:43:36.9301:20:58.10Detail
141. Kučera TomášSokol Vsetín#317#M299.02:45:04+01:06:2602:44:44.4001:08:13.94Detail
142. Drahokoupil Jakub#380#M300.02:45:10+01:06:3202:44:58.4801:21:21.27Detail
143. Brožek OndřejVlašim#527#M302.02:45:48+01:07:1002:45:29.8401:24:46.88Detail
144. Nádvorník JosefTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#452#M307.02:48:30+01:09:5202:48:23.6901:22:30.02Detail
145. Ye GavinPraha#517#M311.02:50:07+01:11:2902:50:04.0701:23:48.25Detail
146. Závorka MilanSDH Chabeřice#522#M312.02:50:26+01:11:4802:50:21.3801:18:16.54Detail
147. Hudač PeterHumpolec#82#M315.02:52:37+01:13:5902:52:23.3001:18:52.34Detail
148. Raiser KarelNZ#475#M319.02:54:00+01:15:2201:23:10.29Detail
149. Bartošek MarekElektroDvorak.cz#358#M323.02:56:53+01:18:1502:56:48.9001:25:33.75Detail
150. Zápotočný OndřejRadňov#520#M329.03:06:00+01:27:2203:05:42.9501:28:46.69Detail
151. Vacek PetrPetrohrad#268#M330.03:06:07+01:27:2903:05:45.2101:27:32.75Detail
152. Wojda HubertLodenice u Berouna#516#M335.03:11:25+01:32:4703:11:06.6201:24:07.34Detail
153. Filip Roman#388#M337.03:11:51+01:33:1303:11:40.0301:24:56.56Detail
154. Brož JosefVidovice#367#M339.03:27:43+01:49:0503:27:34.7001:35:13.02Detail
Macák JiříHradec Králové#141#M00:00:0001:39:04.70Detail
Bálek Bronislav Divoký Ču*áci#14#M00:00:00Detail
DNS Hanzlík MartinMaraton Club Přeborov#71#MDNS Detail
DNS Pavlíček MartinAC SPARTA PRAHA#189#MDNS Detail
DNS Švagr Lukášadidas Runners Prague#502#MDNS Detail
DNS Hůlka LukášVegan Power#83#MDNS Detail
DNS Pazdera LukášCSG TRI TEAM#3#MDNS Detail
DNS Bordovský MichalPraha#30#MDNS Detail
DNS Jäger EliezerPraha#412#MDNS Detail
DNS Doležel TomášTovačov#51#MDNS Detail
DNS Splítek Kareladidas Runners Prague#238#MDNS Detail
DNS Schandl PavelNová Ves u ČB#479#MDNS Detail
DNS Seidl JanPraha 9 #228#MDNS Detail
DNS Skelton JamiePraha#231#MDNS Detail
DNS Janíček JanREDBOX Park Team#89#MDNS Detail
DNS Lhoták ZdeněkPot a Krev#154#MDNS Detail
DNS Horák ZdeněkPraha#405#MDNS Detail
DNS Svoboda VítHobby runners#247#MDNS Detail
DNS Pospíšil David#204#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz