Neoficiální Výsledková listina Zimní běh na Blaník
11. 1. 2020

půlmaraton Kategorie MB

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový časmezičas 10. km
1. Šunka JanMoravan Louňovice#343#M7.01:46:2201:46:19.4500:54:27.81DetailDiplom
2. Janda MartinKOB Dobruška#88#M9.01:47:38+00:01:16.8401:47:35.8400:55:41.90DetailDiplom
3. Gazda VítězslavDivišov#66#M14.01:50:40+00:04:18.8400:55:52.54DetailDiplom
4. Dvořák TomášKola Ledeč#58#M17.01:51:14+00:04:52.8400:56:47.22DetailDiplom
5. Jánošík RudolfVlašim#304#M18.01:51:24+00:05:02.8400:55:45.85DetailDiplom
6. Tkadlčík ZbyněkAC Moravská Slavia Brno#262#M23.01:53:31+00:07:09.8401:53:27.6700:57:21.15DetailDiplom
7. Šoltés FilipMladá Vožice#252#M28.01:54:34+00:08:12.8401:54:26.6800:57:36.31DetailDiplom
8. Camrda Luděkwww.CAMRDA.cz#40#M29.01:54:38+00:08:16.8400:58:56.81DetailDiplom
9. Janoušek LiborGIANT cycling team#91#M30.01:55:03+00:08:41.8401:54:57.1600:57:18.90DetailDiplom
10. Němec KamilVlašim#302#M31.01:55:30+00:09:08.8400:56:17.28DetailDiplom
11. Saidl FilipTJ Packa#349#M36.01:56:43+00:10:21.8401:56:39.2800:57:56.43DetailDiplom
12. Seidl MiroslavOB Říčany#229#M37.01:57:06+00:10:44.8401:57:03.1200:58:48.07DetailDiplom
13. Pangrác OndřejMatfyz Praha#185#M38.01:57:25+00:11:03.8401:57:20.1600:58:54.56DetailDiplom
14. Bittner MiroslavTTT#25#M40.01:58:17+00:11:55.8401:00:22.39DetailDiplom
15. Kotrba ŠtěpánJasmín Kutná Hora#123#M41.01:58:25+00:12:03.8401:58:22.6600:59:26.95DetailDiplom
16. Jirásek MarekTJ Sokol Kbely#95#M43.01:58:50+00:12:28.8401:58:46.5900:58:14.93DetailDiplom
17. Novák MartinAMCYKL Humpolec#176#M45.01:59:51+00:13:29.8401:59:45.1400:59:58.48DetailDiplom
18. Prahl RadimRunning Tours Prague#206#M47.02:00:15+00:13:53.8402:00:07.3200:58:33.83DetailDiplom
19. Doucha JiříHvězda Pardubice#53#M48.02:01:06+00:14:44.8400:58:57.94DetailDiplom
20. Pálka PavelChýně#188#M57.02:03:25+00:17:03.8402:03:20.6201:00:28.28DetailDiplom
21. Burian MartinĎáblice stars#38#M59.02:04:14+00:17:52.8401:03:15.25DetailDiplom
22. Zeman PetrTT Astra Benešov#291#M60.02:04:47+00:18:25.8402:04:39.6601:02:56.69DetailDiplom
23. Šťovíček MartinSK Babice#255#M65.02:05:19+00:18:57.8402:05:12.3301:03:08.21DetailDiplom
24. Rieger JanProgress Cycle#218#M66.02:05:30+00:19:08.8402:05:16.6201:04:12.13DetailDiplom
25. Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav#179#M67.02:05:34+00:19:12.8402:05:25.9801:02:25.90DetailDiplom
26. Stančo LadislavHory Beraní hlavy/Čelákovice#342#M68.02:05:37+00:19:15.8402:05:34.4701:00:25.82DetailDiplom
27. Dostál ZdeněkVelosport Valenta Scott team Pelhřimov#52#M71.02:05:49+00:19:27.8401:03:17.28DetailDiplom
28. Ginzel PetrAqvasportclub #67#M77.02:07:02+00:20:40.8401:03:02.43DetailDiplom
29. Vítů LiborPelhřimov #281#M85.02:08:45+00:22:23.8402:08:27.6601:04:24.61DetailDiplom
30. Koutník LukášPoutník Pelhřimov#341#M88.02:08:57+00:22:35.8402:08:48.8301:07:35.25DetailDiplom
31. Beck ZdenekBK Jevany#19#M89.02:09:14+00:22:52.8401:03:13.79DetailDiplom
32. Mašek RadekPEKASS running team#153#M90.02:09:16+00:22:54.8402:09:11.6901:03:51.34DetailDiplom
33. Ungerman AntonínTJ SOKOL PODLÁZKY#267#M92.02:09:46+00:23:24.8402:09:29.1901:06:17.76DetailDiplom
34. Pichlík RomanPot a krev#157#M99.02:10:28+00:24:06.8402:10:23.8701:04:59.24DetailDiplom
35. Šanda DobroslavChocerady#248#M101.02:10:28+00:24:06.8402:10:17.2501:06:43.40DetailDiplom
36. Picek RomanVlašim#196#M102.02:10:31+00:24:09.8402:10:07.1201:05:08.50DetailDiplom
37. Ondruš PetrVelké Přílepy#180#M103.02:10:35+00:24:13.8402:10:20.6501:05:37.31DetailDiplom
38. Foller MiroslavEFA Vlašim#301#M104.02:10:37+00:24:15.8402:10:31.8301:03:44.80DetailDiplom
39. Michajlov VlastimilPísek#160#M106.02:10:38+00:24:16.8402:10:31.3601:06:11.49DetailDiplom
40. Jakubczak KonradDebeściak adidas runners#87#M108.02:10:46+00:24:24.8402:10:25.0401:06:27.35DetailDiplom
41. Kestler IvanNorth Czech Runners#108#M112.02:11:46+00:25:24.8402:11:30.6901:02:50.57DetailDiplom
42. Stožický PetrBBK#241#M116.02:12:09+00:25:47.8402:11:52.7601:06:31.52DetailDiplom
43. Chmátal MartinŠtefko running team#84#M122.02:12:57+00:26:35.8402:12:46.4501:09:20.81DetailDiplom
44. Kočovský MiroslavTJ Sokol Senohraby#116#M123.02:13:14+00:26:52.8402:13:10.9501:05:47.94DetailDiplom
45. Růžička JanSvětlá nad Sázavou#222#M125.02:13:25+00:27:03.8402:13:15.1201:06:53.97DetailDiplom
46. Štys PavelRetia#256#M128.02:14:31+00:28:09.8402:14:24.8401:03:56.95DetailDiplom
47. Rylka AntonínToniCzech Runners Club#224#M129.02:14:52+00:28:30.8402:14:46.5901:04:39.58DetailDiplom
48. Vojtěchovský MartinForrest Run Team#283#M132.02:15:21+00:28:59.8402:15:05.0701:05:45.16DetailDiplom
49. Andrle TomášKostelec n.Č.l.#352#M134.02:15:51+00:29:29.8402:15:43.4901:09:07.47DetailDiplom
50. Hroneš Michaelpevnost Josefov#80#M135.02:15:51+00:29:29.8402:15:31.4001:07:11.05DetailDiplom
51. Mojžiš Radovan PCKLouda#164#M138.02:16:16+00:29:54.8402:16:03.1001:06:24.00DetailDiplom
52. Koten PavelOB Říčany#121#M144.02:16:53+00:30:31.8402:16:27.0501:11:43.12DetailDiplom
53. Častvaj DanielMnichovice#41#M147.02:17:17+00:30:55.8401:09:39.45DetailDiplom
54. Suchý MiroslavForrest Gump#490#M150.02:17:57+00:31:35.8402:17:53.3301:08:42.68DetailDiplom
55. Novák MarekPraha 8#175#M152.02:18:36+00:32:14.8402:18:13.8801:09:17.91DetailDiplom
56. Černý OndřejHK Pardubice#44#M153.02:18:53+00:32:31.8401:07:08.11DetailDiplom
57. Krčil LukášSK Gym Humpolec#128#M154.02:18:56+00:32:34.8402:18:44.9901:07:54.08DetailDiplom
58. Neděla Tomáš Trhový Štěpánov#455#M158.02:19:33+00:33:11.8402:19:30.3901:08:41.75DetailDiplom
59. Hrabec MichalRunning2.cz#78#M159.02:19:36+00:33:14.8402:19:26.1601:08:08.67DetailDiplom
60. Slíva PetrObříství#233#M163.02:20:28+00:34:06.8402:20:20.2301:09:57.55DetailDiplom
61. Prochazka IvoPrague#208#M166.02:20:50+00:34:28.8402:20:34.4901:13:10.07DetailDiplom
62. Pořický JiříOdolena Voda#201#M170.02:20:56+00:34:34.8402:20:34.4901:08:27.58DetailDiplom
63. Kot JiříHumpolec#424#M173.02:21:30+00:35:08.8402:21:28.5801:08:14.10DetailDiplom
64. Dvořák VlastaElektroDvorak.cz, Golčův Jeníkov#384#M174.02:21:40+00:35:18.8402:21:36.2101:10:34.73DetailDiplom
65. Balajka MartinBlack Sheep Horšice#355#M175.02:21:43+00:35:21.8402:21:31.7101:11:29.57DetailDiplom
66. Novotný IvanUMG#461#M176.02:21:45+00:35:23.8402:21:38.0901:09:26.91DetailDiplom
67. Bezděk MiroslavPraha#24#M180.02:23:00+00:36:38.8401:12:09.80DetailDiplom
68. Antoš JanPraha#12#M181.02:23:05+00:36:43.8402:22:52.2301:13:42.52DetailDiplom
69. Novak Pavel#173#M183.02:23:23+00:37:01.8402:23:13.0101:08:31.51DetailDiplom
70. MANSFIELD JimKosova Hora#438#M185.02:23:40+00:37:18.8402:23:30.1701:11:15.83DetailDiplom
71. Rataj JindřichHobbyrunteam Mladá Vožice#477#M186.02:23:41+00:37:19.8402:23:35.7801:08:21.06DetailDiplom
72. Stehlík MiroslavRadošovice#239#M187.02:23:41+00:37:19.8402:23:18.4901:12:08.36DetailDiplom
73. Horák Radek(j)Elita#76#M195.02:24:10+00:37:48.8402:23:50.2301:07:38.51DetailDiplom
74. Mikšátko PetrRC Píst#161#M198.02:24:31+00:38:09.8402:24:22.6001:09:32.06DetailDiplom
75. Šnajperk Viktorshimpi_cz#251#M200.02:24:52+00:38:30.8402:24:32.7101:12:53.21DetailDiplom
76. Tůma LiborBenešovský běžecký klub#509#M202.02:25:03+00:38:41.8402:24:52.7001:12:20.83DetailDiplom
77. Krajči JánKrajanda Větrovy#125#M205.02:25:21+00:38:59.8402:24:53.6301:13:02.50DetailDiplom
78. Pazák TomášPraha#191#M206.02:25:26+00:39:04.8402:25:10.0801:09:45.91DetailDiplom
79. Čurda Dušan Chrti v nouzi #47#M210.02:26:42+00:40:20.8401:08:30.96DetailDiplom
80. Konig TomasSlavoj Barcelona#117#M211.02:26:57+00:40:35.8402:26:33.8401:11:29.50DetailDiplom
81. Pašek MarcelMelechov team#187#M216.02:27:54+00:41:32.8402:27:38.8901:15:07.93DetailDiplom
82. Jůzek PavelMníšek pod Brdy#97#M222.02:28:32+00:42:10.8402:28:25.7401:12:36.31DetailDiplom
83. Pěnkava PetrDrnek#194#M226.02:29:11+00:42:49.8402:28:56.7901:07:58.80DetailDiplom
84. Novotný PavelPoříčany#462#M227.02:29:17+00:42:55.8402:29:14.1601:08:45.32DetailDiplom
85. Kocman Rostislav STS Chvojkovice-Brod#114#M228.02:29:54+00:43:32.8402:29:45.5901:12:59.74DetailDiplom
86. Šimek MilanKola Ledeč#313#M229.02:30:01+00:43:39.8402:29:43.2501:14:33.29DetailDiplom
87. Dubovský PetrČakovice#57#M233.02:30:40+00:44:18.8401:14:09.46DetailDiplom
88. Babka TomášTisem#13#M236.02:31:02+00:44:40.8402:30:50.2201:07:40.97DetailDiplom
89. Žitný KarelPraha 6#300#M242.02:31:35+00:45:13.8402:31:07.7301:12:16.69DetailDiplom
90. Karásek ZbyněkJablonec n/N#103#M248.02:33:20+00:46:58.8402:33:02.7801:14:26.79DetailDiplom
91. Hák JanBenešov#393#M249.02:33:35+00:47:13.8402:33:22.5201:19:58.43DetailDiplom
92. Toupal VaclavZnosim#506#M253.02:34:45+00:48:23.8401:15:20.42DetailDiplom
93. Cirkva LukášStrančice#346#M254.02:35:07+00:48:45.8402:34:43.0001:19:39.09DetailDiplom
94. Zahálka TomášKilt po česku#289#M255.02:35:23+00:49:01.8402:35:16.5801:14:11.84DetailDiplom
95. Brejcha MartinPraha 7#34#M257.02:36:05+00:49:43.8401:18:36.41DetailDiplom
96. Hřídel RadekPříbram#409#M260.02:36:48+00:50:26.8402:36:38.6301:20:52.73DetailDiplom
97. Doležal RadovanPraha#338#M263.02:37:23+00:51:01.8402:37:04.1001:16:03.92DetailDiplom
98. Anděl JaroslavChabeřice#351#M265.02:37:31+00:51:09.8402:37:23.9801:18:27.20DetailDiplom
99. Melichárek LukášÚjezd nad Lesy#159#M271.02:40:00+00:53:38.8402:39:54.7601:13:30.50DetailDiplom
100. Markoš MichalKrálovna#151#M272.02:40:11+00:53:49.8402:39:57.0401:18:58.70DetailDiplom
101. Novak OlinSlavoj Barcelona#172#M273.02:40:15+00:53:53.8402:39:51.2801:16:31.67DetailDiplom
102. Wehrberger Pavel#335#M276.02:40:25+00:54:03.8401:22:04.47DetailDiplom
103. Brynda ViktorStrakonice#368#M278.02:40:45+00:54:23.8402:40:30.7501:21:55.11DetailDiplom
104. Novák David#100#M279.02:40:47+00:54:25.8402:40:18.8801:21:13.09DetailDiplom
105. David MartinPelhřimov#377#M281.02:41:51+00:55:29.8402:41:44.1801:21:38.25DetailDiplom
106. Drastík Jakub #54#M282.02:42:09+00:55:47.8401:20:00.57DetailDiplom
107. Klouček MartinŽatec#419#M285.02:42:30+00:56:08.8402:42:25.2501:18:57.65DetailDiplom
108. Stránský RadekBáječné ženy v běhu#488#M291.02:43:18+00:56:56.8401:20:38.82DetailDiplom
109. Paulovič Daniel#466#M293.02:43:31+00:57:09.8402:43:12.6201:22:33.47DetailDiplom
110. Křivánek PetrPelhřimov#129#M296.02:44:01+00:57:39.8402:43:50.5101:08:06.56DetailDiplom
111. Holiš HynekBenešov#403#M298.02:45:00+00:58:38.8402:44:52.1101:19:59.68DetailDiplom
112. Vrzáček TomášLiveToTell#287#M301.02:45:36+00:59:14.8402:45:07.4601:20:40.29DetailDiplom
113. Zapletal PetrPraha#290#M303.02:47:02+01:00:40.8402:46:49.9801:19:17.98DetailDiplom
114. Velinger PetrKosova Hora#277#M305.02:48:00+01:01:38.8402:47:34.9201:21:43.95DetailDiplom
115. Brožek MiroslavOtec a syn#528#M308.02:48:52+01:02:30.8402:48:34.6501:25:27.48DetailDiplom
116. Makovička PetrŠneci v běhu#144#M309.02:49:19+01:02:57.8402:48:59.3501:24:40.99DetailDiplom
117. Černohlávek VítFSI UJEP#373#M314.02:52:01+01:05:39.8402:51:48.6101:23:43.08DetailDiplom
118. Behensky PavelSlavoj Barcelona#20#M316.02:52:55+01:06:33.8401:21:09.86DetailDiplom
119. Peukert JiříZruč nad Sázavou#469#M317.02:53:00+01:06:38.8402:52:54.9001:24:06.49DetailDiplom
120. Vajskebr MichalSK Podbaba#269#M318.02:53:13+01:06:51.8402:53:02.2301:06:51.41DetailDiplom
121. Mládek PavelTeplýšovice#446#M320.02:54:30+01:08:08.8402:54:17.4501:25:56.66DetailDiplom
122. Valach MartinZdimerice#510#M321.02:55:26+01:09:04.8402:55:11.2601:26:42.40DetailDiplom
123. Novotný Mojmir#178#M322.02:55:43+01:09:21.8402:55:26.8801:23:43.18DetailDiplom
124. Novák TomášZeleneč#458#M324.02:57:03+01:10:41.8402:56:59.1901:25:52.15DetailDiplom
125. Dostál MartinSK Vochoz#379#M325.02:58:25+01:12:03.8402:58:19.9201:24:34.07DetailDiplom
126. Svoboda Michal Báječné ženy v běhu #492#M328.03:03:21+01:16:59.8403:03:05.7101:25:20.75DetailDiplom
127. Nesvadba MichalTanvald#170#M331.03:06:33+01:20:11.8403:06:15.6501:34:02.12DetailDiplom
128. Minčič Miloš Karpatští vlci #163#M332.03:06:50+01:20:28.8403:06:30.6101:28:43.92DetailDiplom
129. Kašpar TomášKolín#416#M333.03:09:11+01:22:49.8403:08:55.1101:36:15.86DetailDiplom
130. Zapletal JosefPrha-Vinoř#519#M334.03:09:25+01:23:03.8403:09:16.5301:32:12.36DetailDiplom
131. Boušek BohumilTrhový Štěpánov#363#M336.03:11:46+01:25:24.8403:11:40.0901:23:25.06DetailDiplom
132. Zadák JosefTrhový Štěpánov#518#M338.03:17:37+01:31:15.8403:17:30.3401:31:16.34DetailDiplom
Dumský OndřejBenešov#382#M00:00:00DetailDiplom
Žižka MartinBenešov#525#M00:00:00DetailDiplom
DNF Sladek VilemDablice Stars#232#MDNF Detail
DNS Pelikán MichalDupající funící#193#MDNS Detail
DNS Procházka MichalNebovidy#211#MDNS Detail
DNS Švajcr RadekS.S.B. powered by Dynamit®️#257#MDNS Detail
DNS Zientek JanJesenice#293#MDNS Detail
DNS Karč JakubSK Babice#104#MDNS Detail
DNS Krása MichalPraha 5#127#MDNS Detail
DNS Dvorak IvanPrague#383#MDNS Detail
DNS Mooren Rob SK Gym Humpolec#165#MDNS Detail
DNS Linhart Martin#137#MDNS Detail
DNS Peter TomášTEAM PAUL MITCHELL®#195#MDNS Detail
DNS Hnilica tomasPřevážně neškodný DBT#74#MDNS Detail
DNS Hanley EoinCernosice #396#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz