Neoficiální Výsledková listina Zimní běh na Blaník
11. 1. 2020

půlmaraton Kategorie MC


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový časmezičas 10. km
1. Fořt MartinELEVEN RUN TEAM#64#M4.01:43:2700:53:00.68Detail
2. Bena PetrŠtefko Running Team#22#M12.01:49:10+00:05:4300:54:27.43Detail
3. Stolárik PeterBenešovský běžecký klub#240#M21.01:52:26+00:08:5901:52:23.6000:57:22.93Detail
4. Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou#56#M25.01:53:58+00:10:3100:57:22.84Detail
5. Lachout Martin Áběs Sedlčany#133#M34.01:56:11+00:12:4401:56:08.1400:57:38.43Detail
6. Skala RadekJoskatel tem#230#M64.02:05:10+00:21:4302:05:03.6201:00:06.44Detail
7. Korvas JosefVnorovy v pohybu#119#M73.02:06:10+00:22:4302:05:54.9601:03:20.45Detail
8. Král ZdeněkVelké Přílepy#126#M75.02:06:40+00:23:1302:06:27.0001:04:35.83Detail
9. Lavický PetrKutná Hora#134#M99.02:10:28+00:27:0101:05:43.25Detail
10. Krchňák RomanVlašim#529#M105.02:10:38+00:27:1102:10:21.5601:08:06.15Detail
11. Pína JaroslavAmB Řež#197#M117.02:12:15+00:28:4802:12:06.0501:05:45.88Detail
12. Nakládal BřetislavLoučany#340#M119.02:12:24+00:28:5702:11:59.5301:05:20.91Detail
13. Kára VladimírPatřín#102#M124.02:13:16+00:29:4902:13:01.0301:08:19.36Detail
14. Edr PavelLedeč nad Sázavo#60#M126.02:13:45+00:30:1801:09:38.42Detail
15. Hrček TomášJeštěd SkyRace Team#79#M146.02:17:02+00:33:3502:16:52.4301:08:20.62Detail
16. Rybka Vlastik Praha 7#223#M160.02:19:42+00:36:1502:19:34.0201:09:33.27Detail
17. Králík IvanSpolek Kolínská 14ka#270#M171.02:21:13+00:37:4602:20:46.9101:11:47.34Detail
18. Kotěra LadislavSC Zmaštěný Stroje#122#M172.02:21:14+00:37:4702:21:08.1101:08:09.53Detail
19. Červený VáclavZručskej Plzeňák#46#M177.02:22:14+00:38:4701:11:45.78Detail
20. Říha KarelBBK#307#M179.02:22:27+00:39:0002:22:02.1401:09:37.83Detail
21. Matyáš RomanMATY Training Centrum#156#M182.02:23:14+00:39:4702:22:51.5401:09:49.84Detail
22. Bušek Jiří#39#M184.02:23:31+00:40:0401:12:28.83Detail
23. Čechura JiříČistý sport#372#M194.02:24:07+00:40:4002:23:52.5701:11:27.88Detail
24. Brabec FrantisekAC Čáslav#32#M197.02:24:22+00:40:5501:12:18.35Detail
25. Stejskal PetrLoučany#339#M199.02:24:39+00:41:1202:24:13.9901:10:39.57Detail
26. Kubeš JanLoděnice#432#M214.02:27:35+00:44:0802:27:17.1701:17:02.28Detail
27. Nádhera PetrHradec králové #167#M220.02:28:21+00:44:5402:28:03.9501:12:58.16Detail
28. Vanek PetrŠneci v běhu #272#M234.02:30:51+00:47:2402:30:31.7201:11:18.18Detail
29. Brenišin IvanPraha 419#366#M237.02:31:03+00:47:3602:30:58.7701:16:16.49Detail
30. Puškáš AttilaBukovany#474#M244.02:31:55+00:48:2802:31:42.1901:15:06.33Detail
31. Davies LeeOld Town Running Prague#378#M245.02:32:09+00:48:4202:31:57.1701:10:52.33Detail
32. Tůma LadislavDubovsko#264#M247.02:33:10+00:49:4302:32:48.1801:16:43.65Detail
33. Jirásek JiříK.O. Poděbrady#415#M259.02:36:30+00:53:0302:36:24.9101:18:08.64Detail
34. Hruška RadekPAVUS Veselí nad Lužnicí#407#M262.02:37:15+00:53:4802:37:04.8601:16:57.19Detail
35. Slunečko Jindřich Benešovský běžecký klub#481#M269.02:39:03+00:55:3602:38:53.0201:19:22.90Detail
36. Rohr PetrPraha 6#219#M280.02:41:33+00:58:0602:41:11.7201:07:56.96Detail
37. Červenka MilanTJ Dynamo Pardubice#375#M287.02:42:52+00:59:2502:42:41.9101:20:46.98Detail
38. Malčík PavelSám za sebe #437#M295.02:43:59+01:00:3202:43:48.0901:17:07.18Detail
39. Hruška JanOK Dobříš #408#M304.02:47:09+01:03:4202:47:05.7301:15:49.15Detail
40. Nečas ArnoštBystřice#314#M313.02:50:48+01:07:2102:50:21.4401:22:57.83Detail
41. Vondrák TomášVlašim#533#M326.02:58:38+01:15:1102:58:34.7201:24:32.91Detail
42. Krátký JosefBezvaBěh#428#M341.03:34:45+01:51:1803:34:31.4301:47:34.95Detail
43. Pospíšek MiroslavČAU#305#M342.03:37:36+01:54:0903:37:18.6401:37:36.57Detail
Varlamov Andrei Triatlet.ru#276#M00:00:00Detail
DNS Hrubý PatrikSportovní tým Kola Koblížek#81#MDNS Detail
DNS Prudil PavelRun the World#212#MDNS Detail
DNS Kozák JaniThinkBeer#124#MDNS Detail
DNS Rýdl VladimírPraha #476#MDNS Detail
DNS Maceček MartinČeský běžecký klub#142#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz