Neoficiální Výsledková listina Zimní běh na Blaník
11. 1. 2020

půlmaraton Kategorie ZA


# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový časmezičas 10. km
1. Sláviková LujzaAR#9#F1.01:47:5801:47:55.6000:55:14.19Detail
2. Doležalová Monika100—Klaßa#7#F3.01:58:00+00:10:0201:57:51.5500:58:38.39Detail
3. Vaňková KláraHazlov#274#F7.02:07:33+00:19:3502:07:27.8301:02:59.86Detail
4. Žáčková EvaRunSport Team#297#F8.02:09:09+00:21:1102:09:00.3701:00:36.65Detail
5. Bohdalková EliškaÚdolí hvězd#28#F12.02:12:14+00:24:1601:07:08.40Detail
6. Zvárová BarboraOstrov#295#F15.02:13:55+00:25:5702:13:43.9301:06:53.53Detail
7. Petrásková NikolJiskra Zruč nad Sázavou#468#F16.02:18:30+00:30:3202:18:27.5701:11:07.12Detail
8. Suchanová KateřinaPraha#245#F18.02:19:03+00:31:0502:18:38.9601:09:22.07Detail
9. Ledvinová SimonaMattoni Free run Letná#135#F22.02:21:22+00:33:2402:21:06.6001:10:08.44Detail
10. Davidová Nikola#49#F25.02:24:21+00:36:2301:11:40.30Detail
11. Klapetková KristýnaOpava#110#F27.02:25:08+00:37:1002:24:45.1501:12:34.88Detail
12. Zemanová Jana#292#F29.02:26:58+00:39:0002:26:39.2301:13:21.09Detail
13. Vrbková Pavla#286#F32.02:29:50+00:41:5202:29:37.1701:15:55.59Detail
14. Fataciunová JanaPraha#312#F33.02:30:02+00:42:0402:29:50.7801:14:22.97Detail
15. Černá Gabrielatým Romana Černého Zlatá olešnice#43#F35.02:30:26+00:42:2802:30:25.40Detail
16. Březinová MonikaDivišov#36#F38.02:31:23+00:43:2501:11:28.32Detail
17. Mokráňová VeronikaPraha#447#F39.02:31:42+00:43:4402:31:34.6901:15:33.83Detail
18. Šatavová LenkaTábor#249#F40.02:33:15+00:45:1702:32:57.2601:07:42.98Detail
19. Vrbková Kateřina#285#F41.02:33:16+00:45:1802:33:03.3201:15:35.44Detail
20. Vondrušková Lucie#530#F42.02:33:25+00:45:2702:33:18.6701:16:16.57Detail
21. Martínková Veronika Znosim#440#F46.02:35:11+00:47:1302:35:07.5601:15:50.83Detail
22. Volková LucieKoutečtí gladiátoři#513#F47.02:35:13+00:47:1502:35:06.9101:15:30.13Detail
23. Říhová JitkaPraha#226#F48.02:36:26+00:48:2802:36:04.2401:15:44.38Detail
24. Příkopová Michaela#473#F49.02:37:00+00:49:0202:36:54.3701:16:04.62Detail
25. Bartošovská Hana#17#F52.02:37:50+00:49:5201:16:19.79Detail
26. Bauerová MartinaPraha#18#F57.02:41:17+00:53:1901:20:59.97Detail
27. Hervertová KláraPraha#401#F61.02:42:28+00:54:3002:42:10.8001:17:52.10Detail
28. Opatrná ŠárkaPraha#464#F62.02:42:30+00:54:3202:42:16.4401:24:16.75Detail
29. Knobová LucieChrášťany#421#F63.02:42:45+00:54:4702:42:37.2401:17:29.51Detail
30. Dvořáková VeronikaDark Side Workout#334#F65.02:43:25+00:55:2702:43:14.4301:21:22.46Detail
31. Kršmaru BarboraHammer OCR Team#430#F66.02:43:45+00:55:4702:43:28.9101:21:23.67Detail
32. Danešová Martina Sázava#48#F69.02:44:21+00:56:2301:21:00.71Detail
33. Matasová KateřinaSmilkov#235#F73.02:44:55+00:56:5702:44:30.0101:21:47.22Detail
34. Lengálová Markéta#435#F81.02:48:16+01:00:1802:48:01.2901:23:32.57Detail
35. Křížková MonikaPraha#431#F93.02:57:10+01:09:1202:56:54.2101:24:28.65Detail
36. Srpová VeronikaPraha#486#F97.02:59:32+01:11:3402:59:21.4401:27:03.15Detail
37. Staňková VeronikaTJ Sokol Podlázky#487#F100.03:00:21+01:12:2301:30:13.97Detail
38. Klementová NikolaPraha#418#F104.03:04:47+01:16:4903:04:29.5501:31:17.27Detail
39. Matějková JanaBáječné ženy v běhu#441#F113.03:27:49+01:39:5103:27:32.8801:39:44.97Detail
DNS Hanáková RadkaPraha 9#395#FDNS Detail
DNS Šaňková Adéla #493#FDNS Detail
DNS Srnová TereziePříbram#485#FDNS Detail
DNS El-Hassanová KristýnaPraha#386#FDNS Detail
DNS Královec Kramlová EliškaStrakonice#426#FDNS Detail
DNS Hájková IvanaSezimovo Ústí 2#392#FDNS Detail
DNS Jia CherriPraha#414#FDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz