Výsledková listina SaperCross Terezín
7. 9. 2019

dospělí


# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Kladivo JaroslavKladno#51#3051M1.14:001.01:00:56.52Detail
2. Surý MartinBrutal kruháč Team#30#3030M2.12:151.01:09:25.66+00:08:29.14Detail
3. Miklíček Michal#92#3092M3.14:002.01:09:49.57+00:08:53.05Detail
4. Roubínek MartinDecin#25#3025M4.12:451.01:09:54.53+00:08:58.01Detail
5. Ledašil RadimZtraceni v mlze#65#3065M5.13:151.01:13:07.28+00:12:10.76Detail
6. Rýpar KarelPredator Workout UL/DC#71#3071M6.14:003.01:15:42.12+00:14:45.60Detail
7. Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice#90#3090F1.13:301.01:17:20.54+00:16:24.02Detail
8. Manolevski MichaelPraha#76#3076M7.12:152.01:18:11.29+00:17:14.77Detail
9. Kůla PavelBrandýs nad Labem#75#3075M8.12:301.01:18:17.65+00:17:21.13Detail
10. Dani MichaelaLoket#57#3057F2.12:452.01:18:31.76+00:17:35.24Detail
11. Hajek JanPolepy#21#3021M9.12:153.01:19:06.17+00:18:09.65Detail
12. Štěpán PetrBystřany #82#3082M10.12:453.01:19:25.98+00:18:29.46Detail
13. Porš Michal#86#3086M11.13:001.01:19:39.99+00:18:43.47Detail
14. Diničová EvaBěhny s.r.o.#15#3015F3.12:454.01:20:40.64+00:19:44.12Detail
15. Kostka MartinPříbram #89#3089M12.13:002.01:22:00.01+00:21:03.49Detail
16. Voborský MatějKladno#50#3050M13.12:302.01:22:14.50+00:21:17.98Detail
17. Kopecká VěraFitness by Věra#26#3026F4.12:001.01:23:58.93+00:23:02.41Detail
18. Urbanová RenataFytness by Vera#39#3039F5.12:002.01:24:18.66+00:23:22.14Detail
19. Jabůrek RostislavFBV #27#3027M14.12:003.01:24:33.41+00:23:36.89Detail
20. Kostínek VladimírPříbram#83#3083M15.13:003.01:24:38.90+00:23:42.38Detail
21. Krumbholzová Álajinej gang #42#3042F6.12:004.01:25:06.35+00:24:09.83Detail
22. Soukup JanDěčín#24#3024M16.12:455.01:26:51.33+00:25:54.81Detail
23. Vinař KarelRoudnice nad Labem #4#3004M17.12:005.01:26:56.35+00:25:59.83Detail
24. Zeman TomášPraha#5#3005M18.12:006.01:26:57.54+00:26:01.02Detail
25. Drábek PavelFitness by Věra#28#3028M19.12:007.01:27:23.00+00:26:26.48Detail
26. Kopecký TomášChcebuz#81#3081M20.12:456.01:27:28.98+00:26:32.46Detail
27. Plíšek JanÚstí Nad Labem#43#3043M21.13:004.01:29:01.04+00:28:04.52Detail
28. Suchá VáclavaFitness by Věra#33#3033F7.12:008.01:29:08.59+00:28:12.07Detail
29. Matrková JanaVelké Chvojno#22#3022F8.12:457.01:29:20.16+00:28:23.64Detail
30. Dvořáková KateřinaPraha 6#91#3091F9.14:004.01:30:33.94+00:29:37.42Detail
31. Kremla TomášFalco Děčín #77#3077M22.12:458.01:30:42.29+00:29:45.77Detail
32. Kremlová ZuzanaFalco Děčín #78#3078F10.12:459.01:30:42.59+00:29:46.07Detail
33. Burýšková RůženaÚstí nad Labem#32#3032F11.12:303.01:31:21.57+00:30:25.05Detail
34. Pečený DominikŠtětí#53#3053M23.12:154.01:33:10.67+00:32:14.15Detail
35. Pečený MichalŠtětí#52#3052M24.12:155.01:33:10.95+00:32:14.43Detail
36. Čeňková LucieBrutal Team Děčín#56#3056F12.12:304.01:33:11.58+00:32:15.06Detail
37. Petraskova HelenaRakety z Dc#55#3055F13.12:305.01:33:11.69+00:32:15.17Detail
38. Šimková PavlaBohušovice nad Ohří#6#3006F14.12:156.01:37:22.44+00:36:25.92Detail
39. Pavlíček Matěj#64#3064M25.12:306.01:38:43.62+00:37:47.10Detail
40. Vaněk Jiří#19#3019M26.12:307.01:38:44.21+00:37:47.69Detail
41. Fišer Jan#23#3023M27.12:308.01:38:44.23+00:37:47.71Detail
42. Ďurčo Ondřej#20#3020M28.12:309.01:38:44.28+00:37:47.76Detail
43. Zach PetrUnhošť#72#3072M29.12:4510.01:39:47.04+00:38:50.52Detail
44. Kopecký MilošLiberec#18#3018M30.12:3010.01:43:08.93+00:42:12.41Detail
45. Kos RomanUnhošť#73#3073M31.12:4511.01:44:25.28+00:43:28.76Detail
46. Poživilová RomanaLitvínov #37#3037F15.12:157.01:45:04.53+00:44:08.01Detail
47. Baudyšová AndreaLitvínov - Meziboří#34#3034F16.12:158.01:45:04.70+00:44:08.18Detail
48. Benešová Klára#68#3068F17.12:4512.01:46:34.84+00:45:38.32Detail
49. Beneš Jiří#66#3066M32.12:4513.01:46:35.00+00:45:38.48Detail
50. Beneš Vojtěch#67#3067M33.12:4514.01:46:35.26+00:45:38.74Detail
51. Michálek JanLitoměřice#47#3047M34.12:3011.01:47:08.19+00:46:11.67Detail
52. Švarc MichaelHřebeč#84#3084M35.13:005.01:47:13.68+00:46:17.16Detail
53. Wurmová IlonaŠtětí#60#3060F18.12:3012.01:48:37.37+00:47:40.85Detail
54. Kárová MartinaHrušovany#61#3061F19.12:3013.01:48:37.64+00:47:41.12Detail
55. Kršňáková PetraFitness by Věra#14#3014F20.12:009.01:50:38.93+00:49:42.41Detail
56. Herych LukášFitness by Věra#29#3029M36.12:0010.01:55:16.54+00:54:20.02Detail
57. Svatošová MarkétaRakety z DC#54#3054F21.12:3014.01:55:54.31+00:54:57.79Detail
58. Martinkova JaroslavaPraha#31#3031F22.12:0011.01:57:01.22+00:56:04.70Detail
59. Hejkalová PavlínaJinej gang#38#3038F23.12:0012.01:58:06.49+00:57:09.97Detail
60. Bláhová HanaBrandýs nad Labem#80#3080F24.12:3015.02:00:18.25+00:59:21.73Detail
61. Fialová HelenaDružec#74#3074F25.12:3016.02:00:18.40+00:59:21.88Detail
62. Podroužek JakubČernčice #88#3088M37.13:006.02:02:31.84+01:01:35.32Detail
63. Ligasová PetraLibochovice#69#3069F26.12:159.02:04:13.98+01:03:17.46Detail
64. Kalinovská EvaTerezín#70#3070F27.12:1510.02:04:14.52+01:03:18.00Detail
65. Polcar FrantišekÚstečáci#10#3010M38.12:0013.02:07:33.61+01:06:37.09Detail
66. Kottová BarboraÚstečáci#9#3009F28.12:0014.02:07:33.76+01:06:37.24Detail
67. Svobodová MartinaÚstečáci#12#3012F29.12:0015.02:07:34.81+01:06:38.29Detail
68. Šebek JaroslavSebranka Squadra#49#3049M39.12:0016.02:08:00.80+01:07:04.28Detail
69. Jelínková PavlinaSebranka Squadra#48#3048F30.12:0017.02:08:00.82+01:07:04.30Detail
70. Halás JurajSebranka Squadra#45#3045M40.12:0018.02:10:54.89+01:09:58.37Detail
71. Šustrová ErikaSebranka Squadra#44#3044F31.12:0019.02:10:55.07+01:09:58.55Detail
72. Kubík JosefChotětov#46#3046M41.12:1511.02:11:41.31+01:10:44.79Detail
73. Švarc OndřejHřebeč#85#3085M42.13:007.02:13:50.86+01:12:54.34Detail
74. Pešek RadekLitoměřice#62#3062M43.13:008.02:15:32.80+01:14:36.28Detail
75. Novák MichalÚstí nad Labem#63#3063M44.13:009.02:15:34.52+01:14:38.00Detail
76. Poživilová JanaLitvínov #35#3035F32.12:1512.02:19:06.98+01:18:10.46Detail
77. Blažejová EliškaLitvínov #36#3036F33.12:1513.02:19:19.23+01:18:22.71Detail
78. Drhlík MichalMost#59#3059M45.12:0020.02:27:59.53+01:27:03.01Detail
79. Stará Tereza#58#3058F34.12:0021.02:28:00.82+01:27:04.30Detail
80. Šach RomanKačice#40#3040M46.12:1514.02:45:07.04+01:44:10.52Detail
81. Šachová MonikaKačice#41#3041F35.12:1514.02:45:07.04+01:44:10.52Detail
82. Brůnová LenkaTuchlovice#79#3079F36.12:1516.02:45:07.29+01:44:10.77Detail
DNF Vršanská KateřinaMost#87#3087F13:00DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz