Oficiální Výsledková listina SaperCross Terezín
7. 9. 2019

dospělí

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice#90#309013:301.01:17:20.54Detail
2. Dani MichaelaLoket#57#305712:452.01:18:31.76+00:01:11.21Detail
3. Diničová EvaBěhny s.r.o.#15#301512:454.01:20:40.64+00:03:20.09Detail
4. Kopecká VěraFitness by Věra#26#302612:001.01:23:58.93+00:06:38.38Detail
5. Urbanová RenataFytness by Vera#39#303912:002.01:24:18.66+00:06:58.11Detail
6. Krumbholzová Álajinej gang #42#304212:004.01:25:06.35+00:07:45.80Detail
7. Suchá VáclavaFitness by Věra#33#303312:008.01:29:08.59+00:11:48.04Detail
8. Matrková JanaVelké Chvojno#22#302212:457.01:29:20.16+00:11:59.61Detail
9. Dvořáková KateřinaPraha 6#91#309114:004.01:30:33.94+00:13:13.39Detail
10. Kremlová ZuzanaFalco Děčín #78#307812:459.01:30:42.59+00:13:22.04Detail
11. Burýšková RůženaÚstí nad Labem#32#303212:303.01:31:21.57+00:14:01.02Detail
12. Čeňková LucieBrutal Team Děčín#56#305612:304.01:33:11.58+00:15:51.03Detail
13. Petraskova HelenaRakety z Dc#55#305512:305.01:33:11.69+00:15:51.14Detail
14. Šimková PavlaBohušovice nad Ohří#6#300612:156.01:37:22.44+00:20:01.89Detail
15. Poživilová RomanaLitvínov #37#303712:157.01:45:04.53+00:27:43.98Detail
16. Baudyšová AndreaLitvínov - Meziboří#34#303412:158.01:45:04.70+00:27:44.15Detail
17. Benešová Klára#68#306812:4512.01:46:34.84+00:29:14.29Detail
18. Wurmová IlonaŠtětí#60#306012:3012.01:48:37.37+00:31:16.82Detail
19. Kárová MartinaHrušovany#61#306112:3013.01:48:37.64+00:31:17.09Detail
20. Kršňáková PetraFitness by Věra#14#301412:009.01:50:38.93+00:33:18.38Detail
21. Svatošová MarkétaRakety z DC#54#305412:3014.01:55:54.31+00:38:33.76Detail
22. Martinkova JaroslavaPraha#31#303112:0011.01:57:01.22+00:39:40.67Detail
23. Hejkalová PavlínaJinej gang#38#303812:0012.01:58:06.49+00:40:45.94Detail
24. Bláhová HanaBrandýs nad Labem#80#308012:3015.02:00:18.25+00:42:57.70Detail
25. Fialová HelenaDružec#74#307412:3016.02:00:18.40+00:42:57.85Detail
26. Ligasová PetraLibochovice#69#306912:159.02:04:13.98+00:46:53.43Detail
27. Kalinovská EvaTerezín#70#307012:1510.02:04:14.52+00:46:53.97Detail
28. Kottová BarboraÚstečáci#9#300912:0014.02:07:33.76+00:50:13.21Detail
29. Svobodová MartinaÚstečáci#12#301212:0015.02:07:34.81+00:50:14.26Detail
30. Jelínková PavlinaSebranka Squadra#48#304812:0017.02:08:00.82+00:50:40.27Detail
31. Šustrová ErikaSebranka Squadra#44#304412:0019.02:10:55.07+00:53:34.52Detail
32. Poživilová JanaLitvínov #35#303512:1512.02:19:06.98+01:01:46.43Detail
33. Blažejová EliškaLitvínov #36#303612:1513.02:19:19.23+01:01:58.68Detail
34. Stará Tereza#58#305812:0021.02:28:00.82+01:10:40.27Detail
35. Šachová MonikaKačice#41#304112:1514.02:45:07.04+01:27:46.49Detail
36. Brůnová LenkaTuchlovice#79#307912:1516.02:45:07.29+01:27:46.74Detail
DNF Vršanská KateřinaMost#87#308713:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz