Oficiální Výsledková listina SaperCross Terezín
7. 9. 2019

dospělí

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Kladivo JaroslavKladno#51#305114:001.01:00:56.52Detail
2. Surý MartinBrutal kruháč Team#30#303012:151.01:09:25.66+00:08:29.13Detail
3. Miklíček Michal#92#309214:002.01:09:49.57+00:08:53.04Detail
4. Roubínek MartinDecin#25#302512:451.01:09:54.53+00:08:58.00Detail
5. Ledašil RadimZtraceni v mlze#65#306513:151.01:13:07.28+00:12:10.75Detail
6. Rýpar KarelPredator Workout UL/DC#71#307114:003.01:15:42.12+00:14:45.59Detail
7. Manolevski MichaelPraha#76#307612:152.01:18:11.29+00:17:14.76Detail
8. Kůla PavelBrandýs nad Labem#75#307512:301.01:18:17.65+00:17:21.12Detail
9. Hajek JanPolepy#21#302112:153.01:19:06.17+00:18:09.64Detail
10. Štěpán PetrBystřany #82#308212:453.01:19:25.98+00:18:29.45Detail
11. Porš Michal#86#308613:001.01:19:39.99+00:18:43.46Detail
12. Kostka MartinPříbram #89#308913:002.01:22:00.01+00:21:03.48Detail
13. Voborský MatějKladno#50#305012:302.01:22:14.50+00:21:17.97Detail
14. Jabůrek RostislavFBV #27#302712:003.01:24:33.41+00:23:36.88Detail
15. Kostínek VladimírPříbram#83#308313:003.01:24:38.90+00:23:42.37Detail
16. Soukup JanDěčín#24#302412:455.01:26:51.33+00:25:54.80Detail
17. Vinař KarelRoudnice nad Labem #4#300412:005.01:26:56.35+00:25:59.82Detail
18. Zeman TomášPraha#5#300512:006.01:26:57.54+00:26:01.01Detail
19. Drábek PavelFitness by Věra#28#302812:007.01:27:23.00+00:26:26.47Detail
20. Kopecký TomášChcebuz#81#308112:456.01:27:28.98+00:26:32.45Detail
21. Plíšek JanÚstí Nad Labem#43#304313:004.01:29:01.04+00:28:04.51Detail
22. Kremla TomášFalco Děčín #77#307712:458.01:30:42.29+00:29:45.76Detail
23. Pečený DominikŠtětí#53#305312:154.01:33:10.67+00:32:14.14Detail
24. Pečený MichalŠtětí#52#305212:155.01:33:10.95+00:32:14.42Detail
25. Pavlíček Matěj#64#306412:306.01:38:43.62+00:37:47.09Detail
26. Vaněk Jiří#19#301912:307.01:38:44.21+00:37:47.68Detail
27. Fišer Jan#23#302312:308.01:38:44.23+00:37:47.70Detail
28. Ďurčo Ondřej#20#302012:309.01:38:44.28+00:37:47.75Detail
29. Zach PetrUnhošť#72#307212:4510.01:39:47.04+00:38:50.51Detail
30. Kopecký MilošLiberec#18#301812:3010.01:43:08.93+00:42:12.40Detail
31. Kos RomanUnhošť#73#307312:4511.01:44:25.28+00:43:28.75Detail
32. Beneš Jiří#66#306612:4513.01:46:35.00+00:45:38.47Detail
33. Beneš Vojtěch#67#306712:4514.01:46:35.26+00:45:38.73Detail
34. Michálek JanLitoměřice#47#304712:3011.01:47:08.19+00:46:11.66Detail
35. Švarc MichaelHřebeč#84#308413:005.01:47:13.68+00:46:17.15Detail
36. Herych LukášFitness by Věra#29#302912:0010.01:55:16.54+00:54:20.01Detail
37. Podroužek JakubČernčice #88#308813:006.02:02:31.84+01:01:35.31Detail
38. Polcar FrantišekÚstečáci#10#301012:0013.02:07:33.61+01:06:37.08Detail
39. Šebek JaroslavSebranka Squadra#49#304912:0016.02:08:00.80+01:07:04.27Detail
40. Halás JurajSebranka Squadra#45#304512:0018.02:10:54.89+01:09:58.36Detail
41. Kubík JosefChotětov#46#304612:1511.02:11:41.31+01:10:44.78Detail
42. Švarc OndřejHřebeč#85#308513:007.02:13:50.86+01:12:54.33Detail
43. Pešek RadekLitoměřice#62#306213:008.02:15:32.80+01:14:36.27Detail
44. Novák MichalÚstí nad Labem#63#306313:009.02:15:34.52+01:14:37.99Detail
45. Drhlík MichalMost#59#305912:0020.02:27:59.53+01:27:03.00Detail
46. Šach RomanKačice#40#304012:1514.02:45:07.04+01:44:10.51Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz