Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a desítka
24. 4. 2022

desítka

MužiŽeny
Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas12
1. Pokorný LubomírPoko running team#1297#M1.M40-491.00:35:4500:17:58.7600:17:46.17Detail
2. Mundil PetrČBK#1347#M2.M20-391.00:36:55+00:01:10.0500:18:53.8600:18:01.04Detail
3. Haník ZdeněkMagna Team host#1621#M3.M20-392.00:38:33+00:02:48.0500:19:42.5300:18:49.54Detail
4. Furáková IvetaSvetielko nádeje Zvolen#1106#F1.Z40-491.00:38:36+00:02:51.0500:38:34.2000:19:34.9300:19:00.63Detail
5. Kovář LukášŘetůvka#1237#M4.M20-393.00:39:00+00:03:15.0500:38:57.6400:19:49.6900:19:09.88Detail
6. Kučera Martin#1605#M5.M20-394.00:39:11+00:03:26.0500:19:50.6800:19:19.34Detail
7. Pleva Zdeněk Team Česká Tlama#1158#M6.M20-395.00:39:15+00:03:30.0500:19:29.7400:19:44.61Detail
8. Vinduška PavelAutoservis AWS#1563#M7.M40-492.00:39:19+00:03:34.0500:18:57.4400:20:21.04Detail
9. Svoboda LiborNymburk#1492#M8.M20-396.00:39:23+00:03:38.0500:39:21.4500:19:49.2300:19:32.88Detail
10. Mrázek ZdeněkPoděbrady#1345#M9.M20-397.00:39:29+00:03:44.0500:19:49.9400:19:38.10Detail
11. Dovičín MichalŠtefko running team#1074#M10.M20-398.00:39:30+00:03:45.0500:19:48.0600:19:41.22Detail
12. Libanský JiříČelákovice#1620#M11.M40-493.00:39:49+00:04:04.0500:19:48.3100:19:59.72Detail
13. Procházka Matěj#1428#M12.M20-399.00:40:20+00:04:35.0500:40:18.1400:20:00.9800:20:18.46Detail
14. Kučera Patrik#1625#M13.M20-3910.00:40:46+00:05:01.0500:40:44.8100:20:28.4800:20:17.22Detail
15. Chmátal MartinStefko running team#1166#M14.M40-494.00:41:07+00:05:22.0500:20:54.2300:20:12.32Detail
16. Šopa Daniel Pardubice#1509#M15.M20-3911.00:41:12+00:05:27.0500:20:11.6800:20:59.32Detail
17. Vendl ZdenekPoděbrady#1561#M16.M40-495.00:41:17+00:05:32.0500:41:15.9200:20:35.1800:20:41.27Detail
18. Eliášová Míša Praha#1090#F2.Z20-391.00:41:35+00:05:50.0500:41:32.6600:20:54.6900:20:39.91Detail
19. Volný AntonínAgoge Gym Praha#1628#M17.M20-3912.00:41:45+00:06:00.0500:41:28.1700:21:05.8300:20:38.30Detail
20. Douda VladimírSkI Sokol Zaječice#1072#M18.M40-496.00:42:04+00:06:19.0500:42:02.3500:21:25.4700:20:38.06Detail
21. Costiou PierreRugby Club Podebrady#1599#M19.M20-3913.00:42:04+00:06:19.0500:41:58.0400:21:04.9500:20:58.82Detail
22. Kemr JanNymburk#1205#M20.M20-3914.00:42:12+00:06:27.0500:42:09.0200:20:58.7900:21:12.52Detail
23. Bubenik MartinHradištko#1037#M21.M40-497.00:42:32+00:06:47.0500:42:31.0400:21:42.6400:20:48.80Detail
24. Crossan WilliamPraha#1049#M22.M50-591.00:42:36+00:06:51.0500:42:33.8400:21:58.3900:20:36.87Detail
25. Vrba MartinBěhámespolu.cz#1574#M23.M40-498.00:42:49+00:07:04.0500:42:47.9500:21:12.5300:21:35.57Detail
26. Mareš KryštofDragonTeam Nymburk#1318#M24.M20-3915.00:43:06+00:07:21.0500:42:59.9100:21:42.8700:21:22.35Detail
27. Vrbkova PavlaPraha#1610#F3.Z20-392.00:43:08+00:07:23.0500:43:04.9100:21:44.2700:21:22.82Detail
28. Grygera TomášSHINDA RUNNING#1115#M25.M20-3916.00:43:19+00:07:34.0500:43:16.7300:21:26.2600:21:51.74Detail
29. Zradička LukášSTS Chvojkovice-Brod#1589#M26.M40-499.00:43:30+00:07:45.0500:43:25.3700:22:23.0400:21:06.48Detail
30. Mejzr JanTJ Sokol Poděbrady#1606#M27.M20-3917.00:43:33+00:07:48.0500:43:27.4000:22:17.6300:21:15.05Detail
31. Miler PavelSokol Kolin#1335#M28.M40-4910.00:43:52+00:08:07.0500:43:41.9400:21:57.1600:21:54.08Detail
32. Kohout Nikolas#1220#M29.M20-3918.00:43:53+00:08:08.0500:43:51.0600:21:53.5700:21:59.00Detail
33. Jelínek ŠtěpánPraha 6#1182#M30.M40-4911.00:44:05+00:08:20.0500:43:51.6000:22:33.7900:21:31.04Detail
34. Švadlenka VáclavMladá Boleslav#1520#M31.M40-4912.00:44:18+00:08:33.0500:44:16.7500:22:22.2500:21:55.73Detail
35. Jelínek JakubOstrava-Heřmanice#1602#M32.M20-3919.00:44:30+00:08:45.0500:44:12.5900:22:27.0000:22:02.15Detail
36. Vlček VáclavNymburk#1566#M33.Dorostenci1.00:44:42+00:08:57.0500:44:41.0300:22:28.2900:22:13.42Detail
37. Vacek DanielKolín#1548#M34.M20-3920.00:44:43+00:08:58.0500:44:34.7600:22:10.0300:22:32.65Detail
38. Matoulek LukášFresenius Kabi Hořátev#1324#M35.M20-3921.00:44:47+00:09:02.0500:44:40.3100:22:08.2600:22:38.69Detail
39. Korec RenéNymburk#1231#M36.M20-3922.00:44:54+00:09:09.0500:44:29.0000:23:09.1500:21:44.84Detail
40. Čvančara PavelTEMPOMAKERS#1600#M37.M50-592.00:44:58+00:09:13.0500:44:46.4500:22:49.1300:22:08.03Detail
41. Poborská JItkaČáslav#1413#F4.Z50-591.00:45:06+00:09:21.0500:45:03.4700:22:53.7700:22:11.97Detail
42. Karlová ZuzanaPraha#1197#F5.Z20-393.00:45:10+00:09:25.0500:45:03.2200:22:35.1300:22:34.22Detail
43. Ber TobiášPoděbrady#1018#M38.M20-3923.00:45:12+00:09:27.0500:45:02.4800:23:32.0600:21:39.42Detail
44. Daněk Pavel SKI Sokol Zaječice#1062#M39.M40-4913.00:45:19+00:09:34.0500:45:11.2200:22:52.6200:22:26.26Detail
45. Blažek PetrSK Sokol Opočnice #1024#M40.M40-4914.00:45:33+00:09:48.0500:45:21.6700:22:43.7900:22:48.44Detail
46. Elstnerová MonikaHO Stromovka#1091#F6.Z20-394.00:45:38+00:09:53.0500:45:34.9100:22:11.7800:23:25.45Detail
47. Mejzr PatrikNymburk#1332#M41.M20-3924.00:45:39+00:09:54.0500:45:36.8100:22:51.7600:22:46.30Detail
48. Lorenz LubošMagna Team#1305#M42.M40-4915.00:45:44+00:09:59.0500:45:38.7300:22:47.7600:22:56.21Detail
49. Vít JiříTonda Sport Prušánky#1564#M43.M40-4916.00:45:47+00:10:02.0500:45:44.1000:22:25.6100:23:21.07Detail
50. Ryšavý JanTenis Libochovice#1459#M44.M40-4917.00:45:53+00:10:08.0500:45:49.1400:22:49.4400:23:02.80Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další