Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a desítka
24. 4. 2022

dětské závody

Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Trnka VojtěchNymburk#2040#Chlapci do 51.00:00:19Detail
2. Jelínek MatyášRakousy#2059#Chlapci do 52.00:00:21+00:00:02.42Detail
3. Kůrková AnnaLiberec#2055#Dívky do 51.00:00:25+00:00:06.42Detail
4. Zlámal Jindřich#2056#Chlapci do 53.00:00:25+00:00:06.42Detail
5. Andělová AdélkaEda team #2042#Dívky do 52.00:00:26+00:00:07.42Detail
6. Pícha Šimon#2028#Chlapci do 54.00:00:28+00:00:09.42Detail
7. Costiou EsterRugby Club Podebrady#2049#Dívky do 53.00:00:29+00:00:10.42Detail
8. Štěpán VítTatce#2051#Chlapci do 55.00:00:32+00:00:13.42Detail
9. Králíčková GabrielaVestec#2039#Dívky do 54.00:00:32+00:00:13.42Detail
10. Sequensová RebekaPlzeň#2006#Dívky do 55.00:00:32+00:00:13.42Detail
11. Michlová Anna#2021#Dívky do 56.00:00:34+00:00:15.42Detail
12. Antonová JohankaPečky#2019#Dívky do 57.00:00:35+00:00:16.42Detail
13. Drahokoupil Teodor Nymburk#2010#Chlapci do 56.00:00:39+00:00:20.42Detail
14. Beníšková AdélaLiberec#2029#Dívky do 58.00:00:41+00:00:22.42Detail
15. Michl Vilém#2020#Chlapci do 57.00:00:41+00:00:22.42Detail
16. Vávra MatoušProstě běž!#2033#Chlapci do 58.00:00:45+00:00:26.42Detail
17. Beníšková NatálieLiberec#2030#Dívky do 59.00:00:57+00:00:38.42Detail
18. Sequensová OliviePlzeň#2007#Dívky do 510.00:01:07+00:00:48.42Detail
19. Haníková NatálieNymburské Bomby#2046#Dívky do 511.00:01:09+00:00:50.42Detail
20. Štancl Filip#2063#Chlapci 8-91.00:01:21+00:01:02.42Detail
21. Čmugr Jáchym#2036#Chlapci 8-92.00:01:24+00:01:05.42Detail
22. Čmugr Šimon#2037#Chlapci 8-93.00:01:26+00:01:07.42Detail
23. Kudláčková MichaelaSKP Nymburk#2061#Dívky 8-91.00:01:29+00:01:10.42Detail
24. Karásková Denisa#2015#Dívky 8-92.00:01:30+00:01:11.42Detail
25. Kuklíková EmaSKP Nymburk#2013#Dívky 8-93.00:01:33+00:01:14.42Detail
26. Pilko Vojta#2011#Chlapci 8-94.00:01:33+00:01:14.42Detail
27. Ernstová GabrielaSKP Nymburk#2023#Dívky 8-94.00:01:33+00:01:14.42Detail
28. Kudláček VojtěchSKP Nymburk#2060#Chlapci 6-71.00:01:34+00:01:15.42Detail
29. Šofrová MagdelenaSKP Nymburk#2031#Dívky 6-71.00:01:38+00:01:19.42Detail
30. Podhorová JulieOCR Čelákovice#2047#Dívky 6-72.00:01:39+00:01:20.42Detail
31. Šubrtová LaděnkaProstě běž!#2016#Dívky 6-73.00:01:40+00:01:21.42Detail
32. Hrdličková Karolína SKP Nymburk#2018#Dívky 8-95.00:01:40+00:01:21.42Detail
33. Ohera Petr#2069#Chlapci 8-95.00:01:41+00:01:22.42Detail
34. Schorná Anděla#2038#Dívky 8-96.00:01:41+00:01:22.42Detail
35. Čenovský Antonín SKP Atletika Nymburk#2017#Chlapci 8-96.00:01:42+00:01:23.42Detail
36. Lorenz Sofie#2071#Dívky 8-97.00:01:42+00:01:23.42Detail
37. Pícha Adam#2027#Chlapci 8-97.00:01:43+00:01:24.42Detail
38. Prokop MatějBenátky nad Jizerou#2012#Chlapci 6-72.00:01:44+00:01:25.42Detail
39. Kubíček Jonáš Prostě běž#2043#Chlapci 8-98.00:01:45+00:01:26.42Detail
40. Oherová Kateřina#2068#Dívky 6-74.00:01:48+00:01:29.42Detail
41. Costiou SarahRugby Club Podebrady#2048#Dívky 8-98.00:01:48+00:01:29.42Detail
42. Kopřiva ŠimonChlumec nad Cidlinou#2002#Chlapci 8-99.00:01:49+00:01:30.42Detail
43. Kopřiva Filip Chlumec nad Cidlinou#2004#Chlapci 8-910.00:01:49+00:01:30.42Detail
44. Křížová MiladaSKP Nymburk#2001#Dívky 6-75.00:01:49+00:01:30.42Detail
45. Bartoš Vítězslav Nymburk#2062#Chlapci 6-73.00:01:51+00:01:32.42Detail
46. Vávra Matěj Prostě běž!#2032#Chlapci 6-74.00:01:52+00:01:33.42Detail
47. Kutík Štěpán kafe&vlaky#2008#Chlapci 6-75.00:01:54+00:01:35.42Detail
48. Křížová Lucie#2003#Dívky 8-99.00:01:59+00:01:40.42Detail
49. Andrejsová LucieSKP Nymburk #2041#Dívky 6-76.00:02:00+00:01:41.42Detail
50. Sequensová NoraPlzeň#2005#Dívky 6-77.00:02:04+00:01:45.42Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další