Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a desítka
24. 4. 2022
dětské závody
Další
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Trnka | Vojtěch | Nymburk | #2040# | Chlapci do 5 | 1. | 00:00:18 | | Detail |
2. | Jelínek | Matyáš | Rakousy | #2059# | Chlapci do 5 | 2. | 00:00:20 | +00:00:02 | Detail |
3. | Kůrková | Anna | Liberec | #2055# | Dívky do 5 | 1. | 00:00:24 | +00:00:06 | Detail |
4. | Zlámal | Jindřich | | #2056# | Chlapci do 5 | 3. | 00:00:24 | +00:00:06 | Detail |
5. | Andělová | Adélka | Eda team | #2042# | Dívky do 5 | 2. | 00:00:25 | +00:00:07 | Detail |
6. | Pícha | Šimon | | #2028# | Chlapci do 5 | 4. | 00:00:27 | +00:00:09 | Detail |
7. | Costiou | Ester | Rugby Club Podebrady | #2049# | Dívky do 5 | 3. | 00:00:28 | +00:00:10 | Detail |
8. | Štěpán | Vít | Tatce | #2051# | Chlapci do 5 | 5. | 00:00:31 | +00:00:13 | Detail |
9. | Králíčková | Gabriela | Vestec | #2039# | Dívky do 5 | 4. | 00:00:31 | +00:00:13 | Detail |
10. | Sequensová | Rebeka | Plzeň | #2006# | Dívky do 5 | 5. | 00:00:31 | +00:00:13 | Detail |
11. | Michlová | Anna | | #2021# | Dívky do 5 | 6. | 00:00:33 | +00:00:15 | Detail |
12. | Antonová | Johanka | Pečky | #2019# | Dívky do 5 | 7. | 00:00:34 | +00:00:16 | Detail |
13. | Drahokoupil | Teodor | Nymburk | #2010# | Chlapci do 5 | 6. | 00:00:38 | +00:00:20 | Detail |
14. | Beníšková | Adéla | Liberec | #2029# | Dívky do 5 | 8. | 00:00:40 | +00:00:22 | Detail |
15. | Michl | Vilém | | #2020# | Chlapci do 5 | 7. | 00:00:40 | +00:00:22 | Detail |
16. | Vávra | Matouš | Prostě běž! | #2033# | Chlapci do 5 | 8. | 00:00:44 | +00:00:26 | Detail |
17. | Beníšková | Natálie | Liberec | #2030# | Dívky do 5 | 9. | 00:00:56 | +00:00:38 | Detail |
18. | Sequensová | Olivie | Plzeň | #2007# | Dívky do 5 | 10. | 00:01:06 | +00:00:48 | Detail |
19. | Haníková | Natálie | Nymburské Bomby | #2046# | Dívky do 5 | 11. | 00:01:08 | +00:00:50 | Detail |
20. | Štancl | Filip | | #2063# | Chlapci 8-9 | 1. | 00:01:20 | +00:01:02 | Detail |
21. | Čmugr | Jáchym | | #2036# | Chlapci 8-9 | 2. | 00:01:23 | +00:01:05 | Detail |
22. | Čmugr | Šimon | | #2037# | Chlapci 8-9 | 3. | 00:01:25 | +00:01:07 | Detail |
23. | Kudláčková | Michaela | SKP Nymburk | #2061# | Dívky 8-9 | 1. | 00:01:28 | +00:01:10 | Detail |
24. | Karásková | Denisa | | #2015# | Dívky 8-9 | 2. | 00:01:29 | +00:01:11 | Detail |
25. | Kuklíková | Ema | SKP Nymburk | #2013# | Dívky 8-9 | 3. | 00:01:32 | +00:01:14 | Detail |
26. | Pilko | Vojta | | #2011# | Chlapci 8-9 | 4. | 00:01:32 | +00:01:14 | Detail |
27. | Ernstová | Gabriela | SKP Nymburk | #2023# | Dívky 8-9 | 4. | 00:01:32 | +00:01:14 | Detail |
28. | Kudláček | Vojtěch | SKP Nymburk | #2060# | Chlapci 6-7 | 1. | 00:01:33 | +00:01:15 | Detail |
29. | Šofrová | Magdelena | SKP Nymburk | #2031# | Dívky 6-7 | 1. | 00:01:37 | +00:01:19 | Detail |
30. | Podhorová | Julie | OCR Čelákovice | #2047# | Dívky 6-7 | 2. | 00:01:38 | +00:01:20 | Detail |
31. | Šubrtová | Laděnka | Prostě běž! | #2016# | Dívky 6-7 | 3. | 00:01:39 | +00:01:21 | Detail |
32. | Hrdličková | Karolína | SKP Nymburk | #2018# | Dívky 8-9 | 5. | 00:01:39 | +00:01:21 | Detail |
33. | Ohera | Petr | | #2069# | Chlapci 8-9 | 5. | 00:01:40 | +00:01:22 | Detail |
34. | Schorná | Anděla | | #2038# | Dívky 8-9 | 6. | 00:01:40 | +00:01:22 | Detail |
35. | Čenovský | Antonín | SKP Atletika Nymburk | #2017# | Chlapci 8-9 | 6. | 00:01:41 | +00:01:23 | Detail |
36. | Lorenz | Sofie | | #2071# | Dívky 8-9 | 7. | 00:01:41 | +00:01:23 | Detail |
37. | Pícha | Adam | | #2027# | Chlapci 8-9 | 7. | 00:01:42 | +00:01:24 | Detail |
38. | Prokop | Matěj | Benátky nad Jizerou | #2012# | Chlapci 6-7 | 2. | 00:01:43 | +00:01:25 | Detail |
39. | Kubíček | Jonáš | Prostě běž | #2043# | Chlapci 8-9 | 8. | 00:01:44 | +00:01:26 | Detail |
40. | Oherová | Kateřina | | #2068# | Dívky 6-7 | 4. | 00:01:47 | +00:01:29 | Detail |
41. | Costiou | Sarah | Rugby Club Podebrady | #2048# | Dívky 8-9 | 8. | 00:01:47 | +00:01:29 | Detail |
42. | Kopřiva | Šimon | Chlumec nad Cidlinou | #2002# | Chlapci 8-9 | 9. | 00:01:48 | +00:01:30 | Detail |
43. | Kopřiva | Filip | Chlumec nad Cidlinou | #2004# | Chlapci 8-9 | 10. | 00:01:48 | +00:01:30 | Detail |
44. | Křížová | Milada | SKP Nymburk | #2001# | Dívky 6-7 | 5. | 00:01:48 | +00:01:30 | Detail |
45. | Bartoš | Vítězslav | Nymburk | #2062# | Chlapci 6-7 | 3. | 00:01:50 | +00:01:32 | Detail |
46. | Vávra | Matěj | Prostě běž! | #2032# | Chlapci 6-7 | 4. | 00:01:51 | +00:01:33 | Detail |
47. | Kutík | Štěpán | kafe&vlaky | #2008# | Chlapci 6-7 | 5. | 00:01:53 | +00:01:35 | Detail |
48. | Křížová | Lucie | | #2003# | Dívky 8-9 | 9. | 00:01:58 | +00:01:40 | Detail |
49. | Andrejsová | Lucie | SKP Nymburk | #2041# | Dívky 6-7 | 6. | 00:01:59 | +00:01:41 | Detail |
50. | Sequensová | Nora | Plzeň | #2005# | Dívky 6-7 | 7. | 00:02:03 | +00:01:45 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |
Další