Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů Senohraby 2019
24. 11. 2019

dětské/žákovské trati (r. 2003 a mladší)


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Svítilová VeronikaBŽOB#395#pidižákyně mladší1.00:00:13Detail
2. Zahrádková EmaTJ Sokol Senohraby#290#pidižákyně mladší2.00:00:13+00:00:00Detail
3. Pancířová ViktorieTJ Sokol Senohraby#385#pidižákyně mladší3.00:00:14+00:00:01Detail
4. Nepomucká AliceSokol Libeň#123#pidižákyně mladší4.00:00:14+00:00:01Detail
5. Pakosta VojtěchPraga#301#pidižáci mladší1.00:00:14+00:00:01Detail
6. Techlová EmaL&VE#350#pidižákyně mladší5.00:00:14+00:00:01Detail
7. Pavliščová Josefka ATIPIC Jílové u Prahy #266#pidižákyně mladší6.00:00:14+00:00:01Detail
8. Mareček MaxíkKovo Praha#112#pidižáci mladší2.00:00:15+00:00:02Detail
9. Řezníček Matěj#149#pidižáci mladší3.00:00:15+00:00:02Detail
10. Augustín Richardneregistrovaný#127#pidižáci mladší4.00:00:15+00:00:02Detail
11. Kadlec Jindřich#110#pidižáci mladší5.00:00:15+00:00:02Detail
12. Pavlišče Štěpán ATIPIC Jílové u Prahy #267#pidižáci mladší6.00:00:15+00:00:02Detail
13. Havlín Lukáš#116#pidižáci mladší7.00:00:15+00:00:02Detail
14. Přinda BartolomějTJ Packa Praha#109#pidižáci mladší8.00:00:16+00:00:03Detail
15. Fencl Sebastian#125#pidižáci mladší9.00:00:16+00:00:03Detail
16. Cvik Ellen Anna#117#pidižákyně mladší7.00:00:17+00:00:04Detail
17. Božovská KarolínaAtletika Benešov#308#pidižákyně starší1.00:00:17+00:00:04Detail
18. Hilgertová AnežkaPraha#179#pidižákyně mladší8.00:00:18+00:00:05Detail
19. Hruby AdamBenesov#357#pidižáci mladší10.00:00:18+00:00:05Detail
20. Pakostová AnnaPraga#299#pidižákyně starší2.00:00:18+00:00:05Detail
21. Kalošová MonikaAtletika Benešov#356#pidižákyně starší3.00:00:18+00:00:05Detail
22. Zahrádková LeontýnaTJ Sokol Senohraby#289#pidižákyně starší4.00:00:18+00:00:05Detail
23. Mrázová Vendula#193#pidižákyně mladší9.00:00:19+00:00:06Detail
24. Bonner Jan BarabášPlovárna Senohraby#334#pidižáci mladší11.00:00:19+00:00:06Detail
25. Matějů AntonínSild team#115#pidižáci mladší12.00:00:19+00:00:06Detail
26. Pajmová Simona#120#pidižákyně starší5.00:00:20+00:00:07Detail
27. Míčková KarolínaAtletika Benešov#394#pidižákyně starší6.00:00:20+00:00:07Detail
28. Proxová VeronikaOB Říčany#377#pidižákyně starší7.00:00:20+00:00:07Detail
29. Přibíková LucieTJ Sokol Senohraby#243#pidižákyně starší8.00:00:21+00:00:08Detail
30. Stehlík AdamPraha#328#pidižáci mladší13.00:00:21+00:00:08Detail
31. Táborská AnnaTJ Sokol Senohraby#161#pidižákyně starší9.00:00:22+00:00:09Detail
32. Pospíšilová EliškaTJ Sokol Senohraby#137#pidižákyně starší10.00:00:22+00:00:09Detail
33. Schusová EliškaAtletika Černošice#200#pidižákyně starší11.00:00:22+00:00:09Detail
34. Škvajnová BarboraBB racing#136#pidižákyně starší12.00:00:22+00:00:09Detail
35. Pajma Antonín#121#pidižáci mladší14.00:00:22+00:00:09Detail
36. Skořepová Anna#388#pidižákyně starší13.00:00:23+00:00:10Detail
37. Zánová Tereza#154#pidižákyně starší14.00:00:23+00:00:10Detail
38. Neumannová JanaSKK Spartak Čtyřkoly#119#pidižákyně starší15.00:00:23+00:00:10Detail
39. Kratochvílová AnnaSvětice Běží#131#pidižákyně starší16.00:00:26+00:00:13Detail
40. Horázná SamantaTJ Sokol Senohraby#226#pidižákyně starší17.00:00:26+00:00:13Detail
41. Skořepa Martin#386#pidižáci mladší15.00:00:28+00:00:15Detail
42. Chmátalová KláraRorace team Pyšely#134#pidižákyně starší18.00:00:29+00:00:16Detail
43. Nepomucký JosefSokol Libeň#122#pidižáci mladší16.00:00:31+00:00:18Detail
44. Čiháková AliceTJ Sokol Senohraby#380#pidižákyně mladší10.00:00:32+00:00:19Detail
45. Leskina Amelia#111#pidižákyně mladší11.00:00:34+00:00:21Detail
46. Klimpera Matěj#138#pidižáci mladší17.00:00:34+00:00:21Detail
47. Podhradský TadeášZlatníky-Hodkovice#374#pidižáci mladší18.00:00:55+00:00:42Detail
48. Vaculík VladimírSK Apalucha#224#pidižáci mladší19.00:00:59+00:00:46Detail
49. Hrubý FilipAtletika Benešov#132#pidižáci mladší20.00:01:04+00:00:51Detail
50. Hamouz JáchymOmon Praha#279#pidižáci mladší21.00:01:04+00:00:51Detail
51. Bergl JonášOB Sokol Troja#146#minižáci mladší1.00:01:12+00:00:59Detail
52. Řezáč TomášKanoistika Sedlčany#315#minižáci mladší2.00:01:13+00:01:00Detail
53. Kovář AntonínSK Kontakt#195#minižáci mladší3.00:01:14+00:01:01Detail
54. Přáda Jakub#158#minižáci mladší4.00:01:14+00:01:01Detail
55. Pavliščová Andulka ATIPIC Jílové u Prahy #264#minižákyně mladší1.00:01:18+00:01:05Detail
56. Skořepová EliškaTJ Sokol Senohraby #373#minižákyně mladší2.00:01:19+00:01:06Detail
57. Straškraba JakubTK Radošovice#145#minižáci mladší5.00:01:19+00:01:06Detail
58. Kadeřábková LadaPetihosty#341#minižákyně mladší3.00:01:21+00:01:08Detail
59. Douda OndrejTJ Sokol Senohraby#391#minižáci mladší6.00:01:21+00:01:08Detail
60. Dupač FilipAtletika Říčany#142#minižáci mladší7.00:01:22+00:01:09Detail
61. Kozák JiříAtletika Sokol Říčany#163#minižáci mladší8.00:01:23+00:01:10Detail
62. Straka AdamTJ Sokol Senohraby#397#minižáci mladší9.00:01:23+00:01:10Detail
63. Pancíř TomášTJ Sokol Senohraby#384#minižáci mladší10.00:01:25+00:01:12Detail
64. Řeháková ValerieAtletika Benešov#150#minižákyně mladší4.00:01:27+00:01:14Detail
65. Škvajnová KristýnaBB racing#135#minižákyně mladší5.00:01:28+00:01:15Detail
66. Brožíková MarieAtletika Benešov#167#minižákyně mladší6.00:01:29+00:01:16Detail
67. Slavík AntonínSokol Cholupice#221#minižáci mladší11.00:01:29+00:01:16Detail
68. Procházka OndřejBeach Braník#151#minižáci mladší12.00:01:30+00:01:17Detail
69. Kratochvíl DeviSvětice Běží#129#minižáci mladší13.00:01:30+00:01:17Detail
70. Michl FrantišekČechie Dubeč#170#minižáci mladší14.00:01:30+00:01:17Detail
71. Záhorcová AnežkaSOSE#152#minižákyně mladší7.00:01:31+00:01:18Detail
72. Roučková JulieTJ Sokol Senohraby#293#minižákyně mladší8.00:01:31+00:01:18Detail
73. Kadeřábek Dalibor Petihosty#340#minižáci mladší15.00:01:31+00:01:18Detail
74. Kaiserová LucieBaník Sokolov#181#minižákyně mladší9.00:01:31+00:01:18Detail
75. Knyttl LukášKBELY Cycling Team#358#minižáci mladší16.00:01:32+00:01:19Detail
76. Hes VáclavKanoistika Sedlčany#320#minižáci mladší17.00:01:32+00:01:19Detail
77. Rakovcová ZuzanaSparta Praha#156#minižákyně mladší10.00:01:33+00:01:20Detail
78. Smutný Tomáš#124#minižáci mladší18.00:01:33+00:01:20Detail
79. Doupovcová KristýnaTJ Sokol Senohraby#347#minižákyně mladší11.00:01:36+00:01:23Detail
80. Šulcová SáraPoříčí nad Sázavou#275#minižákyně mladší12.00:01:38+00:01:25Detail
81. Vaňková AlenaTJ Sokol Senohraby#176#minižákyně mladší13.00:01:39+00:01:26Detail
82. Horázný TobiasTJ Sokol Senohraby#222#minižáci mladší19.00:01:40+00:01:27Detail
83. Pazderová JanaMnichovice#165#minižákyně mladší14.00:01:40+00:01:27Detail
84. Hanzlová KateřinaTJ Sokol Senohraby#238#minižákyně mladší15.00:01:41+00:01:28Detail
85. Dupačová DenisaAtletika Říčany#143#minižákyně mladší16.00:01:42+00:01:29Detail
86. Mrázová LucieTJ Slovan Praha Zdravotník#268#minižákyně mladší17.00:01:44+00:01:31Detail
87. Parýzková LucieTJ Sokol Senohraby#285#minižákyně mladší18.00:01:46+00:01:33Detail
88. Řezníčková Veronika#148#minižákyně mladší19.00:01:49+00:01:36Detail
89. Chmátalová LucieRorace team Pyšely#133#minižákyně mladší20.00:01:49+00:01:36Detail
90. Čiháková AdélaTJ Sokol Senohraby#381#minižákyně mladší21.00:01:49+00:01:36Detail
91. Němcová KláraJesenice#139#minižákyně mladší22.00:01:49+00:01:36Detail
92. Šťastný PavelTJ Sokol Senohraby#353#minižáci starší1.00:02:04+00:01:51Detail
93. Pavliščová Mařenka ATIPIC Jílové u Prahy #263#minižákyně starší1.00:02:06+00:01:53Detail
94. Weissová TerezaSokol Říčany#194#minižákyně starší2.00:02:07+00:01:54Detail
95. Konvičková EvaŽižkov#234#minižákyně mladší23.00:02:07+00:01:54Detail
96. Koukalová EliškaASK DIPOLI#218#minižákyně starší3.00:02:08+00:01:55Detail
97. Duchoňová Alice#376#minižákyně starší4.00:02:08+00:01:55Detail
98. Záhorec JonášSOSE#153#minižáci starší2.00:02:09+00:01:56Detail
99. Štolba MarekTJ Sokol Senohraby#240#minižáci starší3.00:02:10+00:01:57Detail
100. Burianová VandaŠSK Újezd nad Lesy#382#minižákyně starší5.00:02:11+00:01:58Detail
101. Mandík MichalAtletika Jižní město#270#minižáci starší4.00:02:12+00:01:59Detail
102. Zánová BarboraTJ Stodůlky#155#minižákyně starší6.00:02:14+00:02:01Detail
103. Schusová MarieAtletika Černošice#198#minižákyně mladší24.00:02:14+00:02:01Detail
104. Mairich MichalSenohraby#258#minižáci starší5.00:02:15+00:02:02Detail
105. Petrásek AnnaOlymp Praha#168#minižákyně starší7.00:02:16+00:02:03Detail
106. Novák DanielAtletika Benešov#337#minižáci starší6.00:02:16+00:02:03Detail
107. Přádová Nela#157#minižákyně starší8.00:02:17+00:02:04Detail
108. Šimečková AnnaSKI Senohraby#335#minižákyně starší9.00:02:18+00:02:05Detail
109. Carmine NicolAtletika Jižní město#160#minižákyně starší10.00:02:21+00:02:08Detail
110. Douda VojtechTJ Sokol Senohraby#392#minižáci starší7.00:02:21+00:02:08Detail
111. Roučková Viktorie TJ Sokol Senohraby#294#minižákyně starší11.00:02:22+00:02:09Detail
112. Grabowská VeronikaAtletika Jižní město#173#minižákyně starší12.00:02:25+00:02:12Detail
113. Klimperová AdélaAtletika Český Brod#379#minižákyně starší13.00:02:25+00:02:12Detail
114. Gajda PetrSlovan zdravotník#147#minižáci starší8.00:02:26+00:02:13Detail
115. Houda HynekKanoistika Sedlčany#317#minižáci starší9.00:02:27+00:02:14Detail
116. Chlumský Jan Atletika Benešov #365#minižáci starší10.00:02:27+00:02:14Detail
117. Kotiš MartinTJ Sokol Senohraby#296#minižáci starší11.00:02:29+00:02:16Detail
118. Hanuš JakubSpartak Praha Modřany#187#minižáci starší12.00:02:31+00:02:18Detail
119. Faktor TadeášKanoistika Sedlčany#313#minižáci starší13.00:02:32+00:02:19Detail
120. Prox JanOB Říčany#378#minižáci starší14.00:02:32+00:02:19Detail
121. Janíčková HanaPopovičky#274#minižákyně starší14.00:02:32+00:02:19Detail
122. Balejová SofieOK Kamenice#257#minižákyně starší15.00:02:32+00:02:19Detail
123. Vozobule ŠtěpánLBS Sport Team#291#minižáci starší15.00:02:33+00:02:20Detail
124. Nováková LauraHumpolec#159#minižákyně starší16.00:02:34+00:02:21Detail
125. Čiháková BarboraHrusice#302#minižákyně starší17.00:02:34+00:02:21Detail
126. Vatěrová AmálieKajak Klub Brandýs#164#minižákyně starší18.00:02:35+00:02:22Detail
127. Herynková Lucie TJ Sokol Senohraby#305#minižákyně starší19.00:02:35+00:02:22Detail
128. Hájková AlžbětaSenohraby#389#minižákyně starší20.00:02:35+00:02:22Detail
129. Malá ViktorieTJ Sokol Senohraby#205#minižákyně starší21.00:02:37+00:02:24Detail
130. Hesová AnežkaKanoistika Sedlčany#321#minižákyně starší22.00:02:39+00:02:26Detail
131. Kaštovská NelaAtipic Jílové u Prahy#354#minižákyně starší23.00:02:40+00:02:27Detail
132. Horázný DominikTJ Sokol Senohraby#227#minižáci starší16.00:02:40+00:02:27Detail
133. Mrázová EmaTJ Slovan Praha Zdravotník#269#minižákyně starší24.00:02:41+00:02:28Detail
134. Možíšová MagdalénaTJ Sokol Senohraby#351#minižákyně starší25.00:02:42+00:02:29Detail
135. Vytásek LukášTJ Sokol Senohraby#212#minižáci starší17.00:02:42+00:02:29Detail
136. Mišeková LucieOK Kamenice#232#minižákyně starší26.00:02:44+00:02:31Detail
137. Holešínský AlbertTJ Sokol Senohraby#329#minižáci starší18.00:02:46+00:02:33Detail
138. Horázný NikolasTJ Sokol Senohraby#228#minižáci starší19.00:02:46+00:02:33Detail
139. Straková KarolínaTJ Sokol Senohraby#398#minižákyně starší27.00:02:47+00:02:34Detail
140. Anderle TobiášTJ Sokol Senohraby#248#minižáci starší20.00:02:55+00:02:42Detail
141. Šílená AlenaMirošovice#298#minižákyně starší28.00:02:58+00:02:45Detail
142. Kadlečková EvaKanoistika Sedlčany#323#minižákyně starší29.00:03:01+00:02:48Detail
143. Slavíková EliškaMažoretky DDM#220#minižákyně starší30.00:03:05+00:02:52Detail
144. Jelen LukášSK Jeseniova#214#žáci mladší1.00:03:52+00:03:39Detail
145. Štrait VilémTJ Slovan Praha Zdravotník#281#žáci mladší2.00:03:56+00:03:43Detail
146. Kovář JanSK Kontakt#196#žáci mladší3.00:03:57+00:03:44Detail
147. Kopecký MatoušTJ Sokol Senohraby#345#žáci mladší4.00:03:59+00:03:46Detail
148. Silvey OliviaTJ Sokol Senohraby#327#žákyně mladší1.00:04:16+00:04:03Detail
149. Lazák TomášSpartak Praha Modřany#189#žáci mladší5.00:04:17+00:04:04Detail
150. Hruška OndřejMirošovice#245#žáci mladší6.00:04:21+00:04:08Detail
151. Melišíková ViktorieTJ Dukla Praha#186#žákyně mladší2.00:04:23+00:04:10Detail
152. Holeček MatějAtletika Jižní město#225#žáci mladší7.00:04:25+00:04:12Detail
153. Houda VítekKanoistika Sedlčany#318#žáci mladší8.00:04:26+00:04:13Detail
154. Hanušová ZuzanaSpartak Praha Modřany#188#žákyně mladší3.00:04:27+00:04:14Detail
155. Horadová ElaSokol Senohraby#262#žákyně mladší4.00:04:29+00:04:16Detail
156. Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha#287#žákyně mladší5.00:04:31+00:04:18Detail
157. Navrátil RobertSpartak Praha Modřany#231#žáci mladší9.00:04:32+00:04:19Detail
158. Hončík RicardoKanoistika Sedlčany#319#žáci mladší10.00:04:34+00:04:21Detail
159. Šimková TerezaSK Jeseniova#256#žákyně mladší6.00:04:36+00:04:23Detail
160. Brožík IvanAtletika Benešov#166#žáci mladší11.00:04:37+00:04:24Detail
161. Koulová EliškaŠSK Újezd nad Lesy#346#žákyně mladší7.00:04:37+00:04:24Detail
162. Řezáč AdamKanoistika Sedlčany#316#žáci mladší12.00:04:38+00:04:25Detail
163. Soukupová AnnaŠSK Újezd nad Lesy#362#žákyně mladší8.00:04:39+00:04:26Detail
164. Melicharová SáraSki Senohraby#253#žákyně mladší9.00:04:46+00:04:33Detail
165. Kaštovský MichaelJílové u Prahy#355#žáci mladší13.00:04:49+00:04:36Detail
166. Mráz VáclavTJ Sokol Říčany#190#žáci mladší14.00:04:49+00:04:36Detail
167. Doupovec OndřejTJ Sokol Senohraby#348#žáci mladší15.00:04:50+00:04:37Detail
168. Bednářová MatyldaKanoistika Sedlčany#326#žákyně mladší10.00:04:56+00:04:43Detail
169. Podhradská NikolaSK Sokol Zlatníky #375#žákyně mladší11.00:04:56+00:04:43Detail
170. Zahrádka VítTJ Sokol Senohraby#286#žáci mladší16.00:04:58+00:04:45Detail
171. Faktor MatyášKanoistika Sedlčany#314#žáci mladší17.00:04:59+00:04:46Detail
172. Vondrák OndřejTJ Sokol Senohraby#242#žáci mladší18.00:05:02+00:04:49Detail
173. Doupovcová KláraTJ Sokol Senohraby#349#žákyně mladší12.00:05:02+00:04:49Detail
174. Stejskal JanTJ Sokol Senohraby#172#žáci mladší19.00:05:03+00:04:50Detail
175. Hruška LukášTJ Sokol Senohraby#183#žáci mladší20.00:05:06+00:04:53Detail
176. Anderle MatyášTJ Sokol Senohraby#246#žáci mladší21.00:05:08+00:04:55Detail
177. Mrázová EmaTJ Slovan Praha zdravotník#180#žákyně mladší13.00:05:10+00:04:57Detail
178. Petrželová BarboraBiatlon Klecany#197#žákyně mladší14.00:05:13+00:05:00Detail
179. Vágnerová AdélaRoRace team#360#žákyně mladší15.00:05:16+00:05:03Detail
180. Michlová LindaŠSK Újezd nad lesy#169#žákyně mladší16.00:05:22+00:05:09Detail
181. Hanzlová KarolínaTJ Sokol Senohraby#239#žákyně mladší17.00:05:23+00:05:10Detail
182. Šťastný VojtěchTJ Sokol Senohraby#171#žáci mladší22.00:05:25+00:05:12Detail
183. Valsová VeronikaKanoistika Sedlčany#310#žákyně mladší18.00:05:27+00:05:14Detail
184. Zelená BarboraTJ Sokol Senohraby#247#žákyně mladší19.00:05:28+00:05:15Detail
185. Horázný DenisTJ Sokol Senohraby#229#žáci mladší23.00:05:29+00:05:16Detail
186. Kuiper Simona JanaSlovan Praha Zdravotník#272#žákyně mladší20.00:05:31+00:05:18Detail
187. Stejskalová MartinaŠSK Újezd nad lesy#175#žákyně mladší21.00:05:31+00:05:18Detail
188. Augustín Michaelneregistrovaný#128#pidižáci starší1.00:05:36+00:05:23Detail
189. Bekreur TheodorAtletika Říčany#114#pidižáci starší2.00:05:37+00:05:24Detail
190. Mareček OliverAtletika človíček#113#pidižáci starší3.00:05:37+00:05:24Detail
191. Dufek HugoModřany#178#pidižáci starší4.00:05:39+00:05:26Detail
192. Knyttl VojtaKBELY Cycling Team#359#pidižáci starší5.00:05:39+00:05:26Detail
193. Přibíková TerezaTJ Sokol Senohraby#244#žákyně mladší22.00:05:39+00:05:26Detail
194. Řehák ŠtěpánTurkovice#210#pidižáci starší6.00:05:40+00:05:27Detail
195. Hanzl JosefTJ Sokol Senohraby#118#pidižáci starší7.00:05:40+00:05:27Detail
196. Mrázek EmilSC Jičín#372#pidižáci starší8.00:05:40+00:05:27Detail
197. Parýzek JakubTJ Sokol Senohraby#284#pidižáci starší9.00:05:42+00:05:29Detail
198. Straškraba JanTK Radošovice#144#pidižáci starší10.00:05:42+00:05:29Detail
199. Míšek MichalTJ Sokol Senohraby#233#pidižáci starší11.00:05:43+00:05:30Detail
200. Foltýn JáchymTJ Sokol Senohraby#202#pidižáci starší12.00:05:43+00:05:30Detail
201. Pračka MichalOB Říčany#108#pidižáci starší13.00:05:44+00:05:31Detail
202. Češka Jiří PavelSpartak Praha 4#215#Dorostenci mladší1.00:05:51+00:05:38Detail
203. Kratochvíl MikaSvětice Běží#130#pidižáci starší14.00:05:54+00:05:41Detail
204. Kopecký VítTJ Sokol Senohraby#342#Dorostenci mladší2.00:05:55+00:05:42Detail
205. Čiháková LucieHrusice#304#žákyně mladší23.00:06:04+00:05:51Detail
206. Kopecký JonášTJ Sokol Senohraby#344#žáci starší1.00:06:20+00:06:07Detail
207. Ďoubal VojtěchKolovraty#184#žáci starší2.00:06:23+00:06:10Detail
208. Šuráňová HedvikaKamenice#177#žákyně mladší24.00:06:32+00:06:19Detail
209. Kopecký ŠtěpánTJ Sokol Senohraby#343#žáci starší3.00:06:34+00:06:21Detail
210. Průša DominikZdravotník#235#Dorostenci mladší3.00:06:44+00:06:31Detail
211. Svoboda DominikTJ Sokol Senohraby#254#žáci starší4.00:07:06+00:06:53Detail
212. Vaculíková EditaDukla Praha#278#Dorostenky mladší1.00:07:09+00:06:56Detail
213. Jonáková LucieT.J. Sokol Říčany a Radošovice#339#Dorostenky mladší2.00:07:12+00:06:59Detail
214. Svoboda VojtěchTJ Sokol Senohraby#283#žáci starší5.00:07:12+00:06:59Detail
215. Jelen TomášSK Slavie Praha#213#žáci starší6.00:07:18+00:07:05Detail
216. Koukal AdamASK DIPOLI#219#žáci starší7.00:07:22+00:07:09Detail
217. Šimečková KateřinaSKI Senohraby#336#žákyně starší1.00:07:27+00:07:14Detail
218. Markgráfová Amia#206#žákyně starší2.00:07:27+00:07:14Detail
219. Chmátalová AdélaTJ Sokol Senohraby#223#Dorostenky mladší3.00:07:33+00:07:20Detail
220. Svobodová LauraTJ Sokol Senohraby#255#žákyně starší3.00:07:40+00:07:27Detail
221. Vozobulová ViktorieTJ Sokol Senohraby#292#žákyně starší4.00:07:42+00:07:29Detail
222. Taške JakubÚjezd nad lesy#236#žáci starší8.00:07:46+00:07:33Detail
223. Městka VáclavZdravotník Praha#230#žáci starší9.00:07:46+00:07:33Detail
224. Mrázová JulieSpartak Praha 4#396#žákyně starší5.00:07:46+00:07:33Detail
225. Svobodová AgátaTJ Sokol Senohraby#282#žákyně starší6.00:08:03+00:07:50Detail
226. Kos JakubTJ Sokol Senohraby#201#Dorostenci mladší4.00:08:03+00:07:50Detail
227. Burian JáchymSK Jeseniova#383#žáci starší10.00:08:04+00:07:51Detail
228. Kotišová KarolínaTJ Sokol Senohraby#297#žákyně starší7.00:08:06+00:07:53Detail
229. Šťastná LucieTJ Sokol Senohraby#352#žákyně starší8.00:08:14+00:08:01Detail
230. Pelantová MartinaOB Říčany#369#žákyně starší9.00:08:17+00:08:04Detail
231. Češková Tereza PetraSpartak Praha 4#217#žákyně starší10.00:08:18+00:08:05Detail
232. Vágnerová NikolaRoRace team#361#žákyně starší11.00:08:21+00:08:08Detail
233. Dohnal AdamTJ Astra#237#žáci starší11.00:08:45+00:08:32Detail
234. Malá SáraTJ Sokol Senohraby#209#žákyně starší12.00:09:58+00:09:45Detail
235. Čiháková IvanaHrusice#303#žákyně starší13.00:09:59+00:09:46Detail
236. Přibíková AgátaSenohraby#295#žákyně starší14.00:10:03+00:09:50Detail
237. Soukalová VictoriaHovorčovice#211#Dorostenky mladší4.00:11:36+00:11:23Detail
238. Vondráková KateřinaTJ Sokol Senohraby#241#Dorostenky mladší5.00:11:36+00:11:23Detail
239. Henych Dominik#208#žáci starší12.00:11:38+00:11:25Detail
240. Grabowská ViktorieAtletika Jižní město#174#minižákyně starší31.00:32:19+00:32:06Detail
242. Bose PatricieLachtánek#141#minižákyně mladší25.00:58:35+00:58:22Detail
DNS Kličková BarboraSpartak Praha 4#393#žákyně mladšíDNS Detail
DNS Mrázková BertaSC Jičín#371#minižákyně mladšíDNS Detail
DNS Trnka DavidAtletika Hostivař#370#minižáci staršíDNS Detail
DNS Pelant JanTK Radošovice#368#žáci mladšíDNS Detail
DNS Chmelíková AdélaSokol Dolní Počernice#367#žákyně mladšíDNS Detail
DNS Chmelík TomášSokol Dolní Počernice#366#minižáci staršíDNS Detail
DNS Kuiper Simona JanaSlovan Praha Zdravotník#364#minižákyně staršíDNS Detail
DNS Kautsky TimVinor#251#pidižáci staršíDNS Detail
DNS Kautsky TobiasSakal Kbely#252#minižáci mladšíDNS Detail
DNS Jonáková VeronikaT.J. Sokol Říčany a Radošovice#338#žákyně mladšíDNS Detail
DNS Pistulková JulieRBZ Praha#331#pidižákyně mladšíDNS Detail
DNS Pistulková EmilieRBZ Praha#330#pidižákyně mladšíDNS Detail
DNS Kadlečková BarboraKanoistika Sedlčany#324#žákyně mladšíDNS Detail
DNS Šibrava PatrikJiskra Zruč nad Sázavou#307#minižáci mladšíDNS Detail
DNS Veselá JulieTJ Sokol Senohraby#333#minižákyně staršíDNS Detail
DNS Veselý VáclavTJ Sokol Senohraby#300#pidižáci staršíDNS Detail
DNS Schöppel KarelKladno#306#žáci staršíDNS Detail
DNS Mandíková DanielaAtletika Jižní město#271#žákyně mladšíDNS Detail
DNS Šunková BertaMoravan Lounovice#260#žákyně mladšíDNS Detail
DNS Šunková SáraMoravan Lounovice#261#minižákyně staršíDNS Detail
DNS Šunka HubertMoravan Lounovice#259#minižáci mladšíDNS Detail
DNS Hofmanova NinaHalouny#250#pidižákyně mladšíDNS Detail
DNS Eis AntonínAtipic#162#minižáci staršíDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz