Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů Senohraby 2019
24. 11. 2019

4 km (ženy a starší dorostenky, muži E, muži open)


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Růžička JakubTJ Sokol Senohraby#505#muži open1.00:17:31Detail
2. Fanturová LenkaFTVS Praha#434#ženy B1.00:19:13+00:01:42Detail
3. Mařík JakubTJ Sokol Senohraby#496#muži open2.00:19:26+00:01:55Detail
4. Skořepa MatějTJ Sokol Senohraby #491#muži open3.00:19:29+00:01:58Detail
5. Schöppel KarelKladno#498#muži open4.00:19:42+00:02:11Detail
6. Hampejsová MartinaŠneci na May#451#ženy C1.00:20:01+00:02:30Detail
7. Svoboda DominikTJ Sokol Senohraby#509#muži open5.00:20:11+00:02:40Detail
8. Bochenková MartinaRolníci#415#ženy A1.00:20:18+00:02:47Detail
9. Markgráfová AnnaSK Slavie Praha#449#dorostenky starší1.00:20:19+00:02:48Detail
10. Janůrková BarboraKolín#416#ženy A2.00:20:34+00:03:03Detail
11. Třísková KatarínaPraha 6#455#ženy C2.00:20:43+00:03:12Detail
12. Bose AdamLachmánek#508#muži open6.00:20:50+00:03:19Detail
13. Heřmanová KristýnaPSK Olymp Praha#429#dorostenky starší2.00:20:59+00:03:28Detail
14. Šítek MichalCelné#503#muži open7.00:21:11+00:03:40Detail
15. Štěpánková EvaASK Slavia Praha#424#ženy B2.00:21:35+00:04:04Detail
16. Pračková EmaOB Říčany#454#dorostenky starší3.00:21:39+00:04:08Detail
17. Záhorec JonášSOSE#506#muži open8.00:21:45+00:04:14Detail
18. Hofmanova MarketaHalouny#432#ženy B3.00:22:03+00:04:32Detail
19. Malina TomášKanoistika Sedlčany#493#muži open9.00:22:10+00:04:39Detail
20. Hamouz JanOMON#501#muži open10.00:22:26+00:04:55Detail
21. Mališová KarlaSabzo#404#ženy D1.00:22:29+00:04:58Detail
22. Šimečková KateřinaTJ Sokol Senohraby#444#dorostenky starší4.00:22:51+00:05:20Detail
23. Svobodová LauraTJ Sokol Senohraby#445#dorostenky starší5.00:23:00+00:05:29Detail
24. Vozobulová ViktorieTJ Sokol Senohraby#440#dorostenky starší6.00:23:15+00:05:44Detail
25. Lukášová MirkaPraha#405#ženy D2.00:23:21+00:05:50Detail
26. Brychnáčová IrenaČZU Praha#438#ženy B4.00:23:22+00:05:51Detail
27. Lazák MartinPyšely#504#muži open11.00:23:31+00:06:00Detail
28. Vlachynská LibušeTurbomošt Lhota#406#ženy D3.00:23:45+00:06:14Detail
29. Dupalová Tereza#420#ženy A3.00:23:49+00:06:18Detail
30. Dvorská HanaBootcamp Manky Dvorské#457#ženy D4.00:23:50+00:06:19Detail
31. Fialová BlankaBenešovský běžecký klub#409#ženy B5.00:23:57+00:06:26Detail
32. Syrový JindřichSIGREEN#495#muži open12.00:23:59+00:06:28Detail
33. Rádl PavelPyšely#492#muži open13.00:24:01+00:06:30Detail
34. Šťastná LucieTJ Sokol Senohraby#443#dorostenky starší7.00:24:03+00:06:32Detail
35. Pancířová LucieTJ Sokol Senohraby#410#ženy B6.domácí ženy 4 km1.00:24:08+00:06:37Detail
36. Kotišová KarolínaTJ Sokol Senohraby#442#dorostenky starší8.00:24:24+00:06:53Detail
37. Masslová JulieSokol Říčany#446#dorostenky starší9.00:24:33+00:07:02Detail
38. Schöppelová JanaKladno#421#ženy C3.00:24:39+00:07:08Detail
39. Krása DavidSokol Malá Strana#510#muži open14.00:24:44+00:07:13Detail
40. Kunstová LenkaTJ Sokol Senohraby#433#ženy C4.domácí ženy 4 km2.00:24:53+00:07:22Detail
41. Vágnerová BlankaRoRace team#417#ženy B7.00:25:05+00:07:34Detail
42. Slavík Martin#502#muži open15.00:25:13+00:07:42Detail
43. Kumstová JanaTJ Sokol Senohraby#411#dorostenky starší10.domácí ženy 4 km3.00:25:37+00:08:06Detail
44. Říhová Karolína #414#dorostenky starší11.00:26:01+00:08:30Detail
45. Rydlová JarmilaRanning Witch#456#ženy D5.00:26:01+00:08:30Detail
46. Čermáková Lucie#431#ženy B8.00:26:03+00:08:32Detail
47. Gololobovová BlankaAVC Praha#427#ženy C5.00:26:13+00:08:42Detail
48. Kalistová JarmilaModřany#428#ženy C6.00:26:15+00:08:44Detail
49. Mádlíková NikolaSigreen#453#ženy A4.00:26:19+00:08:48Detail
50. Petriláková Amálie RebekaOK Dobříš#452#dorostenky starší12.00:26:56+00:09:25Detail
51. Hesova KlaraKanoistika Sedlčany#418#ženy A5.00:27:08+00:09:37Detail
52. Nováková MichaelaPraha 10#441#ženy C7.00:27:12+00:09:41Detail
53. Pařízková EvaČerčany#447#ženy B9.00:27:17+00:09:46Detail
54. Pakostová HanaPraga#423#ženy B10.00:27:23+00:09:52Detail
55. Bílková MagdalénaTJ Sokol Senohraby#448#ženy B11.domácí ženy 4 km4.00:27:25+00:09:54Detail
56. Svítilová PavlaBŽOB#407#ženy B12.00:27:36+00:10:05Detail
57. Řepová MonikaSIGREEN#425#ženy A6.00:27:47+00:10:16Detail
58. Staňková HanaDivišov#437#ženy B13.00:28:23+00:10:52Detail
59. Hájková Heřmánková ŠárkaSenohraby#408#ženy C8.domácí ženy 4 km5.00:28:27+00:10:56Detail
60. Přibíková JohanaSenohraby#419#ženy A7.domácí ženy 4 km6.00:28:36+00:11:05Detail
61. Vatěrová Hana#435#ženy B14.00:29:05+00:11:34Detail
62. Pokorná Věnceslava#401#ženy D6.00:29:05+00:11:34Detail
63. Stejskalová MartinaPraha#436#ženy B15.00:29:09+00:11:38Detail
64. Čiháková DanielaHrusice#422#ženy B16.00:29:10+00:11:39Detail
65. Andriková BlankaTJ Sokol Senohraby#450#ženy B17.domácí ženy 4 km7.00:29:33+00:12:02Detail
66. Petrilák MiroslavOrlovský orel#499#muži open16.00:29:43+00:12:12Detail
67. Staněk Jan#507#muži open17.00:29:59+00:12:28Detail
68. Čiháková ŠárkaTJ Sokol Senohraby#412#ženy B18.domácí ženy 4 km8.00:30:17+00:12:46Detail
69. Khelová PetraOK Sparta Praha#430#ženy B19.00:30:34+00:13:03Detail
70. Šimůnková MartinaKOB Tretra Praha#426#ženy C9.00:32:33+00:15:02Detail
71. Pechová IvetaBBK#439#ženy C10.00:33:47+00:16:16Detail
72. Zeidlerová JARMILABBK Benešov#402#ženy D7.00:38:02+00:20:31Detail
73. Požgayová JanaBonbon Praha#403#ženy D8.00:40:50+00:23:19Detail
DNS Proxová LadaOB Říčany#413#ženy BDNS Detail
DNS Všetečka JanKanoistika Sedlčany#494#muži openDNS Detail
DNS Poslední ŠimonModřany#497#muži openDNS Detail
DNS Kautsky RadovanVSK Humanita Praha#500#muži openDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz