Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů Senohraby 2019
24. 11. 2019

8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtrátamezičas
1. Pechek PetrTJ maratonstav úpice#746#muži A1.00:29:5000:14:37.85Detail
1. Polášek Jan FerdinandVSK MFF UK/JELITA.RUN#703#muži A1.00:29:50+00:00:00.7300:14:45.31Detail
3. Mrázek JanInov-8#702#muži A3.00:31:01+00:01:11.7300:15:12.56Detail
4. Jindra AdamTJ Stodůlky Praha#713#muži A4.00:31:48+00:01:58.7300:15:46.61Detail
5. Štros DavidPerňa systém#747#muži A5.00:31:57+00:02:07.7300:15:59.75Detail
6. Rektor AntonínModřany#698#muži B1.00:32:10+00:02:20.7300:16:01.64Detail
7. Schejbal OldřichLBS#608#muži A6.00:32:11+00:02:21.7300:15:54.40Detail
8. Bolehovský MichalZdravotník Kerteam Praha#766#dorostenci starší1.00:32:13+00:02:23.7300:16:03.02Detail
9. Beránek ŠimonSlavoj Koloděje#756#muži A7.00:32:21+00:02:31.7300:15:41.62Detail
10. Blažek JaroslavTJ ČZU- Rolníci#675#muži A8.00:32:21+00:02:31.7300:15:34.55Detail
11. Ploc JaroslavSKI Harrachov#775#muži A9.00:32:29+00:02:39.7300:16:04.61Detail
12. Řehák VítMitas Cyklohelios#677#muži A10.00:32:43+00:02:53.7300:16:07.90Detail
13. Pávek MartinCZU Praha Rolníci#676#muži A11.00:32:52+00:03:02.7300:15:58.55Detail
14. Herda JanSKP Nymburk#699#muži A12.00:32:56+00:03:06.7300:16:32.65Detail
15. Smrčka MilošBK Říčany#628#muži D1.00:33:07+00:03:17.7300:16:19.06Detail
16. Marhoun PetrVSK MFF UK#774#muži A13.00:33:21+00:03:31.7300:16:34.35Detail
17. Bolehovský DanielZdravotník Kerteam Praha#767#dorostenci starší2.00:33:21+00:03:31.7300:16:49.11Detail
18. Ulbrich PavelPraha 4#673#muži B2.00:33:22+00:03:32.7300:16:40.04Detail
19. Punda Vacláv RBZ Praha#655#muži A14.00:33:36+00:03:46.7300:16:30.18Detail
20. Fořt MartinELEVEN RUN TEAM#610#muži C1.00:33:40+00:03:50.7300:16:55.83Detail
21. Šíma JanBBK#592#muži A15.00:34:04+00:04:14.7300:16:59.31Detail
22. Knyttl JanKBELY Cycling Team#640#muži B3.00:34:11+00:04:21.7300:16:49.02Detail
23. Petrilák Matouš NathanielOK Dobříš#693#dorostenci starší3.00:34:18+00:04:28.7300:16:45.97Detail
24. Lebeda PetrTT Astra Benešov#597#muži B4.00:34:26+00:04:36.7300:16:54.70Detail
25. Gabla MartinBootcamp#771#muži B5.00:34:43+00:04:53.7300:17:26.90Detail
26. Gazda VítězslavDivišov#595#muži B6.00:34:43+00:04:53.7300:17:15.24Detail
27. Borovsky JindrichPHA - Hradcany#623#muži A16.00:34:45+00:04:55.7300:17:02.85Detail
28. Michalička DavidTK Radošovice#652#muži A17.00:34:52+00:05:02.7300:17:13.00Detail
29. Ďoubal MiroslavKolovraty#647#muži B7.00:34:54+00:05:04.7300:17:11.06Detail
30. Pejša Jansmí být prázdné#616#muži B8.00:34:56+00:05:06.7300:17:12.33Detail
31. Šimek PavelPraha 3#707#muži B9.00:35:00+00:05:10.7300:17:30.20Detail
32. Přinda LukášTJ Packa Praha#668#muži A18.00:35:01+00:05:11.7300:17:00.97Detail
33. Veselý Michal LustigČesyk Čerčany#607#muži A19.00:35:01+00:05:11.7300:17:05.72Detail
34. Neumann Josef SKK SPARTAK CTYRKOLY#599#muži B10.00:35:05+00:05:15.7300:17:16.35Detail
35. Záhorec StandaSOSE#734#muži B11.domácí muži 8 km1.00:35:12+00:05:22.7300:17:16.47Detail
36. Plášil MatějTJ Sokol Senohraby#721#muži A20.domácí muži 8 km2.00:35:13+00:05:23.7300:17:02.09Detail
37. Hofman Jiří#737#muži A21.00:35:13+00:05:23.7300:17:18.46Detail
38. Pospíšil PavelBBK#764#muži A22.00:35:14+00:05:24.7300:17:21.23Detail
39. Grim Tomáš#740#muži B12.00:35:15+00:05:25.7300:17:39.21Detail
40. Krajíček VojtěchVrchlabí#750#muži A23.00:35:15+00:05:25.7300:17:22.88Detail
41. Němec JanKolín#618#muži B13.00:35:20+00:05:30.7300:17:20.38Detail
42. Valášek JanSpartak Praha 4#694#muži A24.00:35:22+00:05:32.7300:17:33.13Detail
43. Martínek TomášEasy go run#754#muži A25.00:35:24+00:05:34.7300:17:43.13Detail
44. Pistulka Ondrej RBZ Praha#653#muži A26.00:35:34+00:05:44.7300:17:32.49Detail
45. Kotlík Kamil Hegesh#625#muži B14.00:35:41+00:05:51.7300:17:33.26Detail
46. Saidl FilipTJ Packa#649#muži B15.00:35:44+00:05:54.7300:17:45.74Detail
47. Bartoň VojtěchDGP#678#muži A27.00:35:51+00:06:01.7300:17:58.09Detail
48. Kovář MiroSC Jičín#753#muži A28.00:35:54+00:06:04.7300:17:35.83Detail
49. Kalista JiříSK Praga Praha#688#muži B16.00:35:55+00:06:05.7300:17:53.43Detail
50. Lachout MartinKanoistika Sedlčany#664#muži B17.00:35:58+00:06:08.7300:17:58.76Detail
51. Fejgl MichalH.O. Přírodní vědy UK#735#muži A29.00:36:08+00:06:18.7300:18:06.56Detail
52. Duchoň DavidPraha Újezd#624#muži B18.00:36:11+00:06:21.7300:17:48.69Detail
53. Hilgert LubošDukla #723#muži A30.00:36:20+00:06:30.7300:17:45.15Detail
54. Šťastný JanTJ Sokol Senohraby#600#muži B19.domácí muži 8 km3.00:36:23+00:06:33.7300:17:59.32Detail
55. werner Lukáš#733#muži A31.00:36:44+00:06:54.7300:18:18.24Detail
56. Šulc PřemyslPraha#691#dorostenci starší4.00:36:45+00:06:55.7300:18:48.34Detail
57. Pražák AdamPraha 3#619#muži B20.00:36:46+00:06:56.7300:18:09.19Detail
58. Sůsa JakubKanoistika Sedlčany#665#muži A32.00:36:55+00:07:05.7300:17:44.60Detail
59. Vágner AlešRoRace team#639#muži B21.00:36:56+00:07:06.7300:17:56.33Detail
60. Hroch MartinDecathlon Chodov#670#muži A33.00:36:57+00:07:07.7300:18:14.94Detail
61. Davis Eric#690#muži A34.00:36:57+00:07:07.7300:17:38.64Detail
62. Kaloš Zdeněk Benešov#641#muži A35.00:36:57+00:07:07.7300:18:08.54Detail
63. Linda MartinRBZ Praha#654#muži A36.00:36:59+00:07:09.7300:18:23.46Detail
64. Nohejl TomášSKDNF Slming#761#muži C2.00:37:07+00:07:17.7300:18:09.59Detail
65. Vaculík JiříSK Babice#708#muži B22.00:37:18+00:07:28.7300:18:16.61Detail
66. Chloupek Pavel#745#muži A37.00:37:22+00:07:32.7300:18:39.47Detail
67. Stehlík MartinRBZ PRAHA#658#muži A38.00:37:33+00:07:43.7300:18:45.87Detail
68. Taške RadekSC Sklenářka#742#muži B23.00:37:38+00:07:48.7300:18:23.22Detail
69. Vizina PetrSK Babice#709#muži C3.00:37:39+00:07:49.7300:18:18.44Detail
70. Pračka TomášKašprak#768#muži B24.00:37:52+00:08:02.7300:18:46.48Detail
71. Zach PetrDGP#638#muži B25.00:37:52+00:08:02.7300:18:28.44Detail
72. Pelant MichalTK Radošovice#630#muži B26.00:37:53+00:08:03.7300:18:42.72Detail
73. Hanousek JakubPraha 4#772#muži A39.00:37:55+00:08:05.7300:18:41.96Detail
74. Leskin AndreiPraha#645#muži A40.00:37:57+00:08:07.7300:18:55.32Detail
75. Kolář DavidMoravan Louňovice#617#muži B27.00:37:58+00:08:08.7300:18:23.63Detail
76. Mráz AntonínDGP#598#muži B28.00:38:06+00:08:16.7300:18:52.27Detail
77. Oplatek EduardKTP Tábor#765#muži B29.00:38:07+00:08:17.7300:18:43.47Detail
78. Kolanda ČajDGP#606#muži B30.00:38:10+00:08:20.7300:18:59.68Detail
79. Bergl TomášČZU Praha#739#muži B31.00:38:12+00:08:22.7300:18:44.90Detail
80. Horák LaďaSKK Spartak Čtyřkoly#601#muži B32.00:38:19+00:08:29.7300:18:35.51Detail
81. Zanozina EkaterinaKerteam#534#ženy1.00:38:19+00:08:29.7300:19:06.31Detail
82. Chládek JanVeslaři Bohemians Praha#672#muži A41.00:38:31+00:08:41.7300:19:11.55Detail
83. Souček MilanSokol Plavsko#585#muži D2.00:38:32+00:08:42.7300:19:08.70Detail
84. Novák MartinAMCykl Humpolec#731#muži A42.00:38:32+00:08:42.7300:19:01.04Detail
85. Franěk EmilBootcamp#770#muži A43.00:38:43+00:08:53.7300:19:13.95Detail
86. Dvořák RichardSenohraby#720#dorostenci starší5.domácí muži 8 km4.00:38:52+00:09:02.7300:19:01.40Detail
87. Krchňák RomanVLAŠIM#614#muži C4.00:39:00+00:09:10.7300:19:05.99Detail
88. Odvárko TomášDukla Praha#743#muži A44.00:39:10+00:09:20.7300:19:45.68Detail
89. Musil Ladislav Kbely cycling team #622#muži C5.00:39:19+00:09:29.7300:19:24.96Detail
90. Rašek Filip#776#muži A45.00:39:19+00:09:29.7300:19:21.64Detail
91. Šťovíček MartinSK Babice#646#muži B33.00:39:20+00:09:30.7300:19:19.97Detail
92. Nosek JiříKbely cycling team #621#muži B34.00:39:20+00:09:30.7300:19:25.65Detail
93. Janyš Pavel#669#muži B35.00:39:33+00:09:43.7300:19:30.19Detail
94. Častvaj DanielMnichovice#594#muži B36.00:39:42+00:09:52.7300:19:34.46Detail
95. Jakešová KláraSK Babice#552#ženy2.00:39:50+00:10:00.7300:19:36.98Detail
96. Veselý JanTJ Sokol Senohraby#700#muži C6.domácí muži 8 km5.00:39:53+00:10:03.7300:19:49.15Detail
97. Glaich MartinChabrusiči#769#muži B37.00:39:57+00:10:07.7300:19:34.18Detail
98. Jindra DavidAC Obora Hvězda#714#muži C7.00:39:59+00:10:09.7300:19:46.67Detail
99. Šanda DobroslavChocerady#627#muži B38.00:40:01+00:10:11.7300:19:36.47Detail
100. Kočovský Miroslav TJ Sokol Senohraby#596#muži B39.domácí muži 8 km6.00:40:01+00:10:11.7300:19:34.89Detail
101. Malovcová MonikaŘíčany#537#ženy3.00:40:04+00:10:14.7300:19:37.15Detail
102. Mráz PavelDGP#696#muži B40.00:40:19+00:10:29.7300:20:00.98Detail
103. Eichler IvoUSK Praha#722#muži C8.00:40:29+00:10:39.7300:20:28.15Detail
104. Zaremba JanReebok Run Crew#680#muži A46.00:40:31+00:10:41.7300:19:41.00Detail
105. Zak MartinSenohraby#632#muži B41.domácí muži 8 km7.00:40:40+00:10:50.7300:20:08.84Detail
106. Němeček JanUSK Praha#762#muži C9.00:40:56+00:11:06.7300:20:17.93Detail
107. Saidlová KristýnaTJ Packa#536#ženy4.00:41:03+00:11:13.7300:20:13.09Detail
108. Rottová KateřinaSK Babice#551#ženy5.00:41:03+00:11:13.7300:20:27.59Detail
109. Rejman TomášÓmon Praha#648#muži B42.00:41:05+00:11:15.7300:20:18.03Detail
110. Vidim TomášSenohraby#712#muži B43.domácí muži 8 km8.00:41:08+00:11:18.7300:20:23.31Detail
111. Neuman JiříKLM Praha#728#muži B44.00:41:10+00:11:20.7300:20:09.93Detail
112. Šimůnková GabrielaPraha#548#ženy6.00:41:14+00:11:24.7300:20:43.20Detail
113. Mrva PavelBBK Popovice#749#muži C10.00:41:21+00:11:31.7300:20:20.16Detail
114. Gregoriades TomasRolnici#706#muži A47.00:41:50+00:12:00.7300:20:27.24Detail
115. Žvejkal JakubMnichovice#650#muži B45.00:41:52+00:12:02.7300:20:38.04Detail
116. Přibík MartinSK Praga#692#muži B46.00:42:04+00:12:14.7300:20:46.23Detail
117. Anděl JaroslavChabeřice#637#muži B47.00:42:06+00:12:16.7300:20:49.62Detail
118. Holešínský Petr#656#muži B48.domácí muži 8 km9.00:42:06+00:12:16.7300:20:41.73Detail
119. Dufíno PavelDGP#725#muži A48.00:42:07+00:12:17.7300:20:19.00Detail
120. Kos Ladislav Praha 11#590#muži A49.00:42:28+00:12:38.7300:20:57.72Detail
121. Říha Karel#636#muži C11.00:42:30+00:12:40.7300:20:59.65Detail
122. Penc MiroslavDukla Praha#748#muži B49.00:42:34+00:12:44.7300:20:17.78Detail
123. Blažek VladimírŠtefko Running Team#626#muži C12.00:42:35+00:12:45.7300:20:56.29Detail
124. Andrušík RadekKanoistika Sedlčany#662#dorostenci starší6.00:42:54+00:13:04.7300:20:04.00Detail
125. Stehlíková BarboraPraha#538#ženy7.00:42:54+00:13:04.7300:20:45.00Detail
126. Lichtenberg MartinTJ Sokol Senohraby#685#muži B50.domácí muži 8 km10.00:42:56+00:13:06.7300:21:03.90Detail
127. Navrátil Zdeněk adidas Runners Prague#679#muži B51.00:43:28+00:13:38.7300:21:42.94Detail
128. Řehák JanTurkovice#715#muži A50.00:43:29+00:13:39.7300:20:56.26Detail
129. Štrait MartinSKI team Krkouni#682#muži B52.00:43:38+00:13:48.7300:22:03.80Detail
130. Košař MichalRunsasan#657#muži B53.00:43:40+00:13:50.7300:21:26.62Detail
131. Moravec PetrPraha#744#muži A51.00:43:43+00:13:53.7300:21:31.06Detail
132. Vaculíková VeronikaRunSport#554#ženy8.00:43:43+00:13:53.7300:22:09.00Detail
133. Fiala RadovanBenešovský běžecký klub#609#muži B54.00:43:47+00:13:57.7300:20:54.83Detail
134. Pangrác PavelTrutnov#615#muži B55.00:43:54+00:14:04.7300:21:20.92Detail
135. Skořepová AlenaTJ Sokol Senohraby#531#ženy9.00:43:54+00:14:04.7300:21:31.63Detail
136. Polívka Tomáš OmoDGP#724#muži B56.00:43:58+00:14:08.7300:21:44.36Detail
137. Gregor JaroslavAC OH Praha#582#muži D3.00:44:00+00:14:10.7300:21:50.54Detail
138. Hruška TomášKbelští sokoli#620#muži B57.00:44:02+00:14:12.7300:21:36.47Detail
139. Maleček PetrTJ Sokol Suchdol#613#muži B58.00:44:02+00:14:12.7300:21:30.27Detail
140. Mlichárek Lukᚎádenj Team#732#muži B59.00:44:18+00:14:28.7300:21:17.62Detail
141. Tkachenko Dmitry#710#muži A52.00:44:34+00:14:44.7300:21:52.84Detail
142. Švarcbach MichalOK Sparta Praha#704#muži B60.00:44:51+00:15:01.7300:21:18.13Detail
143. Zeithaml Matěj#741#muži A53.00:45:05+00:15:15.7300:21:40.10Detail
144. Šibrava StanislavZruč nad Sázavou#629#muži A54.00:45:11+00:15:21.7300:21:49.47Detail
145. Dočekal FilipSKI team Krkouni#689#muži B61.00:45:16+00:15:26.7300:22:24.80Detail
146. Urbanec JanZaječice#729#muži A55.00:45:16+00:15:26.7300:21:56.35Detail
147. Julínek SimonBrtnice#718#muži B62.00:45:31+00:15:41.7300:22:18.38Detail
148. Šťástka JiříTurbomošt Lhota#587#muži D4.00:45:38+00:15:48.7300:21:45.85Detail
149. Roučka JaroslavPrůhonice#611#muži B63.00:45:40+00:15:50.7300:22:17.81Detail
150. Kohout KryštofTJ Sokol Senohraby#751#dorostenci starší7.domácí muži 8 km11.00:45:48+00:15:58.7300:21:54.62Detail
151. Vejvodová KristynaKanoistika Sedlčany#539#ženy10.00:45:55+00:16:05.7300:23:19.65Detail
152. Rudišarová MartinaTJ Sokol Senohraby#555#ženy11.00:46:01+00:16:11.7300:23:37.07Detail
153. Balej JiříKamenice#695#muži B64.00:46:05+00:16:15.7300:22:11.67Detail
154. Semík JanUSK Praha#643#muži C13.00:46:06+00:16:16.7300:22:43.44Detail
155. Doupovec PetrTJ Sokol Senohraby#644#muži B65.domácí muži 8 km12.00:46:13+00:16:23.7300:22:31.21Detail
156. Bresan VlastimilVlašim#634#muži B66.00:46:20+00:16:30.7300:22:06.45Detail
157. Cinka IvanAtletika Benešov#586#muži D5.00:46:30+00:16:40.7300:22:36.62Detail
158. Valsa RadekKanoistika Sedlčany#663#dorostenci starší8.00:46:35+00:16:45.7300:22:20.07Detail
159. Skorkovský JiříPoříčí#760#muži B67.00:46:39+00:16:49.7300:22:57.05Detail
160. Hes ZdeněkKanoistika Sedlčany#661#muži A56.00:46:45+00:16:55.7300:23:25.62Detail
161. Balcar JaroslavH.O. Přírodní Vědy UK, Senohraby#651#muži A57.domácí muži 8 km13.00:47:10+00:17:20.7300:23:19.97Detail
162. Přibík Jan PGP#666#muži C14.00:47:14+00:17:24.7300:23:01.75Detail
163. Richterová NikolDGP#553#ženy12.00:47:19+00:17:29.7300:23:38.62Detail
164. Votava PetrKNC#635#muži C15.00:47:25+00:17:35.7300:23:41.83Detail
165. Šťastný RadekTJ Sokol Senohraby#757#muži B68.domácí muži 8 km14.00:47:27+00:17:37.7300:23:12.05Detail
166. Doupovcova MartinaSki Senohraby#550#ženy13.00:47:30+00:17:40.7300:23:10.99Detail
167. Fleissnerová BarboraPraha#546#ženy14.00:47:35+00:17:45.7300:23:48.40Detail
168. Stehlík PetrH.O. Přírodní vědy UK#736#muži A58.00:47:38+00:17:48.7300:22:35.73Detail
169. Ševčíková ZuzanaÓmon Praha#527#ženy15.00:47:41+00:17:51.7300:23:44.78Detail
170. Škvor PetrSenohraby#671#muži C16.domácí muži 8 km15.00:48:18+00:18:28.7300:24:00.07Detail
171. Šmeral PavelPraha 4#642#muži B69.00:48:26+00:18:36.7300:24:16.87Detail
172. Hálová PetraBBK#530#ženy16.00:48:35+00:18:45.7300:23:27.65Detail
173. Linhart Františekadidas Runners Prague#684#muži A59.00:48:50+00:19:00.7300:24:08.36Detail
174. Dobravová LucieSvětice#557#ženy17.00:48:52+00:19:02.7300:24:18.55Detail
175. Pokorný MiroslavBenešov žije sportem#755#muži C17.00:48:56+00:19:06.7300:24:32.72Detail
176. Kohout FilipTJ Sokol Senohraby#752#dorostenci starší9.00:49:00+00:19:10.7300:24:31.52Detail
177. Kadlec Zdeněksport obchod cz#759#muži A60.00:49:01+00:19:11.7300:24:13.33Detail
178. Čech MichalSlavia Pojišťovna Team#588#muži D6.00:49:11+00:19:21.7300:24:15.93Detail
179. Havel Filip#681#muži A61.00:49:23+00:19:33.7300:24:32.04Detail
180. Štrosová AliceBonbon Praha#528#ženy18.00:49:27+00:19:37.7300:24:33.98Detail
181. Beneš ŠtěpánOmon#711#muži A62.00:49:42+00:19:52.7300:24:52.27Detail
182. Vatěra Václav#730#muži D7.00:49:43+00:19:53.7300:24:35.22Detail
183. Říhová Radka #532#ženy19.00:49:43+00:19:53.7300:24:04.92Detail
184. Foltýn TomášSenohraby#719#muži A63.domácí muži 8 km16.00:49:47+00:19:57.7300:24:48.22Detail
185. Slavíková ŠtěpánkaDGP#560#ženy20.00:49:57+00:20:07.7300:24:05.75Detail
186. Kaderabkova-Březinová VandaPetihosty#535#ženy21.00:50:01+00:20:11.7300:24:54.94Detail
187. Leopard MáraKutná Hora#773#muži C18.00:50:02+00:20:12.7300:24:47.68Detail
188. Vytásek JaroslavSenohraby#716#muži B70.domácí muži 8 km17.00:50:11+00:20:21.7300:24:13.89Detail
189. Kotěšovcová PetraMagoři#540#ženy22.00:50:23+00:20:33.7300:24:33.65Detail
190. Kratochvílová BlaženaSvětice Běží#558#ženy23.00:50:28+00:20:38.7300:24:48.88Detail
191. Říha MiroslavSokol Sadská#763#muži D8.00:50:30+00:20:40.7300:24:47.10Detail
192. Kadleček AlešKanoistika Sedlčany#660#muži B71.00:50:42+00:20:52.7300:25:17.03Detail
193. Hejnová MartinaUSK Praha#543#ženy24.00:51:00+00:21:10.7300:25:02.43Detail
194. Kamarádová DanielaDolní Lomnice#529#ženy25.00:52:41+00:22:51.7300:26:01.04Detail
195. Kamarád DavidDolní Lomnice#605#muži B72.00:52:47+00:22:57.7300:25:08.50Detail
196. Koukolová Jana#542#ženy26.00:53:07+00:23:17.7300:26:15.50Detail
197. Berdich JiříPraha 4#717#muži D9.00:53:40+00:23:50.7300:27:01.22Detail
198. Poskočilová VeronikaPopovičky#547#ženy27.00:53:56+00:24:06.7300:25:56.44Detail
199. Roučková Kateřina Průhonice#545#ženy28.00:53:56+00:24:06.7300:25:56.81Detail
200. Kratinová RenataDGP#559#ženy29.00:54:14+00:24:24.7300:26:52.46Detail
201. Štros OtaBonbon Praha#591#muži C19.00:55:55+00:26:05.7300:27:11.49Detail
202. Kmoch JonášK.O.poradenství#667#dorostenci starší10.00:57:27+00:27:37.7300:27:44.41Detail
203. Přenosil VáclavUhlířské Janovice#738#muži C20.00:59:45+00:29:55.7300:27:56.90Detail
204. Fulín VáclavBBK Benešo#758#muži D10.01:01:22+00:31:32.7300:28:57.36Detail
205. Starý StanislavRoubíčkova Lhota#584#muži D11.01:02:12+00:32:22.7300:29:59.08Detail
206. Trojášková SoňaBenešov#556#ženy30.01:02:52+00:33:02.7300:31:04.23Detail
207. Svitavský Martin Dolní Lomnice#604#muži C21.01:10:30+00:40:40.7300:33:39.99Detail
208. Bernard HelčaDGP#549#ženy31.01:18:52+00:49:02.7300:39:08.42Detail
DNS Herynek TomášPOWAN#593#muži BDNS Detail
DNS Pecháček LiborMnichovice#602#muži BDNS Detail
DNS Zeman PetrTT Astra Benešov#603#muži BDNS Detail
DNS Skořepa David#612#muži ADNS Detail
DNS Moch IvanSABZO Praha#583#muži DDNS Detail
DNS Novák JiříSK Rover#581#muži DDNS Detail
DNS Chmelik MartinQuatro Formaggi#631#muži CDNS Detail
DNS Hrček TomášPraha 9#633#muži CDNS Detail
DNS Setínková ZuzanaDKP#533#ženyDNS Detail
DNS Prchal PavelGP Kolín#589#muži DDNS Detail
DNS Fišer JiříVSK MFF UK#705#muži ADNS Detail
DNS Novotny LukašKanoistika Sedlčany#659#dorostenci staršíDNS Detail
DNS Švorc DavidRolníci - TJ CZU Praha#674#muži ADNS Detail
DNS Topičová AnnaSK Moravan Louňovice#541#ženyDNS Detail
DNS Cmunt FrantišekPraha#683#muži ADNS Detail
DNS Zemánek MilanHradové Střimelice#686#muži BDNS Detail
DNS Flašar JanSK Čtyři Dvory České Budějovice#687#muži ADNS Detail
DNS Bialožytová Tereza SK Praga#544#ženyDNS Detail
DNS Sunka JanMoravan Lounovice#697#muži BDNS Detail
DNS Strejček JiříPraha 10#701#muži ADNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz