Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů Senohraby 2019
24. 11. 2019
8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy) Kategorie muži A
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Skupina 2 | #2 | Oficiální čas | Ztráta | mezičas | |
1. |
Pechek |
Petr | TJ maratonstav úpice | #746# | | | 00:29:50 | | 00:14:37.85 | | Detail |
1. |
Polášek |
Jan Ferdinand | VSK MFF UK/JELITA.RUN | #703# | | | 00:29:50 | +00:00:00 | 00:14:45.31 | | Detail |
3. |
Mrázek |
Jan | Inov-8 | #702# | | | 00:31:01 | +00:01:11 | 00:15:12.56 | | Detail |
4. |
Jindra |
Adam | TJ Stodůlky Praha | #713# | | | 00:31:48 | +00:01:58 | 00:15:46.61 | | Detail |
5. |
Štros |
David | Perňa systém | #747# | | | 00:31:57 | +00:02:07 | 00:15:59.75 | | Detail |
6. |
Schejbal |
Oldřich | LBS | #608# | | | 00:32:11 | +00:02:21 | 00:15:54.40 | | Detail |
7. |
Beránek |
Šimon | Slavoj Koloděje | #756# | | | 00:32:21 | +00:02:31 | 00:15:41.62 | | Detail |
8. |
Blažek |
Jaroslav | TJ ČZU- Rolníci | #675# | | | 00:32:21 | +00:02:31 | 00:15:34.55 | | Detail |
9. |
Ploc |
Jaroslav | SKI Harrachov | #775# | | | 00:32:29 | +00:02:39 | 00:16:04.61 | | Detail |
10. |
Řehák |
Vít | Mitas Cyklohelios | #677# | | | 00:32:43 | +00:02:53 | 00:16:07.90 | | Detail |
11. |
Pávek |
Martin | CZU Praha Rolníci | #676# | | | 00:32:52 | +00:03:02 | 00:15:58.55 | | Detail |
12. |
Herda |
Jan | SKP Nymburk | #699# | | | 00:32:56 | +00:03:06 | 00:16:32.65 | | Detail |
13. |
Marhoun |
Petr | VSK MFF UK | #774# | | | 00:33:21 | +00:03:31 | 00:16:34.35 | | Detail |
14. |
Punda |
Vacláv | RBZ Praha | #655# | | | 00:33:36 | +00:03:46 | 00:16:30.18 | | Detail |
15. |
Šíma |
Jan | BBK | #592# | | | 00:34:04 | +00:04:14 | 00:16:59.31 | | Detail |
16. |
Borovsky |
Jindrich | PHA - Hradcany | #623# | | | 00:34:45 | +00:04:55 | 00:17:02.85 | | Detail |
17. |
Michalička |
David | TK Radošovice | #652# | | | 00:34:52 | +00:05:02 | 00:17:13.00 | | Detail |
18. |
Přinda |
Lukáš | TJ Packa Praha | #668# | | | 00:35:01 | +00:05:11 | 00:17:00.97 | | Detail |
19. |
Veselý |
Michal Lustig | Česyk Čerčany | #607# | | | 00:35:01 | +00:05:11 | 00:17:05.72 | | Detail |
20. |
Plášil |
Matěj | TJ Sokol Senohraby | #721# | domácí muži 8 km | 2. | 00:35:13 | +00:05:23 | 00:17:02.09 | | Detail |
21. |
Hofman |
Jiří | | #737# | | | 00:35:13 | +00:05:23 | 00:17:18.46 | | Detail |
22. |
Pospíšil |
Pavel | BBK | #764# | | | 00:35:14 | +00:05:24 | 00:17:21.23 | | Detail |
23. |
Krajíček |
Vojtěch | Vrchlabí | #750# | | | 00:35:15 | +00:05:25 | 00:17:22.88 | | Detail |
24. |
Valášek |
Jan | Spartak Praha 4 | #694# | | | 00:35:22 | +00:05:32 | 00:17:33.13 | | Detail |
25. |
Martínek |
Tomáš | Easy go run | #754# | | | 00:35:24 | +00:05:34 | 00:17:43.13 | | Detail |
26. |
Pistulka |
Ondrej | RBZ Praha | #653# | | | 00:35:34 | +00:05:44 | 00:17:32.49 | | Detail |
27. |
Bartoň |
Vojtěch | DGP | #678# | | | 00:35:51 | +00:06:01 | 00:17:58.09 | | Detail |
28. |
Kovář |
Miro | SC Jičín | #753# | | | 00:35:54 | +00:06:04 | 00:17:35.83 | | Detail |
29. |
Fejgl |
Michal | H.O. Přírodní vědy UK | #735# | | | 00:36:08 | +00:06:18 | 00:18:06.56 | | Detail |
30. |
Hilgert |
Luboš | Dukla | #723# | | | 00:36:20 | +00:06:30 | 00:17:45.15 | | Detail |
31. |
werner |
Lukáš | | #733# | | | 00:36:44 | +00:06:54 | 00:18:18.24 | | Detail |
32. |
Sůsa |
Jakub | Kanoistika Sedlčany | #665# | | | 00:36:55 | +00:07:05 | 00:17:44.60 | | Detail |
33. |
Hroch |
Martin | Decathlon Chodov | #670# | | | 00:36:57 | +00:07:07 | 00:18:14.94 | | Detail |
34. |
Davis |
Eric | | #690# | | | 00:36:57 | +00:07:07 | 00:17:38.64 | | Detail |
35. |
Kaloš |
Zdeněk | Benešov | #641# | | | 00:36:57 | +00:07:07 | 00:18:08.54 | | Detail |
36. |
Linda |
Martin | RBZ Praha | #654# | | | 00:36:59 | +00:07:09 | 00:18:23.46 | | Detail |
37. |
Chloupek |
Pavel | | #745# | | | 00:37:22 | +00:07:32 | 00:18:39.47 | | Detail |
38. |
Stehlík |
Martin | RBZ PRAHA | #658# | | | 00:37:33 | +00:07:43 | 00:18:45.87 | | Detail |
39. |
Hanousek |
Jakub | Praha 4 | #772# | | | 00:37:55 | +00:08:05 | 00:18:41.96 | | Detail |
40. |
Leskin |
Andrei | Praha | #645# | | | 00:37:57 | +00:08:07 | 00:18:55.32 | | Detail |
41. |
Chládek |
Jan | Veslaři Bohemians Praha | #672# | | | 00:38:31 | +00:08:41 | 00:19:11.55 | | Detail |
42. |
Novák |
Martin | AMCykl Humpolec | #731# | | | 00:38:32 | +00:08:42 | 00:19:01.04 | | Detail |
43. |
Franěk |
Emil | Bootcamp | #770# | | | 00:38:43 | +00:08:53 | 00:19:13.95 | | Detail |
44. |
Odvárko |
Tomáš | Dukla Praha | #743# | | | 00:39:10 | +00:09:20 | 00:19:45.68 | | Detail |
45. |
Rašek |
Filip | | #776# | | | 00:39:19 | +00:09:29 | 00:19:21.64 | | Detail |
46. |
Zaremba |
Jan | Reebok Run Crew | #680# | | | 00:40:31 | +00:10:41 | 00:19:41.00 | | Detail |
47. |
Gregoriades |
Tomas | Rolnici | #706# | | | 00:41:50 | +00:12:00 | 00:20:27.24 | | Detail |
48. |
Dufíno |
Pavel | DGP | #725# | | | 00:42:07 | +00:12:17 | 00:20:19.00 | | Detail |
49. |
Kos |
Ladislav | Praha 11 | #590# | | | 00:42:28 | +00:12:38 | 00:20:57.72 | | Detail |
50. |
Řehák |
Jan | Turkovice | #715# | | | 00:43:29 | +00:13:39 | 00:20:56.26 | | Detail |
51. |
Moravec |
Petr | Praha | #744# | | | 00:43:43 | +00:13:53 | 00:21:31.06 | | Detail |
52. |
Tkachenko |
Dmitry | | #710# | | | 00:44:34 | +00:14:44 | 00:21:52.84 | | Detail |
53. |
Zeithaml |
Matěj | | #741# | | | 00:45:05 | +00:15:15 | 00:21:40.10 | | Detail |
54. |
Šibrava |
Stanislav | Zruč nad Sázavou | #629# | | | 00:45:11 | +00:15:21 | 00:21:49.47 | | Detail |
55. |
Urbanec |
Jan | Zaječice | #729# | | | 00:45:16 | +00:15:26 | 00:21:56.35 | | Detail |
56. |
Hes |
Zdeněk | Kanoistika Sedlčany | #661# | | | 00:46:45 | +00:16:55 | 00:23:25.62 | | Detail |
57. |
Balcar |
Jaroslav | H.O. Přírodní Vědy UK, Senohra... | #651# | domácí muži 8 km | 13. | 00:47:10 | +00:17:20 | 00:23:19.97 | | Detail |
58. |
Stehlík |
Petr | H.O. Přírodní vědy UK | #736# | | | 00:47:38 | +00:17:48 | 00:22:35.73 | | Detail |
59. |
Linhart |
František | adidas Runners Prague | #684# | | | 00:48:50 | +00:19:00 | 00:24:08.36 | | Detail |
60. |
Kadlec |
Zdeněk | sport obchod cz | #759# | | | 00:49:01 | +00:19:11 | 00:24:13.33 | | Detail |
61. |
Havel |
Filip | | #681# | | | 00:49:23 | +00:19:33 | 00:24:32.04 | | Detail |
62. |
Beneš |
Štěpán | Omon | #711# | | | 00:49:42 | +00:19:52 | 00:24:52.27 | | Detail |
63. |
Foltýn |
Tomáš | Senohraby | #719# | domácí muži 8 km | 16. | 00:49:47 | +00:19:57 | 00:24:48.22 | | Detail |
DNS |
Skořepa |
David | | #612# | | | | | Detail |
DNS |
Fišer |
Jiří | VSK MFF UK | #705# | | | | | Detail |
DNS |
Švorc |
David | Rolníci - TJ CZU Praha | #674# | | | | | Detail |
DNS |
Cmunt |
František | Praha | #683# | | | | | Detail |
DNS |
Flašar |
Jan | SK Čtyři Dvory České Budějovic... | #687# | | | | | Detail |
DNS |
Strejček |
Jiří | Praha 10 | #701# | | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |