Průběžná Výsledková listina COMPRESSPORT Třeboňský maraton
19. 10. 2019

Půlmaraton / Half Marathon / Halbmarathon


Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Vaš DavidCompressport team / České Budějovice#2494#M1.Vlci1.01:11:49Detail
2. Vejmělka DanielCompressport team#2774#M2.Vlci2.01:13:50+00:02:0101:13:48.05Detail
3. Štěpáník PavelAK Škoda Plzeň#2394#M3.Vlci3.01:16:04+00:04:1501:16:02.21Detail
4. Macek PetrČB#1878#M4.MMasters1.01:16:31+00:04:4201:16:28.73Detail
5. Beneš MatějČtyřkoly#2646#M5.Vlci4.01:17:51+00:06:0201:17:49.67Detail
6. Procházka JosefDěčín#2155#M6.MMasters2.01:18:21+00:06:3201:18:18.41Detail
7. Mahel TadeášSK Babice#1882#M7.Vlci5.01:18:33+00:06:4401:18:31.92Detail
8. Peřinka FilipTTT/Svět Běhu#2096#M8.Vlci6.01:20:01+00:08:1201:19:58.91Detail
9. Šustr RobertLaufaři Jindřichův Hradec#2405#M9.MMasters3.01:20:17+00:08:2801:20:14.42Detail
10. Pekař MartinLesní Panovnící#2085#M10.Vlci7.01:20:53+00:09:0401:20:51.01Detail
11. Kořínek AdamDukla Praha#1722#M11.Vlci8.01:20:59+00:09:1001:20:56.66Detail
12. Chaloupka Kamildouble DRIVE club Jihlava / Jihlava#1574#M12.Veteráni1.01:21:00+00:09:1101:20:58.15Detail
13. Svoboda ErikPK Vytrvalci RB#2306#M13.Veteráni2.01:21:01+00:09:1201:20:58.43Detail
14. Bláha LukášJindřichův Hradec#1286#M14.Vlci9.01:22:23+00:10:3401:22:18.46Detail
15. Studnař LukášVAL-Veselí nad Lužnicí#2296#M15.Vlci10.01:23:10+00:11:2101:22:41.83Detail
16. Vohradský LukášKlub TEMPO MAKERS č. 047#2528#M16.Vlci11.01:23:23+00:11:3401:23:20.16Detail
17. Marecek JiriPraha 2#1908#M17.MMasters4.01:23:35+00:11:4601:23:29.43Detail
18. Borovsky JindrichHradcany#44#M18.Vlci12.01:24:12+00:12:2301:24:09.73Detail
19. Čenec TomášCeske Budejovice#1358#M19.Vlci13.01:24:24+00:12:3501:24:22.21Detail
20. Kasík KonstantinAfinpol#281#M20.MMasters5.01:24:39+00:12:5001:24:34.03Detail
21. Toth VáclavKynšperk nad Ohří#2432#M21.MMasters6.01:24:41+00:12:5201:24:34.21Detail
22. Vaněk Petr#2486#M22.Vlci14.01:25:44+00:13:5501:25:36.49Detail
23. Boháč BřetislavTEAM LightBIKE#1295#M23.MMasters7.01:25:56+00:14:0701:25:51.62Detail
24. Mucha JaromírNHÚ Balinka VM#1972#M24.MMasters8.01:26:16+00:14:2701:26:13.69Detail
25. Peška JakubRunsport team#528#M25.Vlci15.01:26:47+00:14:5801:26:41.96Detail
26. Havel ViktorJindřichův Hradec#1500#M26.MMasters9.01:26:51+00:15:0201:26:47.52Detail
27. Mucha MiroslavVelké Meziříčí#1973#M27.MMasters10.01:26:54+00:15:0501:26:51.31Detail
28. Svoboda RobertBajker.eu#2309#M28.MMasters11.01:26:59+00:15:1001:26:56.60Detail
29. Khoury James#1677#M29.MMasters12.01:27:10+00:15:2101:27:01.09Detail
30. Strakova TaťánafKlidu sport team#2290#F1.Gazely1.01:27:17+00:15:2801:27:13.91Detail
31. Ryšavý ZdeněkRunFórFun#2211#M30.Vlci16.01:27:17+00:15:2801:27:09.81Detail
32. Mandrysz MarcelHarley-Davidson Strakonice#1904#M31.Veteráni3.01:27:30+00:15:4101:27:29.13Detail
33. Letko ZbyněkDrahoraz#1857#M32.Vlci17.01:28:15+00:16:2601:28:13.64Detail
34. Forejt Martin#1460#M33.Vlci18.01:28:18+00:16:2901:28:12.44Detail
35. Novák VojtaJ + V team#2619#M34.Vlci19.01:28:18+00:16:2901:27:47.97Detail
36. Brouček Paveladidas Runners Prague#2652#M35.MMasters13.01:28:21+00:16:3201:28:15.61Detail
37. Zámiš LukášKladno#2573#M36.Vlci20.01:28:35+00:16:4601:28:30.89Detail
38. Vrabec JiříPlzeň#2548#M37.Veteráni4.01:28:51+00:17:0201:28:43.15Detail
39. Kalný Libor#2630#M38.Veteráni5.01:29:04+00:17:1501:29:00.24Detail
40. Hejlík Richard1.FC Jistebnice#1511#M39.Vlci21.01:29:08+00:17:1901:29:03.80Detail
41. Stach MichalJ.Hradec#2274#M40.Vlci22.01:29:25+00:17:3601:29:21.70Detail
42. Matoušek VáclavSlaný#2751#M41.Vlci23.01:29:32+00:17:4301:29:24.20Detail
43. Homola JáchymMotor České Budějovice#1543#M42.MMasters14.01:29:32+00:17:4301:29:30.36Detail
44. Zažímal Davidbehzatrest.cz#2579#M43.MMasters15.01:29:33+00:17:4401:29:27.98Detail
45. Voborský MikolášPraha#2526#M44.Vlci24.01:29:38+00:17:4901:29:36.67Detail
46. Fuka MartinSK Čtyři Dvory ČB#1470#M45.MMasters16.01:29:39+00:17:5001:29:37.11Detail
47. Treglerova DanielaAsk slavia praha#2435#F2.Gazely2.01:29:46+00:17:5701:29:43.03Detail
48. Schick JindřichBrno#2228#M46.MMasters17.01:29:54+00:18:0501:29:47.48Detail
49. Kaminskyi SviatoslavUkraine#1657#M47.Vlci25.01:30:00+00:18:1101:29:56.97Detail
50. Bachratý PavelRockrunners Blansko#1219#M48.Veteráni6.01:30:08+00:18:1901:30:01.75Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další