Průběžná Výsledková listina COMPRESSPORT Třeboňský maraton
19. 10. 2019

Půlmaraton / Half Marathon / Halbmarathon Kategorie Veteráni


Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Chaloupka Kamildouble DRIVE club Jihlava / Jihlava#1574#M12.01:21:0001:20:58.15Detail
2. Svoboda ErikPK Vytrvalci RB#2306#M13.01:21:01+00:09:12.6001:20:58.43Detail
3. Mandrysz MarcelHarley-Davidson Strakonice#1904#M31.01:27:30+00:15:41.6001:27:29.13Detail
4. Vrabec JiříPlzeň#2548#M37.01:28:51+00:17:02.6001:28:43.15Detail
5. Kalný Libor#2630#M38.01:29:04+00:17:15.6001:29:00.24Detail
6. Bachratý PavelRockrunners Blansko#1219#M48.01:30:08+00:18:19.6001:30:01.75Detail
7. Malina PetrBorek - Divišov#1899#M53.01:30:36+00:18:47.6001:30:34.21Detail
8. Novák PetrHromnice#2019#M55.01:30:48+00:18:59.6001:30:43.78Detail
9. Nesl JaroslavCykloservis Bareš#1997#M84.01:35:33+00:23:44.6001:35:28.03Detail
10. Vaněk PetrŠneci v běhu#2487#M117.01:38:18+00:26:29.6001:38:11.17Detail
11. Málek MartinTJ Kobylisy#1895#M132.01:39:36+00:27:47.6001:39:20.45Detail
12. Kouba MiroslavLčovice#1746#M142.01:40:18+00:28:29.6001:40:05.78Detail
13. Kříž VáclavHlincová Hora#2683#M154.01:41:08+00:29:19.6001:40:09.44Detail
14. Prouza MartinLoko Beroun - Divný holky#2162#M160.01:41:34+00:29:45.6001:41:25.52Detail
15. Čechura JiříKyje (okres Hlavní město Praha)#1356#M173.01:42:52+00:31:03.6001:42:40.63Detail
16. Batók Miroslav#1245#M190.01:43:52+00:32:03.6001:43:35.50Detail
17. Sladký JiříKPO#2246#M202.01:44:23+00:32:34.6001:44:09.11Detail
18. Dlouhý VladimírBrno#1384#M215.01:44:50+00:33:01.6001:44:04.76Detail
19. Krejča MojmírContinental Lhota!#344#M225.01:45:10+00:33:21.6001:45:04.96Detail
20. Prudil PavelRun the World#2164#M233.01:45:41+00:33:52.6001:45:33.23Detail
21. Orgusaar Märt#2056#M241.01:46:02+00:34:13.6001:45:51.11Detail
22. Brenišin IvanPraha 4#53#M262.01:47:07+00:35:18.6001:46:45.29Detail
23. Zelenka VladimírKladno#833#M285.01:48:52+00:37:03.6001:48:33.64Detail
24. Šimůnek RostislavTriSK ČB#2344#M310.01:50:01+00:38:12.60Detail
25. Voborský DavidPraha#798#M319.01:50:30+00:38:41.6001:50:10.62Detail
26. Dražan DanielJindřichův Hradec#1399#M322.01:50:34+00:38:45.6001:49:45.02Detail
27. Sokolík VladimírTrhové Sviny#2267#M342.01:51:46+00:39:57.6001:50:47.14Detail
28. Kouba ZdeněkRybova lhota#2770#M358.01:53:34+00:41:45.6001:52:53.95Detail
29. Hrubý PatrikSportovní tým Kola Koblížek#1563#M369.01:54:26+00:42:37.6001:53:47.22Detail
30. Suttr PavelSV Mrač#2771#M389.01:55:19+00:43:30.6001:54:54.94Detail
31. Mašek JiříPamětice#1923#M396.01:55:38+00:43:49.6001:55:05.34Detail
32. Masak IvoVerušičky#1920#M415.01:56:30+00:44:41.6001:55:41.63Detail
33. Veselý JanPadochov#2508#M416.01:56:30+00:44:41.6001:55:40.35Detail
34. Beneš TomášTočná#1265#M426.01:57:16+00:45:27.6001:56:29.84Detail
35. Doležal JosefPraha Dolní Chabry#1390#M439.01:57:50+00:46:01.6001:57:16.59Detail
36. Vávra JosefŠKOFIT#2496#M454.01:58:18+00:46:29.6001:56:19.46Detail
37. Skořepa JiříFrantiškov#2241#M460.01:58:50+00:47:01.6001:57:46.37Detail
38. Hron MichalRokycany#1561#M464.01:59:17+00:47:28.6001:58:05.48Detail
39. Fiala MiroslavIvančice#1448#M469.01:59:35+00:47:46.6001:57:44.46Detail
40. Smrčka AlešRantířov#2258#M472.01:59:47+00:47:58.6001:59:00.67Detail
41. Beneš JaroslavJ. Hradec#2752#M477.02:00:18+00:48:29.6001:59:28.58Detail
42. Hejduk VáclavJulča team#1508#M483.02:00:34+00:48:45.6002:00:13.87Detail
43. Mysliveček JiříLišov#1979#M487.02:00:46+00:48:57.6002:00:13.95Detail
44. Rys OldřichPOHODA TEAM Kopřivnice#609#M496.02:01:29+00:49:40.6001:59:23.96Detail
45. Malčík PavelHumpolec#1894#M499.02:02:01+00:50:12.6002:00:32.73Detail
46. Cígler MartinPraha#1341#M501.02:02:13+00:50:24.6002:00:06.67Detail
47. Sládek IgorSrdíčkáři#631#M510.02:02:59+00:51:10.6002:00:56.78Detail
48. Šimánek PetrASEKO#2720#M511.02:03:06+00:51:17.6002:02:47.81Detail
49. Stržínek KarelBěžci z Rya#2295#M513.02:03:10+00:51:21.6002:01:49.87Detail
50. Betuštiak MiroslavTřeboň#1280#M516.02:03:56+00:52:07.6002:02:21.30Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další