Průběžná Výsledková listina COMPRESSPORT Třeboňský maraton
19. 10. 2019

Půlmaraton / Half Marathon / Halbmarathon Kategorie Veteráni


Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Chaloupka Kamildouble DRIVE club Jihlava / Jihlava#1574#M12.01:21:0001:20:58.15Detail
2. Svoboda ErikPK Vytrvalci RB#2306#M13.01:21:01+00:00:0101:20:58.43Detail
3. Mandrysz MarcelHarley-Davidson Strakonice#1904#M31.01:27:30+00:06:3001:27:29.13Detail
4. Vrabec JiříPlzeň#2548#M37.01:28:51+00:07:5101:28:43.15Detail
5. Kalný Libor#2630#M38.01:29:04+00:08:0401:29:00.24Detail
6. Bachratý PavelRockrunners Blansko#1219#M48.01:30:08+00:09:0801:30:01.75Detail
7. Malina PetrBorek - Divišov#1899#M53.01:30:36+00:09:3601:30:34.21Detail
8. Novák PetrHromnice#2019#M55.01:30:48+00:09:4801:30:43.78Detail
9. Nesl JaroslavCykloservis Bareš#1997#M84.01:35:33+00:14:3301:35:28.03Detail
10. Vaněk PetrŠneci v běhu#2487#M117.01:38:18+00:17:1801:38:11.17Detail
11. Málek MartinTJ Kobylisy#1895#M132.01:39:36+00:18:3601:39:20.45Detail
12. Kouba MiroslavLčovice#1746#M142.01:40:18+00:19:1801:40:05.78Detail
13. Kříž VáclavHlincová Hora#2683#M154.01:41:08+00:20:0801:40:09.44Detail
14. Prouza MartinLoko Beroun - Divný holky#2162#M160.01:41:34+00:20:3401:41:25.52Detail
15. Čechura JiříKyje (okres Hlavní město Praha)#1356#M173.01:42:52+00:21:5201:42:40.63Detail
16. Batók Miroslav#1245#M190.01:43:52+00:22:5201:43:35.50Detail
17. Sladký JiříKPO#2246#M202.01:44:23+00:23:2301:44:09.11Detail
18. Dlouhý VladimírBrno#1384#M215.01:44:50+00:23:5001:44:04.76Detail
19. Krejča MojmírContinental Lhota!#344#M225.01:45:10+00:24:1001:45:04.96Detail
20. Prudil PavelRun the World#2164#M233.01:45:41+00:24:4101:45:33.23Detail
21. Orgusaar Märt#2056#M241.01:46:02+00:25:0201:45:51.11Detail
22. Brenišin IvanPraha 4#53#M262.01:47:07+00:26:0701:46:45.29Detail
23. Zelenka VladimírKladno#833#M285.01:48:52+00:27:5201:48:33.64Detail
24. Šimůnek RostislavTriSK ČB#2344#M310.01:50:01+00:29:01Detail
25. Voborský DavidPraha#798#M319.01:50:30+00:29:3001:50:10.62Detail
26. Dražan DanielJindřichův Hradec#1399#M322.01:50:34+00:29:3401:49:45.02Detail
27. Sokolík VladimírTrhové Sviny#2267#M342.01:51:46+00:30:4601:50:47.14Detail
28. Kouba ZdeněkRybova lhota#2770#M358.01:53:34+00:32:3401:52:53.95Detail
29. Hrubý PatrikSportovní tým Kola Koblížek#1563#M369.01:54:26+00:33:2601:53:47.22Detail
30. Suttr PavelSV Mrač#2771#M389.01:55:19+00:34:1901:54:54.94Detail
31. Mašek JiříPamětice#1923#M396.01:55:38+00:34:3801:55:05.34Detail
32. Masak IvoVerušičky#1920#M415.01:56:30+00:35:3001:55:41.63Detail
33. Veselý JanPadochov#2508#M416.01:56:30+00:35:3001:55:40.35Detail
34. Beneš TomášTočná#1265#M426.01:57:16+00:36:1601:56:29.84Detail
35. Doležal JosefPraha Dolní Chabry#1390#M439.01:57:50+00:36:5001:57:16.59Detail
36. Vávra JosefŠKOFIT#2496#M454.01:58:18+00:37:1801:56:19.46Detail
37. Skořepa JiříFrantiškov#2241#M460.01:58:50+00:37:5001:57:46.37Detail
38. Hron MichalRokycany#1561#M464.01:59:17+00:38:1701:58:05.48Detail
39. Fiala MiroslavIvančice#1448#M469.01:59:35+00:38:3501:57:44.46Detail
40. Smrčka AlešRantířov#2258#M472.01:59:47+00:38:4701:59:00.67Detail
41. Beneš JaroslavJ. Hradec#2752#M477.02:00:18+00:39:1801:59:28.58Detail
42. Hejduk VáclavJulča team#1508#M483.02:00:34+00:39:3402:00:13.87Detail
43. Mysliveček JiříLišov#1979#M487.02:00:46+00:39:4602:00:13.95Detail
44. Rys OldřichPOHODA TEAM Kopřivnice#609#M496.02:01:29+00:40:2901:59:23.96Detail
45. Malčík PavelHumpolec#1894#M499.02:02:01+00:41:0102:00:32.73Detail
46. Cígler MartinPraha#1341#M501.02:02:13+00:41:1302:00:06.67Detail
47. Sládek IgorSrdíčkáři#631#M510.02:02:59+00:41:5902:00:56.78Detail
48. Šimánek PetrASEKO#2720#M511.02:03:06+00:42:0602:02:47.81Detail
49. Stržínek KarelBěžci z Rya#2295#M513.02:03:10+00:42:1002:01:49.87Detail
50. Betuštiak MiroslavTřeboň#1280#M516.02:03:56+00:42:5602:02:21.30Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další