Průběžná Výsledková listina COMPRESSPORT Třeboňský maraton
19. 10. 2019

Půlmaraton / Half Marathon / Halbmarathon Kategorie MMasters


Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Macek PetrČB#1878#M4.01:16:3101:16:28.73Detail
2. Procházka JosefDěčín#2155#M6.01:18:21+00:01:5001:18:18.41Detail
3. Šustr RobertLaufaři Jindřichův Hradec#2405#M9.01:20:17+00:03:4601:20:14.42Detail
4. Marecek JiriPraha 2#1908#M17.01:23:35+00:07:0401:23:29.43Detail
5. Kasík KonstantinAfinpol#281#M20.01:24:39+00:08:0801:24:34.03Detail
6. Toth VáclavKynšperk nad Ohří#2432#M21.01:24:41+00:08:1001:24:34.21Detail
7. Boháč BřetislavTEAM LightBIKE#1295#M23.01:25:56+00:09:2501:25:51.62Detail
8. Mucha JaromírNHÚ Balinka VM#1972#M24.01:26:16+00:09:4501:26:13.69Detail
9. Havel ViktorJindřichův Hradec#1500#M26.01:26:51+00:10:2001:26:47.52Detail
10. Mucha MiroslavVelké Meziříčí#1973#M27.01:26:54+00:10:2301:26:51.31Detail
11. Svoboda RobertBajker.eu#2309#M28.01:26:59+00:10:2801:26:56.60Detail
12. Khoury James#1677#M29.01:27:10+00:10:3901:27:01.09Detail
13. Brouček Paveladidas Runners Prague#2652#M35.01:28:21+00:11:5001:28:15.61Detail
14. Homola JáchymMotor České Budějovice#1543#M42.01:29:32+00:13:0101:29:30.36Detail
15. Zažímal Davidbehzatrest.cz#2579#M43.01:29:33+00:13:0201:29:27.98Detail
16. Fuka MartinSK Čtyři Dvory ČB#1470#M45.01:29:39+00:13:0801:29:37.11Detail
17. Schick JindřichBrno#2228#M46.01:29:54+00:13:2301:29:47.48Detail
18. Kadlec MiroslavKamenný Újezd#2675#M51.01:30:24+00:13:5301:30:22.19Detail
19. Druzescu FilipTRANS BRDY TEAM LETY#1406#M54.01:30:38+00:14:0701:30:31.65Detail
20. Kračman FilipPraha 1#1758#M56.01:31:02+00:14:3101:30:53.65Detail
21. Šizling JiříBKV Holýšov#2349#M57.01:31:02+00:14:3101:30:57.46Detail
22. Ondrášik MilanBKV Holýšov#2048#M59.01:31:27+00:14:5601:31:22.27Detail
23. Varšavský JanBizom klub Rakovník#2725#M63.01:32:08+00:15:3701:31:52.80Detail
24. Škubal RadekŠneci v běhu#2355#M64.01:32:25+00:15:5401:32:18.24Detail
25. Vítů LiborPelhřimov#2521#M69.01:33:02+00:16:3101:32:51.36Detail
26. Burian MartinĎáblice Stars#1331#M72.01:33:35+00:17:0401:33:32.71Detail
27. Novák LubošAmcykl Humpolec#2017#M73.01:33:44+00:17:1301:33:25.99Detail
28. Bubal MilanČeské Budějovice#1326#M75.01:33:59+00:17:2801:33:52.05Detail
29. Pelikán KarelBenešovský běžecký klub#2087#M76.01:34:04+00:17:3301:33:57.23Detail
30. Šteflíček MartinRatiboř#715#M79.01:34:25+00:17:5401:34:15.80Detail
31. Juračka PavelPlaná nad Lužnicí#1643#M80.01:34:31+00:18:0001:34:23.62Detail
32. Trojek PavelELI BeamRunners#2440#M81.01:34:49+00:18:1801:34:46.77Detail
33. Christ MarekfKlidu sport team#1582#M86.01:35:42+00:19:1101:35:20.90Detail
34. Šebesta PetrOB Chrast#2326#M90.01:36:13+00:19:4201:36:06.41Detail
35. Požár KarelBrno#2707#M93.01:36:18+00:19:4701:36:08.81Detail
36. Kukačka MartinPraha#1825#M96.01:36:45+00:20:1401:36:35.22Detail
37. Boubín PatrikPraha 5#1306#M98.01:36:56+00:20:2501:36:51.26Detail
38. Dostál ZdeněkVelosport Valenta Scott team Pelhřimov#1392#M101.01:37:07+00:20:3601:36:11.91Detail
39. Beneš JanJindřichův Hradec#1262#M107.01:37:41+00:21:1001:37:33.16Detail
40. Vojta RadekSrbice#2531#M108.01:37:45+00:21:1401:37:42.68Detail
41. Sopr ZdeněkKoruna 1822 Sokolov#643#M112.01:37:59+00:21:2801:37:35.07Detail
42. Kucharik PeterBrno#1821#M114.01:38:09+00:21:3801:37:59.02Detail
43. Vojtíšek ZdeněkŠneci v běhu#2534#M118.01:38:27+00:21:5601:37:33.67Detail
44. Stožický PetrTýnec nad Sázavou#2289#M119.01:38:33+00:22:0201:38:26.17Detail
45. Mejzr Dušan#1939#M120.01:38:34+00:22:0301:38:28.71Detail
46. Patočka ŠtěpánSLT ALL STARS#507#M121.01:38:40+00:22:0901:38:24.97Detail
47. Šrámek Petr#DCKM#2374#M122.01:38:40+00:22:0901:38:29.84Detail
48. Michálek MartinSK Alpaka Vyškov#446#M123.01:38:44+00:22:1301:38:03.34Detail
49. Tvarůžek ZdeněkWyschkofáci#767#M126.01:39:19+00:22:4801:38:57.92Detail
50. Vaněk JanTCV-JH#784#M131.01:39:35+00:23:0401:39:24.80Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další