Průběžná Výsledková listina COMPRESSPORT Třeboňský maraton
19. 10. 2019

Půlmaraton / Half Marathon / Halbmarathon Kategorie ZMasters


Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Dušková JitkaTábor#1413#F4.01:32:3101:32:23.69Detail
2. Korbášová GabrielaBK Žatec#1720#F9.01:35:01+00:02:3001:34:56.88Detail
3. Nováková MartinaSport Club Plzeň#2024#F11.01:35:24+00:02:5301:35:19.47Detail
4. Šináglová LenkaBenešovský běžecký klub#2346#F17.01:39:46+00:07:1501:39:36.75Detail
5. Mádrová LucieAC Track & Field Brno#1881#F18.01:39:57+00:07:2601:39:47.10Detail
6. Chvátalová MarkétaPsáry#1588#F20.01:40:35+00:08:0401:40:17.03Detail
7. Fryšová KristýnaPraha #1468#F21.01:40:36+00:08:0501:40:27.51Detail
8. Dvořáková MonikaTým Dejvid#2626#F22.01:40:40+00:08:0901:40:22.04Detail
9. Davídková PetraPraha 9#1376#F30.01:42:45+00:10:1401:42:36.30Detail
10. Lorencová LindaSokol Plumlov#395#F36.01:44:17+00:11:4601:43:32.11Detail
11. Otrubová IvonaTJ Sokol Plumlov#494#F40.01:44:25+00:11:5401:43:38.68Detail
12. Prchlíková BarboraBenešovský běžecký klub#2151#F42.01:44:44+00:12:1301:44:28.12Detail
13. Pavlů JanaŽelvy běží#2076#F51.01:47:08+00:14:3701:46:51.06Detail
14. Barášková LuciePraha#1231#F55.01:47:52+00:15:2101:47:16.54Detail
15. Šantínová MarkétaPlzeň#2718#F57.01:48:23+00:15:5201:47:59.22Detail
16. Langerová TerezaJindřichův Hradec#1847#F58.01:48:25+00:15:5401:48:00.07Detail
17. Březinová KláraHostivické běhny#1325#F62.01:48:43+00:16:1201:47:52.51Detail
18. Vančurová ŠárkaBKV Holýšov#2484#F64.01:49:28+00:16:5701:49:02.04Detail
19. Borsky DanaBonnie and Clyde#1304#F65.01:49:29+00:16:5801:48:57.29Detail
20. Fatková Jitka#1443#F66.01:49:33+00:17:0201:49:06.82Detail
21. Boháč PetraTEAM LightBIKE#1296#F68.01:49:36+00:17:0501:49:22.57Detail
22. Gittlerová JanaBiatlon Liberec#1481#F69.01:50:16+00:17:4501:49:51.12Detail
23. Marková HanaBrno#2695#F70.01:50:18+00:17:4701:48:57.19Detail
24. Dronská KateřinaPro Matěje#1402#F71.01:50:23+00:17:5201:49:41.14Detail
25. Novakova Lucia#2022#F76.01:50:57+00:18:2601:50:05.99Detail
26. Petržíková JanaPraha 9#2110#F79.01:51:28+00:18:5701:50:22.97Detail
27. Kaňková MarieJindřichův Hradec#1659#F81.01:51:48+00:19:1701:51:25.50Detail
28. Munteanu HanaKalda team Brno#1976#F84.01:51:59+00:19:2801:51:35.47Detail
29. Froydová JitkaPraha 4#1466#F85.01:52:10+00:19:3901:51:31.12Detail
30. Dvořáková LadislavaKRUPKA#1424#F89.01:52:49+00:20:1801:52:35.21Detail
31. Žáčková JanaMakabi Karlovy Vary#2603#F92.01:52:54+00:20:2301:52:26.06Detail
32. Buresova SarkaNové Hrady#1329#F94.01:53:08+00:20:3701:52:33.03Detail
33. Zdráhalová MagdaTJ Liga 100 Olomouc#827#F96.01:53:10+00:20:3901:51:23.14Detail
34. Hořáková EvaDolní Dvořiště#1549#F97.01:53:12+00:20:4101:52:06.78Detail
35. Černá KateřinaPraha#1361#F99.01:53:19+00:20:4801:52:55.52Detail
36. Kavanová VlastaMoravský Beroun#1672#F100.01:53:21+00:20:5001:53:10.73Detail
37. Joštová AlenaSDH Lom#1637#F104.01:53:51+00:21:2001:53:23.26Detail
38. Odrobinová VeronikaDolní Břežany#489#F107.01:54:11+00:21:4001:53:37.61Detail
39. Měřínská JanaTábor#1945#F109.01:54:27+00:21:5601:53:58.35Detail
40. Křížová MichaelaČeské Budějovice#1801#F110.01:54:28+00:21:5701:54:00.47Detail
41. Jakubašeková KateřinaMost#1596#F111.01:54:29+00:21:5801:54:13.38Detail
42. Běhounková MartaLišov#1256#F114.01:54:33+00:22:0201:53:29.52Detail
43. Holovská Markéta#1541#F116.01:54:46+00:22:1501:54:32.98Detail
44. Oudová IvaÚjezd u Brna #495#F117.01:54:53+00:22:2201:54:17.46Detail
45. Staňková EditaTábor#2276#F118.01:54:55+00:22:2401:54:24.89Detail
46. Šimková AndreaPlzeň#2340#F123.01:55:07+00:22:3601:54:01.61Detail
47. Stehlíková RadkaBěžci Chomutov#2282#F132.01:56:02+00:23:3101:55:07.38Detail
48. Baloušková MiloslavaStrakonice#2736#F133.01:56:04+00:23:3301:54:33.18Detail
49. Dlouhá DanaRAC Cerhovice#1383#F136.01:56:11+00:23:4001:55:29.62Detail
50. Neumannová Štechová Jana#2002#F139.01:56:29+00:23:5801:55:26.89Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další