Průběžná Výsledková listina COMPRESSPORT Třeboňský maraton
19. 10. 2019

Maraton / Marathon

MužiŽeny
Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
18. Kohnová LenkaBehejBrno.com/Salming#302#F1.Gazely1.03:04:2203:04:16.33Detail
27. Horelicová LucieČeské Budějovice#210#F2.Gazely2.03:07:20+00:25:45.3403:06:56.89Detail
33. Krčálová OlgaPolná#343#F3.ZMasters1.03:10:03+00:28:28.3403:09:58.69Detail
54. Štefaničová HanaTriklubPB#714#F4.ZMasters2.03:16:46+00:35:11.3403:16:42.42Detail
56. Bradáčová MartinaMaraton klub Kladno#50#F5.ZMasters3.03:17:00+00:35:25.3403:16:52.66Detail
65. Šindelářová BlankaBlovice#695#F6.ZMasters4.03:19:35+00:38:00.3403:19:29.42Detail
67. Haramulová LenkaMusher klub JCC#185#F7.Gazely3.03:19:48+00:38:13.3403:19:43.13Detail
71. Augstenová PetraJiskra Třeboň#6#F8.Gazely4.03:20:09+00:38:34.3403:20:02.57Detail
104. Strnadová LucieProfesionální svině #663#F9.Gazely5.03:29:28+00:47:53.3403:29:20.41Detail
106. Krátká LucieVeltrušáci#339#F10.ZMasters5.03:29:32+00:47:57.3403:28:32.16Detail
129. Šulcová JitkaMaraton klub Kladno#732#F11.ZMasters6.03:32:28+00:50:53.3403:32:18.43Detail
134. Jiroušková HanaZnosim#261#F12.ZMasters7.03:34:31+00:52:56.3403:34:19.64Detail
142. Daďourková HelenaRunbo team Liberec#101#F13.ZMasters8.03:36:52+00:55:17.3403:36:40.45Detail
145. Tíkalová TerezaBítouchov#746#F14.ZMasters9.03:37:10+00:55:35.3403:37:06.15Detail
147. Dobrá TerezaPraha 8#109#F15.Gazely6.03:37:20+00:55:45.3403:37:05.82Detail
150. Dlouhá KateřinaMaratón klub Kladno#107#F16.Gazely7.03:38:13+00:56:38.3403:38:08.07Detail
168. Zednikova LillyDalečín#831#F17.Gazely8.03:41:32+00:59:57.3403:41:23.35Detail
174. Nachtneblová Kristina#461#F18.ZMasters10.03:42:19+01:00:44.3403:42:09.20Detail
178. Nováková LucieNadějkov#484#F19.Gazely9.03:42:38+01:01:03.3403:42:21.19Detail
180. Švaříčková GabrielaČeské Budějovice#2739#F20.ZMasters11.03:42:53+01:01:18.3403:42:30.60Detail
181. Ledvinová SimonaMattoni Free Run Praha Letná#381#F21.Gazely10.03:43:11+01:01:36.3403:42:55.59Detail
184. Dvořáková RenátaZnosim#132#F22.ZMasters12.03:43:34+01:01:59.3403:43:23.02Detail
188. Adamcová HelenaPlzeň#2#F23.ZMasters13.03:43:56+01:02:21.3403:43:38.39Detail
191. Šturmová BarboraForrest Gump team#729#F24.Gazely11.03:43:57+01:02:22.3403:43:38.31Detail
193. Hanousková MartinaVeltrusy#181#F25.ZMasters14.03:44:00+01:02:25.3403:43:43.18Detail
196. Palíková LucieŠkoda Electric Run Crew#500#F26.Gazely12.03:44:25+01:02:50.3403:43:56.43Detail
202. Vítová KamilkaŠneci v běhu#794#F27.ZMasters15.03:44:38+01:03:03.3403:44:18.43Detail
203. Suchanová KateřinaPraha#850#F28.Gazely13.03:44:48+01:03:13.3403:43:52.19Detail
215. Fogadová KateřinaBrno#152#F29.Gazely14.03:45:49+01:04:14.3403:45:34.84Detail
220. Čakrtová MichaelaČeská asociace létajícího disku#85#F30.Gazely15.03:46:18+01:04:43.3403:45:22.62Detail
221. Tichoňová RenataUherský Brod#744#F31.Veteránky1.03:46:22+01:04:47.3403:46:11.96Detail
234. Ábelová LucietRUtNov#1#F32.Gazely16.03:48:11+01:06:36.3403:47:38.40Detail
244. Semjanová BlankaOpava#620#F33.Gazely17.03:50:39+01:09:04.3403:50:06.97Detail
250. Beštová MichaelaPlzeňská 12tka#868#F34.ZMasters16.03:51:29+01:09:54.3403:50:59.64Detail
258. Císařová Dana#82#F35.ZMasters17.03:52:52+01:11:17.3403:52:23.25Detail
265. Valentová MarkétaVelosport Valenta Scott team#778#F36.ZMasters18.03:53:29+01:11:54.3403:53:08.69Detail
270. Kakosová Květa#273#F37.ZMasters19.03:54:05+01:12:30.3403:53:40.72Detail
280. Tučáková Olga#762#F38.ZMasters20.03:55:46+01:14:11.3403:55:18.10Detail
281. Jonášová Blanka#264#F39.ZMasters21.03:55:48+01:14:13.3403:55:04.80Detail
285. Jakubíčková Petra#244#F40.ZMasters22.03:56:13+01:14:38.3403:55:26.47Detail
291. Benčíková ZdenkaBrutal team Děčín#19#F41.Gazely18.03:56:56+01:15:21.3403:56:19.19Detail
304. Pichová DagmarBrno#536#F42.ZMasters23.03:58:17+01:16:42.3403:57:45.23Detail
307. Kubešová AnnaRoudnice nad Labem#1806#F43.ZMasters24.03:58:34+01:16:59.3403:57:46.85Detail
308. Doležalová NikolaFrýdek-Místek#116#F44.ZMasters25.03:58:39+01:17:04.3403:58:08.22Detail
309. Rackova Zuzana#584#F45.Gazely19.03:58:39+01:17:04.3403:58:07.51Detail
312. Longauerova LenkaRozběhej Litvínov#392#F46.ZMasters26.03:58:54+01:17:19.3403:58:04.40Detail
321. Kobzáňová DanaSrdíčkáři#298#F47.Gazely20.03:59:41+01:18:06.3403:59:13.01Detail
322. Winkelhőferová DanaZruč-Senec#814#F48.Gazely21.03:59:43+01:18:08.3403:58:49.48Detail
326. Mrázková IvanaPraha#457#F49.ZMasters27.04:00:00+01:18:25.3403:59:35.59Detail
327. Korecká MarkétaPraha 14#314#F50.Gazely22.04:00:00+01:18:25.3403:59:16.22Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další