Průběžná Výsledková listina COMPRESSPORT Třeboňský maraton
19. 10. 2019

Maraton / Marathon Kategorie Gazely

MužiŽeny
Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Kohnová LenkaBehejBrno.com/Salming#302#F1.03:04:2203:04:16.33Detail
2. Horelicová LucieČeské Budějovice#210#F2.03:07:20+00:25:45.3403:06:56.89Detail
3. Haramulová LenkaMusher klub JCC#185#F7.03:19:48+00:38:13.3403:19:43.13Detail
4. Augstenová PetraJiskra Třeboň#6#F8.03:20:09+00:38:34.3403:20:02.57Detail
5. Strnadová LucieProfesionální svině #663#F9.03:29:28+00:47:53.3403:29:20.41Detail
6. Dobrá TerezaPraha 8#109#F15.03:37:20+00:55:45.3403:37:05.82Detail
7. Dlouhá KateřinaMaratón klub Kladno#107#F16.03:38:13+00:56:38.3403:38:08.07Detail
8. Zednikova LillyDalečín#831#F17.03:41:32+00:59:57.3403:41:23.35Detail
9. Nováková LucieNadějkov#484#F19.03:42:38+01:01:03.3403:42:21.19Detail
10. Ledvinová SimonaMattoni Free Run Praha Letná#381#F21.03:43:11+01:01:36.3403:42:55.59Detail
11. Šturmová BarboraForrest Gump team#729#F24.03:43:57+01:02:22.3403:43:38.31Detail
12. Palíková LucieŠkoda Electric Run Crew#500#F26.03:44:25+01:02:50.3403:43:56.43Detail
13. Suchanová KateřinaPraha#850#F28.03:44:48+01:03:13.3403:43:52.19Detail
14. Fogadová KateřinaBrno#152#F29.03:45:49+01:04:14.3403:45:34.84Detail
15. Čakrtová MichaelaČeská asociace létajícího disku#85#F30.03:46:18+01:04:43.3403:45:22.62Detail
16. Ábelová LucietRUtNov#1#F32.03:48:11+01:06:36.3403:47:38.40Detail
17. Semjanová BlankaOpava#620#F33.03:50:39+01:09:04.3403:50:06.97Detail
18. Benčíková ZdenkaBrutal team Děčín#19#F41.03:56:56+01:15:21.3403:56:19.19Detail
19. Rackova Zuzana#584#F45.03:58:39+01:17:04.3403:58:07.51Detail
20. Kobzáňová DanaSrdíčkáři#298#F47.03:59:41+01:18:06.3403:59:13.01Detail
21. Winkelhőferová DanaZruč-Senec#814#F48.03:59:43+01:18:08.3403:58:49.48Detail
22. Korecká MarkétaPraha 14#314#F50.04:00:00+01:18:25.3403:59:16.22Detail
23. Horáková MonikaHradec Králové#209#F55.04:04:37+01:23:02.3404:04:03.07Detail
24. Reiterová Monika#592#F58.04:09:19+01:27:44.3404:08:56.38Detail
25. Svobodová PetraBáječné ženy v běhu Liberec#679#F61.04:10:39+01:29:04.3404:09:55.00Detail
26. Tlachová PetraJinočany#748#F62.04:11:10+01:29:35.3404:10:46.68Detail
27. Bočková LucieSlapy u Tábora#42#F64.04:12:19+01:30:44.3404:11:39.75Detail
28. Munzarová VěraŽďár nad Sazavou#459#F71.04:15:41+01:34:06.3404:15:15.33Detail
29. Dražanová TerezaJindřichův Hradec#123#F72.04:16:09+01:34:34.3404:15:14.05Detail
30. Blažejová Romana#41#F74.04:18:03+01:36:28.3404:17:19.83Detail
31. Maksymovová Petra#411#F75.04:18:47+01:37:12.3404:18:25.59Detail
32. Nenutilová HanaPraha#470#F77.04:20:01+01:38:26.3404:19:13.51Detail
33. Kuosova EvaKurim#366#F78.04:22:43+01:41:08.3404:21:40.36Detail
34. Šloufová PavlínaRozběháme Klatovy#703#F80.04:25:08+01:43:33.34Detail
35. Skyrchuk Halina#2638#F82.04:25:43+01:44:08.3404:25:02.68Detail
36. Štychová JanaSrdíčkáři#730#F87.04:29:31+01:47:56.3404:29:02.99Detail
37. Kyptová MarkétaČeské Budějovice #370#F88.04:29:35+01:48:00.3404:28:55.35Detail
38. Zajacová NelaNový Jičín#816#F93.04:31:57+01:50:22.3404:31:00.78Detail
39. Pátková VeronikaLibčice nad Vltavou#506#F98.04:39:42+01:58:07.3404:38:56.06Detail
40. Vašíčková DominikaBěžím pro Terezku#787#F99.04:39:54+01:58:19.3404:39:03.65Detail
41. Šmahlíková Barbora#704#F101.04:41:44+02:00:09.3404:40:51.24Detail
42. Korimová KamilaPraha#315#F102.04:42:17+02:00:42.3404:41:30.89Detail
43. Prachařová KateřinaPraha#553#F103.04:42:20+02:00:45.3404:41:27.64Detail
44. Koblížková JitkaHavlíčkův Brod #297#F104.04:42:21+02:00:46.3404:41:30.22Detail
45. Maholiaková Monika#405#F105.04:43:50+02:02:15.3404:43:10.76Detail
46. Fikarová AnetaHavlíčkův Brod #147#F109.04:45:30+02:03:55.3404:44:39.23Detail
47. Schwab Nicole#624#F110.04:45:52+02:04:17.3404:45:01.33Detail
48. Širlová BrigitkaKlubíčka#698#F112.04:46:40+02:05:05.3404:45:58.36Detail
49. Ouředníková MariePraha#496#F115.04:51:36+02:10:01.3404:50:38.71Detail
50. Hrubá PavlaPlzeň#215#F118.04:56:26+02:14:51.3404:55:43.07Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další