Průběžná Výsledková listina COMPRESSPORT Třeboňský maraton
19. 10. 2019

Maraton / Marathon Kategorie Veteráni

MužiŽeny
Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Potočňák MiroslavRumning Klap#551#M17.03:03:5503:03:51.53Detail
2. Černý MichalMagna team#92#M29.03:09:21+00:27:46.3403:09:11.18Detail
3. Nič MiloslavMaratón klub Kladno#474#M36.03:11:17+00:29:42.3403:11:12.17Detail
4. Krátký TomášSK Los Lobos#340#M40.03:12:30+00:30:55.3403:12:23.83Detail
5. Studeny LubomirOddil2015#666#M42.03:12:57+00:31:22.3403:12:51.43Detail
6. Černý AntonínMaraton klub Kladno#90#M47.03:15:10+00:33:35.3403:15:07.11Detail
7. Burda LadislavPlasy#70#M59.03:19:22+00:37:47.3403:19:19.21Detail
8. Bubla DanielPIM BK Divoká Šárka#59#M64.03:20:35+00:39:00.3403:20:29.17Detail
9. Prokop MartinTJ Bory#561#M99.03:29:40+00:48:05.3403:29:16.54Detail
10. Frank PavelTJ-Granitol Moravský Beroun#156#M100.03:29:43+00:48:08.3403:29:35.42Detail
11. Liber VlastimilOrientační běh Opava#388#M103.03:29:55+00:48:20.3403:29:44.60Detail
12. Hanžl RichardPsi Jaroměř#184#M110.03:30:39+00:49:04.3403:30:26.41Detail
13. Nídr Pavel#475#M136.03:38:35+00:57:00.34Detail
14. Pán JanNová Ves u Chýnova#501#M143.03:39:25+00:57:50.3403:39:21.04Detail
15. Friebert PavelKřivoklát#160#M144.03:39:58+00:58:23.3403:39:44.24Detail
16. Čižinský JaroslavPraha#97#M154.03:42:05+01:00:30.3403:41:57.13Detail
17. Ebel EduardLovosice#133#M155.03:42:15+01:00:40.3403:41:59.27Detail
18. Voráček KarelVelešín#803#M160.03:42:43+01:01:08.3403:42:33.87Detail
19. Žák MiroslavStříbrné Hory#846#M172.03:44:30+01:02:55.3403:44:09.29Detail
20. Valenta PavelChrudim#2476#M187.03:45:56+01:04:21.3403:45:35.27Detail
21. Pazour MilanSK Hasiči Jindřichův Hradec#518#M192.03:46:57+01:05:22.3403:46:27.96Detail
22. Klobouk JiříOtaslavice#296#M196.03:47:09+01:05:34.34Detail
23. Rais KarelPlzeň#586#M199.03:47:50+01:06:15.3403:46:46.43Detail
24. Prosa Miroslav#2160#M200.03:47:57+01:06:22.3403:47:23.81Detail
25. Došek Josef#118#M202.03:48:06+01:06:31.3403:47:42.21Detail
26. Sýkora FrantišekDobřejovice#680#M203.03:48:21+01:06:46.3403:48:09.61Detail
27. Kubišta RomanStředečníci Ostrov#354#M211.03:50:37+01:09:02.3403:50:24.96Detail
28. Buchinger ThomasTeam Erdinger Alkoholfrei#66#M217.03:51:57+01:10:22.3403:51:47.22Detail
29. Štětka PavelÚstí nad Labem / Dobětický expres#721#M220.03:52:24+01:10:49.3403:52:00.41Detail
30. Košťál JiříRozběháme Teplice#321#M224.03:52:52+01:11:17.3403:52:17.75Detail
31. Pavlišen AlexandrDrtič Bezděkov atletics club#513#M226.03:53:09+01:11:34.3403:52:34.03Detail
32. Révay PetrOutloň váhavý/Praha#593#M229.03:53:15+01:11:40.3403:52:22.64Detail
33. Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou#1400#M239.03:54:48+01:13:13.3403:54:14.33Detail
34. Binder Jiri#35#M261.03:58:08+01:16:33.3403:57:36.97Detail
35. Nohava KarelAKTD (Praha)#477#M266.03:58:54+01:17:19.3403:58:13.85Detail
36. Toman LiborSpálené Poříčí#751#M269.03:59:13+01:17:38.3403:58:38.15Detail
37. Ježek VojtěchRoztoky #256#M279.04:00:09+01:18:34.3403:59:11.87Detail
38. Pelán StanislavBěžci Slaný#522#M281.04:00:34+01:18:59.3404:00:04.18Detail
39. Sova JanMP Praha#648#M284.04:01:27+01:19:52.3404:00:40.48Detail
40. Pán LadislavAKTD Praha#502#M293.04:03:32+01:21:57.3404:02:54.14Detail
41. Cole David#83#M306.04:05:12+01:23:37.3404:04:42.02Detail
42. Kříž MiloslavAspire Dobrochov#347#M307.04:05:27+01:23:52.3404:05:06.03Detail
43. Al-Kaysy SaidPraha#4#M315.04:07:45+01:26:10.3404:07:05.54Detail
44. Munteanu AlanSK Kondor Brno#458#M327.04:09:08+01:27:33.3404:08:52.02Detail
45. Lukeš JiříJ a J Vlašim#399#M332.04:10:28+01:28:53.3404:09:42.32Detail
46. Němec ArnoštKolín#466#M360.04:14:53+01:33:18.3404:14:40.09Detail
47. Bumbálek JiříBC Česká Třebová#69#M374.04:19:48+01:38:13.3404:19:07.43Detail
48. Jančář StanislavMK Seitl Ostrava#906#M391.04:25:17+01:43:42.3404:24:34.55Detail
49. Harvan MarekVysoké Mýto#187#M403.04:29:05+01:47:30.3404:28:25.57Detail
50. Nový Vladislav1.BTO#2039#M410.04:31:29+01:49:54.3404:31:12.39Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další