Průběžná Výsledková listina COMPRESSPORT Třeboňský maraton
19. 10. 2019

Maraton / Marathon Kategorie MMasters

MužiŽeny
Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Šunka JanMoravan Louňovice#671#M1.02:41:3502:41:32.18Detail
2. Smith MatthewTri LAMY Brno#639#M7.02:52:38+00:11:03.3402:52:33.82Detail
3. Tkadlčík ZbyněkAC Moravská Slavia Brno#747#M11.02:58:54+00:17:19.3402:58:49.54Detail
4. Hašpl MarcelOddíl 2015 / Pohořelice#188#M15.03:03:21+00:21:46.3403:03:15.65Detail
5. Hochmann MartinÚjezd#200#M18.03:04:26+00:22:51.3403:04:19.13Detail
6. Dočekal FrantišekMaraton klub Kladno#111#M22.03:06:42+00:25:07.3403:06:37.55Detail
7. Pálka PavelChýně#995#M28.03:08:36+00:27:01.3403:08:30.54Detail
8. Matoušek PavelBrno#437#M31.03:10:04+00:28:29.3403:09:58.15Detail
9. Šimek PavelPolná#693#M33.03:10:53+00:29:18.3403:10:49.76Detail
10. Fikrle OndřejBKV Holýšov#148#M34.03:11:04+00:29:29.3403:10:54.81Detail
11. Lorenc MartinTJ Liga 100 Olomouc#394#M35.03:11:12+00:29:37.3403:11:04.14Detail
12. Kolář DavidMoravan Louňovice#304#M38.03:11:44+00:30:09.3403:11:38.84Detail
13. Brož MichalBílý Kámen#55#M49.03:16:26+00:34:51.3403:16:21.60Detail
14. Němec JanKolín#467#M50.03:16:43+00:35:08.3403:16:33.79Detail
15. Zvěřina TomášMagna team#843#M51.03:16:58+00:35:23.3403:16:48.82Detail
16. Žemla PetrHradištko Kersko#847#M54.03:18:39+00:37:04.3403:18:22.05Detail
17. Gregor PetrTJ Růžená#873#M56.03:19:05+00:37:30.3403:18:59.95Detail
18. Jahoda ZdeněkNová Ves v horách #242#M57.03:19:15+00:37:40.3403:19:12.03Detail
19. Fiala TomášKřemže#145#M58.03:19:17+00:37:42.3403:19:12.10Detail
20. Toupal JanBKV Holýšov#756#M60.03:19:47+00:38:12.3403:19:36.46Detail
21. Didov Daniel#104#M62.03:19:52+00:38:17.3403:18:51.01Detail
22. Lavička DavidGHOST team#377#M63.03:20:03+00:38:28.3403:19:55.84Detail
23. Ludvík JanBK Nezmar CB#397#M65.03:20:50+00:39:15.3403:20:45.87Detail
24. Přikryl DavidDržovice#573#M67.03:22:23+00:40:48.3403:22:08.51Detail
25. Hrubý MartinČeský Krumlov#217#M68.03:22:33+00:40:58.3403:22:18.48Detail
26. Hladík Milan#885#M70.03:24:16+00:42:41.3403:24:08.74Detail
27. Weigel LiborKomořany#813#M72.03:24:33+00:42:58.3403:24:23.62Detail
28. Valošek AdamSK Fuga#780#M76.03:25:49+00:44:14.3403:25:33.27Detail
29. Teplý Ondřej#896#M77.03:26:07+00:44:32.3403:25:55.79Detail
30. Šoltés FilipMladá Vožice#708#M79.03:26:35+00:45:00.3403:26:28.47Detail
31. Hrůza DavidtRUtNov#219#M80.03:27:05+00:45:30.3403:26:13.72Detail
32. Trnka PavelTřebíč#759#M81.03:27:13+00:45:38.3403:27:06.44Detail
33. Šimák PavelVodňany#692#M82.03:27:14+00:45:39.3403:27:00.00Detail
34. Hrubý JaroslavBěžecký klub Bechyně#216#M84.03:27:28+00:45:53.3403:26:28.79Detail
35. Tomeček JaroslavBehejBrno.com#2621#M85.03:28:04+00:46:29.3403:27:53.19Detail
36. Buček MartinMST Jihlava#60#M87.03:28:33+00:46:58.34Detail
37. Bálka StanislavVelké Pavlovice#8#M88.03:28:48+00:47:13.3403:28:35.43Detail
38. Tesař MilanDobroběh Vysoké Mýto#741#M96.03:29:30+00:47:55.3403:29:18.51Detail
39. Zabrodsky DusanRockaway#878#M97.03:29:35+00:48:00.3403:29:28.41Detail
40. Bouchal HynekSvětlá nad Sázavou#46#M98.03:29:35+00:48:00.3403:29:27.78Detail
41. Martinek JiříSK Jizba Městec#429#M104.03:30:00+00:48:25.3403:29:58.08Detail
42. Vařecha LubomírKněždub#877#M107.03:30:35+00:49:00.3403:30:29.11Detail
43. Šmíd Jindřich#895#M111.03:30:43+00:49:08.3403:30:30.76Detail
44. Šlais JiříStarý Plzenec#700#M112.03:30:43+00:49:08.3403:30:36.89Detail
45. Procházka RudolfBěhám svůj sen...#559#M113.03:31:45+00:50:10.3403:30:59.09Detail
46. Maděrka RomanOlomouc#403#M116.03:32:01+00:50:26.3403:31:52.93Detail
47. Řezníček FilipRunning Lizard#611#M117.03:32:23+00:50:48.3403:32:08.26Detail
48. Dubský RomanPřibyslav#126#M118.03:32:28+00:50:53.3403:32:20.72Detail
49. Šťovíček MartinSK Babice#726#M119.03:32:52+00:51:17.3403:32:48.51Detail
50. Pleyer Jan#540#M120.03:33:24+00:51:49.3403:33:07.26Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další