Průběžná Výsledková listina COMPRESSPORT Třeboňský maraton
19. 10. 2019

Maraton / Marathon Kategorie Vlci

MužiŽeny
Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Vaněk DavidSwoboda-PTeam / Rantířov#783#M2.02:49:3502:49:33.60Detail
2. Patúc JakubTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. (TJCHO)#508#M3.02:49:35+00:08:00.3402:49:31.72Detail
3. Báťá MichalKarlovy Vary#864#M4.02:50:32+00:08:57.3402:50:31.00Detail
4. Nováček TomášHasiči Kamenná#478#M5.02:50:47+00:09:12.3402:50:43.99Detail
5. Punda VáclavRBZ PRAHA#580#M6.02:51:31+00:09:56.3402:51:27.71Detail
6. Marhoun PetrVSK MFF UK#424#M8.02:52:56+00:11:21.3402:52:52.75Detail
7. Rokos LukášTřeboň#598#M9.02:54:29+00:12:54.3402:54:25.73Detail
8. Landštof DavidŠtefko running team#374#M10.02:55:16+00:13:41.3402:55:11.94Detail
9. Straka PavelHamiltony#659#M12.03:01:27+00:19:52.3403:01:22.96Detail
10. Moser Lukáš#454#M13.03:02:11+00:20:36.3403:02:07.61Detail
11. Juhás MarekKrakovské běhny#265#M14.03:03:01+00:21:26.3403:02:55.15Detail
12. Šebek PavelPraha RYSY#685#M16.03:03:53+00:22:18.3403:03:46.31Detail
13. Gyürüsi MartinVeselské pískovny#173#M19.03:05:53+00:24:18.3403:05:46.54Detail
14. Pleskač MarekNew Roll Runners#853#M20.03:06:31+00:24:56.3403:06:28.26Detail
15. Drbohlav MartinMetrostav#124#M21.03:06:37+00:25:02.3403:06:32.12Detail
16. Žaba JiříBenešovský běžecký klub#844#M23.03:06:51+00:25:16.3403:06:38.83Detail
17. Pargač MartinStřelice#503#M24.03:07:04+00:25:29.3403:06:58.54Detail
18. Vondrášek ŠtěpánSK Čtyři Dvory#801#M25.03:07:14+00:25:39.3403:07:09.22Detail
19. Vítů JanKluci z trpaslíka#795#M26.03:07:39+00:26:04.3403:07:33.49Detail
20. Nehonský ZdenekPlaná nad Lužnicí#462#M27.03:08:14+00:26:39.3403:08:10.27Detail
21. Heřmánek RomanSrdíčkáři#194#M30.03:09:21+00:27:46.3403:09:14.72Detail
22. Urbánek IvanHostěrádky-Rešov#770#M32.03:10:13+00:28:38.3403:09:34.60Detail
23. Loquenz JanBenešovský Běžecký Klub#880#M37.03:11:38+00:30:03.3403:11:28.95Detail
24. Faltín TomášBěžci Velhartice#139#M39.03:12:07+00:30:32.3403:12:03.51Detail
25. Přibyl Aleš#568#M41.03:12:36+00:31:01.3403:12:32.85Detail
26. Zámiš Jaroslav#870#M43.03:13:34+00:31:59.3403:13:26.39Detail
27. Magoči JanStřelské Hoštice#404#M44.03:14:28+00:32:53.3403:14:23.98Detail
28. Katsiedl MichalAC PRAHA 1890#283#M45.03:14:45+00:33:10.3403:14:37.74Detail
29. Kadlec JiříPraha#272#M46.03:15:03+00:33:28.3403:14:50.72Detail
30. Topiarz LukášSK Fuga#755#M48.03:15:26+00:33:51.3403:15:13.93Detail
31. Toman LukášKPŠ Kvíčovice#752#M53.03:18:05+00:36:30.3403:17:58.95Detail
32. Muška MiroslavPlzeň#899#M61.03:19:49+00:38:14.3403:18:36.18Detail
33. Ivašincov IgorPraha#241#M69.03:23:22+00:41:47.3403:23:12.71Detail
34. Červenka JiříKabuki Team#94#M71.03:24:19+00:42:44.3403:24:07.98Detail
35. Pavlík DavidŠneci v běhu#511#M73.03:24:55+00:43:20.3403:24:49.83Detail
36. Tlustý TomášMaraton klub Kladno#749#M74.03:24:57+00:43:22.3403:24:52.54Detail
37. Novák MartinBřezí#482#M75.03:25:03+00:43:28.3403:24:58.72Detail
38. Marček Vladimírrunningzone.cz#418#M78.03:26:32+00:44:57.3403:26:21.25Detail
39. Holík JiříTřebíč#907#M83.03:27:16+00:45:41.3403:27:09.32Detail
40. Bartík DavidMST Jihlava#13#M86.03:28:33+00:46:58.3403:28:28.76Detail
41. Ryšavý DavidSK Meteor Brno#901#M89.03:28:56+00:47:21.3403:28:40.46Detail
42. Melč ZdeněkPraha#444#M90.03:29:14+00:47:39.3403:29:06.23Detail
43. Ošťádal JanZewling team#493#M91.03:29:19+00:47:44.3403:28:31.12Detail
44. Kolátor MatyášMTB MEL/ Jihlava#308#M92.03:29:22+00:47:47.3403:29:11.82Detail
45. Širl JanKlubíčka#697#M93.03:29:24+00:47:49.3403:29:07.73Detail
46. Novák VáclavProtivín#483#M94.03:29:26+00:47:51.3403:29:12.88Detail
47. Skovajsa AdamBrno#861#M95.03:29:27+00:47:52.3403:29:15.56Detail
48. Drábek JanrunKanice#121#M101.03:29:49+00:48:14.3403:29:43.12Detail
49. Kačer CtiborVODIČI TEMPOMAKERS 3:30#890#M102.03:29:49+00:48:14.3403:29:41.75Detail
50. Pešadík MichalCSG TRI team#526#M105.03:30:25+00:48:50.3403:30:08.23Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další