Průběžná Výsledková listina COMPRESSPORT Třeboňský maraton
19. 10. 2019

Maraton / Marathon Kategorie ZMasters

MužiŽeny
Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Krčálová OlgaPolná#343#F3.03:10:0303:09:58.69Detail
2. Štefaničová HanaTriklubPB#714#F4.03:16:46+00:35:11.3403:16:42.42Detail
3. Bradáčová MartinaMaraton klub Kladno#50#F5.03:17:00+00:35:25.3403:16:52.66Detail
4. Šindelářová BlankaBlovice#695#F6.03:19:35+00:38:00.3403:19:29.42Detail
5. Krátká LucieVeltrušáci#339#F10.03:29:32+00:47:57.3403:28:32.16Detail
6. Šulcová JitkaMaraton klub Kladno#732#F11.03:32:28+00:50:53.3403:32:18.43Detail
7. Jiroušková HanaZnosim#261#F12.03:34:31+00:52:56.3403:34:19.64Detail
8. Daďourková HelenaRunbo team Liberec#101#F13.03:36:52+00:55:17.3403:36:40.45Detail
9. Tíkalová TerezaBítouchov#746#F14.03:37:10+00:55:35.3403:37:06.15Detail
10. Nachtneblová Kristina#461#F18.03:42:19+01:00:44.3403:42:09.20Detail
11. Švaříčková GabrielaČeské Budějovice#2739#F20.03:42:53+01:01:18.3403:42:30.60Detail
12. Dvořáková RenátaZnosim#132#F22.03:43:34+01:01:59.3403:43:23.02Detail
13. Adamcová HelenaPlzeň#2#F23.03:43:56+01:02:21.3403:43:38.39Detail
14. Hanousková MartinaVeltrusy#181#F25.03:44:00+01:02:25.3403:43:43.18Detail
15. Vítová KamilkaŠneci v běhu#794#F27.03:44:38+01:03:03.3403:44:18.43Detail
16. Beštová MichaelaPlzeňská 12tka#868#F34.03:51:29+01:09:54.3403:50:59.64Detail
17. Císařová Dana#82#F35.03:52:52+01:11:17.3403:52:23.25Detail
18. Valentová MarkétaVelosport Valenta Scott team#778#F36.03:53:29+01:11:54.3403:53:08.69Detail
19. Kakosová Květa#273#F37.03:54:05+01:12:30.3403:53:40.72Detail
20. Tučáková Olga#762#F38.03:55:46+01:14:11.3403:55:18.10Detail
21. Jonášová Blanka#264#F39.03:55:48+01:14:13.3403:55:04.80Detail
22. Jakubíčková Petra#244#F40.03:56:13+01:14:38.3403:55:26.47Detail
23. Pichová DagmarBrno#536#F42.03:58:17+01:16:42.3403:57:45.23Detail
24. Kubešová AnnaRoudnice nad Labem#1806#F43.03:58:34+01:16:59.3403:57:46.85Detail
25. Doležalová NikolaFrýdek-Místek#116#F44.03:58:39+01:17:04.3403:58:08.22Detail
26. Longauerova LenkaRozběhej Litvínov#392#F46.03:58:54+01:17:19.3403:58:04.40Detail
27. Mrázková IvanaPraha#457#F49.04:00:00+01:18:25.3403:59:35.59Detail
28. Vlčková PetraJeníčkovy Mařenky#797#F52.04:01:44+01:20:09.3404:01:09.40Detail
29. Vorlova MartinaMK Kladno#804#F53.04:03:27+01:21:52.3404:02:53.84Detail
30. Matějčková RadmilaVeltrusy#435#F54.04:03:59+01:22:24.3404:03:50.75Detail
31. Růžičková PetraSokolíci Čehovice#606#F56.04:08:36+01:27:01.3404:07:59.67Detail
32. Hudečková JiřinaNové Město na Moravě#222#F57.04:08:47+01:27:12.3404:08:13.46Detail
33. Kotenová SimonaMST#322#F59.04:09:29+01:27:54.3404:08:35.86Detail
34. Kamišová ZdenkaRozbehame Cesko#277#F60.04:10:06+01:28:31.3404:09:48.78Detail
35. Blatterbauerová LucieBraškov #828#F63.04:11:51+01:30:16.3404:11:27.38Detail
36. Chocholová JanaPraha 9#238#F65.04:13:46+01:32:11.3404:13:00.70Detail
37. Bučková LenkaMST Jihlava#62#F66.04:13:54+01:32:19.3404:13:00.37Detail
38. Skořepová TerezaTýniště nad Orlicí#629#F67.04:14:28+01:32:53.3404:13:39.57Detail
39. Stibalová PetraBroumy#2288#F68.04:14:39+01:33:04.3404:13:51.47Detail
40. Ludvíková LenkaČeské Budějovice#398#F70.04:15:29+01:33:54.3404:14:56.08Detail
41. Kulišová GabrielaLitoměřice#364#F76.04:19:49+01:38:14.3404:19:08.61Detail
42. Fujeríková JuditČiga Biga Team Maratón SK#905#F81.04:25:17+01:43:42.3404:24:34.51Detail
43. Šrumová IlonaBrozany nad Ohří#713#F84.04:26:28+01:44:53.3404:25:28.93Detail
44. Jirkovská PavlínaRakovník#260#F85.04:27:06+01:45:31.3404:26:22.83Detail
45. Heringová RenátaPlzeň#190#F86.04:27:32+01:45:57.3404:26:44.59Detail
46. Brabcová RadmilaPraha#49#F89.04:29:38+01:48:03.3404:29:04.58Detail
47. Kalousová HanaVysoké Mýto#276#F90.04:30:48+01:49:13.3404:30:07.92Detail
48. Bendlová PetraOlešnice#21#F91.04:31:46+01:50:11.3404:31:09.24Detail
49. Pojarová AndreaHomole#884#F92.04:31:57+01:50:22.3404:31:26.37Detail
50. Šedova Janaadventni běhání#687#F96.04:38:35+01:57:00.3404:37:50.58Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další