Oficiální Výsledková listina COMPRESSPORT Třeboňský maraton
19. 10. 2019
Maraton / Marathon
MužiŽeny
Další
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta | Čipový čas |
1. | Kohnová | Lenka | BehejBrno.com/Salming | #302# | Gazely | 1. | 03:04:21 | | 03:04:16.02 | Detail |
2. | Horelicová | Lucie | České Budějovice | #210# | Gazely | 2. | 03:07:19 | +00:02:57 | 03:06:56.27 | Detail |
3. | Krčálová | Olga | Polná | #343# | ZMasters | 1. | 03:10:02 | +00:05:40 | 03:09:58.05 | Detail |
4. | Štefaničová | Hana | TriklubPB | #714# | ZMasters | 2. | 03:16:45 | +00:12:23 | 03:16:41.51 | Detail |
5. | Bradáčová | Martina | Maraton klub Kladno | #50# | ZMasters | 3. | 03:16:59 | +00:12:37 | 03:16:52.28 | Detail |
6. | Šindelářová | Blanka | Blovice | #695# | ZMasters | 4. | 03:19:34 | +00:15:12 | 03:19:28.48 | Detail |
7. | Haramulová | Lenka | Musher klub JCC | #185# | Gazely | 3. | 03:19:47 | +00:15:25 | 03:19:42.33 | Detail |
8. | Augstenová | Petra | Jiskra Třeboň | #6# | Gazely | 4. | 03:20:08 | +00:15:46 | 03:20:01.86 | Detail |
9. | Strnadová | Lucie | Profesionální svině | #663# | Gazely | 5. | 03:29:27 | +00:25:05 | 03:29:20.15 | Detail |
10. | Krátká | Lucie | Veltrušáci | #339# | ZMasters | 5. | 03:29:31 | +00:25:09 | 03:28:31.32 | Detail |
11. | Šulcová | Jitka | Maraton klub Kladno | #732# | ZMasters | 6. | 03:32:27 | +00:28:05 | 03:32:18.02 | Detail |
12. | Jiroušková | Hana | Znosim | #261# | ZMasters | 7. | 03:34:30 | +00:30:08 | 03:34:18.98 | Detail |
13. | Daďourková | Helena | Runbo team Liberec | #101# | ZMasters | 8. | 03:36:51 | +00:32:29 | 03:36:39.87 | Detail |
14. | Tíkalová | Tereza | Bítouchov | #746# | ZMasters | 9. | 03:37:09 | +00:32:47 | 03:37:05.53 | Detail |
15. | Dobrá | Tereza | Praha 8 | #109# | Gazely | 6. | 03:37:19 | +00:32:57 | 03:37:04.83 | Detail |
16. | Dlouhá | Kateřina | Maratón klub Kladno | #107# | Gazely | 7. | 03:38:12 | +00:33:50 | 03:38:08.00 | Detail |
17. | Zednikova | Lilly | Dalečín | #831# | Gazely | 8. | 03:41:31 | +00:37:09 | 03:41:23.14 | Detail |
18. | Nachtneblová | Kristina | | #461# | ZMasters | 10. | 03:42:18 | +00:37:56 | 03:42:08.78 | Detail |
19. | Nováková | Lucie | Nadějkov | #484# | Gazely | 9. | 03:42:37 | +00:38:15 | 03:42:21.08 | Detail |
20. | Švaříčková | Gabriela | České Budějovice | #2739# | ZMasters | 11. | 03:42:52 | +00:38:30 | 03:42:29.70 | Detail |
21. | Ledvinová | Simona | Mattoni Free Run Praha Letná | #381# | Gazely | 10. | 03:43:10 | +00:38:48 | 03:42:54.67 | Detail |
22. | Dvořáková | Renáta | Znosim | #132# | ZMasters | 12. | 03:43:33 | +00:39:11 | 03:43:22.96 | Detail |
23. | Adamcová | Helena | Plzeň | #2# | ZMasters | 13. | 03:43:55 | +00:39:33 | 03:43:37.93 | Detail |
24. | Šturmová | Barbora | Forrest Gump team | #729# | Gazely | 11. | 03:43:56 | +00:39:34 | 03:43:37.95 | Detail |
25. | Hanousková | Martina | Veltrusy | #181# | ZMasters | 14. | 03:43:59 | +00:39:37 | 03:43:42.72 | Detail |
26. | Palíková | Lucie | Škoda Electric Run Crew | #500# | Gazely | 12. | 03:44:24 | +00:40:02 | 03:43:55.58 | Detail |
27. | Vítová | Kamilka | Šneci v běhu | #794# | ZMasters | 15. | 03:44:37 | +00:40:15 | 03:44:17.55 | Detail |
28. | Suchanová | Kateřina | Praha | #850# | Gazely | 13. | 03:44:47 | +00:40:25 | 03:43:52.06 | Detail |
29. | Fogadová | Kateřina | Brno | #152# | Gazely | 14. | 03:45:48 | +00:41:26 | 03:45:33.95 | Detail |
30. | Čakrtová | Michaela | Česká asociace létajícího disk | #85# | Gazely | 15. | 03:46:17 | +00:41:55 | 03:45:22.22 | Detail |
31. | Tichoňová | Renata | Uherský Brod | #744# | Veteránky | 1. | 03:46:21 | +00:41:59 | 03:46:11.52 | Detail |
32. | Ábelová | Lucie | tRUtNov | #1# | Gazely | 16. | 03:48:10 | +00:43:48 | 03:47:37.97 | Detail |
33. | Semjanová | Blanka | Opava | #620# | Gazely | 17. | 03:50:38 | +00:46:16 | 03:50:06.22 | Detail |
34. | Beštová | Michaela | Plzeňská 12tka | #868# | ZMasters | 16. | 03:51:28 | +00:47:06 | 03:50:59.00 | Detail |
35. | Císařová | Dana | | #82# | ZMasters | 17. | 03:52:51 | +00:48:29 | 03:52:22.29 | Detail |
36. | Valentová | Markéta | Velosport Valenta Scott team | #778# | ZMasters | 18. | 03:53:28 | +00:49:06 | 03:53:07.70 | Detail |
37. | Kakosová | Květa | | #273# | ZMasters | 19. | 03:54:04 | +00:49:42 | 03:53:39.92 | Detail |
38. | Tučáková | Olga | | #762# | ZMasters | 20. | 03:55:45 | +00:51:23 | 03:55:18.01 | Detail |
39. | Jonášová | Blanka | | #264# | ZMasters | 21. | 03:55:47 | +00:51:25 | 03:55:04.42 | Detail |
40. | Jakubíčková | Petra | | #244# | ZMasters | 22. | 03:56:12 | +00:51:50 | 03:55:26.39 | Detail |
41. | Benčíková | Zdenka | Brutal team Děčín | #19# | Gazely | 18. | 03:56:55 | +00:52:33 | 03:56:19.13 | Detail |
42. | Pichová | Dagmar | Brno | #536# | ZMasters | 23. | 03:58:16 | +00:53:54 | 03:57:45.13 | Detail |
43. | Kubešová | Anna | Roudnice nad Labem | #1806# | ZMasters | 24. | 03:58:33 | +00:54:11 | 03:57:46.40 | Detail |
44. | Doležalová | Nikola | Frýdek-Místek | #116# | ZMasters | 25. | 03:58:38 | +00:54:16 | 03:58:07.29 | Detail |
45. | Rackova | Zuzana | | #584# | Gazely | 19. | 03:58:38 | +00:54:16 | 03:58:07.17 | Detail |
46. | Longauerova | Lenka | Rozběhej Litvínov | #392# | ZMasters | 26. | 03:58:53 | +00:54:31 | 03:58:04.22 | Detail |
47. | Kobzáňová | Dana | Srdíčkáři | #298# | Gazely | 20. | 03:59:40 | +00:55:18 | 03:59:12.26 | Detail |
48. | Winkelhőferová | Dana | Zruč-Senec | #814# | Gazely | 21. | 03:59:42 | +00:55:20 | 03:58:49.03 | Detail |
49. | Mrázková | Ivana | Praha | #457# | ZMasters | 27. | 03:59:59 | +00:55:37 | 03:59:34.59 | Detail |
50. | Korecká | Markéta | Praha 14 | #314# | Gazely | 22. | 03:59:59 | +00:55:37 | 03:59:15.62 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |
Další