Oficiální Výsledková listina Duhový závod
5. 10. 2019

Hlavní 3 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Spilka VáclavMalá Veleň#101#M2.00:07:30Detail
1. Jirásek Patrik#5#M1.00:07:30+00:00:00.75Detail
3. Ludwig Vilda#94#M3.00:07:50+00:00:20.75Detail
4. Havel Jiří#4#M4.00:08:04+00:00:34.75Detail
5. Krejčí VlastíkBenešov n. Pl.#97#M5.00:08:23+00:00:53.75Detail
6. Čapek Jan#90#M6.00:09:10+00:01:40.75Detail
7. Votápková Nela#74#F1.00:09:11+00:01:41.75Detail
8. Dvořáková DanaČeská Kamenice#76#F2.00:09:11+00:01:41.75Detail
9. Hloušek JanDěčín#2#M7.00:09:17+00:01:47.75Detail
10. Kučera TomášSK Verneřice#102#M8.00:09:49+00:02:19.75Detail
11. Drbal BořekSK Verneřice#103#M9.00:09:50+00:02:20.75Detail
12. Zavřel RadimSK Verneřice#104#M10.00:09:50+00:02:20.75Detail
13. Portsch PavelBiolit Děčín#7#M11.00:09:51+00:02:21.75Detail
14. Lochman MiroslavDDM Děčín#80#M12.00:10:13+00:02:43.75Detail
15. Povová Květa#21#F3.00:10:24+00:02:54.75Detail
16. Tenkrátová MartaDecin#24#F4.00:10:26+00:02:56.75Detail
17. Felczanova AlenaBenešov nad Ploučnicí#105#F5.00:10:35+00:03:05.75Detail
18. Slánská AnitaDěčín#82#F6.00:10:54+00:03:24.75Detail
19. Petříček Jirka#87#M13.00:11:03+00:03:33.75Detail
20. Ludwigová Silvie#85#F7.00:11:04+00:03:34.75Detail
21. Slánská GabrielaDěčín#81#F8.00:11:40+00:04:10.75Detail
22. Lukačovičová VeronikaDěčín#52#F9.00:12:03+00:04:33.75Detail
23. Medunová VeronikaDěčín#51#F10.00:12:04+00:04:34.75Detail
24. Vondráčková PetraDěčín#13#F11.00:12:07+00:04:37.75Detail
25. Jirásková Monika#3#F12.00:12:24+00:04:54.75Detail
26. Šeráková ŠárkaÚstí nad Labem#99#F13.00:12:26+00:04:56.75Detail
27. Wagner ViktorÚstí nad Labem#98#M14.00:12:27+00:04:57.75Detail
28. Kolesová Martina#57#F14.00:12:40+00:05:10.75Detail
29. Šeflova Renata#58#F15.00:12:41+00:05:11.75Detail
30. Kroupa MartinDěčín#68#M15.00:12:41+00:05:11.75Detail
31. Hadačová Veronika#11#F16.00:13:20+00:05:50.75Detail
32. Šimková Eliška#12#F17.00:13:20+00:05:50.75Detail
33. Círová JitkaDDM Děčín#79#F18.00:13:49+00:06:19.75Detail
34. Němcová Tereza#93#F19.00:14:04+00:06:34.75Detail
35. Luise Ludwigová Leona#86#F20.00:16:56+00:09:26.75Detail
36. Bartošová Ivana#92#F21.00:16:56+00:09:26.75Detail
37. Hochwalderová SvětlanaKolektiv DDM#100#F22.00:20:56+00:13:26.75Detail
38. Bartošová Yveta#89#F23.00:21:01+00:13:31.75Detail
39. Budaiová Irena#91#F24.00:21:14+00:13:44.75Detail
40. Petříčková Alena#88#F25.00:21:15+00:13:45.75Detail
Viktorova Martina#67#F00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz