Neoficiální Výsledková listina Říčanský běh
28. 10. 2019

Hlavní závod 9 km (2 okruhy)


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Franz JiříKlub biatlonu Říčany#151#M1.M1.00:34:34Detail
2. Hrdina TomášAC Moravská Slavie Brno#42#M2.Mvet1.00:37:45+00:03:11Detail
3. Čtvrtníček JakubBěhejBrno.com#113#M3.M2.00:38:52+00:04:18Detail
4. Pekný MichalMaraton klub Rajec#91#M4.M3.00:39:04+00:04:30Detail
5. Kučera JosefRosice#111#M5.M4.00:39:09+00:04:35Detail
6. Beránek DominikOchoz u Brna#152#M6.M5.00:40:02+00:05:28Detail
7. Štěpánek MartinENDEKA BASSTA team#130#M7.Mvet2.00:40:16+00:05:42Detail
8. Stoklásková OlgaKlub Biatlonu Říčany#115#F1.Z1.00:40:21+00:05:47Detail
9. Holeček Jiří#49#M8.M6.00:40:38+00:06:04Detail
10. Pospíšil RadekSkalmeni Říčany#87#M9.Mvet3.00:40:51+00:06:17Detail
11. Fiala HonzaKB ŘÍČANY#108#M10.dorostenci1.00:40:51+00:06:17Detail
12. Bednář ZbyněkTišnov#142#M11.Mvet4.00:41:07+00:06:33Detail
13. Kupčík RomanZastávka#146#M12.M7.00:41:21+00:06:47Detail
14. Pořízek LiborRudka#117#M13.Mvet5.00:41:27+00:06:53Detail
15. Blecha OldřichDomašov#35#M14.Mvet6.00:41:36+00:07:02Detail
16. Franz LuděkKlub biatlonu Říčany#59#M15.Mmasters1.00:41:57+00:07:23Detail
17. Kolář Jiří Predator workout Brno #133#M16.Mvet7.00:42:07+00:07:33Detail
18. Beňo TomášRosice u Brna#153#M17.M8.00:42:16+00:07:42Detail
19. Páviš RichardRUN magazine team#131#M18.Mvet8.00:42:32+00:07:58Detail
20. Nožka JiříTřebíč#86#M19.Mmasters2.00:42:42+00:08:08Detail
21. Blaha MichalBT Velká Bíteš #79#M20.M9.00:42:52+00:08:18Detail
22. Kropáček JaroslavBrno#103#M21.Mvet9.00:43:00+00:08:26Detail
23. Čuhel IgorExtra Brno#85#M22.M10.00:43:15+00:08:41Detail
24. Bár LukášEsko Brno#137#M23.Mvet10.00:43:41+00:09:07Detail
25. Řezníček RomanŽďár nad Sázavou#124#M24.Mvet11.00:43:45+00:09:11Detail
26. Bojanovská AlenŽďár nad Sázavou#125#F2.Zvet1.00:44:03+00:09:29Detail
27. Králík st. LuděkVeverská Bítýška#62#M25.Mmasters3.00:44:36+00:10:02Detail
28. Hort JindřichZbýšov#119#M26.Mvet12.00:45:14+00:10:40Detail
29. Nováček JosefSDH Čučice#105#M27.Mmasters4.00:45:25+00:10:51Detail
30. Nováček RomanČučice#106#M28.M11.00:45:45+00:11:11Detail
31. Tóth Vladimír#107#M29.M12.00:45:54+00:11:20Detail
32. Zdeněk DesSkalmeni Říčany#139#M30.Mvet13.00:45:57+00:11:23Detail
33. Čičala Michal#78#M31.M13.00:46:02+00:11:28Detail
34. Dokoupilová Markéta#129#F3.Zvet2.00:46:25+00:11:51Detail
35. Novotná LucieVeverské Knínice#89#F4.Zvet3.00:46:52+00:12:18Detail
36. Čtvrtníčková MartaBěhejBrno.com#114#F5.Z2.00:47:05+00:12:31Detail
37. Sedláčková EvaAlcomex#136#F6.Zvet4.00:47:52+00:13:18Detail
38. Hořínková DitaStřelka Brno#83#F7.Z3.00:48:05+00:13:31Detail
39. Borecký PetrŘíčany#93#M32.Mvet14.00:48:15+00:13:41Detail
40. Kamil DesSkalmeni Říčany#99#M33.Mvet15.00:48:23+00:13:49Detail
41. Škvařil Jiří#50#M34.Mvet16.00:48:45+00:14:11Detail
42. Mádrová LucieTrack&Field Brno#84#F8.Zvet5.00:48:47+00:14:13Detail
43. Čtvrtníček AlešBěhejBrno.com#112#M35.Mmasters5.00:48:58+00:14:24Detail
44. Lorenc Lubos#80#M36.M14.00:49:53+00:15:19Detail
45. Vacula MartinSSCK#128#M37.Mvet17.00:49:53+00:15:19Detail
46. Durna VojtěchRSFK#52#M38.Mvet18.00:50:15+00:15:41Detail
47. Dumek AlešŠachy Zastávka#38#M39.Mvet19.00:50:41+00:16:07Detail
48. Staníček JosefVísky#110#M40.M15.00:51:09+00:16:35Detail
49. Kolářová Šárka Predator workout Brno #134#F9.Zvet6.00:51:24+00:16:50Detail
50. Grégr JanRosice#143#M41.M16.00:51:29+00:16:55Detail
51. Vošterová ReginaZbýšov#95#F10.Zvet7.00:52:15+00:17:41Detail
52. Marešová Simona#69#F11.Z4.00:52:16+00:17:42Detail
53. Smrčková JanaRSFK#88#F12.Zmasters1.00:52:33+00:17:59Detail
54. Škvařilová EvaŘíčany#72#F13.Zvet8.00:52:47+00:18:13Detail
55. Růžičková Lenka#126#F14.Zvet9.00:53:13+00:18:39Detail
56. Šnopl VítPredádor work out Brno#121#M42.M17.00:53:33+00:18:59Detail
57. Sobotková IvaPredádor work out Brno#120#F15.Z5.00:53:34+00:19:00Detail
58. Kvarda MiroslavŘíčany#141#M43.Mvet20.00:54:14+00:19:40Detail
59. Des DavidSkalmeni#150#M44.Mvet21.00:54:27+00:19:53Detail
60. Hrstková IvaTurbošnek#41#F16.Zvet10.00:54:42+00:20:08Detail
61. Tkáčová KateřinaVeverská Bítýška#102#F17.Z6.00:54:55+00:20:21Detail
62. Zavřel MartinSkalmeni Říčany#135#M45.Mvet22.00:55:03+00:20:29Detail
63. Salak RomanŘíčany #7#M46.Mvet23.00:55:47+00:21:13Detail
64. Melicharová JanaVelká Bíteš #96#F18.Z7.00:55:55+00:21:21Detail
65. Jirkovská VeronikaEXTRA Brno#81#F19.Z8.00:56:08+00:21:34Detail
66. Vaculova JanaDDB#127#F20.Zvet11.00:56:28+00:21:54Detail
67. Horváthová NatálieZastávka#145#F21.Z9.00:57:28+00:22:54Detail
68. Hořínková JanaStřelka Brno#82#F22.Zmasters2.00:57:59+00:23:25Detail
69. Blahová AlžbětaVelká Bíteš#122#F23.Z10.00:58:34+00:24:00Detail
70. Lukášek RadekVelká Bíteš#104#M47.Mvet24.00:58:50+00:24:16Detail
71. Blaha MartinVelká Bíteš#123#M48.Mmasters6.00:59:38+00:25:04Detail
72. Vyhnalíková EvaBuilding elements#22#F24.Zvet12.01:00:28+00:25:54Detail
73. Staňková MichaelaRosice#97#F25.Z11.01:03:52+00:29:18Detail
74. Schottenbergerová Kristýna#63#F26.Z12.01:04:27+00:29:53Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz