Oficiální Výsledková listina Říčanský běh
28. 10. 2019

Hlavní závod 9 km (2 okruhy)

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Franz JiříKlub biatlonu Říčany#151#M1.00:34:34Detail
2. Hrdina TomášAC Moravská Slavie Brno#42#Mvet1.00:37:45+00:03:11.81Detail
3. Čtvrtníček JakubBěhejBrno.com#113#M2.00:38:52+00:04:18.81Detail
4. Pekný MichalMaraton klub Rajec#91#M3.00:39:04+00:04:30.81Detail
5. Kučera JosefRosice#111#M4.00:39:09+00:04:35.81Detail
6. Beránek DominikOchoz u Brna#152#M5.00:40:02+00:05:28.81Detail
7. Štěpánek MartinENDEKA BASSTA team#130#Mvet2.00:40:16+00:05:42.81Detail
8. Holeček Jiří#49#M6.00:40:38+00:06:04.81Detail
9. Pospíšil RadekSkalmeni Říčany#87#Mvet3.00:40:51+00:06:17.81Detail
10. Fiala HonzaKB ŘÍČANY#108#dorostenci1.00:40:51+00:06:17.81Detail
11. Bednář ZbyněkTišnov#142#Mvet4.00:41:07+00:06:33.81Detail
12. Kupčík RomanZastávka#146#M7.00:41:21+00:06:47.81Detail
13. Pořízek LiborRudka#117#Mvet5.00:41:27+00:06:53.81Detail
14. Blecha OldřichDomašov#35#Mvet6.00:41:36+00:07:02.81Detail
15. Franz LuděkKlub biatlonu Říčany#59#Mmasters1.00:41:57+00:07:23.81Detail
16. Kolář Jiří Predator workout Brno #133#Mvet7.00:42:07+00:07:33.81Detail
17. Beňo TomášRosice u Brna#153#M8.00:42:16+00:07:42.81Detail
18. Páviš RichardRUN magazine team#131#Mvet8.00:42:32+00:07:58.81Detail
19. Nožka JiříTřebíč#86#Mmasters2.00:42:42+00:08:08.81Detail
20. Blaha MichalBT Velká Bíteš #79#M9.00:42:52+00:08:18.81Detail
21. Kropáček JaroslavBrno#103#Mvet9.00:43:00+00:08:26.81Detail
22. Čuhel IgorExtra Brno#85#M10.00:43:15+00:08:41.81Detail
23. Bár LukášEsko Brno#137#Mvet10.00:43:41+00:09:07.81Detail
24. Řezníček RomanŽďár nad Sázavou#124#Mvet11.00:43:45+00:09:11.81Detail
25. Králík st. LuděkVeverská Bítýška#62#Mmasters3.00:44:36+00:10:02.81Detail
26. Hort JindřichZbýšov#119#Mvet12.00:45:14+00:10:40.81Detail
27. Nováček JosefSDH Čučice#105#Mmasters4.00:45:25+00:10:51.81Detail
28. Nováček RomanČučice#106#M11.00:45:45+00:11:11.81Detail
29. Tóth Vladimír#107#M12.00:45:54+00:11:20.81Detail
30. Zdeněk DesSkalmeni Říčany#139#Mvet13.00:45:57+00:11:23.81Detail
31. Čičala Michal#78#M13.00:46:02+00:11:28.81Detail
32. Borecký PetrŘíčany#93#Mvet14.00:48:15+00:13:41.81Detail
33. Kamil DesSkalmeni Říčany#99#Mvet15.00:48:23+00:13:49.81Detail
34. Škvařil Jiří#50#Mvet16.00:48:45+00:14:11.81Detail
35. Čtvrtníček AlešBěhejBrno.com#112#Mmasters5.00:48:58+00:14:24.81Detail
36. Lorenc Lubos#80#M14.00:49:53+00:15:19.81Detail
37. Vacula MartinSSCK#128#Mvet17.00:49:53+00:15:19.81Detail
38. Durna VojtěchRSFK#52#Mvet18.00:50:15+00:15:41.81Detail
39. Dumek AlešŠachy Zastávka#38#Mvet19.00:50:41+00:16:07.81Detail
40. Staníček JosefVísky#110#M15.00:51:09+00:16:35.81Detail
41. Grégr JanRosice#143#M16.00:51:29+00:16:55.81Detail
42. Šnopl VítPredádor work out Brno#121#M17.00:53:33+00:18:59.81Detail
43. Kvarda MiroslavŘíčany#141#Mvet20.00:54:14+00:19:40.81Detail
44. Des DavidSkalmeni#150#Mvet21.00:54:27+00:19:53.81Detail
45. Zavřel MartinSkalmeni Říčany#135#Mvet22.00:55:03+00:20:29.81Detail
46. Salak RomanŘíčany #7#Mvet23.00:55:47+00:21:13.81Detail
47. Lukášek RadekVelká Bíteš#104#Mvet24.00:58:50+00:24:16.81Detail
48. Blaha MartinVelká Bíteš#123#Mmasters6.00:59:38+00:25:04.81Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz