Neoficiální Výsledková listina Děčín Run Fest
22. 4. 2017

Půlmaraton

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. PROCHÁZKA JosefDěčín#102CZEM31.01:15:21Detail
2. BUČO Robin#125CZEM11.01:18:27+00:03:06Detail
3. BUREŠ LukášCK Kolokrám Svijany#171CZEM12.01:21:47+00:06:26Detail
4. VESELÝ VítězslavSokol Bělá#157SeychellesM32.01:22:52+00:07:31Detail
5. VALENTA KarelBěžecký kroužek Varnsdorf#114CZEM33.01:23:19+00:07:58Detail
6. NOVOTNÝ Josef#186CZEM34.01:24:20+00:08:59Detail
7. JIRÁŇ AlešHERE TO WIN#64CZEM13.01:25:10+00:09:49Detail
8. KUBERA PetrPivní strejc#81CZEM14.01:28:29+00:13:08Detail
9. ŠAFAŘÍK MilanCAO Děčín#55CZEM35.01:28:50+00:13:29Detail
10. ŽÁČEK MartinDěčín#79CZEM15.01:29:48+00:14:27Detail
11. ŠTEFÁNEK RostislavDěčín#132CZEM36.01:30:17+00:14:56Detail
12. SUCHÝ PavelRC Falkenštejn#150CZEM37.01:30:28+00:15:07Detail
13. DVOŘÁK ČestmírPV Žleb#151CZEM38.01:31:38+00:16:17Detail
14. HULEŠ Josef#124CZEM16.01:33:07+00:17:46Detail
15. KLINKÁČEK KarelDěčín#93CZEM39.01:35:42+00:20:21Detail
16. KREMLA Tomáš#91CZEM310.01:36:41+00:21:20Detail
17. HORKULIČ MartinPOVRLY#38CZEM17.01:36:43+00:21:22Detail
18. BÁRTA Martin#92CZEM18.01:36:47+00:21:26Detail
19. HRUŠKA MilošVĚTRUŠE UL#118CZEM311.01:37:04+00:21:43Detail
20. ČMELÍK TomášMirkov#149CZEM19.01:39:20+00:23:59Detail
21. ČMELÍK JiříMirkov#148CZEM110.01:39:32+00:24:11Detail
22. KŘÍŽ Petr#141CZEM312.01:39:32+00:24:11Detail
23. VRÁTNÁ AlenaKrušnoman Triatlon Litvínov#127CZEZ31.01:39:57+00:24:36Detail
24. KOČÍB PavelKrušnoman TT Litvínoov#160CZEM313.01:39:58+00:24:37Detail
25. FEIX Ivoteplice#94CZEM314.01:39:59+00:24:38Detail
26. VAŇKOVÁ SašaKOB Děčín#140CZEZ11.01:40:09+00:24:48Detail
27. BACO JosefSTS Chvojkovice Brod#138CZEM315.01:42:00+00:26:39Detail
28. MATYS BohuslavBobo běh#122CZEM111.01:43:53+00:28:32Detail
29. TONDER MartinDecin#133CZEM316.01:44:47+00:29:26Detail
30. FEJFAROVÁ MarieHK#57CZEZ12.01:45:44+00:30:23Detail
31. JIRÁŇ TomášHERE TO WIN#65CZEM51.01:47:14+00:31:53Detail
32. HAŠEK Pavel#82CZEM317.01:47:18+00:31:57Detail
33. HUFNÁGL PištaBikeplac Racing#36CZEM318.01:47:18+00:31:57Detail
34. ĎÁSKOVÁ MartinaMyrnyx Tyrnyx#135CZEZ32.01:48:57+00:33:36Detail
35. TÄUBER Jaromír#85CZEM112.01:49:26+00:34:05Detail
36. JANÁČEK JanRozběháme Teplice,Teplice#77CZEM113.01:49:57+00:34:36Detail
37. PRIVITZER MichalRozběháme Teplice,Teplice#152CZEM114.01:50:07+00:34:46Detail
38. KOPECKÝ Tomáš#156CZEM319.01:50:37+00:35:16Detail
39. ZACH JanDěčín#174CZEM115.01:50:45+00:35:24Detail
40. SMUTNÝ OldřichCOOP Mnichovo Hradiště#41CZEM52.01:50:59+00:35:38Detail
41. PALAŠČÁK JanChuderov#131CZEM320.01:51:27+00:36:06Detail
42. BARTA MichalDecin#143CZEM116.01:51:52+00:36:31Detail
43. HORACEK LubomirDecin#142CZEM117.01:51:53+00:36:32Detail
44. VODIČKA PavelFOOD SAVE RUN VARNSDORF#116CZEM118.01:52:34+00:37:13Detail
45. ŠTĚPÁNEK RomanLiberec#158CZEM321.01:56:20+00:40:59Detail
46. BLÁHA AntonínMikulášovice#165CZEM322.01:57:42+00:42:21Detail
47. PIVOŇKA LukášSCDC#111CZEM119.01:57:43+00:42:22Detail
48. VLASÁK TomášSCDC#112CZEM120.01:57:43+00:42:22Detail
49. VOLFOVÁ Lucie#161CZEZ13.01:58:30+00:43:09Detail
50. JONÁKOVÁ AlenaRozběháme Teplice, Stradov#45CZEZ14.02:01:57+00:46:36Detail
51. RYSKA RadimDřevaci Decin#139CZEM121.02:03:44+00:48:23Detail
52. ŠULC Petr#117CZEM122.02:05:16+00:49:55Detail
53. GUT VilémČeská Kamenice#130CZEM323.02:05:17+00:49:56Detail
54. ČESNEK TomášTriade#134CZEM324.02:05:54+00:50:33Detail
55. FREIBERG JaroslavVětruše UL#101CZEM325.02:05:56+00:50:35Detail
56. PROKUPEK Ludekao oddil Doksy#76CZEM53.02:06:03+00:50:42Detail
57. HOFÍREK JarmilMalšovice#147CZEM326.02:07:07+00:51:46Detail
58. BALDINUSOVÁ Lenka#145CZEZ33.02:09:36+00:54:15Detail
59. MIROSLAV PtákSTS Chvojkovice Brod#126CZEM123.02:09:39+00:54:18Detail
60. BALDINUS Štefan#144CZEM327.02:09:39+00:54:18Detail
61. HÁKOVÁ LenkaOstrava#83CZEZ15.02:10:27+00:55:06Detail
62. CUTH Jakub#84SVKM124.02:10:27+00:55:06Detail
63. HIRJÁK Tibor#155SVKM125.02:12:31+00:57:10Detail
64. FEJFAROVÁ MarieHK#56CZEZ16.02:12:51+00:57:30Detail
65. FEJFAROVÁ MilenaDěčín#56CZEZ16.02:12:51+00:57:30Detail
66. JANÁČEK JiříRozběháme Teplice,Teplice#78CZEM328.02:13:35+00:58:14Detail
67. LIŠKA RadekRozběháme Teplice#48CZEM126.02:13:35+00:58:14Detail
68. KONÍŘOVÁ Andrea#123CZEZ18.02:13:37+00:58:16Detail
69. BLÁHOVÁ VladimíraMikulášovice#166Z34.02:13:39+00:58:18Detail
70. MERTOVÁ Eva#97CZEZ19.02:27:33+01:12:12Detail
71. STARY OldrřichKAMA3#98CZEM127.02:27:33+01:12:12Detail
ŠULCOVÁ TerezaDěčín#159CZEZ100:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz