Oficiální Výsledková listina 7 pohoří Beskydy - Trojanovice
18. 7. 2020

20+ km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Otevřel VítColumbia Montrail#96#M391.02:02:30Detail
2. Kubičík TomášOstrava#68#M392.02:04:27+00:01:57.01Detail
3. Broj MarcelBUFF TEAM POLAND Źlinice#12#M393.02:04:34+00:02:04.01Detail
4. Roško DanielBrno#113#M394.02:07:52+00:05:22.01Detail
5. Valošek Jan#147#M395.02:08:53+00:06:23.01Detail
6. Žajdlik Filip#162#M40plus1.02:12:41+00:10:11.01Detail
7. Hořínek MartinOstrava#34#M396.02:20:09+00:17:39.01Detail
8. Pavelka OndřejZlín#100#M397.02:22:09+00:19:39.01Detail
9. Rulík Tadeáš#179#M398.02:23:57+00:21:27.01Detail
10. Martinek TomášKunčice pod Ondřejníkem#78#M399.02:24:43+00:22:13.01Detail
11. Sobek LumírDOBRATICE#117#M40plus2.02:26:48+00:24:18.01Detail
12. Srníčková VeronikaVeMiRo Veřovice#123#Ž391.02:27:46+00:25:16.01Detail
13. Křenek MartinSvarog Gym#67#M3910.02:28:24+00:25:54.01Detail
14. Adamec LukášBordovice#1#M3911.02:28:37+00:26:07.01Detail
15. Dohnal Petr#175#M40plus3.02:28:46+00:26:16.01Detail
16. Prouza RobertTrojanovice#108#M40plus4.02:30:53+00:28:23.01Detail
17. Harkabuz OndrejBýšť#31#M40plus5.02:30:57+00:28:27.01Detail
18. Orlovský MartinTj Drslavice#95#M3912.02:31:02+00:28:32.01Detail
19. Jašek RadovanPartyja#45#M40plus6.02:31:48+00:29:18.01Detail
20. Chalk SteveSK Radiosport Bílovice nad Svitavou#39#M40plus7.02:32:16+00:29:46.01Detail
21. Vikartovská LucieKarlovice#150#Ž392.02:32:31+00:30:01.01Detail
22. Kolář JiříPredator workout Brno#59#M40plus8.02:33:14+00:30:44.01Detail
23. Šimonová ElenX-Trail Orlová#132#Ž393.02:33:34+00:31:04.01Detail
24. Macháček Martin#76#M3913.02:34:07+00:31:37.01Detail
25. Pavelka JiříŠtramberk#99#M3914.02:34:20+00:31:50.01Detail
26. Czylok PavelBěžecká skupina v Českém Těšíně#18#M40plus9.02:36:43+00:34:13.01Detail
27. Uherová JanaNové Město nad Metují#145#Ž40plus1.02:37:03+00:34:33.01Detail
28. Uher JurajNové Město nad Metují#143#M40plus10.02:37:31+00:35:01.01Detail
29. Kelnar VladimírŠtramberk#55#M3915.02:37:48+00:35:18.01Detail
30. Marek MartinTJVV Tichá#29#M3916.02:37:58+00:35:28.01Detail
31. Kelnar PetrŠtramberk#54#M3917.02:39:30+00:37:00.01Detail
32. Ševčík DaidZlín#49#M40plus11.02:39:40+00:37:10.01Detail
33. Chaloupka TomášKuřim#40#M3918.02:39:48+00:37:18.01Detail
34. Černošek AdamKateřinice#22#M3919.02:39:58+00:37:28.01Detail
35. Soukup PetrBOOTCAMPS#120#M40plus12.02:40:27+00:37:57.01Detail
36. Doležal MikulášOstrava#25#M3920.02:42:07+00:39:37.01Detail
37. Pachtová IvaMK Seitl Ostrava#98#Ž40plus2.02:42:25+00:39:55.01Detail
38. Hyvnarová ZuzanaKopřivnice#38#Ž394.02:42:44+00:40:14.01Detail
39. Petrásek VáclavZlin#103#M40plus13.02:43:23+00:40:53.01Detail
40. Pospíšil PetrOstrava#107#M40plus14.02:43:48+00:41:18.01Detail
41. Kostiha JiříOstravský Zábřeh#61#M3921.02:44:45+00:42:15.01Detail
42. Soukal PetrKopřivnice#119#M40plus15.02:46:17+00:43:47.01Detail
43. Najdková IvanaMarlenka FM#89#Ž395.02:46:37+00:44:07.01Detail
44. Blahuta JiříNa pohodu#5#M40plus16.02:46:38+00:44:08.01Detail
45. Halamiček MarekSalomon Beskydy Fan Club#30#M3922.02:46:40+00:44:10.01Detail
46. Pavliska PetrBeskydští čerti#101#M3923.02:47:02+00:44:32.01Detail
47. Církva TomášAC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm#16#M40plus17.02:47:20+00:44:50.01Detail
48. Szotkowski RobertHavířov #130#M3924.02:48:21+00:45:51.01Detail
49. Jelínek DavidFrýdek-Místek#46#M3925.02:48:37+00:46:07.01Detail
50. Tichý JakubJZD #139#M3926.02:48:40+00:46:10.01Detail
51. Martincová AndreaDecathlon Czech cycling Team#77#Ž396.02:48:58+00:46:28.01Detail
52. Broj AdrianBROJ TEAM ŹLINICE#11#M40plus18.02:49:21+00:46:51.01Detail
53. Kelbichová VendulaKL sport Most#53#Ž397.02:49:30+00:47:00.01Detail
54. Jánský DavidBrno#44#M40plus19.02:49:58+00:47:28.01Detail
55. Šimůnková SimonaTRISK ČB#133#Ž398.02:50:10+00:47:40.01Detail
56. Mynář MarianDEX team#87#M3927.02:51:16+00:48:46.01Detail
57. Mokroš MiroslavVratimov#85#M3928.02:52:45+00:50:15.01Detail
58. Koczurek Jerzy Krzysztof#170#M40plus20.02:53:19+00:50:49.01Detail
59. Lorenc MartinTj Liga 100 Olomouc #74#M40plus21.02:54:01+00:51:31.01Detail
60. Platoš RadekRun magazine team #105#M40plus22.02:54:25+00:51:55.01Detail
61. Blažek LukášLesní Albrechtice#7#M3929.02:54:47+00:52:17.01Detail
62. Hruba Eliska#35#Ž399.02:54:54+00:52:24.01Detail
63. Ondruška PavelOlomouc#93#M3930.02:55:17+00:52:47.01Detail
64. Jorníček PetrMK Seitl Ostrava#48#M40plus23.02:55:21+00:52:51.01Detail
65. Šubrt MichalEPIC5.CZ#138#M40plus24.02:55:32+00:53:02.01Detail
66. Cehlárová DanielaSkupina Přátel Lehkého Šlapaní #15#Ž40plus3.02:55:39+00:53:09.01Detail
67. Studená BlankaFrýdek-Místek#126#Ž40plus4.02:55:45+00:53:15.01Detail
68. Kopková Ivana#166#Ž3910.02:55:50+00:53:20.01Detail
69. Melčák TomášKopřivnice#79#M40plus25.02:57:39+00:55:09.01Detail
70. Blaťáková OlgaPřerov#6#Ž40plus5.02:57:58+00:55:28.01Detail
71. Turek ZdeněkTěchlovice#142#M40plus26.03:00:00+00:57:30.01Detail
72. Uherek TomasFrýdlant n o. #144#M40plus27.03:00:24+00:57:54.01Detail
73. Galiova IngePetrovice u Karviné#27#Ž40plus6.03:00:33+00:58:03.01Detail
74. Hubená EliškaFakeer Team#36#Ž3911.03:00:33+00:58:03.01Detail
75. Ondrašíková LenkaČerné plíce Ostrava#92#Ž3912.03:00:40+00:58:10.01Detail
76. Segeč IvoDobrá#115#M40plus28.03:01:07+00:58:37.01Detail
77. Řehulka Milan#114#M3931.03:01:08+00:58:38.01Detail
78. Tochowicz Bartosz Jan#169#M40plus29.03:01:12+00:58:42.01Detail
79. Holec MiroslavŠK Achilles Handlová#33#M40plus30.03:01:21+00:58:51.01Detail
80. Mrkva JiříOstrava#84#M3932.03:01:48+00:59:18.01Detail
81. Kostruh DavidOpava#62#M40plus31.03:04:12+01:01:42.01Detail
82. Kuchyňková VěraStřítež nad Ludinou#71#Ž3913.03:04:20+01:01:50.01Detail
83. Jančík Martinkoupelny-jancik.cz#42#M40plus32.03:06:17+01:03:47.01Detail
84. Vaňhara Šimon#149#M3933.03:06:17+01:03:47.01Detail
85. Stolička PetrLiga 100 Olomouc#125#M40plus33.03:07:05+01:04:35.01Detail
86. Doleček DaliborRožnov p.R.#24#M3934.03:07:38+01:05:08.01Detail
87. Hýl MarekPetřvald#37#M3935.03:08:12+01:05:42.01Detail
88. Černoch JakubPetřvald#21#M3936.03:08:13+01:05:43.01Detail
89. Kravalová PetraOstrava#64#Ž3914.03:08:54+01:06:24.01Detail
90. Sobková Alena#174#Ž40plus7.03:09:02+01:06:32.01Detail
91. Kotková MonikaŠumperk#168#Ž3915.03:10:57+01:08:27.01Detail
92. Boubelíková JitkaTuláci na cestách#10#Ž40plus8.03:11:13+01:08:43.01Detail
93. Veselý Lukáš#178#M3937.03:11:38+01:09:08.01Detail
94. Tomčík PetrRozběháme Nový Jičín#140#M40plus34.03:11:40+01:09:10.01Detail
95. Částečka RomanHrabůvka#20#M40plus35.03:12:53+01:10:23.01Detail
96. Lorencová LindaSokol Plumlov #75#Ž40plus9.03:13:49+01:11:19.01Detail
97. Stejskal PetrLoučany#124#M40plus36.03:14:11+01:11:41.01Detail
98. Čada MartinFrydek-Mistek#19#M3938.03:14:35+01:12:05.01Detail
99. Vlček JosefDrnovice#151#M3939.03:15:22+01:12:52.01Detail
100. Blabla ZdeněkValmez#4#M3940.03:15:29+01:12:59.01Detail
101. Otrubová IvonaSokol Plumlov #97#Ž40plus10.03:15:42+01:13:12.01Detail
102. Přikryl DavidSTG Prostějov#110#M40plus37.03:15:47+01:13:17.01Detail
103. Krčmářová GabrielaHvozd#66#Ž40plus11.03:15:49+01:13:19.01Detail
104. Bundilová TerezaOlomouc#14#Ž3916.03:16:13+01:13:43.01Detail
105. Šprlová BarboraFrýdek-Místek #136#Ž3917.03:16:25+01:13:55.01Detail
106. Subova KamilaOstrava#127#Ž3918.03:16:26+01:13:56.01Detail
107. Plonka LeszekMikulov#106#M40plus38.03:17:51+01:15:21.01Detail
108. Kocourek KubaBrno#58#M3941.03:18:54+01:16:24.01Detail
109. Smejkalová PetraSportRaces Team#116#Ž3919.03:20:45+01:18:15.01Detail
110. Šípek MartinGladiators#134#M40plus39.03:21:39+01:19:09.01Detail
111. Bittner JosefJ J#3#M40plus40.03:22:43+01:20:13.01Detail
112. Lippová ZuzanaSK Černé plíce#72#Ž3920.03:23:12+01:20:42.01Detail
113. Londa JiříSK Černé plíce#73#M3942.03:23:13+01:20:43.01Detail
114. Petrová MartinaStaré Město#104#Ž40plus12.03:23:34+01:21:04.01Detail
115. Nesselmannová Tereze#161#Ž3921.03:25:38+01:23:08.01Detail
116. Dušková KateřinaNový Jičín#26#Ž40plus13.03:25:38+01:23:08.01Detail
117. Mizon RubyPredator Workout České Budějovice#167#Ž3922.03:26:13+01:23:43.01Detail
118. Tomáš Svoboda#163#M40plus41.03:26:53+01:24:23.01Detail
119. Šalandová JiřinaJ + J#131#Ž40plus14.03:28:11+01:25:41.01Detail
120. Jan ZetekValašské Meziříčí#41#M3943.03:28:18+01:25:48.01Detail
121. Rajnoha PavelOlomouc#112#M40plus42.03:29:20+01:26:50.01Detail
122. Genco JanOrlová#28#M40plus43.03:32:07+01:29:37.01Detail
123. Mynářová KarolínaKarviná#88#Ž3923.03:32:12+01:29:42.01Detail
124. Blažková LenkaOkříšky#8#Ž40plus15.03:33:35+01:31:05.01Detail
125. Minářová JanaPknj#83#Ž40plus16.03:33:42+01:31:12.01Detail
126. Vrbová IrenaOlomouc#152#Ž40plus17.03:34:36+01:32:06.01Detail
127. Šrámková MarkétaVidče#137#Ž3924.03:37:44+01:35:14.01Detail
128. Milovanović Maja#81#Ž3925.03:37:45+01:35:15.01Detail
129. Ptáčková JanaBěžecká škola Ústí nad Labem#111#Ž40plus18.03:39:09+01:36:39.01Detail
130. Prudil PavelRun the World CZ#109#M40plus44.03:44:10+01:41:40.01Detail
131. Kudlička RadekVyškov#69#M3944.03:45:49+01:43:19.01Detail
132. Kafka JosefTeam RaidLight#51#M3945.03:46:35+01:44:05.01Detail
133. Brychta RadekSTG Jihlava#13#M40plus45.03:47:08+01:44:38.01Detail
134. Kolenovská BarboraNový Jičín 1#60#Ž40plus19.03:51:37+01:49:07.01Detail
135. Jirkovská VeronikaBrno#47#Ž3926.03:53:47+01:51:17.01Detail
136. Herman JanPivní želva#32#M3946.03:59:14+01:56:44.01Detail
137. Srdinko MartinPardubice#155#M3947.04:05:48+02:03:18.01Detail
138. Barochovská Andrea#2#Ž40plus20.04:10:55+02:08:25.01Detail
139. Blažková Matějová VendulaMilovice#9#Ž40plus21.04:24:35+02:22:05.01Detail
140. Nalezínek TomášVyškov#90#M3948.04:47:00+02:44:30.01Detail
Kobzová LuciePraha#57#Ž40plus00:00:00Detail
Krátký MatějOstrava#63#M3900:00:00Detail
Soukupová RadkaPraha#121#Ž40plus00:00:00Detail
Trnavská KristýnaOstrava#141#Ž3900:00:00Detail
DNS Collenova JanaOstrava #17#Ž40plusDetail
DNS Kejřova IvetaMoravská Ostrava #52#Ž40plusDetail
DNS Čurda DušanChrti v nouzi#23#M40plusDetail
DNS Kadula RostislavVřesina #50#M40plusDetail
DNS Krčmář JiříStudénka#65#M39Detail
DNS Merendová PavlaNový Jičín#80#Ž39Detail
DNS Minarcik JanOstrava#82#M39Detail
DNS Nováková Gabriela#91#Ž40plusDetail
DNS Oprštěný MiroslavBohuňovice#94#M39Detail
DNS Sobková Lucie#118#Ž39Detail
DNS Spišáková Daniela#122#Ž40plusDetail
DNS Svěntek KamilOpava#128#M39Detail
DNS Šlancarová JitkaTišnov#135#Ž40plusDetail
DNS Urbánek IvanHostěrádky-Rešov#146#M39Detail
DNS Vanek PetrŠneci v běhu #148#M40plusDetail
DNS Vyčítal LukášPraha - Zbraslav#153#M39Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz