Oficiální Výsledková listina 7 pohoří Krušné hory - Abertamy
19. 9. 2020

10+ km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Stütz JanKlášterec nad Ohří #73#M391.Horská služba1.01:07:37Detail
2. Husák MarekCykloteam Ostrov#57#M40p1.01:11:06+00:03:29.51Detail
3. Schútz PetrRaidlight Team CZ#99#M40p2.01:18:31+00:10:54.51Detail
4. Vítová Andrea#92#Ž391.01:23:20+00:15:43.51Detail
5. Popelková KateřinaTeplice#67#Ž392.01:24:08+00:16:31.51Detail
6. Nemec LadislavPlzeň - Lobzy#64#M392.01:24:21+00:16:44.51Detail
7. Laštovička MartinEPO - Ekonom Praha Outdoor#61#M393.01:24:23+00:16:46.51Detail
8. Vrána Daniel#75#M394.01:25:15+00:17:38.51Detail
9. Skalník MilanZákolany#69#M40p3.01:28:30+00:20:53.51Detail
10. Smutný MatyášKarlovy Vary#70#M395.01:28:51+00:21:14.51Detail
11. Hovorka TomášPraha#56#M396.01:29:38+00:22:01.51Detail
12. Hoffmannová Klára Runbo Team Liberec #55#Ž393.01:31:51+00:24:14.51Detail
13. Boček JiříBěžci Chomutov, Šneci v běhu#53#M397.01:36:16+00:28:39.51Detail
14. Nádler DavidPotůčky#94#M40p4.01:36:38+00:29:01.51Detail
15. Otrubová BarboraPraha#65#Ž394.01:43:28+00:35:51.51Detail
16. Pánková JanaBěžci Chomutov#66#Ž395.01:46:29+00:38:52.51Detail
17. Stocknerová EliškaSokolov#71#Ž396.01:49:14+00:41:37.51Detail
18. Dědičová Danielarozběhnito.cz#4#Ž397.01:52:19+00:44:42.51Detail
19. Matousková jana#22#Ž40plus1.01:53:09+00:45:32.51Detail
20. Volrab JirkaPotucky#42#M398.02:00:28+00:52:51.51Detail
21. Juklova GabrielaPotůčky #13#Ž398.02:00:37+00:53:00.51Detail
22. Čermák OndřejRozběhej Litvínov#54#M399.02:03:37+00:56:00.51Detail
23. Tuzarová MichaelaRozběhej Litvínov#74#Ž399.02:03:37+00:56:00.51Detail
24. Maucher BlankaRozběháme Karlovy Vary#62#Ž40plus2.02:05:48+00:58:11.51Detail
25. Elízová MichaelaRotava#103#Ž40plus3.02:05:50+00:58:13.51Detail
26. Vitoušková Pavla#91#Ž40plus4.02:25:30+01:17:53.51Detail
27. Šustová MarieŠneci v běhu#38#Ž40plus5.03:19:04+02:11:27.51Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz