Oficiální Výsledková listina 7 pohoří Krušné hory - Abertamy
19. 9. 2020
10+ km
# |
Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Skupina 2 | #2 | Oficiální čas | Ztráta |
1. |
Stütz |
Jan | Klášterec nad Ohří | #73# | M39 | 1. | Horská služba | 1. | 01:07:37 | | Detail |
2. |
Husák |
Marek | Cykloteam Ostrov | #57# | M40p | 1. | | | 01:11:06 | +00:03:29 | Detail |
3. |
Schútz |
Petr | Raidlight Team CZ | #99# | M40p | 2. | | | 01:18:31 | +00:10:54 | Detail |
4. |
Vítová |
Andrea | | #92# | Ž39 | 1. | | | 01:23:20 | +00:15:43 | Detail |
5. |
Popelková |
Kateřina | Teplice | #67# | Ž39 | 2. | | | 01:24:08 | +00:16:31 | Detail |
6. |
Nemec |
Ladislav | Plzeň - Lobzy | #64# | M39 | 2. | | | 01:24:21 | +00:16:44 | Detail |
7. |
Laštovička |
Martin | EPO - Ekonom Praha Outdoor | #61# | M39 | 3. | | | 01:24:23 | +00:16:46 | Detail |
8. |
Vrána |
Daniel | | #75# | M39 | 4. | | | 01:25:15 | +00:17:38 | Detail |
9. |
Skalník |
Milan | Zákolany | #69# | M40p | 3. | | | 01:28:30 | +00:20:53 | Detail |
10. |
Smutný |
Matyáš | Karlovy Vary | #70# | M39 | 5. | | | 01:28:51 | +00:21:14 | Detail |
11. |
Hovorka |
Tomáš | Praha | #56# | M39 | 6. | | | 01:29:38 | +00:22:01 | Detail |
12. |
Hoffmannová |
Klára | Runbo Team Liberec | #55# | Ž39 | 3. | | | 01:31:51 | +00:24:14 | Detail |
13. |
Boček |
Jiří | Běžci Chomutov, Šneci v běhu... | #53# | M39 | 7. | | | 01:36:16 | +00:28:39 | Detail |
14. |
Nádler |
David | Potůčky | #94# | M40p | 4. | | | 01:36:38 | +00:29:01 | Detail |
15. |
Otrubová |
Barbora | Praha | #65# | Ž39 | 4. | | | 01:43:28 | +00:35:51 | Detail |
16. |
Pánková |
Jana | Běžci Chomutov | #66# | Ž39 | 5. | | | 01:46:29 | +00:38:52 | Detail |
17. |
Stocknerová |
Eliška | Sokolov | #71# | Ž39 | 6. | | | 01:49:14 | +00:41:37 | Detail |
18. |
Dědičová |
Daniela | rozběhnito.cz | #4# | Ž39 | 7. | | | 01:52:19 | +00:44:42 | Detail |
19. |
Matousková |
jana | | #22# | Ž40plus | 1. | | | 01:53:09 | +00:45:32 | Detail |
20. |
Volrab |
Jirka | Potucky | #42# | M39 | 8. | | | 02:00:28 | +00:52:51 | Detail |
21. |
Juklova |
Gabriela | Potůčky | #13# | Ž39 | 8. | | | 02:00:37 | +00:53:00 | Detail |
22. |
Čermák |
Ondřej | Rozběhej Litvínov | #54# | M39 | 9. | | | 02:03:37 | +00:56:00 | Detail |
23. |
Tuzarová |
Michaela | Rozběhej Litvínov | #74# | Ž39 | 9. | | | 02:03:37 | +00:56:00 | Detail |
24. |
Maucher |
Blanka | Rozběháme Karlovy Vary | #62# | Ž40plus | 2. | | | 02:05:48 | +00:58:11 | Detail |
25. |
Elízová |
Michaela | Rotava | #103# | Ž40plus | 3. | | | 02:05:50 | +00:58:13 | Detail |
26. |
Vitoušková |
Pavla | | #91# | Ž40plus | 4. | | | 02:25:30 | +01:17:53 | Detail |
27. |
Šustová |
Marie | Šneci v běhu | #38# | Ž40plus | 5. | | | 03:19:04 | +02:11:27 | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |