Výsledková listina Běh republiky 2019 - Milovice
28. 10. 2019

400m


# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Majdloch Jan#92#1092chlapci 9 - 10 let1.00:01:21.2900:00:41.4800:00:39.81Detail
2. Hájek Martin#91#1091chlapci 9 - 10 let2.00:01:23.20+00:00:01.9100:00:41.0000:00:42.20Detail
3. Čížek Petr#70#70chlapci 9 - 10 let3.00:01:28.23+00:00:06.9400:00:42.1200:00:46.10Detail
4. Fučík Vojta#110#1110chlapci do 8 let1.00:01:29.56+00:00:08.2700:00:43.1200:00:46.43Detail
5. Prokešová Johana#83#1083dívky 9 - 10 let1.00:01:29.69+00:00:08.4000:00:45.9300:00:43.76Detail
6. Hájek Martin#67#1067chlapci 9 - 10 let4.00:01:33.03+00:00:11.7400:00:44.3600:00:48.67Detail
7. Matoušková Ema#93#1093dívky 9 - 10 let2.00:01:35.67+00:00:14.3800:00:46.0400:00:49.63Detail
8. Táborský Břéťa#79#1079chlapci 9 - 10 let5.00:01:36.13+00:00:14.8400:00:43.7500:00:52.37Detail
9. Hűtter Václav#90#1090chlapci 9 - 10 let6.00:01:36.64+00:00:15.3500:00:49.1600:00:47.47Detail
10. Popelka Jakub#109#1109chlapci do 8 let2.00:01:38.01+00:00:16.7200:00:44.7200:00:53.28Detail
11. Čechalová Klára#71#1071dívky 9 - 10 let3.00:01:38.11+00:00:16.8200:00:44.9600:00:53.15Detail
12. Rieger Hubert#98#1098chlapci 9 - 10 let7.00:01:38.73+00:00:17.4400:00:49.8000:00:48.92Detail
13. Fejfar Matěj#94#1094chlapci 9 - 10 let8.00:01:39.03+00:00:17.7400:00:52.8400:00:46.18Detail
14. Vorlíček Matyáš#137#1137chlapci 9 - 10 let9.00:01:40.98+00:00:19.6900:00:51.2900:00:49.69Detail
15. Cimlová Thea#99#1099dívky do 8 let1.00:01:41.80+00:00:20.5100:00:51.3800:00:50.41Detail
16. Šemlejová Veronika#102#1102dívky 9 - 10 let4.00:01:41.82+00:00:20.5300:00:47.3800:00:54.44Detail
17. Veselý Tadeáš#95#1095chlapci 9 - 10 let10.00:01:41.98+00:00:20.6900:00:53.0700:00:48.90Detail
18. Fléglová Karolína#81#1081dívky 9 - 10 let5.00:01:44.72+00:00:23.4300:00:48.3700:00:56.35Detail
19. Šmelc Petr#126#1126chlapci do 8 let3.00:01:45.29+00:00:24.0000:00:47.4200:00:57.86Detail
20. Tancl Marek#74#1074chlapci 9 - 10 let11.00:01:48.41+00:00:27.1200:00:48.1600:01:00.25Detail
21. Horyna AlbertPoděbrady#75#75chlapci do 8 let4.00:01:49.34+00:00:28.0500:00:50.0200:00:59.31Detail
22. Škrabalová PatríciaTJ Sokol Milovice#68#68dívky do 8 let2.00:01:49.46+00:00:28.1700:00:51.5700:00:57.88Detail
23. Houdek Marek#76#1076chlapci 9 - 10 let12.00:01:49.58+00:00:28.2900:00:50.2300:00:59.35Detail
24. Matějka Vojtěch#139#1139chlapci do 8 let5.00:01:51.10+00:00:29.8100:00:51.3600:00:59.73Detail
25. Čížek Roman#56#56chlapci 9 - 10 let13.00:01:51.21+00:00:29.9200:00:54.4200:00:56.79Detail
26. Toman Filip#78#1078chlapci 9 - 10 let14.00:01:51.38+00:00:30.0900:00:53.5500:00:57.83Detail
27. Tučimová Dominika Marie#86#1086dívky do 8 let3.00:01:51.78+00:00:30.4900:00:49.9500:01:01.83Detail
28. Matějková Thea#105#1105dívky do 8 let4.00:01:52.66+00:00:31.3700:00:49.2500:01:03.41Detail
29. Horynová JohanaPoděbrady#73#73dívky do 8 let5.00:01:53.20+00:00:31.9100:00:53.4200:00:59.77Detail
30. Vajčnerová Kamila#118#1118dívky do 8 let6.00:01:53.40+00:00:32.1100:00:52.0600:01:01.33Detail
31. Cimlová Johana#100#1100dívky 9 - 10 let6.00:01:53.81+00:00:32.5200:00:55.3900:00:58.42Detail
32. Hrubešová NikolaSokol Milovice#71#71dívky 9 - 10 let7.00:01:54.07+00:00:32.7800:00:51.3200:01:02.74Detail
33. Čížek Robert#135#1135chlapci do 8 let6.00:01:55.50+00:00:34.2100:00:52.4400:01:03.05Detail
34. Matějka Antonín#138#1138chlapci do 8 let7.00:01:56.05+00:00:34.7600:00:52.1400:01:03.90Detail
35. Vozábová Anežka#77#1077dívky 9 - 10 let8.00:01:56.81+00:00:35.5200:00:52.7900:01:04.02Detail
36. Gavurová Michaela#88#1088dívky do 8 let7.00:01:58.84+00:00:37.5500:00:52.6600:01:06.17Detail
37. Čechalová Andrea#70#1070dívky do 8 let8.00:02:01.40+00:00:40.1100:00:57.2200:01:04.17Detail
38. Šmelcová Martina#127#1127dívky do 8 let9.00:02:02.00+00:00:40.7100:00:55.3400:01:06.66Detail
39. Pleskot LukášMilovice#66#66chlapci do 8 let8.00:02:02.23+00:00:40.9400:00:55.2100:01:07.01Detail
40. Čílová Evelína#68#1068dívky do 8 let10.00:02:03.18+00:00:41.8900:00:53.9700:01:09.21Detail
41. Popelková Nela#108#1108dívky do 8 let11.00:02:03.23+00:00:41.9400:00:57.0200:01:06.21Detail
42. Lejtnar Marek#132#1132chlapci do 8 let9.00:02:04.09+00:00:42.8000:01:35.5900:00:28.49Detail
43. Belkacem Syfax#125#1125chlapci 9 - 10 let15.00:02:04.35+00:00:43.0600:00:57.4100:01:06.93Detail
44. Čížek David#134#1134chlapci do 8 let10.00:02:04.53+00:00:43.2400:00:56.5500:01:07.98Detail
45. Pleskot VáclavMilovice#67#671.00:02:06.38+00:00:45.0900:00:54.9400:01:11.43Detail
46. Chromcová Tereza#116#1116dívky do 8 let12.00:02:11.88+00:00:50.5900:00:56.5300:01:15.35Detail
47. Maláč Jakub#120#1120chlapci do 8 let11.00:02:12.34+00:00:51.0500:01:03.3000:01:09.04Detail
48. Vaněček Oliver#106#1106chlapci do 8 let12.00:02:12.42+00:00:51.1300:01:02.3400:01:10.07Detail
49. Tučimová Karolína Radka#66#1066dívky do 8 let13.00:02:13.15+00:00:51.8600:00:58.7400:01:14.41Detail
50. Zedníčková Aneta#130#1130dívky do 8 let14.00:02:13.59+00:00:52.3000:00:56.6000:01:16.99Detail
51. Priehodová Andrea#80#1080dívky 9 - 10 let9.00:02:13.85+00:00:52.5600:00:52.6400:01:21.20Detail
52. Tanclová Ema#75#1075dívky do 8 let15.00:02:17.41+00:00:56.1200:01:55.1100:00:22.29Detail
53. Gavurová Tereza#89#1089dívky 9 - 10 let10.00:02:22.92+00:01:01.6300:01:08.2800:01:14.64Detail
54. Belkacem Yuva#124#1124chlapci do 8 let13.00:02:23.19+00:01:01.9000:00:59.9600:01:23.22Detail
55. Prokeš Šimon#84#1084chlapci do 8 let14.00:02:24.86+00:01:03.5700:01:09.8000:01:15.06Detail
56. Lejtnar Daniel#133#1133chlapci do 8 let15.00:02:25.89+00:01:04.6000:01:05.5400:01:20.35Detail
57. Veselá Viktorie#112#1112dívky do 8 let16.00:02:26.19+00:01:04.9000:01:06.6500:01:19.54Detail
58. Mirovský Vojtěch#101#1101chlapci do 8 let16.00:02:28.01+00:01:06.7200:01:04.5200:01:23.49Detail
59. Gavura Jakub#87#1087chlapci do 8 let17.00:02:30.90+00:01:09.6100:00:57.1900:01:33.71Detail
60. Matějková Mia#121#1121dívky do 8 let17.00:02:35.43+00:01:14.1400:02:06.2900:00:29.13Detail
61. Sádovský Filip#136#1136chlapci do 8 let18.00:02:43.48+00:01:22.1900:01:16.5500:01:26.93Detail
62. Maláč Marek#119#1119chlapci do 8 let19.00:02:46.95+00:01:25.6600:01:19.3800:01:27.56Detail
63. Bížová Emma#128#1128dívky do 8 let18.00:04:53.70+00:03:32.4100:02:42.3300:02:11.36Detail
DNF Vaněček Viktor#107#1107chlapci do 8 letDNF 00:09:42.16Detail
DNS Číla Matěj#69#1069chlapci do 8 letDNS Detail
DNS Novak Filip#103#1103chlapci do 8 letDNS Detail
DNS Novak Krystof#104#1104chlapci 9 - 10 letDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz