Výsledková listina Běh republiky 2019 - Milovice
28. 10. 2019

800m


# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta1234
1. Chlubna PatrikFK Bohemia Poděbrady#78#78chlapci 11 - 12 let1.00:02:58.5900:00:44.4700:00:46.0400:00:47.3000:00:40.76Detail
2. Stehlík Dominik#73#1073chlapci 13 - 14 let1.00:03:01.78+00:00:03.1900:00:41.9000:00:45.2600:00:49.9100:00:44.69Detail
3. Horyna FerdinandSKP Nymburk#74#74chlapci 11 - 12 let2.00:03:05.89+00:00:07.3000:00:45.6400:00:48.0300:00:48.1900:00:44.00Detail
4. Fučíková Nela#111#1111dívky 11 - 12 let1.00:03:06.81+00:00:08.2200:00:47.8300:00:48.3800:00:48.4200:00:42.17Detail
5. Franková Viktorie#129#1129dívky 11 - 12 let2.00:03:09.04+00:00:10.4500:00:48.5300:00:48.0700:00:49.2100:00:43.21Detail
6. Hodačová KristýnaSKP Nymburk#80#80dívky 11 - 12 let3.00:03:10.08+00:00:11.4900:00:49.0800:00:48.4900:00:50.1100:00:42.38Detail
7. Němcová JanaSKP Nymburk#65#65dívky 11 - 12 let4.00:03:10.26+00:00:11.6700:00:48.6300:00:48.3900:00:50.2600:00:42.96Detail
8. Jobák Tomáš#122#1122chlapci 11 - 12 let3.00:03:16.27+00:00:17.6800:00:49.1800:00:48.1400:00:51.4500:00:47.48Detail
9. Novák Matěj#114#1114chlapci 13 - 14 let2.00:03:22.59+00:00:24.0000:00:47.0700:00:49.0400:00:52.0400:00:54.42Detail
10. Horynová KateřinaSKP Nymburk#76#76dívky 11 - 12 let5.00:03:28.22+00:00:29.6300:00:49.4900:00:51.6400:00:54.8300:00:52.24Detail
11. Mikešová Adéla#131#1131dívky 11 - 12 let6.00:03:29.47+00:00:30.8800:00:48.7700:00:49.8900:00:56.5000:00:54.29Detail
12. Uhlář Matěj#82#1082chlapci 11 - 12 let4.00:03:31.93+00:00:33.3400:00:49.8300:00:53.7800:00:55.7700:00:52.55Detail
13. Matoušek Jakub#96#1096chlapci 11 - 12 let5.00:03:36.24+00:00:37.6500:00:49.2900:00:58.5800:00:59.1100:00:49.24Detail
14. Stehlík Patrik#72#1072chlapci 11 - 12 let6.00:03:42.92+00:00:44.3300:00:50.2200:00:57.1000:01:00.8100:00:54.78Detail
15. Novák Jáchym#113#1113chlapci 11 - 12 let7.00:03:46.99+00:00:48.4000:00:50.1700:00:56.8200:01:02.3700:00:57.62Detail
16. Chromcová Klára#117#1117dívky 11 - 12 let7.00:03:47.73+00:00:49.1400:00:51.4300:00:59.2400:01:01.7800:00:55.27Detail
17. Matoušek Jan#97#1097chlapci 11 - 12 let8.00:03:57.84+00:00:59.2500:00:52.7300:01:03.9600:01:05.0600:00:56.08Detail
18. Hrubešová BarboraSokol Milovice#69#69dívky 13 - 14 let1.00:04:02.84+00:01:04.2500:00:50.8500:00:58.3500:01:02.1200:01:11.49Detail
19. Franěk Petr#115#1115chlapci 11 - 12 let9.00:04:11.07+00:01:12.4800:00:51.2100:01:05.3400:01:03.5400:01:10.96Detail
20. Drahorád Michal#85#1085chlapci 13 - 14 let3.00:04:16.93+00:01:18.3400:00:41.2000:00:50.3700:01:18.3700:01:26.98Detail
DNS Vajčnerová NikolaMilovice#45#45dívky 11 - 12 letDNS Detail
DNS Slabý FilipSKP Nymburk#79#79chlapci 11 - 12 letDNS Detail
DNS Švehlová Kateřina#123#1123dívky 11 - 12 letDNS Detail
DNS Rubášová Adéla#140#1140dívky 13 - 14 letDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz