Průběžná Výsledková listina Dačického 12
8. 8. 2020

12 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Miler JiříLawi Stars#1#M1.Mdo551.00:44:42Detail
2. Harnoš PetrGP Kolín Atletika Kolín#60#M2.Mdo552.00:45:47+00:01:05.44Detail
3. Vrbenský JakubOlympia Spartan Training Kutná Hora#243#M3.Mdo553.00:45:50+00:01:08.44Detail
4. Fořt MartinELEVEN RUN TEAM#49#M4.Mdo554.00:46:46+00:02:04.44Detail
5. Váňa KarelAC Čáslav #231#M5.Mdo555.00:47:30+00:02:48.44Detail
6. Herel LubošGP Kolín#70#M6.Mdo556.00:47:43+00:03:01.44Detail
7. Herda JanGP Kolín SKP Nymburk#69#M7.Mdo557.00:48:15+00:03:33.44Detail
8. Pařík OndřejSokol Kolín#284#M8.Mdo558.00:48:41+00:03:59.44Detail
9. Dvořák TomášKola Ledeč#43#M9.Mdo559.00:49:09+00:04:27.44Detail
10. Elischer IvanAC Ústí nad Laben#46#M10.Veteráni 55plus1.00:49:51+00:05:09.44Detail
11. Kotrba ŠtěpánJasmín Kutná Hora#115#M11.Mdo5510.00:50:11+00:05:29.44Detail
12. Smékal JanČáslav#191#M12.Mdo5511.00:50:15+00:05:33.44Detail
13. Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou#40#M13.Mdo5512.00:50:20+00:05:38.44Detail
14. Johaník Jakub Uherské Hradiště/Kuřim#96#M14.Mdo5513.00:50:36+00:05:54.44Detail
15. Klíma MartinElmtrade Racing Team #104#M15.Mdo5514.00:51:11+00:06:29.44Detail
16. Čermák BedřichTurtles Znojmo#25#M16.Mdo5515.00:51:53+00:07:11.44Detail
17. Vodička OldřichOK Lokomotiva Pardubice#238#M17.Mdo5516.00:52:01+00:07:19.44Detail
18. Zajíc Jiří CD*KH#259#M18.Mdo5517.00:52:13+00:07:31.44Detail
19. Horák JakubŽehušice#73#M19.Mdo5518.00:52:22+00:07:40.44Detail
20. Švarc KryštofTJ Dukla Praha#215#M20.Mdo5519.00:52:28+00:07:46.44Detail
21. Zrůst PetrDěčín - Ludvíkovice#274#M21.Mdo5520.00:52:40+00:07:58.44Detail
22. Němec JanKolín#155#M22.Mdo5521.00:52:51+00:08:09.44Detail
23. Wůdy JanKolin#276#M23.Mdo5522.00:53:01+00:08:19.44Detail
24. Ďoubal JanNove Mesto nad Metuji#262#M24.Mdo5523.00:53:16+00:08:34.44Detail
25. Vodička JosefTJ Zentiva#239#M25.Mdo5524.00:53:49+00:09:07.44Detail
26. Chalupa Lukáš Diversity Beasts OCR Team#82#M26.Mdo5525.00:53:55+00:09:13.44Detail
27. Kowalczyk StanislavPardubice#116#M27.Mdo5526.00:53:55+00:09:13.44Detail
28. Vlčko MartinPoříčí#289#M28.Mdo5527.00:54:02+00:09:20.44Detail
29. Berger StanislavHavlíčkův Brod#8#M29.Mdo5528.00:54:04+00:09:22.44Detail
30. Kučera MartinKolín#123#M30.Mdo5529.00:54:05+00:09:23.44Detail
31. Černovský JiříKutná Hora#26#M31.Mdo5530.00:54:09+00:09:27.44Detail
32. Ozana VáclavNové Město na Moravě#287#M32.Veteráni 55plus2.00:54:10+00:09:28.44Detail
33. Roček TomášGP Kolín#184#M33.Mdo5531.00:54:36+00:09:54.44Detail
34. Schwarz VáclavOlympia Spartan Training Kutná Hora#187#M34.Mdo5532.00:54:37+00:09:55.44Detail
35. Mrňák MirekMalešov#151#M35.Mdo5533.00:54:40+00:09:58.44Detail
36. Fikar OndřejHobby Runners Hořice#48#M36.Mdo5534.00:54:45+00:10:03.44Detail
37. Hájek LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#55#M37.Mdo5535.00:54:59+00:10:17.44Detail
38. Jandus DanielZbraslavice#85#M38.Mdo5536.00:55:03+00:10:21.44Detail
39. Štěpánek MartinPodhořany u Ronova#214#M39.Mdo5537.00:55:16+00:10:34.44Detail
40. Czagan JanSDH Dědek#22#M40.Mdo5538.00:55:30+00:10:48.44Detail
41. Liberský MartinČervené Janovice#136#M41.Mdo5539.00:55:51+00:11:09.44Detail
42. Černý JakubIDDQD#28#M42.Mdo5540.00:55:57+00:11:15.44Detail
43. Číhař TomášChvojenec#30#M43.Mdo5541.00:56:02+00:11:20.44Detail
44. Prchal PavelGP Kolín#175#M44.Veteráni 55plus3.00:56:03+00:11:21.44Detail
45. Dvořáková PetraAC Čáslav, z.s.#45#F1.Zdo451.00:56:21+00:11:39.44Detail
46. Vysloužil Aleš#247#M45.Mdo5542.00:56:42+00:12:00.44Detail
47. Skopal VladimírOlympia Spartan Training KH#188#M46.Mdo5543.00:56:46+00:12:04.44Detail
48. Adamec TomášČervené Pečky#146#M47.Mdo5544.00:56:57+00:12:15.44Detail
49. Tandler RomanKutná Hora#219#M48.Mdo5545.00:57:09+00:12:27.44Detail
50. Haman MartinHradec Králové#58#M49.Mdo5546.00:57:12+00:12:30.44Detail
51. Krejčíková IlonaHatě#120#F2.Zdo452.00:57:20+00:12:38.44Detail
52. Dubský RomanPřibyslav#41#M50.Mdo5547.00:57:29+00:12:47.44Detail
53. Klouda Miroslav#105#M51.Mdo5548.00:57:39+00:12:57.44Detail
54. Mazac Martincaslav#143#M52.Mdo5549.00:57:42+00:13:00.44Detail
55. Hasala OndraTJ Sokol Libčice nad Vltavou#62#M53.Mdo5550.00:57:57+00:13:15.44Detail
56. Mrkvica Martin Klokočná#149#M54.Mdo5551.00:58:02+00:13:20.44Detail
57. Fulín JanKarlín VR#50#M55.Mdo5552.00:58:04+00:13:22.44Detail
58. Kysilka VratislavKolin#128#M56.Mdo5553.00:58:25+00:13:43.44Detail
59. Košátko DanielOlympia Spartan Training Kutná Hora#112#M57.Mdo5554.00:58:34+00:13:52.44Detail
60. Petrásek JosefTJ Sokol Paběnice#169#M58.Mdo5555.00:58:36+00:13:54.44Detail
61. Johaníková Lucie AC Moravská Slávia Brno#97#F3.Zdo453.00:58:48+00:14:06.44Detail
62. Pavlík David Et non deficere#164#M59.Mdo5556.00:58:52+00:14:10.44Detail
63. Semrád ZbyněkČáslav#186#M60.Mdo5557.00:58:55+00:14:13.44Detail
64. Kot JiříHumpolec#114#M61.Mdo5558.00:58:55+00:14:13.44Detail
65. Radoměřský JanŠneci v běhu#180#M62.Mdo5559.00:58:58+00:14:16.44Detail
66. Korel MarekBačkov#111#M63.Mdo5560.00:59:00+00:14:18.44Detail
67. Hrček TomášJeštěd SkyRace Team#77#M64.Mdo5561.00:59:11+00:14:29.44Detail
68. Pektor PatrikKutná Hora#166#M65.Mdo5562.00:59:22+00:14:40.44Detail
69. Drábek TomášKolín#37#M66.Mdo5563.00:59:23+00:14:41.44Detail
70. Hájek Ondřej Anděl#56#M67.Mdo5564.00:59:26+00:14:44.44Detail
71. Jiránek PetrKutná Hora#92#M68.Mdo5565.00:59:36+00:14:54.44Detail
72. Chudomel PetrKolín#84#M69.Veteráni 55plus4.00:59:55+00:15:13.44Detail
73. Jílek MartinKutná Hora#90#M70.Mdo5566.01:00:04+00:15:22.44Detail
74. Horáková JanaCafe Bajer Pardibice#282#F4.Ženy 45plus1.01:00:09+00:15:27.44Detail
75. Kadlec JiriTJ Sokol Radostice#99#M71.Mdo5567.01:00:18+00:15:36.44Detail
76. Číž JosefLázně Bohdaneč#31#M72.Mdo5568.01:00:22+00:15:40.44Detail
77. Čentíš JánČáslav#24#M73.Veteráni 55plus5.01:00:31+00:15:49.44Detail
78. Šindelářová StanislavaKačenky Zhoř#208#F5.Zdo454.01:00:31+00:15:49.44Detail
79. Ashby Lukas KohoutekSalt Lake City#4#M74.Mdo5569.01:00:32+00:15:50.44Detail
80. Černovský RadekKutná Hora#27#M75.Mdo5570.01:00:44+00:16:02.44Detail
81. Tobrman PetrMariánské Lázně#178#M76.Mdo5571.01:01:10+00:16:28.44Detail
82. Podaný MartinRozběháme Česko/Foxconn-KH#173#M77.Mdo5572.01:01:16+00:16:34.44Detail
83. Čechová MarkétaFrýdlant#23#F6.Zdo455.01:01:18+00:16:36.44Detail
84. Kopečková HanaAMIKO Pug klub Dobřeň#110#F7.Ženy 45plus2.01:01:29+00:16:47.44Detail
85. Kvasnička PetrStarý Kolín#126#M78.Mdo5573.01:01:38+00:16:56.44Detail
86. Jiřičná DanaBonbon Praha#94#F8.Ženy 45plus3.01:01:54+00:17:12.44Detail
87. Votava MartinSokol Paběnice#242#M79.Mdo5574.01:02:06+00:17:24.44Detail
88. Geláček Pavel Dřevěný nohy Kolín #52#M80.Mdo5575.01:02:45+00:18:03.44Detail
89. Richter PavelKlub splašených želviček#183#M81.Mdo5576.01:02:59+00:18:17.44Detail
90. Výborný MichalGP Kolín#244#M82.Mdo5577.01:03:02+00:18:20.44Detail
91. Lebedová Kateřinaolympia spartan training kh#134#F9.Zdo456.01:03:08+00:18:26.44Detail
92. Andresová KristinaPraha 5 - Slivenec#2#F10.Zdo457.01:03:19+00:18:37.44Detail
93. Novotný RadekAmélie#160#M83.Mdo5578.01:03:28+00:18:46.44Detail
94. Starý FrantišekKutná Hora#201#M84.Mdo5579.01:03:34+00:18:52.44Detail
95. Zrzavý JanSokol Kaňk #254#M85.Mdo5580.01:03:54+00:19:12.44Detail
96. Chrástecký VladimírVR Karlín#68#M86.Mdo5581.01:03:56+00:19:14.44Detail
97. Pavlík MojmírBěhej Poděbrady#165#M87.Mdo5582.01:03:57+00:19:15.44Detail
98. Cibulka LukášKutná Hora#20#M88.Mdo5583.01:04:00+00:19:18.44Detail
99. Steiger KamilNučice#203#M89.Mdo5584.01:04:00+00:19:18.44Detail
100. Kratochvíl DavidSportObchod.cz #119#M90.Mdo5585.01:04:03+00:19:21.44Detail
101. Boháček PetrPrague Superboys#36#M91.Mdo5586.01:04:19+00:19:37.44Detail
102. Ďoubal JanClub deportivo Kutná Hora#10#M92.Mdo5587.01:04:25+00:19:43.44Detail
103. Kutil LukášKH#285#M93.Mdo5588.01:04:33+00:19:51.44Detail
104. Sova JanMP Praha#196#M94.Veteráni 55plus6.01:04:38+00:19:56.44Detail
105. Lukáš RichardVK Blesk, USK Humanita#138#M95.Mdo5589.01:04:40+00:19:58.44Detail
106. Janůrková BarboraTJ Sokol Kolín atletika#87#F11.Zdo458.01:04:40+00:19:58.44Detail
107. Purkrábek JanBrno#179#M96.Mdo5590.01:04:49+00:20:07.44Detail
108. Beitlová MarkétaKolín#7#F12.Zdo459.01:04:57+00:20:15.44Detail
109. Havel JanTJ Fotři#63#M97.Mdo5591.01:05:09+00:20:27.44Detail
110. Hrčkulák RichardOlympia SRTG#290#M98.Mdo5592.01:05:11+00:20:29.44Detail
111. Vavrochová MonikaGP Kolín#280#F13.Ženy 45plus4.01:05:11+00:20:29.44Detail
112. Železný MartinKutná Hora#255#M99.Mdo5593.01:05:12+00:20:30.44Detail
113. Chalupa Josef Havlíčkův Brod#81#M100.Mdo5594.01:05:13+00:20:31.44Detail
114. Danešová Martina Sázava#33#F14.Zdo4510.01:05:24+00:20:42.44Detail
115. Rejhonová EvaSTRG Kolín#292#F15.Zdo4511.01:05:27+00:20:45.44Detail
116. Hájek LubošMalín#54#M101.Mdo5595.01:05:37+00:20:55.44Detail
117. Juskowiak KewinKutna Hora #98#M102.Mdo5596.01:05:38+00:20:56.44Detail
118. Pipek KamilPřelovice#172#M102.Mdo5596.01:05:38+00:20:56.44Detail
119. Vavak Jindrich Kladno#235#M104.Mdo5598.01:05:56+00:21:14.44Detail
120. Král JosefZadarmo#118#M105.Mdo5599.01:06:00+00:21:18.44Detail
121. Havel PetrLípa#64#M106.Mdo55100.01:06:20+00:21:38.44Detail
122. Pavlas AntonínStříbrné Hory#163#M107.Veteráni 55plus7.01:06:21+00:21:39.44Detail
123. Přibáň JanBěhej Poděbrady#177#M108.Mdo55101.01:06:25+00:21:43.44Detail
124. Zapadlová AnetaMladá Boleslav#250#F16.Zdo4512.01:06:27+00:21:45.44Detail
125. Hrenic OndřejPřibyslavská 10#78#M109.Mdo55102.01:06:28+00:21:46.44Detail
126. Pešoutová TerezaZáboří nad Labem#168#F17.Zdo4513.01:06:36+00:21:54.44Detail
127. Mikšovský JakubSokol Kaňk#269#M110.Mdo55103.01:06:45+00:22:03.44Detail
128. Pokorný Miroslav Benešov žije sportem#286#M111.Veteráni 55plus8.01:06:48+00:22:06.44Detail
129. Somrová Nelly#195#F18.Zdo4514.01:06:50+00:22:08.44Detail
130. Valeš JaroslavChlístovice#230#M112.Mdo55104.01:06:53+00:22:11.44Detail
131. Castle SimonFaversham, UK#17#M113.Mdo55105.01:07:02+00:22:20.44Detail
132. Hulínský JiříPraha Běchovice#79#M114.Mdo55106.01:07:19+00:22:37.44Detail
133. Tribučková VeronikaELEVEN RUN TEAM#224#F19.Zdo4515.01:07:21+00:22:39.44Detail
134. Martinek PavelÚmonín#141#M115.Mdo55107.01:07:42+00:23:00.44Detail
135. Horký JaromírSokol Kaňk#75#M115.Mdo55107.01:07:42+00:23:00.44Detail
136. Šťástková LenkaKolín#212#F20.Ženy 45plus5.01:07:49+00:23:07.44Detail
137. Dastych JiříKutná Hora#261#M117.Mdo55109.01:08:00+00:23:18.44Detail
138. Švarc MarekPraha - Suchdol#216#M118.Mdo55110.01:08:05+00:23:23.44Detail
139. Staněk MilanKenast Pečky#199#M119.Mdo55111.01:08:11+00:23:29.44Detail
140. Kareš JiříKOUDELNÍCI Kutná Hora#100#M120.Mdo55112.01:08:13+00:23:31.44Detail
141. Němec Miloš BONBON Praha#156#M121.Veteráni 55plus9.01:08:24+00:23:42.44Detail
142. Choutka PetrKutná Hora-Malín#83#M122.Veteráni 55plus10.01:08:27+00:23:45.44Detail
143. Dvořák LukášKutná Hora#42#M123.Mdo55113.01:08:30+00:23:48.44Detail
144. Lacman OndřejKutná Hora#131#M124.Mdo55114.01:08:31+00:23:49.44Detail
145. Pokorny TomasKutna Hora#174#M124.Mdo55114.01:08:31+00:23:49.44Detail
146. Tremmel Jiří Olympia Spartan Training Kutná Hora #223#M126.Mdo55116.01:08:41+00:23:59.44Detail
147. Linhart VladimírKH Runners#137#M127.Mdo55117.01:09:11+00:24:29.44Detail
148. Ernst MartinLetiště Praha#47#M128.Mdo55118.01:09:38+00:24:56.44Detail
149. Horáková AliceŽehušice#74#F21.Zdo4516.01:09:39+00:24:57.44Detail
150. Doseděl MarekKutná Hora, Jiříkov#35#M129.Mdo55119.01:10:10+00:25:28.44Detail
151. Vaněk ZdeněkHasiči ZIbohlavy#232#M129.Veteráni 55plus11.01:10:10+00:25:28.44Detail
152. Zeman VladimírKolín#252#M131.Veteráni 55plus12.01:10:12+00:25:30.44Detail
153. De Carvalho Leitao Cesar AugustoKutna Hora#34#M132.Mdo55120.01:10:14+00:25:32.44Detail
154. Tichý MartinSK Malešov#279#M133.Mdo55121.01:10:15+00:25:33.44Detail
155. Karban DavidCírkvice u Kutné Hory#268#M134.Mdo55122.01:10:19+00:25:37.44Detail
156. Burešová Michaela Přítoky#15#F22.Ženy 45plus6.01:10:47+00:26:05.44Detail
157. Veverková Zuzana Kutná Hora#237#F23.Zdo4517.01:10:47+00:26:05.44Detail
158. Mosiurczáková JanaELEVEN RUN TEAM#147#F24.Ženy 45plus7.01:11:01+00:26:19.44Detail
159. Kvíz VladimírTuzemský Um#127#M135.Mdo55123.01:11:07+00:26:25.44Detail
160. Klusáček PatrikPolná#106#M136.Mdo55124.01:11:09+00:26:27.44Detail
161. Černý MiroslavClub Deportivo#29#M137.Mdo55125.01:11:13+00:26:31.44Detail
162. Čihák ZdeněkStarý Kolín#260#M138.Mdo55126.01:11:14+00:26:32.44Detail
163. Bernard JardaKutná Hora#9#M139.Mdo55127.01:11:28+00:26:46.44Detail
164. Košťák Luboš#113#M140.Mdo55128.01:11:36+00:26:54.44Detail
165. Havlíčková Vlasta Olympia Spartan Training KH#66#F25.Ženy 45plus8.01:11:52+00:27:10.44Detail
166. Komárková KateřinaOLYMPIA SPARTAN training Kutná Hora#109#F26.Zdo4518.01:11:53+00:27:11.44Detail
167. Hasala JiříVHS Vrchlice-Maleč a.s. Kutná Hora#61#M141.Veteráni 55plus13.01:12:24+00:27:42.44Detail
168. Draplova Beitlova MagdaRoznov pod Radhostem#39#F27.Ženy 45plus9.01:12:35+00:27:53.44Detail
169. Šnokhousová RadkaPraha - Vinoř#210#F28.Zdo4519.01:12:47+00:28:05.44Detail
170. Čureja ZdeněkKutná Hora#305#M142.Mdo55129.01:12:57+00:28:15.44Detail
171. Vodičková JohanaOK Lokomotiva Pardubice#240#F29.Zdo4520.01:13:09+00:28:27.44Detail
172. Rajchmanová Anna Svatý Mikuláš#181#F30.Zdo4521.01:13:17+00:28:35.44Detail
173. Slomek JaromírTýdeník Echo#189#M143.Veteráni 55plus14.01:13:22+00:28:40.44Detail
174. Kňapová DanaMilovice#107#F31.Zdo4522.01:13:25+00:28:43.44Detail
175. Rehakova MichaelaPraha#270#F32.Ženy 45plus10.01:13:33+00:28:51.44Detail
176. Jílek MichalKutná Hora#91#M144.Mdo55130.01:13:42+00:29:00.44Detail
177. Janeček ZdeněkKutná Hora#86#M145.Mdo55131.01:13:47+00:29:05.44Detail
178. Hoblová ZdenaTuzemský Um#72#F33.Zdo4523.01:13:50+00:29:08.44Detail
179. Machalická LubicaSky4run#139#F34.Ženy 45plus11.01:14:02+00:29:20.44Detail
180. Valentova LenkaPraha Kbely#273#F35.Zdo4524.01:14:09+00:29:27.44Detail
181. Lacman JiříČáslav#129#M146.Veteráni 55plus15.01:14:15+00:29:33.44Detail
182. Bulínová JitkaTurtles Znojmo#14#F36.Zdo4525.01:14:15+00:29:33.44Detail
183. Němec RomanKutná Hora#291#M147.Mdo55132.01:14:15+00:29:33.44Detail
184. Brož RadekPraha#12#M148.Mdo55133.01:14:24+00:29:42.44Detail
185. Nedomová IvaBěhej Poděbrady#152#F37.Zdo4526.01:14:24+00:29:42.44Detail
186. Smékalová DenisaČáslav#193#F38.Zdo4527.01:15:01+00:30:19.44Detail
187. Gavlas Roman Hlavenec#51#M149.Mdo55134.01:15:07+00:30:25.44Detail
188. Maxová LenkaNučice#142#F39.Zdo4528.01:15:07+00:30:25.44Detail
189. Hameršmíd VladimírPardubice#59#M150.Veteráni 55plus16.01:15:19+00:30:37.44Detail
190. Zrůstová IvanaDěčín - Ludvíkovice#275#F40.Ženy 45plus12.01:15:28+00:30:46.44Detail
191. Šťastný ZděnekPřední Lhota u Poděbrad#213#M151.Mdo55135.01:15:48+00:31:06.44Detail
192. Tvrdíková JanaOlympia Spartan Training Kutná Hora#226#F41.Zdo4529.01:15:54+00:31:12.44Detail
193. Hájková Martina#288#F42.Zdo4530.01:15:57+00:31:15.44Detail
194. Cervanová IvaANAVI tym#19#F43.Zdo4531.01:16:29+00:31:47.44Detail
195. Cervanová AnnaAnavi tým#18#F44.Zdo4532.01:16:31+00:31:49.44Detail
196. Ďoubal JaromírKutná Hora#263#M152.Veteráni 55plus17.01:16:35+00:31:53.44Detail
197. Vaváková HelenaClub Deportivo Kutná Hora#300#F45.Zdo4533.01:16:44+00:32:02.44Detail
198. Stehlik KarelRestaurace Na Špici, Kutná Hora#202#M153.Mdo55136.01:16:59+00:32:17.44Detail
199. Hájková JanaOlympia SRTG#281#F46.Zdo4534.01:17:05+00:32:23.44Detail
200. Krupičková PetraKutná Hora#122#F47.Zdo4535.01:17:10+00:32:28.44Detail
201. Havlová VeronikaTJ Fotři#67#F48.Zdo4536.01:17:23+00:32:41.44Detail
202. Staněk Oldřich TomášGP Kolín#200#M154.Mdo55137.01:17:32+00:32:50.44Detail
203. Sedláček  Radim Praha#185#M155.Mdo55138.01:17:49+00:33:07.44Detail
204. Kršková MichaelaŠneci v běhu #121#F49.Zdo4537.01:17:54+00:33:12.44Detail
205. Hájková PavlaMalín#57#F50.Zdo4538.01:18:04+00:33:22.44Detail
206. Kunta PetrKutná Hora#125#M156.Mdo55139.01:18:11+00:33:29.44Detail
207. Dvořáková MartinaNymburk#44#F51.Zdo4539.01:18:12+00:33:30.44Detail
208. Buřičová MarcelaGP Kolín#16#F52.Ženy 45plus13.01:18:14+00:33:32.44Detail
209. Mrázová SilvaPraha 10#148#F53.Ženy 45plus14.01:18:15+00:33:33.44Detail
210. Peukert JiříZruč nad Sázavou#170#M157.Mdo55140.01:18:26+00:33:44.44Detail
211. Bartl MatoušStarý Plzenec#6#M158.Mdo55141.01:18:31+00:33:49.44Detail
212. Novotný PetrPraha #159#M159.Mdo55142.01:18:40+00:33:58.44Detail
213. Laube JanKutná Hora#133#M159.Mdo55142.01:18:40+00:33:58.44Detail
214. Hrba AlešKutná Hora#76#M161.Mdo55144.01:18:41+00:33:59.44Detail
215. Hobl Tomáš Tuzemský Um#71#M161.Mdo55144.01:18:41+00:33:59.44Detail
216. Nováková LucieTJ Zentiva#157#F54.Zdo4540.01:19:18+00:34:36.44Detail
217. Jeřábková Veronika #89#F55.Zdo4541.01:19:39+00:34:57.44Detail
218. Wanet Lucas Kutna Hora#248#M163.Mdo55146.01:19:58+00:35:16.44Detail
219. Lacmanová PetraKutná Hora#132#F56.Zdo4542.01:20:05+00:35:23.44Detail
220. Novotný ZdeněkBěžec Vysočiny Jihlava#161#M164.Veteráni 55plus18.01:20:13+00:35:31.44Detail
221. Drapl DanielRoznov pod Radhostem#38#M165.Mdo55147.01:20:30+00:35:48.44Detail
222. Lacman Lubomír Hlízov#130#M166.Veteráni 55plus19.01:20:31+00:35:49.44Detail
223. Ondrášek PetrŽleby#162#M167.Mdo55148.01:21:15+00:36:33.44Detail
224. Turková Lucie Přítoky#225#F57.Zdo4543.01:21:18+00:36:36.44Detail
225. Pícha PetrPáchováci#171#M168.Mdo55149.01:21:42+00:37:00.44Detail
226. Švorbová MarcelaKolín#272#F58.Zdo4544.01:21:52+00:37:10.44Detail
227. Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice#283#M169.Veteráni 55plus20.01:21:59+00:37:17.44Detail
228. Vašíčková Dominika#234#F59.Zdo4545.01:22:04+00:37:22.44Detail
229. Mrňák JakubMalešov#150#M170.Mdo55150.01:22:04+00:37:22.44Detail
230. Syrová KatkaOLYMPIA SPARTAN training Kutná Hora#205#F60.Zdo4546.01:22:18+00:37:36.44Detail
231. Škalda JanKutná Hora#209#M171.Mdo55151.01:22:18+00:37:36.44Detail
232. Švejnohová MarkétaKutná Hora#218#F61.Zdo4547.01:22:52+00:38:10.44Detail
233. Jirásko LubomírSrch#93#M172.Mdo55152.01:23:09+00:38:27.44Detail
234. Listopad Jan0lympia Spartan Training Kutná Hora#278#M173.Mdo55153.01:23:09+00:38:27.44Detail
235. Prchalová PetraOlympia Spartan Training Kutná Hora#176#F62.Zdo4548.01:23:11+00:38:29.44Detail
236. Katushkin UladzimirKutná Hora#101#M174.Mdo55154.01:23:15+00:38:33.44Detail
237. Hvězdová MartinaKutná Hora#267#F63.Zdo4549.01:23:41+00:38:59.44Detail
238. Hvězda Jan#266#M175.Mdo55155.01:23:43+00:39:01.44Detail
239. Vyskočilová MartinaKutná Hora#246#F64.Ženy 45plus15.01:24:51+00:40:09.44Detail
240. Švejnoha PetrKutná Hora#217#M176.Mdo55156.01:24:51+00:40:09.44Detail
241. Apltauerová AlicePraha 6#256#F64.Ženy 45plus15.01:24:51+00:40:09.44Detail
242. Klečák RadimOLYMPIA SPARTAN TRAINING KUTNÁ HORA #103#M177.Mdo55157.01:26:58+00:42:16.44Detail
243. Zalužanský PetrBonbon Kutná Hora#249#M178.Mdo55158.01:27:10+00:42:28.44Detail
244. Tichá AnnaKutna Hora#220#F66.Zdo4550.01:28:04+00:43:22.44Detail
245. Struková DanaDěčín - Březiny#271#F67.Ženy 45plus17.01:28:55+00:44:13.44Detail
246. Urbanová AndreaKluky u Kutné Hory#229#F68.Zdo4551.01:29:03+00:44:21.44Detail
247. Hošek JáchymČervené Pečky #277#M179.Mdo55159.01:29:27+00:44:45.44Detail
248. Smékal JaromírČáslav#192#M180.Veteráni 55plus21.01:29:43+00:45:01.44Detail
249. Kociánová VeronikaKutná Hora#108#F69.Ženy 45plus18.01:30:52+00:46:10.44Detail
250. Ulrich ZdenekDrnovice#228#M181.Mdo55160.01:32:41+00:47:59.44Detail
251. Ulrich PetrKutná Hora#227#M182.Mdo55161.01:32:41+00:47:59.44Detail
252. Zoufalá StanislavaKutná Hora#253#F70.Zdo4552.01:33:14+00:48:32.44Detail
253. Jarošová MartinaGP Kolín#88#F71.Ženy 45plus19.01:35:44+00:51:02.44Detail
254. Mierva IvaNové Dvory#145#F72.Ženy 45plus20.01:36:20+00:51:38.44Detail
255. Vyskočilová LucieKutná Hora#245#F73.Zdo4553.01:36:21+00:51:39.44Detail
256. Havelková Vaclava Srtg kutna hora#65#F74.Zdo4554.01:41:22+00:56:40.44Detail
257. Špalková KaterinaKutná Hora#211#F75.Zdo4555.01:44:15+00:59:33.44Detail
258. Jiřičný MartinBonbon Praha#95#M183.Mdo55162.01:54:20+01:09:38.44Detail
259. Němcová AlenaBONBON Praha#153#F76.Ženy 45plus21.01:56:46+01:12:04.44Detail
Rauvolfová NicoleBáječné ženy v běhu/ GP Kolín#182#FZdo4500:00:00Detail
Sterrer AndreaKutná Hora#204#FŽeny 45plus00:00:00Detail
Němec Arnošt#154#MMdo5500:00:00Detail
Varga JanÚhřetice#233#MMdo5500:00:00Detail
Aubrechtova Erika #5#FZdo4500:00:00Detail
Klatka MartinSokol Kaňk#102#MMdo5500:00:00Detail
DNS Cvešpr OldřichKutná Hora#21#MMdo55DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz