Oficiální Výsledková listina Mizuno Prague Park Race - Průhonický park
14. 6. 2020

14 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Kovář JáchymMizuno team#440#M1.M201.00:44:21Detail
2. Šacl JiříMizuno team#448#M2.M202.00:44:54+00:00:33.36Detail
3. Požár BorekMizuno team#439#M3.M203.00:45:19+00:00:58.36Detail
4. Procházka JanInov8 team#486#M4.M301.00:46:38+00:02:17.36Detail
5. Splítek Kareladidas Runners Prague#185#M5.M302.00:48:36+00:04:15.36Detail
6. Vocetka Tomášadidas Runners Prague#492#M6.M204.00:50:35+00:06:14.36Detail
7. Schorná PavlaMizuno team#417#F1.Z401.00:50:35+00:06:14.36Detail
8. Šinágl Filip Praha 5#441#M7.M303.00:51:25+00:07:04.3600:51:23.97Detail
9. Maršánová LucieMizuno team#447#F2.Z301.00:51:47+00:07:26.36Detail
10. Šemotl RobinAC Mariánské Lázně#487#M8.M205.00:52:04+00:07:43.36Detail
11. Rada JanŠtefko running team#144#M9.M501.00:52:34+00:08:13.36Detail
12. Homola JáchymMotor České Budějovice#445#M10.M401.00:53:44+00:09:23.3600:53:41.56Detail
13. Pražák LadislavBOX klub Jičín#59#M11.M402.00:55:20+00:10:59.3600:55:17.39Detail
14. Bubeníček JiříPraha#76#M12.M502.00:55:29+00:11:08.36Detail
15. Ďoubal MiroslavKolovraty#345#M13.M403.00:55:34+00:11:13.36Detail
16. Šuldesová AndreaSK Běžec TEAM#372#F3.Z402.00:55:47+00:11:26.36Detail
17. Lachout MartinÁběs Sedlčany#117#M14.M503.00:56:04+00:11:43.36Detail
18. Juhás MarekKiki a Maki#396#M15.M304.00:56:30+00:12:09.36Detail
19. Corpe JonathanPrague#97#M16.M404.00:56:46+00:12:25.3600:56:43.46Detail
20. Gres SergeyGres & Partners Team#473#M17.M305.00:56:55+00:12:34.3600:56:54.70Detail
21. Pekařová JanaTurnov#384#F4.Z201.00:57:06+00:12:45.36Detail
22. Ginzel PetrPraha 9 - Letňany#327#M18.M405.00:57:11+00:12:50.3600:57:09.40Detail
23. Kašparová KateřinaVelká Buková#436#F5.Z302.00:57:26+00:13:05.36Detail
24. Makarov Aleksandr Štefko Running Team#434#M19.M306.00:57:26+00:13:05.3600:57:25.20Detail
25. Linhart Václav#307#M20.M307.00:57:34+00:13:13.3600:57:24.79Detail
26. Princ RomanPRINCONSULT#416#M21.M406.00:57:40+00:13:19.3600:57:38.03Detail
27. Cichá BarboraX-trail Orlová#455#F6.Z202.00:57:42+00:13:21.3600:57:38.35Detail
28. Mazoch BřetislavFrenstat p. R.#475#M22.M308.00:57:51+00:13:30.3600:57:46.84Detail
29. Káš FrantišekDobříš#450#M23.M206.00:57:52+00:13:31.3600:57:50.98Detail
30. Knowles EdwardOld Town Running#195#M24.M309.00:57:54+00:13:33.36Detail
31. Sedlák FrantišekPivnice Bílý beránek#342#M25.M504.00:57:56+00:13:35.36Detail
32. Tesliuk VasylUkraine#383#M26.M207.00:57:56+00:13:35.36Detail
33. Luňáčková MichaelaLitoměřice #369#F7.Z303.00:58:05+00:13:44.36Detail
34. Rydlo MichalPraha 6#101#M27.M3010.00:58:18+00:13:57.3600:58:16.35Detail
35. Zanozina EkaterinaKerteam#371#F8.Z304.00:58:20+00:13:59.3600:58:18.63Detail
36. Stoklasa OndřejOpava#126#M28.M3011.00:58:38+00:14:17.3600:58:35.13Detail
37. Hanák Jan#192#M29.M3012.00:58:51+00:14:30.3600:58:38.84Detail
38. Marková VeronikaKCK #162#F9.Z203.00:58:52+00:14:31.3600:58:17.18Detail
39. Kratochvílová LucieOMT Pardubice#456#F10.Z204.00:58:59+00:14:38.3600:58:57.41Detail
40. Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí#474#F11.Z501.00:59:15+00:14:54.36Detail
41. Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav#118#M30.M407.00:59:21+00:15:00.3600:59:14.03Detail
42. Macurová ZuzanaRopice#332#F12.Z403.00:59:43+00:15:22.3600:59:37.57Detail
43. Mikeš FilipCK Vinohradské šlapky#315#M31.M408.00:59:43+00:15:22.3600:59:40.74Detail
44. Vaněk PavelPraha 9#266#M32.M505.00:59:46+00:15:25.36Detail
45. Van Burik JobPraha#119#M33.M208.00:59:48+00:15:27.3600:59:42.07Detail
46. Souček PavelSRTG Praha#152#M34.M3013.00:59:54+00:15:33.3600:59:44.89Detail
47. Beneš MichalRoztoky#57#M35.M409.01:00:01+00:15:40.3600:59:53.11Detail
48. Beran Martin#329#M36.M3014.01:00:04+00:15:43.36Detail
49. Loaiza ArnoldoKILIMA TRAILRUNNING COSTA RICA#358#M37.M3015.01:00:11+00:15:50.36Detail
50. Sicard Olivier#451#M38.M3016.01:00:13+00:15:52.3601:00:08.81Detail
51. Čížek MartinPraha Řepy#37#M39.M4010.01:00:13+00:15:52.3601:00:08.25Detail
52. Vavreček MiroslavBK Bechyně#150#M40.M506.01:00:19+00:15:58.3601:00:15.89Detail
53. Princ AlešPraha 5#69#M41.M4011.01:00:37+00:16:16.3601:00:31.84Detail
54. Mutl Václav#83#M42.M3017.01:00:43+00:16:22.3601:00:35.49Detail
55. Maly JanPraha#426#M43.M3018.01:00:46+00:16:25.3601:00:35.33Detail
56. Holátko KarelTriatlon Mladá Boleslav#444#M44.M4012.01:00:49+00:16:28.3601:00:42.35Detail
57. Urbánek MartinNCS RUN#319#M45.M4013.01:01:12+00:16:51.36Detail
58. Liška SamuelSticky Blinders#339#M46.M209.01:01:27+00:17:06.3601:01:05.06Detail
59. Radová BarboraŠtefko running team#143#F13.Z502.01:01:47+00:17:26.3601:01:45.79Detail
60. Jandik PetrPrague#240#M47.M507.01:01:51+00:17:30.3601:01:40.82Detail
61. Líbal MartinBrandýs nad Labem#90#M48.M4014.01:02:01+00:17:40.3601:01:57.44Detail
62. Eichler IvoUSK Praha#482#M49.M508.01:02:07+00:17:46.36Detail
63. Kašpar PetrKamzyk Run Team Praha#446#M50.M3019.01:02:17+00:17:56.3601:02:11.13Detail
64. Paulis Petermeep - meep#261#M51.M3020.01:02:24+00:18:03.3601:02:17.70Detail
65. Wofková GabrielaPraha#124#F14.Z205.01:02:26+00:18:05.3601:02:24.95Detail
66. Brchel JanVrané nad Vltavou#209#M52.M3021.01:02:27+00:18:06.36Detail
67. Dvořák Richard#110#M53.M2010.01:02:31+00:18:10.3601:02:15.95Detail
68. Žižka OndřejBěžecký klub České spořitelny#425#M54.M3022.01:02:32+00:18:11.3601:02:23.97Detail
69. Lubas Tomáš#283#M55.M3023.01:02:32+00:18:11.3601:02:09.31Detail
70. Mihaescu Serban#210#M56.M4015.01:02:59+00:18:38.3601:02:45.24Detail
71. Hrubý RichardFbC Spartak Žebrák#6#M57.M3024.01:03:04+00:18:43.3601:02:49.36Detail
72. Dreier HelenaČESTLICE#92#F15.Z404.01:03:07+00:18:46.3601:03:03.91Detail
73. Machala DavidMika training#228#M58.M2011.01:03:09+00:18:48.3601:03:03.70Detail
74. Švagr Lukášadidas Runners Prague#390#M59.M2012.01:03:11+00:18:50.3601:03:04.26Detail
75. Jones SteveWendouree#211#M60.M3025.01:03:14+00:18:53.3601:02:56.85Detail
76. Stransky JakubPraha#442#M61.M4016.01:03:15+00:18:54.3601:03:10.41Detail
77. Kuna PetrKPMG #113#M62.M3026.01:03:19+00:18:58.3601:03:13.36Detail
78. Černý LiborMlok Mariánské Lázně#477#M63.M509.01:03:20+00:18:59.3601:03:12.96Detail
79. Jilg PetrCAMINO#34#M64.M3027.01:03:23+00:19:02.3601:03:18.77Detail
80. Bittner MiroslavTTT#175#M65.M4017.01:03:23+00:19:02.3601:03:20.33Detail
81. Vondráček ZdeněkKunratice u Cvikova#317#M66.M3028.01:03:29+00:19:08.3601:03:17.62Detail
82. Šrubař ZbyněkB4 - Běžecká škola Prahy 4#488#M67.M3029.01:03:31+00:19:10.3601:03:08.56Detail
83. Kantorová KateřinaBK Čvacht#472#F16.Z405.01:03:33+00:19:12.3601:03:28.87Detail
84. Malý MartinPraha 10 - Petrovice#467#M68.M3030.01:03:36+00:19:15.3601:03:19.44Detail
85. Steiger MarekFortex Ski #181#M69.M3031.01:03:37+00:19:16.3601:03:34.08Detail
86. Baráková MilenaKamenný Přívoz#402#F17.Z305.01:03:38+00:19:17.3601:03:36.51Detail
87. Vojtíšek RadovanMoon Kil Sun Team#443#M70.M4018.01:03:46+00:19:25.3601:03:43.01Detail
88. Tyllner DavidT-team#153#M71.M2013.01:03:49+00:19:28.3601:03:37.78Detail
89. Kallehauge JesperPRAGUE 1#463#M72.M5010.01:03:52+00:19:31.36Detail
90. Krajhanzlová MartinaRun For Fun#33#F18.Z306.01:03:53+00:19:32.3601:03:50.60Detail
91. Svobodová Iveta#32#F19.Z206.01:03:56+00:19:35.3601:03:55.05Detail
92. Grasl KarelPostoloprty#39#M73.M4019.01:03:59+00:19:38.3601:03:49.13Detail
93. Kaláb MichalPraha#386#M74.M3032.01:04:05+00:19:44.3601:03:50.38Detail
94. Požárková ZuzanaBěžecký klub České spořitelny#424#F20.Z307.01:04:19+00:19:58.3601:04:11.95Detail
95. Hrudník PavelUhříněves #453#M75.M3033.01:04:23+00:20:02.3601:04:12.92Detail
96. Taylor PaulOld Town Running#313#M76.M2014.01:04:30+00:20:09.3601:04:23.25Detail
97. Podroužková EvaPraha#71#F21.Z308.01:04:43+00:20:22.3601:04:41.68Detail
98. Morávková LindaVokovické rychlonožky#352#F22.Z406.01:04:43+00:20:22.3601:04:40.32Detail
99. Karabinoš MichalPraha#95#M77.M3034.01:04:51+00:20:30.3601:04:43.95Detail
100. Šimek Martin#244#M78.M4020.01:04:51+00:20:30.3601:04:40.08Detail
101. Vaněček Jakub#96#M79.M3035.01:05:02+00:20:41.3601:04:53.55Detail
102. Vodák JanVostrá drůbež#373#M80.M3036.01:05:05+00:20:44.3601:05:02.94Detail
103. Vecka MichalBáječné ženy v běhu#394#M81.M3037.01:05:11+00:20:50.3601:04:53.48Detail
104. Crkva FrantišekMika Training#275#M82.M4021.01:05:14+00:20:53.3601:04:59.49Detail
105. Růžička JakubPraha#438#M83.M3038.01:05:18+00:20:57.3601:04:37.46Detail
106. Benda OndřejRunCzech Branik#99#M84.M3039.01:05:41+00:21:20.3601:05:30.61Detail
107. Toman PeterHatatitla Bradlec#259#M85.M4022.01:05:52+00:21:31.3601:05:46.34Detail
108. Samseli JakubPraha#62#M86.M2015.01:05:55+00:21:34.3601:05:30.30Detail
109. Strejcovská Karolína#93#F23.Z207.01:06:01+00:21:40.3601:05:45.32Detail
110. Humr JanSK ROVER PRAHA#159#M87.M3040.01:06:04+00:21:43.3601:06:02.54Detail
111. Candel ManuelPruhonice#481#M88.M5011.01:06:12+00:21:51.3601:05:57.45Detail
112. Liška JosefPraha#471#M89.M3041.01:06:23+00:22:02.3601:06:12.81Detail
113. Tůmová TerezaASC DUKLA#376#F24.Z407.01:06:39+00:22:18.3601:06:37.78Detail
114. Nicolau GheorgheGres & Partners Team#464#M90.M3042.01:06:49+00:22:28.3601:06:46.95Detail
115. Čechal PetrTJ Lokomotiva Nymburk #260#M91.M4023.01:06:53+00:22:32.3601:06:44.90Detail
116. Ormiston RichardPruhonice#254#M92.M4024.01:07:01+00:22:40.3601:06:48.26Detail
117. Arsov Luboslav#17#M93.M3043.01:07:05+00:22:44.3601:06:51.51Detail
118. Drahoš VáclavVestec#344#M94.M4025.01:07:20+00:22:59.3601:06:50.68Detail
119. Majíčková ZuzanaPraha#53#F25.Z309.01:07:51+00:23:30.36Detail
120. Petřík AlešPraha 9 #407#M95.M4026.01:08:01+00:23:40.3601:07:29.83Detail
121. Diňa DominikDobřejovice#476#M96.M2016.01:08:11+00:23:50.3601:08:00.63Detail
122. Nehybová Zuzana#257#F26.Z408.01:08:19+00:23:58.3601:08:15.04Detail
123. Špirk Karelbobši#89#M97.M5012.01:08:23+00:24:02.3601:08:12.12Detail
124. Chvátal MarekFADE. CZ#305#M98.M4027.01:08:26+00:24:05.3601:08:13.67Detail
125. Pelikan TomasPraha#142#M99.M4028.01:08:28+00:24:07.3601:08:23.68Detail
126. Hernandez Lopez Aurelio#47#M100.M3044.01:08:31+00:24:10.3601:08:14.49Detail
127. Pirona PaoloRunning Lions#392#M101.M5013.01:08:32+00:24:11.3601:08:25.54Detail
128. Kratochvíl LadislavBižu Jablonec#457#M102.M5014.01:08:35+00:24:14.36Detail
129. Plechšmíd MarekVokovické rychlonožky#27#M103.M4029.01:08:40+00:24:19.3601:08:35.39Detail
130. Zvárová BarboraOstrov#78#F27.Z3010.01:08:40+00:24:19.3601:08:33.87Detail
131. Nováková Gabriela#484#F28.Z409.01:08:53+00:24:32.3601:08:44.44Detail
132. Kleibl MichalMilovice#201#M104.M4030.01:08:53+00:24:32.3601:08:43.65Detail
133. Janoušek RomanLouny#431#M105.M3045.01:08:56+00:24:35.3601:08:47.01Detail
134. Müllerová Michaela#421#F29.Z208.01:09:05+00:24:44.3601:08:45.61Detail
135. Machová IvanaKlatovy#105#F30.Z503.01:09:12+00:24:51.3601:09:04.62Detail
136. Vair Paolo česke budějovice#419#M106.M4031.01:09:29+00:25:08.3601:09:17.19Detail
137. Veselý TomášRozběháme Česko#280#M107.M3046.01:09:29+00:25:08.3601:09:24.60Detail
138. Benešová KristýnaKiki a Maki#397#F31.Z3011.01:09:31+00:25:10.3601:09:12.13Detail
139. Velehradský PetrNučice#45#M108.M601.01:09:32+00:25:11.3601:09:13.12Detail
140. Hubatová-Vacková JanaŠtefko running team#354#F32.Z209.01:09:34+00:25:13.3601:09:31.78Detail
141. Karfík David #409#M109.M5015.01:09:35+00:25:14.3601:09:30.85Detail
142. Zemanová AndreaPraha 11#100#F33.Z3012.01:09:48+00:25:27.3601:09:19.88Detail
143. Obuszáková Simona#470#F34.Z3013.01:10:06+00:25:45.3601:09:52.86Detail
144. Šmídová PetraCheb#43#F35.Z4010.01:10:13+00:25:52.3601:10:04.08Detail
145. Štancl PavelPraha#74#M110.M4032.01:10:16+00:25:55.3601:10:06.39Detail
146. Jandíková BarboraPraha 6#239#F36.Z504.01:10:22+00:26:01.3601:10:10.81Detail
147. Janoš Michal#270#M111.M3047.01:10:22+00:26:01.3601:10:16.25Detail
148. Culos StefanoRunning Lions#391#M112.M4033.01:10:23+00:26:02.3601:10:15.38Detail
149. Kunová Zuzana#114#F37.Z3014.01:10:27+00:26:06.3601:09:57.55Detail
150. Hodaňová HelenaBrno#63#F38.Z4011.01:10:28+00:26:07.3601:10:04.98Detail
151. Málek Josef 1989#51#M113.M3048.01:10:33+00:26:12.3601:10:15.48Detail
152. Hulínský RomanSpartan Gym#178#M114.M5016.01:10:40+00:26:19.36Detail
153. Balážová Sabinaadidas Runners Prague#389#F39.Z2010.01:10:41+00:26:20.3601:10:35.17Detail
154. Jareš VáclavNymburk#405#M115.M602.01:10:43+00:26:22.3601:10:38.52Detail
155. Dal Ben Matteo#235#M116.M3049.01:10:52+00:26:31.3601:10:27.00Detail
156. Müller David#94#M117.M2017.01:10:53+00:26:32.3601:10:38.50Detail
157. Jeřábková BarboraPraha 9#242#F40.Z2011.01:10:55+00:26:34.3601:10:38.82Detail
158. Pokorný JanVelké Popovice#16#M118.M4034.01:11:02+00:26:41.3601:10:38.89Detail
159. Petržíková JanaPraha 9#227#F41.Z4012.01:11:07+00:26:46.3601:10:57.31Detail
160. Noret OlivierPruhonice#480#M119.M4035.01:11:14+00:26:53.3601:10:58.38Detail
161. Erben OndřejBohemka#140#M120.M3050.01:11:21+00:27:00.3601:10:57.50Detail
162. Ježková Kateřina#400#F42.Z2012.01:11:25+00:27:04.3601:11:17.26Detail
163. Gilányi JanKřivý Nohy#199#M121.M3051.01:11:31+00:27:10.3601:11:04.42Detail
164. Sedlák TomášKladno #478#M122.M3052.01:11:33+00:27:12.3601:11:20.46Detail
165. Bucura Catalin#234#M123.M3053.01:11:36+00:27:15.3601:11:22.41Detail
166. Šajbanová SimonaKladno#64#F43.Z2013.01:11:39+00:27:18.3601:11:13.17Detail
167. Březina Martin#367#M124.M3054.01:11:43+00:27:22.3601:11:26.50Detail
168. Klusák LukášLu&Lu#154#M125.M3055.01:11:55+00:27:34.3601:11:18.50Detail
169. Matouš VítězslavPraha - Karlín#204#M126.M4036.01:11:57+00:27:36.3601:11:39.20Detail
170. Zubalová HanaCrossFit HomeTown#393#F44.Z2014.01:12:12+00:27:51.3601:11:43.10Detail
171. Pech MichalTrutnov#454#M127.M5017.01:12:12+00:27:51.3601:12:09.41Detail
172. Vester RichardPrague#223#M128.M2018.01:12:13+00:27:52.3601:12:07.65Detail
173. Klouček Martin#149#M129.M4037.01:12:39+00:28:18.3601:12:26.77Detail
174. Kučera VojtěchHobici Praha- venkov#252#M130.M4038.01:12:40+00:28:19.3601:12:18.96Detail
175. Šimková Andrea#243#F45.Z4013.01:12:44+00:28:23.3601:12:32.59Detail
176. Feidak OlhaUkraine#382#F46.Z3015.01:12:46+00:28:25.3601:12:43.27Detail
177. Bastida rivera Juan manuel#493#M131.M4039.01:12:59+00:28:38.3601:12:34.76Detail
178. Kostrba IvoPraha#449#M132.M3056.01:12:59+00:28:38.3601:12:28.89Detail
179. Novotný Radim#206#M133.M4040.01:13:01+00:28:40.3601:12:46.42Detail
180. Jebavý MarekMilovice#290#M134.M3057.01:13:02+00:28:41.3601:12:40.54Detail
181. Okáľová ZuzanaTeam Zetko#183#F47.Z3016.01:13:28+00:29:07.3601:13:25.34Detail
182. Hrdina Jakub#184#M135.M4041.01:13:30+00:29:09.3601:13:26.58Detail
183. Špičková KarolínaAdventní běhání#186#F48.Z4014.01:13:35+00:29:14.3601:13:32.58Detail
184. Škrabská SabinaSportovní klub MK Kladno#403#F49.Z2015.01:13:37+00:29:16.3601:13:11.87Detail
185. Drvota VladimírLány#334#M136.M5018.01:13:53+00:29:32.3601:13:29.95Detail
186. Rejcha MilanVelká Hleďsebe#111#M137.M603.01:13:53+00:29:32.3601:13:48.13Detail
187. Lenďáková LucieCrossFit HomeTown#404#F50.Z3017.01:13:53+00:29:32.3601:13:24.79Detail
188. Tichý StanislavPraha 15#170#M138.M604.01:13:57+00:29:36.3601:13:43.78Detail
189. Novak Peter#172#M139.M4042.01:13:58+00:29:37.3601:13:46.44Detail
190. Křepelová AnnaMattoni FreeRun Nymburk#282#F51.Z2016.01:14:01+00:29:40.3601:13:39.85Detail
191. Kotková LeaŘíčany#414#F52.Z4015.01:14:11+00:29:50.3601:13:45.53Detail
192. Crkvová DanaMika Training#276#F53.Z4016.01:14:23+00:30:02.3601:14:15.47Detail
193. Brejcha MichalPraha 9#428#M140.M4043.01:14:30+00:30:09.36Detail
194. Rychtařík MartinŘíčany#418#M141.M4044.01:14:35+00:30:14.3601:14:01.56Detail
195. Černý RadekAdidas runners Prague#8#M142.M3058.01:14:44+00:30:23.3601:14:37.06Detail
196. Evans GlynPraha 9#411#M143.M4045.01:14:44+00:30:23.3601:14:07.12Detail
197. Gilham KyleOld Town Running#312#M144.M2019.01:14:45+00:30:24.3601:14:40.34Detail
198. Perez Cascajares ManuelPraha#410#M145.M4046.01:14:46+00:30:25.3601:14:07.90Detail
199. Drahotová KláraPraha#207#F54.Z3018.01:14:49+00:30:28.3601:14:34.73Detail
200. Spáčil StanislavJuventus#494#M146.M3059.01:14:59+00:30:38.36Detail
201. Sedláková Lucie Kladno #479#F55.Z3019.01:15:04+00:30:43.3601:14:50.36Detail
202. Hořejší Lucie#208#F56.Z3020.01:15:22+00:31:01.3601:14:51.35Detail
203. Slama HonzaPraha 5#316#M147.M4047.01:15:27+00:31:06.3601:15:07.29Detail
204. Lukáš JanPraha 9#106#M148.M4048.01:15:34+00:31:13.3601:15:01.46Detail
205. Vacková EliškaKunratice u Cvikova#318#F57.Z3021.01:15:43+00:31:22.3601:15:30.98Detail
206. Kocanda MartinPraha 9#35#M149.M4049.01:15:46+00:31:25.3601:15:23.40Detail
207. Castro Fulara BeataKobiety w biegu#141#F58.Z4017.01:15:55+00:31:34.3601:15:47.73Detail
208. Táborská Hana#122#F59.Z3022.01:15:59+00:31:38.3601:15:19.21Detail
209. Lenzová Barbara#205#F60.Z2017.01:16:01+00:31:40.3601:15:23.17Detail
210. Cézová PavlínaLysá nad Labem#5#F61.Z2018.01:16:01+00:31:40.3601:15:29.30Detail
211. Rakoncza MarošKlub přátel Zanzibar#218#M150.M4050.01:16:05+00:31:44.3601:15:59.19Detail
212. Rakoncza TerezaKlub Zanzibar#10#F62.Z3023.01:16:06+00:31:45.3601:15:59.23Detail
213. Vavřina VojtěchSezemice#82#M151.M3060.01:16:13+00:31:52.3601:15:45.60Detail
214. Košata RudolfAZ EKOTHERM s.r.o.#160#M152.M5019.01:16:15+00:31:54.3601:15:56.37Detail
215. Barešová KatkaBaresi team#249#F63.Z4018.01:16:30+00:32:09.3601:16:23.45Detail
216. Šťovíčková ZdislavaRůžOFFky Litomyšl#4#F64.Z505.01:16:31+00:32:10.3601:16:08.15Detail
217. Šimonek JosefMělník#38#M153.M4051.01:16:36+00:32:15.3601:16:33.11Detail
218. Mijailovic NemanjaPrague#54#M154.M3061.01:16:47+00:32:26.3601:16:32.03Detail
219. Hildprandtová Simona#363#F65.Z2019.01:16:48+00:32:27.3601:16:27.62Detail
220. Hildprandtová EvaRunning ladies#102#F66.Z506.01:16:48+00:32:27.3601:16:28.02Detail
221. Andrade TelmoDHL ITS running club#325#M155.M4052.01:17:11+00:32:50.3601:17:01.84Detail
222. Bačkovská Petra#213#F67.Z4019.01:17:12+00:32:51.3601:16:47.18Detail
223. Nešporová KamilaŠneci v běhu#255#F68.Z4020.01:17:22+00:33:01.3601:17:05.31Detail
224. Rabhi Blanka#366#F69.Z3024.01:17:31+00:33:10.3601:17:10.69Detail
225. Slavíková MartinaLiberec#191#F70.Z507.01:17:37+00:33:16.3601:17:25.31Detail
226. Kňapová DanaMilovice#387#F71.Z3025.01:17:43+00:33:22.3601:17:25.29Detail
227. Hrdá Klára #125#F72.Z3026.01:18:14+00:33:53.3601:17:51.79Detail
228. Červenka MilanTJ Dynamo Pardubice#415#M156.M5020.01:18:26+00:34:05.3601:18:01.36Detail
229. Svamberova VeronikaPraha 9#485#F73.Z2020.01:18:27+00:34:06.3601:17:48.13Detail
230. Šup RadekPraha#127#M157.M4053.01:18:29+00:34:08.3601:18:03.43Detail
231. Hálek JaroslavPraha 11#226#M158.M4054.01:18:34+00:34:13.3601:18:06.37Detail
232. Vašíček Martin Pardubice #466#M159.M3062.01:18:37+00:34:16.3601:18:34.12Detail
233. Szilvásová Michaelaadidas Runners Prague#385#F74.Z3027.01:18:40+00:34:19.3601:18:33.21Detail
234. Bareš MichalBaresi team#250#M160.M605.01:18:41+00:34:20.3601:18:35.95Detail
235. Novotná EliškaHradec Králové #197#F75.Z3028.01:18:44+00:34:23.3601:18:10.60Detail
236. Paiste Priit#322#M161.M5021.01:18:47+00:34:26.3601:18:12.42Detail
237. Marek JiříPraha#1#M162.M4055.01:18:58+00:34:37.3601:18:43.43Detail
238. Vlachová Annastg strupčice#120#F76.Z3029.01:18:59+00:34:38.3601:18:55.15Detail
239. Kalfusova AnnaPraha#164#F77.Z2021.01:19:02+00:34:41.3601:18:25.82Detail
240. Hába Tomáš Praha#374#M163.M2020.01:19:03+00:34:42.3601:18:25.63Detail
241. Košatová TerezaPraha 10-Uhříněves#161#F78.Z3030.01:19:07+00:34:46.3601:18:40.24Detail
242. Štefan RadekPraha 3#50#M164.M3063.01:19:10+00:34:49.3601:18:57.83Detail
243. Wendl JanKostelec nad Černými lesy #286#M165.M3064.01:19:31+00:35:10.3601:18:56.85Detail
244. Trnková IvaPraha 9#379#F79.Z3031.01:19:39+00:35:18.3601:19:26.83Detail
245. Trešlová Hana#321#F80.Z2022.01:19:52+00:35:31.3601:19:33.91Detail
246. Slavíková LenkaKounice#174#F81.Z4021.01:20:09+00:35:48.3601:19:42.79Detail
247. Jantekova RadoslavaBáječné ženy v běhu#13#F82.Z4022.01:20:16+00:35:55.3601:19:46.00Detail
248. Sallerová Lucie#65#F83.Z3032.01:20:17+00:35:56.3601:19:45.65Detail
249. Papp JozefDobřejovice#237#M166.M5022.01:20:18+00:35:57.3601:19:59.98Detail
250. Novotná TerezaPraha#427#F84.Z2023.01:20:21+00:36:00.3601:20:10.07Detail
251. Štěpánková VeronikaSRTG PRAHA#437#F85.Z4023.01:20:22+00:36:01.3601:20:11.88Detail
252. Šteflovič MartinPraha#356#M167.M4056.01:20:23+00:36:02.3601:20:03.85Detail
253. Strniša SamosLOVEnia#274#M168.M3065.01:20:31+00:36:10.3601:20:00.28Detail
254. Hameršmíd VladimírPardubice#388#M169.M606.01:20:36+00:36:15.3601:20:18.19Detail
255. Pultarová AdrienaSRTG Praha#483#F86.Z3033.01:20:43+00:36:22.3601:20:32.57Detail
256. Nykodym JosefPraha#302#M170.M4057.01:20:50+00:36:29.3601:20:27.32Detail
257. Pokorná PetraVelké Popovice#22#F87.Z4024.01:20:51+00:36:30.3601:20:25.57Detail
258. Adamus RomanPraha 22#349#M171.M5023.01:20:58+00:36:37.3601:20:43.97Detail
259. Vajnar VladimírV&V Runners#85#M172.M3066.01:21:26+00:37:05.3601:20:58.47Detail
260. Jelenek TiborPraha#380#M173.M4058.01:21:31+00:37:10.3601:21:10.69Detail
261. Surmová RomanaPraha 10#31#F88.Z2024.01:21:32+00:37:11.3601:20:54.60Detail
262. Jirásek VítŠneci v běhu #14#M174.M4059.01:21:38+00:37:17.3601:21:27.29Detail
263. Jedlička TomášPraha 5#350#M175.M4060.01:21:43+00:37:22.3601:21:08.94Detail
264. Graslová KateřinaPostoloprty#58#F89.Z2025.01:21:43+00:37:22.3601:21:18.12Detail
265. Vondruskova LucieVlasim#310#F90.Z4025.01:21:44+00:37:23.3601:21:36.27Detail
266. Valoušková KristýnaV&V Runners#84#F91.Z3034.01:21:55+00:37:34.3601:21:26.91Detail
267. Mašínová Pavla#314#F92.Z4026.01:22:10+00:37:49.36Detail
268. Marek RudolfLetňany#435#M176.M607.01:22:12+00:37:51.3601:22:03.88Detail
269. Krajčová VeronikaPraha-lipence#422#F93.Z3035.01:22:20+00:37:59.3601:22:09.64Detail
270. Šafránková JanaPraha#187#F94.Z508.01:22:22+00:38:01.3601:22:05.79Detail
271. Bruková Barbora#104#F95.Z3036.01:22:29+00:38:08.3601:22:04.87Detail
272. Cézová MarcelaLysá nad Labem#289#F96.Z4027.01:22:32+00:38:11.3601:21:59.50Detail
273. Rabušic Petr#433#M177.M3067.01:22:34+00:38:13.3601:22:25.11Detail
274. Žáková MartinaPraha 10#147#F97.Z3037.01:22:40+00:38:19.3601:22:25.57Detail
275. Prchalová JanaAdventní běhání Sázava#214#F98.Z4028.01:22:45+00:38:24.3601:22:28.69Detail
276. Břešťálová Iveta#309#F99.Z3038.01:22:59+00:38:38.3601:22:43.34Detail
277. Machalická LubicaSky4run#406#F100.Z509.01:23:09+00:38:48.3601:23:06.95Detail
278. Sedláčková PavlaPraha#308#F101.Z5010.01:23:11+00:38:50.3601:22:56.04Detail
279. Štědroňová Jitka#284#F102.Z3039.01:23:15+00:38:54.3601:22:42.80Detail
280. Macák JiříTréninkové Centrum Batalion#285#M178.M3068.01:23:15+00:38:54.3601:22:42.61Detail
281. Balíková KristýnaPraha#18#F103.Z2026.01:23:34+00:39:13.3601:23:14.99Detail
282. Hanusová AlenaMatky v běhu#222#F104.Z3040.01:23:39+00:39:18.3601:23:20.97Detail
283. Machovičová MichaelaPraha 3#370#F105.Z4029.01:23:55+00:39:34.3601:23:47.71Detail
284. Jedlickova LenkaPraha 5#351#F106.Z3041.01:24:37+00:40:16.3601:24:03.41Detail
285. Knebl LukášCitibank Europe#169#M179.M3069.01:24:38+00:40:17.3601:24:16.77Detail
286. Zachova DasaPraha 10#265#F107.Z3042.01:24:42+00:40:21.3601:24:13.35Detail
287. Kukačka ZdeněkChýně#200#M180.M3070.01:24:54+00:40:33.3601:24:15.61Detail
288. Pita Mendes ThomasPrůhonice#430#M181.M4061.01:24:55+00:40:34.3601:24:16.87Detail
289. Charvatova AlicePraha#77#F108.Z3043.01:24:55+00:40:34.3601:24:19.56Detail
290. Rapčanová Anna#292#F109.Z3044.01:24:59+00:40:38.3601:24:30.60Detail
291. Brasseur FrancoisPrague#291#M182.M3071.01:25:00+00:40:39.3601:24:30.52Detail
292. Othman MohamadPraha-Libeň#458#M183.M3072.01:25:08+00:40:47.3601:24:35.71Detail
293. Vyskočilová KláraSázava#163#F110.Z2027.01:25:11+00:40:50.3601:24:57.84Detail
294. Valková Henrieta#103#F111.Z2028.01:25:14+00:40:53.3601:24:49.89Detail
295. Lajdová Anežka#320#F112.Z2029.01:25:44+00:41:23.3601:25:35.15Detail
296. Schwarzová RomanaBáječné ženy v běhu #3#F113.Z4030.01:26:10+00:41:49.3601:25:40.08Detail
297. Hlaváčová LuciePraha 4#288#F114.Z4031.01:26:33+00:42:12.3601:26:25.52Detail
298. Michalcová GabrielaPraha#287#F115.Z4032.01:26:34+00:42:13.3601:26:24.74Detail
299. Petrikova MartinaPraha 9#408#F116.Z4033.01:26:35+00:42:14.3601:26:04.07Detail
300. Hoskova KristynaPraha#341#F117.Z3045.01:26:57+00:42:36.3601:26:31.91Detail
301. Navrátilová MarkétaPraha#490#F118.Z4034.01:27:26+00:43:05.3601:26:56.50Detail
302. Fridrich TomášRynholec#462#M184.M5024.01:27:32+00:43:11.3601:27:08.85Detail
303. Krontorád Vítězslav Herinker#173#M185.M3073.01:27:38+00:43:17.3601:27:08.31Detail
304. Vojtíšek MichalPraha 4#133#M186.M4062.01:27:46+00:43:25.3601:27:18.62Detail
305. Prosecký Lubomír Vrané nad Vltavou#219#M187.M4063.01:27:48+00:43:27.3601:27:41.99Detail
306. Petrovska MarcelaAdidas Runners Prague#469#F119.Z3046.01:28:07+00:43:46.3601:27:47.58Detail
307. Píšová Ivana České Budějovice #359#F120.Z5011.01:28:13+00:43:52.3601:27:37.55Detail
308. Drosc MarioLiga Atletu Pelhrimov#75#M188.M5025.01:28:50+00:44:29.3601:28:07.98Detail
309. Madureira Trufen Carlos Eduardo#460#M189.M3074.01:29:08+00:44:47.3601:28:38.92Detail
310. Plášilová JindřiškaKraslice#80#F121.Z4035.01:29:11+00:44:50.3601:28:51.27Detail
311. Plášil JiříKraslice#468#M190.M4064.01:29:12+00:44:51.3601:28:52.07Detail
312. Morovicsová AlenaŠneci v běhu#73#F122.Z4036.01:29:12+00:44:51.3601:28:56.75Detail
313. Kufa JanPraha#87#M191.M3075.01:29:22+00:45:01.3601:29:12.96Detail
314. Thornton MonikaPraha#245#F123.Z3047.01:29:41+00:45:20.3601:29:08.55Detail
315. Škrabská JitkaHorní Bezděkov#338#F124.Z5012.01:29:42+00:45:21.3601:29:19.00Detail
316. Patočková Lucie#138#F125.Z2030.01:30:10+00:45:49.3601:29:38.23Detail
317. Patočková SimonaPraha#139#F126.Z5013.01:30:13+00:45:52.3601:29:41.00Detail
318. Velíková Martina#166#F127.Z3048.01:30:15+00:45:54.3601:29:39.46Detail
319. Rychtaříková LíviaBáječné ženy v běhu#375#F128.Z3049.01:30:16+00:45:55.3601:29:42.91Detail
320. Bekker EcaterinaŠneci v běhu #491#F129.Z3050.01:30:38+00:46:17.3601:30:22.47Detail
321. Hulínská RenátaSpartan Gym#177#F130.Z5014.01:31:04+00:46:43.3601:30:31.55Detail
322. Málková JanaZvole#52#F131.Z5015.01:31:24+00:47:03.3601:31:07.99Detail
323. Prošková DominikaPraha 41#461#F132.Z3051.01:31:28+00:47:07.3601:31:10.01Detail
324. Lohnisky JakubPraha#340#M192.M3076.01:31:42+00:47:21.3601:31:17.04Detail
325. Kočí PetraSvětice#193#F133.Z4037.01:31:42+00:47:21.3601:31:31.93Detail
326. Graslová HanaPostoloprty#40#F134.Z5016.01:31:43+00:47:22.3601:31:17.05Detail
327. Luňáková LenkaSvojetice#112#F135.Z5017.01:31:43+00:47:22.3601:31:20.20Detail
328. Benešová Kateřina#GLADIATORRACETEAM#306#F136.Z4038.01:31:45+00:47:24.3601:31:35.04Detail
329. Krol RenePraha#176#M193.M3077.01:32:18+00:47:57.3601:32:04.30Detail
330. Kožušníková AdélaPrůhonice#171#F137.Z4039.01:32:42+00:48:21.3601:32:18.78Detail
331. Čihařová Jana#401#F138.Z3052.01:32:54+00:48:33.3601:32:20.13Detail
332. Pašková MonikaLipovka#232#F139.Z4040.01:33:33+00:49:12.3601:32:57.88Detail
333. Riesgo Arias IsaacPraha#231#M194.M3078.01:33:39+00:49:18.3601:33:03.82Detail
334. Stropkova Katarina#230#F140.Z3053.01:33:40+00:49:19.3601:33:04.80Detail
335. Ďuranová AlčaProstě běž#212#F141.Z4041.01:34:13+00:49:52.3601:33:38.81Detail
336. Lacinová Monika#108#F142.Z4042.01:34:23+00:50:02.3601:34:05.24Detail
337. Peterka Pavel#107#M195.M5026.01:34:26+00:50:05.3601:34:08.69Detail
338. Slavik Petr#46#M196.M4065.01:34:48+00:50:27.3601:34:22.46Detail
339. Němeček MilanPraha#91#M197.M608.01:36:00+00:51:39.3601:35:20.72Detail
340. Pančíková ZuzanaPraha 9#79#F143.Z4043.01:36:01+00:51:40.3601:35:24.45Detail
341. Slabá Šárka Kladno#378#F144.Z3054.01:36:20+00:51:59.3601:36:09.04Detail
342. Šedivá IvanaKladno#377#F145.Z3055.01:36:20+00:51:59.3601:36:09.21Detail
343. Havligrová IvanaPraha 13#364#F146.Z3056.01:36:22+00:52:01.3601:35:59.64Detail
344. Mclean EvaPraha#66#F147.Z4044.01:36:23+00:52:02.3601:36:04.77Detail
345. Klusáková LucieLu&Lu#155#F148.Z3057.01:37:07+00:52:46.3601:36:30.02Detail
346. Pěkná Jitka#72#F149.Z4045.01:37:42+00:53:21.3601:37:34.37Detail
347. Jahodová MarieJihlava#21#F150.Z5018.01:38:40+00:54:19.3601:38:35.22Detail
348. Špetlová KristýnaPraha#19#F151.Z2031.01:38:57+00:54:36.3601:38:37.32Detail
349. Zelenková MariePraha#365#F152.Z4046.01:39:42+00:55:21.3601:39:18.93Detail
350. Šámalová AnetaPraha 6 - Bubeneč#23#F153.Z3058.01:40:00+00:55:39.3601:39:40.78Detail
351. Pavlíková PetraHavlíčkův Brod#81#F154.Z3059.01:40:49+00:56:28.3601:40:15.71Detail
352. Valášková BarboraPraha-Libeň#459#F155.Z2032.01:41:01+00:56:40.3601:40:29.69Detail
353. Cid Miguel AngelITS DHL Running Club#326#M198.M2021.01:41:11+00:56:50.3601:40:54.66Detail
354. Málek Josef 1963#11#M199.M5027.01:41:58+00:57:37.3601:41:42.38Detail
355. Šinágl DavidPraha#432#M200.M3079.01:42:50+00:58:29.3601:42:19.54Detail
356. Kučerka Tomáš#41#M201.M2022.01:43:54+00:59:33.3601:43:38.81Detail
357. Kučerková Pavlína#42#F156.Z2033.01:43:54+00:59:33.3601:43:40.75Detail
358. Koumalová DominikaPraha#429#F157.Z2034.01:46:28+01:02:07.3601:45:56.41Detail
359. Šemberová IvanaŠneci v běhu#330#F158.Z5019.01:48:45+01:04:24.3601:48:25.12Detail
360. Kadlecová JanaŠneci v běhu#225#F159.Z5020.02:02:42+01:18:21.3602:02:21.54Detail
Olšovský VítězslavBáječné ženy v běhu / SABZO#134#MM3000:00:00Detail
Jelínková LucieRozběháme Česko#137#FZ3000:00:00Detail
Navrátilová Martina#180#FZ2000:00:00Detail
Šafránková DominikaPraha#188#FZ2000:00:00Detail
Dubovský Pavol#253#MM2000:00:00Detail
Harcarova LenkaPraha 8#258#FZ2000:00:00Detail
Laurent JaumotteAXA#331#MM4000:00:00Detail
Domalípová EvaMB Šneci#360#FZ3000:00:00Detail
Krajča MilanPraha-lipence#423#MM3000:00:00Detail
Bušová JanaŽehušice#7#FZ4000:00:00Detail
DNF Kruzik AlesPraha#167#MM50DNF Detail
DNS Struhárová DanielaAdidas runners Prague#9#FZ30DNS Detail
DNS Elis PetrMartineves#241#MM40DNS Detail
DNS Podolák MartinPoscom Team#348#MM50DNS Detail
DNS Kohutova Tereza #198#FZ30DNS Detail
DNS Štumpf OndřejPraha#248#MM30DNS Detail
DNS Dvořáková LucieSDH Vysoký Újezd#115#FZ40DNS Detail
DNS Vašek LiborPraha 9#182#MM40DNS Detail
DNS Frydl Saito Tomoko#269#FZ40DNS Detail
DNS De Liso Giorgio Leggins Stalker#323#MM40DNS Detail
DNS Hartmanová Martina#336#FZ30DNS Detail
DNS Mužíkova JanaTuhaň#355#FZ30DNS Detail
DNS Kosová ZuzanaPraha#361#FZ30DNS Detail
DNS Vaněčková MartinaPraha#12#FZ40DNS Detail
DNS Mikešová MarkétaPraha#15#FZ30DNS Detail
DNS Fiedler AdamPraha#36#MM40DNS Detail
DNS Moravec MarekPraha#44#MM30DNS Detail
DNS Hejzlar JaroslavPraha 10#452#MM60DNS Detail
DNS Šimoník David#465#MM40DNS Detail
DNS Frintova Monika #121#FZ30DNS Detail
DNS Kovalova Alena #123#FZ30DNS Detail
DNS Nava Olivier#148#MM40DNS Detail
DNS Pauzová Jana#151#FZ20DNS Detail
DNS Bechyňová LauraPraha#203#FZ20DNS Detail
DNS Novák TomášPraha 4#220#MM40DNS Detail
DNS Kaplan MatějPraha#238#MM30DNS Detail
DNS Grasev David Řehnice, Krnsko#264#MM20DNS Detail
DNS Hubka PetrPraha#268#MM30DNS Detail
DNS Malá BarboraPraha#271#FZ20DNS Detail
DNS Cvik Eva Daniela Praha#273#FZ30DNS Detail
DNS Adamík RenéRPR#277#MM40DNS Detail
DNS Blouin DominiquePraha 6#296#FZ40DNS Detail
DNS Zipser JanPraha#301#MM20DNS Detail
DNS Košťál DanielPraha 10#303#MM30DNS Detail
DNS Hartmanová KateřinaČeský Brod#335#FZ30DNS Detail
DNS Divišová KristýnaPraha#337#FZ30DNS Detail
DNS Prager KarelTJ Sokol Sojovice#357#MM20DNS Detail
DNS Lipenský PetrA to je jaký život?#399#MM30DNS Detail
DNS Chadimová KaterinaPraha #26#FZ20DNS Detail
DNS Procházka Tomášgarage.parking Procházka #98#MM30DNS Detail
DNS Dvořák Jiří TJ Hradištko pod Medníkem#116#MM20DNS Detail
DNS Dolejšová PavlaBeroun#129#FZ40DNS Detail
DNS Dolejš TomášBeroun#130#MM40DNS Detail
DNS Hrbková IvanaDěčín#132#FZ30DNS Detail
DNS Pátek OndřejPraha#146#MM20DNS Detail
DNS Dubovský Petr Čakovice#165#MM40DNS Detail
DNS Hendrich Tomáš#168#MM20DNS Detail
DNS Raniak JánBratislava#189#MM20DNS Detail
DNS Slahúčková MiroslavaBratislava#190#FZ20DNS Detail
DNS Seimlová AnnaPraha#202#FZ20DNS Detail
DNS Štumpf AnnaPraha#247#FZ30DNS Detail
DNS Reslerova Martina#256#FZ50DNS Detail
DNS Valachová KatkaJesenice#263#FZ40DNS Detail
DNS Starek Pavelprague#267#MM30DNS Detail
DNS Kubankova PetraSibrina#272#FZ40DNS Detail
DNS Olsbro SteveDHL Running Club#278#MM50DNS Detail
DNS Olsbro LindaPraha#279#FZ30DNS Detail
DNS Vyskočil Václav#281#MM50DNS Detail
DNS Molnárová KatarínaPraha#293#FZ20DNS Detail
DNS Trnka AntonínFunkční Trénink Milovice#294#MM40DNS Detail
DNS de Montard Estelle#297#FZ40DNS Detail
DNS Sieberová Lucie#298#FZ30DNS Detail
DNS Wagnerová VeronikaBenešov#300#FZ20DNS Detail
DNS Buchtova TerezaJesenice#304#FZ30DNS Detail
DNS Marek VojtěchEtdorfin Praha #311#MM30DNS Detail
DNS Braun MarekPoscom Team#346#MM30DNS Detail
DNS Podoláková MartinaPoscom Team#347#FZ30DNS Detail
DNS Vasilisin Lubomir#381#MM30DNS Detail
DNS Krcháková IrenaA to je jaký život?#398#FZ30DNS Detail
DNS Klamarčík Viliam#412#MM30DNS Detail
DNS Pávek MichalHradní stráž#420#MM40DNS Detail
DNS Diblíková Petra#25#FZ40DNS Detail
DNS Rabochová Agátaadidas Runners Prague#28#FZ20DNS Detail
DNS Hadáčková NaďaSpišská osada pod Sněžkou#30#FZ20DNS Detail
DNS Petrů MarinChomutov#61#MM30DNS Detail
DNS Šulc JakubKolín#88#MM30DNS Detail
DNS Fritz RobertTerronska UTD#489#MM50DNS Detail
DNS Novakovská Michaela#109#FZ30DNS Detail
DNS Dvořák DanielTJ Hradištko pod Medníkem#136#MM20DNS Detail
DNS Hanzlíková Lucie#156#FZ30DNS Detail
DNS Wagner Jan Benešov#179#MM40DNS Detail
DNS Jezek JiriDolni Brezany#194#MM40DNS Detail
DNS Horký MiroslavPraha 15#196#MM30DNS Detail
DNS Krejčí TomášBanbuska Team#216#MM30DNS Detail
DNS Kohlíček JosefPraha 4#229#MM60DNS Detail
DNS Klein VladimírRozběháme Rakovník#233#MM40DNS Detail
DNS Bordovský Michal1. OOK SKPV Praha III#246#MM30DNS Detail
DNS Paseková Tereza Mabruk#328#FZ30DNS Detail
DNS Sandecki Mark #333#MM30DNS Detail
DNS Otradovec StanislavJesenice#343#MM40DNS Detail
DNS Chumlenova BohuslavaECONSTAR#353#FZ40DNS Detail
DNS Komárek Pavel#362#MM30DNS Detail
DNS Habásková MarkétaTOTAL VITAL#368#FZ30DNS Detail
DNS Macaspac MarcPrague 1#395#MM50DNS Detail
DNS Korbová TerezaContinental Brandýs n/L#2#FZ30DNS Detail
DNS Maskaluková MarkétaAdidas runners Prague#20#FZ20DNS Detail
DNS Prchalová Karolína#24#FZ20DNS Detail
DNS Kalová MarieŠneci v běhu #29#FZ30DNS Detail
DNS Ruda MichalBuštěhrad#48#MM40DNS Detail
DNS Kinštová MartaHusinec#49#FZ40DNS Detail
DNS Gregor PeterPoprad#55#MM40DNS Detail
DNS Hlava MilanPraha 4#56#MM60DNS Detail
DNS Dvořák Jakub#68#MM30DNS Detail
DNS Vladyka JaromírAC Čimelice #70#MM60DNS Detail
DNS Mahdal Radek#128#MM40DNS Detail
DNS Pernikářová Lenka#131#FZ40DNS Detail
DNS Luks Martin#135#MM30DNS Detail
DNS Hrozek ZdeněkPolná#145#MM30DNS Detail
DNS Macura MartinSkorkov City#157#MM20DNS Detail
DNS Altman JakubPraha 1#158#MM20DNS Detail
DNS Krejčí HankaBanbuska Team#215#FZ30DNS Detail
DNS Štrunc MarekNučice#217#MM30DNS Detail
DNS Smrckova MiloslavaMatky v behu#221#FZ30DNS Detail
DNS Plicová LucieJe to v hlavě!#224#FZ40DNS Detail
DNS Hajkova Veronika Ostrava #236#FZ30DNS Detail
DNS Gladišová MichaelaSvět běhu#251#FZ30DNS Detail
DNS Valach VladimírJesenice#262#MM40DNS Detail
DNS Lenormant StephaniePraha#295#FZ40DNS Detail
DNS Florian JanPraha#299#MM40DNS Detail
DNS Pietri AlessandroThe Leggins Stalkers#324#MM40DNS Detail
DNS Vrba Martin#413#MM40DNS Detail
DNS Suchanová KateřinaPraha#60#FZ20DNS Detail
DNS Mikeš Jan#67#MM30DNS Detail
DNS Brodilova PetraPraha 5#86#FZ30DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz