Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2017
23. 4. 2017

půlmaraton muži


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas12
1. Podškubka ViktorEleven Run Team#178#M3 (40-59)1.01:20:2900:37:59.5600:42:28.64Detail
2. Hurych JakubMaratón klub Kladno#61#M2 (18-39)1.01:21:29+00:01:0000:37:53.5000:43:35.16Detail
3. Staněk MartinLUKOV Plast s.r.o.#207#M2 (18-39)2.01:21:54+00:01:2500:38:13.7900:43:40.10Detail
4. Kafka LeošPraha 9 - Čakovice#77#M2 (18-39)3.01:22:03+00:01:3401:22:01.4600:38:54.3200:43:07.94Detail
5. Fichtner AdamMagna Team#37#M2 (18-39)4.01:22:27+00:01:5801:22:25.4000:38:53.6900:43:32.93Detail
6. Došek JanSKP Nymburk#30#M2 (18-39)5.01:24:44+00:04:1501:24:42.8900:39:41.8800:45:01.69Detail
7. Benko JanHogner Gomango#260#M3 (40-59)2.01:25:33+00:05:0400:39:06.6000:46:26.01Detail
8. Háze MartinTJ Spartak Vrchlabí#312#M2 (18-39)6.01:26:25+00:05:5601:26:23.7300:40:44.7100:45:39.98Detail
9. Radonský TomášRunning Lions#189#M3 (40-59)3.01:27:16+00:06:4700:40:49.0700:46:26.46Detail
10. Beck ZdenekRivalove#6#M3 (40-59)4.01:27:40+00:07:1101:27:38.6700:40:57.0000:46:42.80Detail
11. Fučík PavelMilovičtí Bežci#41#M2 (18-39)7.01:27:43+00:07:1400:41:22.7300:46:20.03Detail
12. Klauz JiříMagna Team#88#M3 (40-59)5.01:30:29+00:10:0001:30:27.1100:39:55.3400:50:32.68Detail
13. Podolák KarelBrandýs nad Labem#176#M3 (40-59)6.01:31:01+00:10:3201:30:59.4600:42:42.9700:48:17.38Detail
14. Landštof DavidTRAILPOINT#281#M2 (18-39)8.01:31:26+00:10:5700:43:48.0700:47:37.79Detail
15. Přibyl VojtěchTRAILPOINT#280#M2 (18-39)9.01:31:37+00:11:0800:44:13.8600:47:22.49Detail
16. Valenta Vladislav#232#M3 (40-59)7.01:32:07+00:11:3801:32:00.9900:44:17.6700:47:48.54Detail
17. Šimeček LuděkTJ Lokomotiva Nymburk#217#M3 (40-59)8.01:32:22+00:11:5301:32:14.2500:44:31.5500:47:49.82Detail
18. Picek DanielSokol Vlkava#173#M3 (40-59)9.01:32:24+00:11:5501:32:19.6500:43:14.0600:49:08.95Detail
19. Pavlíček MichalSvépravice#271#M2 (18-39)10.01:32:26+00:11:5701:32:21.7700:43:26.6500:48:58.43Detail
20. Moravec Michael#148#M2 (18-39)11.01:32:39+00:12:1001:32:34.0900:43:25.2500:49:13.66Detail
21. Chmatal MartinTRAILPOINT#282#M3 (40-59)10.01:32:45+00:12:1600:44:14.5300:48:29.71Detail
22. Tůma JanNYMBURK#229#M2 (18-39)12.01:32:56+00:12:2701:32:54.6300:41:50.5300:51:04.54Detail
23. Hák OndřejKlub Polární Záře#43#M3 (40-59)11.01:33:18+00:12:4900:45:13.6400:48:03.74Detail
24. Houžvička ZbyněkHradec Králové 6#54#M3 (40-59)12.01:34:17+00:13:4801:34:14.0800:43:36.1900:50:39.95Detail
25. Málek Stanislav#279#M3 (40-59)13.01:34:21+00:13:5201:34:13.4000:44:45.2300:49:35.25Detail
26. Skála RadekČeský Brod#201#M3 (40-59)14.01:34:35+00:14:0601:34:32.6300:44:18.5800:50:15.64Detail
27. Najmon PavelTJ Lokomotiva Nymburk#153#M3 (40-59)15.01:34:51+00:14:2201:34:42.7800:44:15.4000:50:35.05Detail
28. Šanda MiloslavSDH Sloupno#214#M2 (18-39)13.01:35:36+00:15:0701:35:35.0900:44:16.7900:51:19.15Detail
29. Popek DavidMagna Team#183#M2 (18-39)14.01:35:50+00:15:2101:35:35.3300:44:47.8300:51:01.33Detail
30. Prchal PavelGP Kolín#313#M3 (40-59)16.01:35:53+00:15:2401:35:48.3400:44:55.9400:50:56.84Detail
31. Staňkovič Ondřej#210#M2 (18-39)15.01:35:55+00:15:2601:35:48.9100:44:58.1900:50:56.72Detail
32. Vondráček JiříPraha#243#M2 (18-39)16.01:36:13+00:15:4401:36:07.0300:46:54.3400:49:17.91Detail
33. Stezka MartinMagna Team#211#M2 (18-39)17.01:36:44+00:16:1501:36:22.5400:47:20.3400:49:23.59Detail
34. Tošnar Karel#299#M2 (18-39)18.01:36:53+00:16:2401:36:43.0700:48:23.7600:48:29.11Detail
35. Koťátko OndřejAlfa skvadra#101#M2 (18-39)19.01:37:13+00:16:4401:36:39.1100:46:53.7200:50:18.63Detail
36. Beneš MiroslavJiřice#8#M3 (40-59)17.01:37:19+00:16:5001:36:56.0900:46:27.4900:50:51.50Detail
37. Daubner PetrOtrokáři#26#M3 (40-59)18.01:37:28+00:16:5901:37:19.3300:46:38.4100:50:49.41Detail
38. Link KarelLUKOV Plast s.r.o.#125#M2 (18-39)20.01:37:34+00:17:0500:44:19.2400:53:14.53Detail
39. Novotný PavelSKP NYMBURK#160#M3 (40-59)19.01:37:40+00:17:1101:37:31.9300:45:08.2500:52:31.19Detail
40. Prejzek OndřejPraha#184#M2 (18-39)21.01:37:49+00:17:2001:37:42.7000:45:03.4500:52:45.44Detail
41. Kubišta PetrSokol Kolín#115#M3 (40-59)20.01:37:56+00:17:2701:37:53.5700:45:49.5900:52:06.03Detail
42. Huja VítězslavVK Slavia#60#M2 (18-39)22.01:38:29+00:18:0001:38:22.2700:44:51.8300:53:36.62Detail
43. Vedral StanislavČeský Brod#273#M3 (40-59)21.01:38:32+00:18:0301:38:29.8300:44:54.1300:53:36.99Detail
44. Štych Jan#223#M2 (18-39)23.01:39:01+00:18:3201:38:44.3800:47:13.9000:51:47.02Detail
45. Kubů MartinSokol Libeň#117#M2 (18-39)24.01:39:08+00:18:3901:38:42.8400:46:36.0600:52:29.17Detail
46. Váňa AlešKarlovy Vary#233#M2 (18-39)25.01:39:12+00:18:4301:38:37.1700:47:42.0500:51:29.25Detail
47. Kubát Milan#114#M2 (18-39)26.01:39:19+00:18:5001:39:11.1400:48:31.3400:50:46.77Detail
48. Číž PetrSK Bajer Pizza Team#24#M3 (40-59)22.01:39:29+00:19:0001:39:18.1800:48:33.4600:50:55.40Detail
49. Polák JanMagna Team#181#M2 (18-39)27.01:39:38+00:19:0901:39:34.3900:45:00.3300:54:37.56Detail
50. Dvořák FrantišekMagna Team#33#M2 (18-39)28.01:39:39+00:19:1001:39:37.0100:47:15.4300:52:22.68Detail
51. Mazac Martincaslav#276#M3 (40-59)23.01:39:41+00:19:1201:39:37.5000:45:57.9400:53:42.23Detail
52. Mašek JiříTempo Makers#137#M3 (40-59)24.01:39:43+00:19:1401:39:40.2500:47:17.8600:52:24.19Detail
53. Knížek LukášČerné Voděrady#91#M2 (18-39)29.01:39:43+00:19:1401:39:34.4900:47:21.7900:52:20.56Detail
54. Žemla PetrHradišťko#311#M3 (40-59)25.01:39:45+00:19:1601:39:26.7900:47:48.9900:51:55.32Detail
55. Hrabánek VojtěchVelký Osek#56#M3 (40-59)26.01:39:49+00:19:2001:39:40.9400:47:24.4000:52:23.65Detail
56. Barták ZdeněkBowling Squash Sadská#278#M2 (18-39)30.01:39:50+00:19:2101:39:34.6100:48:20.8000:51:28.82Detail
57. Kalina PavelTřemošnice#81#M2 (18-39)31.01:40:15+00:19:4601:39:47.9900:48:08.2500:52:06.54Detail
58. Wolf PetrMagna Team#249#M3 (40-59)27.01:40:41+00:20:1201:40:27.9100:48:55.6100:51:45.08Detail
59. Kočí VojtěchSK BOX Mělník#92#M3 (40-59)28.01:40:53+00:20:2401:40:41.4700:47:11.2800:53:40.91Detail
60. Czakó MatúšSMTA Nitra#20#M2 (18-39)32.01:41:03+00:20:3401:40:53.4600:49:25.9300:51:36.57Detail
61. Hála AlešKrálův Dvůr#44#M3 (40-59)29.01:41:23+00:20:5401:40:44.4700:49:57.0100:51:25.32Detail
62. Fuka BohdanTJ Sokol I. Smíchov#42#M2 (18-39)33.01:41:24+00:20:5501:40:44.4100:49:54.0800:51:28.94Detail
63. Hruby DavidEtriatlon team#264#M3 (40-59)30.01:41:31+00:21:0201:41:20.6900:48:51.4000:52:39.58Detail
64. Janda VlastimilNymburk#66#M4 (60plus)1.01:41:33+00:21:0401:41:19.6500:48:03.5400:53:28.55Detail
65. Matějka DavidOkrašlovací spolek Rohatsko#139#M3 (40-59)31.01:41:37+00:21:0801:41:28.4600:47:21.2200:54:15.23Detail
66. Drahokoupil MiroslavChlumec nad Cidlinou#302#M3 (40-59)32.01:41:40+00:21:1101:41:23.3700:48:54.2800:52:44.94Detail
67. Muzikář MartinPraha#151#M2 (18-39)34.01:41:56+00:21:2700:45:31.9300:56:23.97Detail
68. Macháček Pavel#130#M3 (40-59)33.01:41:57+00:21:2801:41:22.8000:50:11.3200:51:44.81Detail
69. Matějka TomášSokol Dlouhá Lhota#140#M3 (40-59)34.01:42:16+00:21:4701:42:08.7600:47:53.2400:54:22.19Detail
70. Pejchar Miloš#169#M2 (18-39)35.01:42:20+00:21:5101:42:09.5400:47:33.6300:54:45.58Detail
71. Ďurík Peter#32#M2 (18-39)36.01:42:33+00:22:0401:42:27.1700:47:18.1600:55:14.34Detail
72. Žalud LadislavTriatlon Mladá Boleslav#259#M3 (40-59)35.01:42:47+00:22:1801:42:17.1400:47:17.1700:55:29.77Detail
73. Molnar Jozef#277#M2 (18-39)37.01:42:50+00:22:2100:48:53.1200:53:56.75Detail
74. Zatloukal JosefKlub polární záře#255#M3 (40-59)36.01:42:51+00:22:2200:48:54.8400:53:56.04Detail
75. Vasilišin Ľubomír#234#M2 (18-39)38.01:42:54+00:22:2501:42:48.5600:48:52.8500:54:01.06Detail
76. Helmich TomášJABLOtým#50#M2 (18-39)39.01:43:40+00:23:1101:43:27.5400:47:18.8100:56:20.51Detail
77. Kaplan DanielBěhej Poděbrady#85#M3 (40-59)37.01:43:53+00:23:2401:43:44.5200:48:20.1100:55:32.38Detail
78. Valenta Miroslav#231#M2 (18-39)40.01:43:56+00:23:2701:43:48.3000:47:35.3200:56:19.92Detail
79. Zápotocký JiříMagna Team#254#M3 (40-59)38.01:44:07+00:23:3801:44:05.3600:46:07.2600:57:59.68Detail
80. Ondrůšek LiborMorové Šlehy#163#M3 (40-59)39.01:44:08+00:23:3901:44:05.2000:48:55.4300:55:12.49Detail
81. Pátek ZdeněkPraha#165#M2 (18-39)41.01:44:09+00:23:4001:44:04.2700:47:44.0300:56:24.67Detail
82. Jech PetrWC Pivson Praha#70#M2 (18-39)42.01:44:26+00:23:5701:43:51.3900:49:33.0200:54:52.48Detail
83. Vrba Tomasnadsena verejnost#246#M2 (18-39)43.01:44:35+00:24:0601:44:32.7000:47:15.7300:57:18.39Detail
84. Doubek TomášLysá nad Labem#31#M2 (18-39)44.01:44:42+00:24:1301:43:46.3700:52:10.5400:52:30.85Detail
85. Červák MarekAtaccamarádi#22#M2 (18-39)45.01:44:45+00:24:1601:44:29.7600:51:13.7800:53:30.31Detail
86. Solnička TomášRadouč#205#M3 (40-59)40.01:44:46+00:24:1701:44:34.5400:49:31.1700:55:14.12Detail
87. Kosina Tomáš#100#M2 (18-39)46.01:45:23+00:24:5401:45:16.4900:51:43.3700:53:39.27Detail
88. Dostál MichalCSOB#29#M2 (18-39)47.01:45:31+00:25:0201:44:57.5200:50:48.2400:54:41.77Detail
89. Klár JiříLibáň#87#M3 (40-59)41.01:46:02+00:25:3301:45:36.6500:49:44.1200:56:17.09Detail
90. Kouřil MartinMagna Team#104#M2 (18-39)48.01:46:17+00:25:4801:45:52.0700:48:59.8200:57:16.77Detail
91. Jadrny MartinPraha#64#M3 (40-59)42.01:46:20+00:25:5101:46:02.5100:50:35.4100:55:44.46Detail
92. Kosař Milan#98#M2 (18-39)49.01:47:03+00:26:3401:46:22.4300:52:34.8800:54:27.60Detail
93. Zandl PatrickSvítilny Fenix#253#M3 (40-59)43.01:47:10+00:26:4101:46:31.7700:49:39.7900:57:29.58Detail
94. Novák JiříKolín#159#M3 (40-59)44.01:47:27+00:26:5801:47:14.1700:51:05.8000:56:20.96Detail
95. Horyna VlastimilTJ Lokomotiva Nymburk#53#M3 (40-59)45.01:47:28+00:26:5901:47:18.8900:50:34.9300:56:52.82Detail
96. Libus JanHeliport SK#124#M2 (18-39)50.01:47:30+00:27:0101:47:22.1000:46:25.5201:01:04.05Detail
97. Jeneš JanHTH Šneks#71#M3 (40-59)46.01:47:47+00:27:1801:47:25.5300:51:44.6700:56:01.59Detail
98. Rypáček RomanPraha#195#M3 (40-59)47.01:47:50+00:27:2101:47:09.5000:52:34.1400:55:15.67Detail
99. Bauer Roman#4#M3 (40-59)48.01:47:59+00:27:3001:47:46.1100:51:07.3600:56:51.00Detail
100. Denton JanLUKOV Plast s.r.o.#28#M3 (40-59)49.01:48:15+00:27:4601:48:08.8500:49:33.1100:58:41.50Detail
101. Urbanek Jan#230#M3 (40-59)50.01:48:18+00:27:4901:47:40.1600:50:46.2200:57:30.80Detail
102. Barthel LiborTriatlon Mladá Boleslav#309#M3 (40-59)51.01:48:20+00:27:5101:48:11.7100:50:58.5500:57:20.56Detail
103. Odnoha DavidKosmorunners#162#M3 (40-59)52.01:48:28+00:27:5901:48:00.8400:51:35.0000:56:52.93Detail
104. Zvěřina Tomáš#258#M3 (40-59)53.01:48:38+00:28:0901:48:32.9000:50:42.4500:57:54.59Detail
105. Ovesen Vemund#164#M2 (18-39)51.01:48:52+00:28:2301:48:30.7900:53:42.7100:55:09.07Detail
106. Krytinář MichalSDH Tuklaty#112#M2 (18-39)52.01:49:09+00:28:4001:48:58.5400:49:46.6500:59:21.91Detail
107. Zahrádka JanNymburk#295#M2 (18-39)53.01:49:19+00:28:5001:49:04.3200:51:08.3400:58:10.22Detail
108. Sedláček JaroslavSK Praga Vysočany#298#M3 (40-59)54.01:49:19+00:28:5001:49:05.1800:49:22.7500:59:51.90Detail
109. Brtek DanielJakbysmet#12#M2 (18-39)54.01:49:32+00:29:0301:49:03.6600:52:13.8600:57:17.33Detail
110. Schillings Bart#198#M2 (18-39)55.01:49:32+00:29:0301:49:10.4300:53:43.1900:55:48.21Detail
111. Maruška ZdeněkDiamant#134#M3 (40-59)55.01:49:34+00:29:0500:49:09.5901:00:23.75Detail
112. Kodr Karel#93#M3 (40-59)56.01:49:35+00:29:0601:49:28.6300:52:10.2200:57:24.17Detail
113. Kordina ZdeněkMagna Team#97#M4 (60plus)2.01:49:37+00:29:0801:49:29.9300:48:30.3001:01:06.38Detail
114. Javůrek JiříStředokluky#307#M2 (18-39)56.01:49:38+00:29:0901:49:27.1600:52:13.7600:57:23.54Detail
115. Svoboda CristianKostelec nad Labem#212#M2 (18-39)57.01:49:46+00:29:1701:48:53.3000:51:13.0300:58:32.48Detail
116. Břeň MartinVeverka team#13#M3 (40-59)57.01:50:18+00:29:4901:49:57.6000:49:45.0201:00:32.03Detail
117. Růžička VáclavRŮŽA Sport#194#M3 (40-59)58.01:51:00+00:30:3101:50:38.6400:53:28.3100:57:31.27Detail
118. Staněk MilanKenast Pečky#208#M3 (40-59)59.01:51:09+00:30:4001:50:52.4700:52:00.1500:59:08.46Detail
119. Kolarovský Milan#95#M3 (40-59)60.01:51:13+00:30:4401:51:05.1900:50:49.7101:00:23.04Detail
120. Frolík Stanislav#303#M3 (40-59)61.01:51:23+00:30:5401:51:01.9900:51:06.7901:00:16.15Detail
121. Rada OldřichÚstí nad Labem#188#M3 (40-59)62.01:51:30+00:31:0101:51:07.7000:51:29.1801:00:00.67Detail
122. Beníšek David#9#M2 (18-39)58.01:51:50+00:31:2101:51:15.1300:52:36.8600:59:12.91Detail
123. Trbušek RenéČelákovice#227#M3 (40-59)63.01:52:27+00:31:5801:51:59.0600:52:16.6001:00:09.51Detail
124. Bartoš OndřejPetlach TZB#3#M2 (18-39)59.01:52:27+00:31:5801:52:08.1000:54:42.6800:57:43.51Detail
125. Trojan LudekPrague#228#M2 (18-39)60.01:52:58+00:32:2901:52:23.9900:51:05.0301:01:52.23Detail
126. Kalista DavidDolce Gang#712#M3 (40-59)64.01:53:04+00:32:3501:52:54.3700:53:30.5600:59:33.02Detail
127. Buttafoco MarcoRome#15#M2 (18-39)61.01:53:26+00:32:5701:53:23.4400:51:46.0401:01:39.39Detail
128. Kaloč RichardLíná Hrouda#83#M3 (40-59)65.01:54:02+00:33:3301:53:06.3000:54:56.1900:59:05.53Detail
129. Vašák Radan#235#M3 (40-59)66.01:54:05+00:33:3601:53:31.2200:55:42.7600:58:21.90Detail
130. Melena Michael#144#M2 (18-39)62.01:54:18+00:33:4901:53:54.4300:56:14.8900:58:02.39Detail
131. Smutný OldřichCOOP Mnichovo Hradiště, družstvo#274#M4 (60plus)3.01:54:23+00:33:5401:54:18.0400:53:19.8001:01:02.35Detail
132. Svoboda MichalVarnsfdorf#296#M2 (18-39)63.01:54:40+00:34:1101:54:11.0200:53:56.4001:00:43.52Detail
133. Švehla Jan#224#M2 (18-39)64.01:54:45+00:34:1601:54:14.8900:54:06.7801:00:38.13Detail
134. Novák Michal#270#M2 (18-39)65.01:54:56+00:34:2701:54:24.1600:54:26.0201:00:29.73Detail
135. Zikmund Michal#257#M3 (40-59)67.01:55:05+00:34:3601:54:52.3500:52:10.7401:02:53.89Detail
136. Lukáč PetrCyklomax - Rock Machine#268#M3 (40-59)68.01:55:15+00:34:4601:54:22.8200:55:23.4100:59:51.30Detail
137. Červenka LukášAlfa skvadra#23#M2 (18-39)66.01:55:18+00:34:4901:54:42.6500:56:55.7900:58:21.48Detail
138. Křemen Martin#113#M3 (40-59)69.01:55:52+00:35:2301:55:15.0900:56:22.1800:59:29.16Detail
139. Staněk Oldřich TomášHZS Kolín#209#M2 (18-39)67.01:56:15+00:35:4601:55:29.0800:57:24.5200:58:49.69Detail
140. Kamrád David#84#M2 (18-39)68.01:56:22+00:35:5301:56:07.4600:54:21.4701:02:00.35Detail
141. Nový PetrBEESPEE#161#M2 (18-39)69.01:56:25+00:35:5601:56:11.4000:54:22.2901:02:02.08Detail
142. Kara Jakub#265#M3 (40-59)70.01:56:26+00:35:5701:55:43.1200:53:26.0701:02:59.15Detail
143. Červák JiříAtaccamarádi#21#M2 (18-39)70.01:56:33+00:36:0401:55:40.0900:57:49.0300:58:43.44Detail
144. Stehlík KarelKutná Hora#305#M2 (18-39)71.01:56:50+00:36:2101:56:27.3300:55:46.2801:01:02.99Detail
145. Vavruška MichalSvatý Mikuláš#306#M2 (18-39)72.01:57:00+00:36:3101:56:37.0400:55:44.2901:01:14.71Detail
146. Partl MartinLysá nad Labem#301#M2 (18-39)73.01:57:17+00:36:4801:56:33.9400:55:48.5201:01:27.72Detail
147. Kerté RichardTraged Team#86#M3 (40-59)71.01:57:45+00:37:1601:57:29.9000:55:56.5701:01:48.37Detail
148. Petlach JiříPetlach TZB#171#M2 (18-39)74.01:58:06+00:37:3701:57:47.7900:54:10.2801:03:54.91Detail
149. Nemec PetrBenatky nad Jizerou#156#M2 (18-39)75.01:58:06+00:37:3701:57:36.5700:56:30.5901:01:35.05Detail
150. Kudláček PetrPacemakers#118#M3 (40-59)72.01:58:11+00:37:4201:57:58.1000:54:21.3901:03:49.15Detail
151. Čížek PetrPetr a Jirka#25#M2 (18-39)76.01:58:21+00:37:5201:57:31.6300:55:55.4801:02:25.03Detail
152. Jiránek JanPraha#73#M2 (18-39)77.01:59:05+00:38:3601:58:20.5600:56:46.7401:02:17.83Detail
153. Brožek JanTJ Slavoj Choltice#262#M2 (18-39)78.01:59:42+00:39:1301:58:44.5700:57:59.4901:01:42.26Detail
154. Půček MartinBrno#186#M2 (18-39)79.01:59:44+00:39:1501:59:16.8600:53:27.6901:06:16.17Detail
155. Kofránek Milan#94#M3 (40-59)73.01:59:48+00:39:1901:59:14.9300:57:28.7701:02:18.94Detail
156. Matoušek PetrMagna Team#141#M3 (40-59)74.01:59:49+00:39:2001:59:22.8600:52:22.3401:07:25.80Detail
157. Marek OndřejContinental Brandýs#132#M3 (40-59)75.01:59:49+00:39:2001:58:49.8100:59:48.7301:00:00.11Detail
158. Lazecky PremyslMilovice#122#M2 (18-39)80.02:00:49+00:40:2002:00:12.3800:56:58.2201:03:50.26Detail
159. Brejcha Martin#11#M3 (40-59)76.02:01:20+00:40:5102:00:55.8900:56:15.5701:05:03.45Detail
160. Pěcha TomášVTJ Běhoun Poděbrady#168#M3 (40-59)77.02:01:46+00:41:1702:01:10.0800:59:04.0501:02:41.37Detail
161. Martínek Jan#133#M3 (40-59)78.02:02:32+00:42:0302:01:50.6200:57:54.1401:04:37.34Detail
162. Havlin Michael#49#M2 (18-39)81.02:02:42+00:42:1302:02:00.5600:59:02.5201:03:39.39Detail
163. Slovák JaroslavPřerov nad Labem#204#M3 (40-59)79.02:02:58+00:42:2902:02:26.4100:56:11.4101:06:46.26Detail
164. Kožený PetrTJ Slavoj Choltice#107#M2 (18-39)82.02:03:20+00:42:5102:02:23.4000:59:31.5001:03:48.43Detail
165. Macura TomášChroustov#129#M2 (18-39)83.02:03:51+00:43:2202:03:32.1600:57:12.7601:06:37.67Detail
166. Měchura Jan#142#M3 (40-59)80.02:04:01+00:43:3202:03:26.1600:59:29.2701:04:31.49Detail
167. Rohr Petr#191#M3 (40-59)81.02:04:30+00:44:0102:04:12.2900:58:35.9701:05:53.65Detail
168. Hrbáč TomášSbor dobrovolných hasičů Dubí#57#M3 (40-59)82.02:04:43+00:44:1402:04:31.5900:57:02.1701:07:40.69Detail
169. Pop MartinKlučov#182#M2 (18-39)84.02:05:11+00:44:4202:04:21.6101:00:44.2501:04:26.02Detail
170. Baloun Jan#2#M2 (18-39)85.02:05:30+00:45:0102:05:14.6900:55:10.2301:10:18.99Detail
171. Sasak JakubMagna Team#197#M2 (18-39)86.02:05:57+00:45:2802:05:02.0701:00:47.0701:05:09.82Detail
172. Šimeček Karel#216#M2 (18-39)87.02:06:59+00:46:3000:54:31.3601:12:21.58Detail
173. Lojka BohdanLos Lojkos#126#M3 (40-59)83.02:07:00+00:46:3102:06:08.9901:02:51.5101:04:08.29Detail
174. Kyjonka RadimMagna Team#121#M3 (40-59)84.02:07:10+00:46:4102:06:57.0100:56:16.9201:10:52.19Detail
175. Nevřela IvoBenatky nad Jizerou#158#M2 (18-39)88.02:07:41+00:47:1202:07:10.2500:57:03.3901:10:36.75Detail
176. Sova JanMP Praha#206#M3 (40-59)85.02:08:42+00:48:1301:01:21.6101:07:19.97Detail
177. Holeček ProkopSK Chvojkovice Brod#275#M3 (40-59)86.02:09:28+00:48:5902:09:11.4400:59:58.2601:09:29.06Detail
178. Cerny Jakub#16#M2 (18-39)89.02:09:59+00:49:3002:09:09.1301:02:46.7001:07:08.00Detail
179. Samek PetrOÚ Zábřezí-Řečice#196#M3 (40-59)87.02:09:59+00:49:3002:09:48.1001:01:33.5601:08:25.21Detail
180. Vencl JiříHradec Králové#239#M3 (40-59)88.02:11:42+00:51:1302:10:51.7700:59:22.4601:12:19.31Detail
181. Lemfeld TomášPraha 3 - Žižkov#123#M3 (40-59)89.02:12:50+00:52:2100:56:35.4601:16:14.10Detail
182. Klíma Josef#89#M3 (40-59)90.02:13:16+00:52:4702:12:36.9900:58:09.6001:15:05.56Detail
183. Cvrkal Ladislav#19#M4 (60plus)4.02:13:23+00:52:5402:12:47.5201:00:52.0701:12:30.26Detail
184. Wotke jiříSlow climbers#250#M3 (40-59)91.02:15:03+00:54:3402:14:46.7900:59:41.3901:15:20.67Detail
185. Hanulík Miroslav#46#M2 (18-39)90.02:18:48+00:58:1902:17:57.7401:00:26.0701:18:21.68Detail
186. Kotyza PetrJakbysmet#102#M2 (18-39)91.02:20:17+00:59:4802:19:49.7101:02:00.2601:18:16.21Detail
187. Hanuš JiříMagna Team#47#M2 (18-39)92.02:22:21+01:01:5202:21:35.9001:05:05.0401:17:15.03Detail
188. Kálal Jan#79#M2 (18-39)93.02:27:18+01:06:4902:26:42.9901:08:48.0801:18:23.37Detail
189. Schmidt RadoslavPraha#199#M3 (40-59)92.02:30:47+01:10:1801:06:05.2801:24:41.11Detail
190. Paulas RichardPraha 4#166#M2 (18-39)94.02:37:01+01:16:3202:36:16.9001:08:06.2201:28:54.19Detail
191. Kopinec Stanislav#96#M2 (18-39)95.02:38:06+01:17:3702:37:19.7101:10:44.0001:27:21.49Detail
192. Kalivoda Vladimír#82#M3 (40-59)93.02:38:07+01:17:3802:37:18.7001:10:44.7801:27:21.25Detail
Plaček PetrStarý Kolín - Bašta#174#M2 (18-39)00:00:00Detail
Plaček PetrČáslav#175#M3 (40-59)00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz