Oficiální Výsledková listina Jindřichohradecký Lev
4. 9. 2021

jednotlivci

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Řehula JakubPrincezny#80#M1.00:38:25Detail
2. Pospíšil MatyášPrincezny#79#M2.00:42:19+00:03:54.94Detail
3. Král PavelUSK FM VŠE Jindřichův Hradec#40#M3.00:42:22+00:03:57.94Detail
4. Havlik MilanRAW gym#33#M4.00:42:29+00:04:04.94Detail
5. Šimeček MichalPrincezny#78#M5.00:43:48+00:05:23.94Detail
6. Zápotočný StanislavPredator workout Počátky elite#46#M6.00:43:56+00:05:31.94Detail
7. Joska Vladislav #271#M7.00:44:46+00:06:21.94Detail
8. Macura VladimírChvost#93#M8.00:45:32+00:07:07.94Detail
9. Didek ZdeněkPrincezny#77#M9.00:45:55+00:07:30.94Detail
10. Krejčí VlastimilBudějcký tygři#102#M10.00:45:56+00:07:31.94Detail
11. Balint MichalBudějcký tygři#103#M11.00:46:53+00:08:28.94Detail
12. Bláha Tomáš UHOVTANK#345#M12.00:47:08+00:08:43.94Detail
13. Dufek Jakub2. motr I#6#M13.00:47:38+00:09:13.94Detail
14. Herkner PetrWanna be PRO#192#M14.00:47:46+00:09:21.94Detail
15. Poláček JiříKavárenští Povaleči#87#M15.00:47:53+00:09:28.94Detail
16. Doubek MilanHLS TEAM #240#M16.00:48:24+00:09:59.94Detail
17. Bevelagua LadislavTortilly v mlze#292#M17.00:48:51+00:10:26.94Detail
18. Štumfol PetrT.S.O.H#129#M18.00:49:24+00:10:59.94Detail
19. Souček TomášRabbits Znojmo#219#M19.00:49:24+00:10:59.94Detail
20. Brom MichalBrnkačka#107#M20.00:51:01+00:12:36.94Detail
21. Mařík JanUHOVTANK#348#M21.00:51:01+00:12:36.94Detail
22. Tocháčková TerezaBarbarian Extreme Team#228#F1.00:51:16+00:12:51.94Detail
23. Rosecký PatrikBudějcký tygři#101#M22.00:51:44+00:13:19.94Detail
24. Králík VítT.S.O.H#130#M23.00:52:16+00:13:51.94Detail
25. Kubek TomášTJ CDf#174#M24.00:52:24+00:13:59.94Detail
26. Lauš PavelBouráci#177#M25.00:52:26+00:14:01.94Detail
27. Damián Daniel#141#M26.00:52:48+00:14:23.94Detail
28. Houzar Daniel#302#M27.00:52:52+00:14:27.94Detail
29. Irha PavelSRTG České Budějovice#279#M28.00:52:58+00:14:33.94Detail
30. Barák Kryštof#336#M29.00:53:02+00:14:37.94Detail
31. Strakoš Tomáš42. mpr Tábor#27#M30.00:53:05+00:14:40.94Detail
32. Reidinger Jakub42. mpr Tábor#26#M31.00:53:19+00:14:54.94Detail
33. Zíka JakubZvůláci#229#M32.00:53:21+00:14:56.94Detail
34. Brom FrantišekLoupežníci OCR#42#M33.00:53:39+00:15:14.94Detail
35. Doležal JanOCR Brtnice#58#M34.00:54:00+00:15:35.94Detail
36. Janák Lukáš#91#M35.00:54:29+00:16:04.94Detail
37. Danics LadislavT.S.O.H#131#M36.00:54:36+00:16:11.94Detail
38. Mazel Jiri#59#M37.00:54:41+00:16:16.94Detail
39. Cichrová LenkaEvolution Gym Team#159#F2.00:54:53+00:16:28.94Detail
40. Srb Ladislav#253#M38.00:55:26+00:17:01.94Detail
41. Říha Jan #168#M39.00:55:28+00:17:03.94Detail
42. Vrlík PetrSTG Příbram#62#M40.00:55:44+00:17:19.94Detail
43. Maršálek David2. motr I#8#M41.00:55:55+00:17:30.94Detail
44. Prejslová LenkaVimperk#386#F3.00:55:55+00:17:30.94Detail
45. Kuchařík Michal2. motr I#7#M42.00:55:55+00:17:30.94Detail
46. Holeček Jan2. motr I#5#M43.00:55:56+00:17:31.94Detail
47. Pitoňák MarekBudějcký tygři#104#M44.00:56:08+00:17:43.94Detail
48. Hadrava Jan #321#M45.00:56:14+00:17:49.94Detail
49. Háva Lukáš Predator workout Počátky elite#45#M46.00:56:19+00:17:54.94Detail
50. Červenková Rebeka#149#F4.00:56:30+00:18:05.94Detail
51. Manolevski MichaelTeam 95#329#M47.00:56:36+00:18:11.94Detail
52. Kratochvíl Pavel#111#M48.00:56:37+00:18:12.94Detail
53. Sedláčková Jana#98#F5.00:56:39+00:18:14.94Detail
54. Vala VáclavSK Rabbits Znojmo#368#M49.00:56:40+00:18:15.94Detail
55. Fiala Martin#60#M50.00:56:58+00:18:33.94Detail
56. Fahrner PavelSokol - Podolí #354#M51.00:57:00+00:18:35.94Detail
57. Toman Luboš2. motr II#9#M52.00:57:17+00:18:52.94Detail
58. Hořava František2. motr II#11#M53.00:57:17+00:18:52.94Detail
59. Fidlerová Pavlína2. motr II#12#F6.00:57:18+00:18:53.94Detail
60. Motáček Zdeněk2. motr II#10#M54.00:57:18+00:18:53.94Detail
61. Novotny MichalRaw gym #218#M55.00:57:20+00:18:55.94Detail
62. Štěpán MichalPredator workout Počátky elite#48#M56.00:57:34+00:19:09.94Detail
63. Morkus FrantišekUHOVTANK#347#M57.00:57:36+00:19:11.94Detail
64. Mezerová JitkaOCR Brtnice#57#F7.00:57:38+00:19:13.94Detail
65. Murčo TomášSRTG Lišov#324#M58.00:57:40+00:19:15.94Detail
66. Štengl Milan#84#M59.00:57:49+00:19:24.94Detail
67. Hrádek DavidPČR Nová Bystřice#144#M60.00:58:26+00:20:01.94Detail
68. Holejsovsky Jiri#340#M61.00:58:31+00:20:06.94Detail
69. Vrabčeková Kristýna#224#F8.00:58:32+00:20:07.94Detail
70. Kalina Jan#65#M62.00:58:40+00:20:15.94Detail
71. Šimeček Václav #lezem_devitky_only#197#M63.00:58:49+00:20:24.94Detail
72. Lacina Jakub#92#M64.00:58:52+00:20:27.94Detail
73. Sedláček Pavel#82#M65.00:59:02+00:20:37.94Detail
74. Beneš TobiášNáměsť n/Oslavou#383#M66.00:59:09+00:20:44.94Detail
75. Máca Jakub Predator workout Počátky elite#47#M67.00:59:18+00:20:53.94Detail
76. Bareš VítLíná noha #138#M68.00:59:22+00:20:57.94Detail
77. Prox MartinČlunek#143#M69.00:59:38+00:21:13.94Detail
78. Mlčůch Zdeněk42. mpr Tábor#25#M70.00:59:52+00:21:27.94Detail
79. Mrkva Michal1. motr#32#M71.00:59:58+00:21:33.94Detail
80. Novotný Viktor1. motr#29#M72.00:59:58+00:21:33.94Detail
81. Nehasil Filip1. motr#31#M73.00:59:59+00:21:34.94Detail
82. Holešinský Jan1. motr#30#M74.00:59:59+00:21:34.94Detail
83. Cimler Tomáš#123#M75.01:00:28+00:22:03.94Detail
84. Švejda Pavel#83#M76.01:00:32+00:22:07.94Detail
85. Vaňásek Ondřej Líná noha #140#M77.01:00:46+00:22:21.94Detail
86. Vondráček FilipLíná noha #139#M78.01:00:56+00:22:31.94Detail
87. Záviška JaroslavTučňák Race#339#M79.01:01:17+00:22:52.94Detail
88. Kolegarová Iveta42. mpr Tábor#28#F9.01:01:38+00:23:13.94Detail
89. Batrla VojtěchRose&TonyTeam#326#M80.01:01:45+00:23:20.94Detail
90. Mrázková Jitka Evolution Gym Team#160#F10.01:01:47+00:23:22.94Detail
91. Mazanec VojtěchGPDC+#272#M81.01:02:08+00:23:43.94Detail
92. Kleinmond Karel#325#M82.01:02:09+00:23:44.94Detail
93. Zelená BarboraKavárenští Povaleči#86#F11.01:02:10+00:23:45.94Detail
94. Michálek Tomáš#lezem_devitky_only#200#M83.01:02:10+00:23:45.94Detail
95. Zapletalová AndreaŽer slimáky#182#F12.01:02:18+00:23:53.94Detail
96. Cvrčková LeonaŽer slimáky#183#F12.01:02:18+00:23:53.94Detail
97. Havlová Tereza #133#F14.01:02:22+00:23:57.94Detail
98. Žižková Kateřina#221#F15.01:02:29+00:24:04.94Detail
99. Krejčí Jaroslav#64#M84.01:02:33+00:24:08.94Detail
100. Stráský Eduard#337#M85.01:02:36+00:24:11.94Detail
101. Novák Jaroslav #122#M86.01:02:47+00:24:22.94Detail
102. Holeček DanielTJ CDf#175#M87.01:03:01+00:24:36.94Detail
103. Lenochová Magda#355#F16.01:03:25+00:25:00.94Detail
104. Pilař Pavel#lezem_devitky_only#198#M88.01:03:26+00:25:01.94Detail
105. Sokolova Martina#252#F17.01:03:30+00:25:05.94Detail
106. Petráň Radek#243#M89.01:03:37+00:25:12.94Detail
107. Kašpar Pavel#90#M90.01:04:23+00:25:58.94Detail
108. Kubát CyrilRaw Gym#61#M91.01:04:39+00:26:14.94Detail
109. Petrová Zuzana#247#F18.01:04:55+00:26:30.94Detail
110. Koděra Jan#220#M92.01:04:57+00:26:32.94Detail
111. Bartoš OndřejZálesí (Tygříci vol.2)#375#M93.01:05:07+00:26:42.94Detail
112. Vašíček Patrik#204#M94.01:05:23+00:26:58.94Detail
113. Švejdová Gabriela#35#F19.01:05:36+00:27:11.94Detail
114. Vodrážková MagdaSRTG České Budějovice #241#F20.01:05:38+00:27:13.94Detail
115. Jaroš Jakub42. mpr Tábor#20#M95.01:05:41+00:27:16.94Detail
116. Marek Radim42. mpr Tábor#17#M96.01:05:43+00:27:18.94Detail
117. Veselý Libor42. mpr Tábor#19#M97.01:05:43+00:27:18.94Detail
118. Fojtík Jakub3. motr#4#M98.01:05:50+00:27:25.94Detail
119. Svoboda Kamil3. motr#2#M99.01:05:50+00:27:25.94Detail
120. Hofírek Jaroslav3. motr#3#M100.01:05:50+00:27:25.94Detail
121. Mečiar Tomáš3. motr#1#M101.01:05:51+00:27:26.94Detail
122. Janeš Jiří42. mpr Tábor#18#M102.01:05:54+00:27:29.94Detail
123. Bačák Tadeáš#34#M103.01:06:10+00:27:45.94Detail
124. Kořínek Stanislav #239#M104.01:06:11+00:27:46.94Detail
125. Vávrů JaromírUHOVTANG#349#M105.01:06:22+00:27:57.94Detail
126. Klbík TomášMusado České Budějovice#43#M106.01:06:28+00:28:03.94Detail
127. Dunajová Aneta#188#F21.01:06:29+00:28:04.94Detail
128. Bartoň VáclavEvolution Gym Team#158#M107.01:06:35+00:28:10.94Detail
129. Hrnčíř Filip#382#M108.01:06:39+00:28:14.94Detail
130. Nováček Jan#254#M109.01:06:41+00:28:16.94Detail
131. Dufková Alena Predator workout Brno #376#F22.01:06:43+00:28:18.94Detail
132. Uhliř JakubT.S.O.H#132#M110.01:07:45+00:29:20.94Detail
133. Licehamr StanislavJindřichův Hradec#384#M111.01:07:51+00:29:26.94Detail
134. Valentová MarkétaVelosport Valenta Scott team#44#F23.01:07:55+00:29:30.94Detail
135. Vosyka Vojtěch #323#M112.01:08:03+00:29:38.94Detail
136. Lauš LukášBouráci#178#M113.01:08:11+00:29:46.94Detail
137. Nápravník Pavel Evolution Gym Team#157#M114.01:08:17+00:29:52.94Detail
138. Řezníček Marek#361#M115.01:08:18+00:29:53.94Detail
139. Tůma Tomáš Vlaštovky#171#M116.01:08:33+00:30:08.94Detail
140. Hřebíček Vladimír#51#M117.01:09:10+00:30:45.94Detail
141. Šenekl Ondřej#300#M118.01:09:19+00:30:54.94Detail
142. Javůrek Martin#81#M119.01:09:24+00:30:59.94Detail
143. Galbavý MatějSRTG České Budějovice#299#M120.01:09:34+00:31:09.94Detail
144. Procházka MichalSigma Olomouc#208#M121.01:09:39+00:31:14.94Detail
145. Henys RadekZeus Power House#217#M122.01:09:45+00:31:20.94Detail
146. Hlaváč Tomáš#335#M123.01:09:49+00:31:24.94Detail
147. Krejčí Aleš#63#M124.01:09:59+00:31:34.94Detail
148. Žák Václav#121#M125.01:10:23+00:31:58.94Detail
149. Bodláková Kamila#41#F24.01:10:25+00:32:00.94Detail
150. Křížek Pavel#124#M126.01:11:01+00:32:36.94Detail
151. Havelková PavlaŽer slimáky#184#F25.01:11:38+00:33:13.94Detail
152. Kozák Václav#353#M127.01:12:16+00:33:51.94Detail
153. Kos JiříVlaštovky#170#M128.01:12:47+00:34:22.94Detail
154. Šorf Petr#366#M129.01:12:57+00:34:32.94Detail
155. Adam TomášGPDC#256#M130.01:13:06+00:34:41.94Detail
156. Příhodová Barbora#151#F26.01:13:15+00:34:50.94Detail
157. Sizov ArtemSnad to půjde#367#M131.01:13:17+00:34:52.94Detail
158. Srbová PetraChlumec#387#F27.01:13:25+00:35:00.94Detail
159. Kužník Patrik41. mpr Žatec#24#M132.01:13:32+00:35:07.94Detail
160. Koucký Václav41. mpr Žatec#22#M133.01:13:32+00:35:07.94Detail
161. Mareš David#202#M134.01:13:33+00:35:08.94Detail
162. Rulc Štěpán41. mpr Žatec#21#M135.01:13:36+00:35:11.94Detail
163. Trnečka Tomáš41. mpr Žatec#23#M136.01:13:36+00:35:11.94Detail
164. Hřebíček Lukáš#52#M137.01:14:12+00:35:47.94Detail
165. Dohnalová DenisaVlaštovky#172#F28.01:14:24+00:35:59.94Detail
166. Hubková JanaŽer slimáky#181#F29.01:14:49+00:36:24.94Detail
167. Jandová Nela#245#F30.01:15:09+00:36:44.94Detail
168. Spratková KateřinaFitn(l)ess ladies#154#F31.01:15:58+00:37:33.94Detail
169. Besedová RenataFitn(l)ess ladies#155#F31.01:15:58+00:37:33.94Detail
170. Straková HanaFitn(l)ess ladies#156#F31.01:15:58+00:37:33.94Detail
171. Adamcová NikolaFitn(l)ess ladies#153#F34.01:16:00+00:37:35.94Detail
172. Singh Kaňková Petra#36#F35.01:16:29+00:38:04.94Detail
173. Fencl Miroslav#55#M138.01:16:35+00:38:10.94Detail
174. Fenclová Kateřina#GLADIATORRACETEAM#54#F36.01:16:36+00:38:11.94Detail
175. Vykoukal Petr #66#M139.01:16:44+00:38:19.94Detail
176. Vojta JiříPredator Workout Počátky#344#M140.01:16:45+00:38:20.94Detail
177. Červenková Agáta#150#F37.01:17:34+00:39:09.94Detail
178. Hercog Martin#290#M141.01:17:50+00:39:25.94Detail
179. Houšková Šárka#56#F38.01:18:39+00:40:14.94Detail
180. Šmidmajerová MonikaMOTO DP#128#F39.01:19:02+00:40:37.94Detail
181. Hajtmanová JitkaSK Gym Humpolec#264#F40.01:19:44+00:41:19.94Detail
182. Novotna MarketaZeus Power House#185#F41.01:19:57+00:41:32.94Detail
183. Bartoňová Ivana#303#F42.01:20:00+00:41:35.94Detail
184. Bradáčová Hana UHOVTANK#346#F43.01:20:13+00:41:48.94Detail
185. Petráková Šárka#266#F44.01:20:35+00:42:10.94Detail
186. Skřivanová Houzimová Eva#267#F45.01:20:35+00:42:10.94Detail
187. Jirková Alžběta#268#F46.01:20:36+00:42:11.94Detail
188. Horalová Renata#265#F47.01:20:36+00:42:11.94Detail
189. Petráňová Šárka#244#F48.01:21:35+00:43:10.94Detail
190. Eisert ZdeněkSTG LIŠOV #167#M142.01:22:04+00:43:39.94Detail
191. Harantová AlenaSRTG Lišov#119#F49.01:22:19+00:43:54.94Detail
192. Nováková Eliška#100#F50.01:22:32+00:44:07.94Detail
193. Chvátal Milan#238#M143.01:22:57+00:44:32.94Detail
194. Petrželová AnnaSRTG Lišov#304#F51.01:23:09+00:44:44.94Detail
195. Cvikr LudvíkMy, Myself & I#301#M144.01:23:37+00:45:12.94Detail
196. Vaníček JanSTG Česká Lípa#277#M145.01:24:06+00:45:41.94Detail
197. Miháliková LudmilaSTG Česká Lípa#278#F52.01:24:07+00:45:42.94Detail
198. Světlík OndřejSRTG Lišov #165#M146.01:24:08+00:45:43.94Detail
199. Novotná Věra#343#F53.01:24:17+00:45:52.94Detail
200. Hánová VeronikaLoupežníci OCR#222#F54.01:24:36+00:46:11.94Detail
201. Kořínek Radek #186#M147.01:24:51+00:46:26.94Detail
202. Viršíková Michaela SRTG LIŠOV #166#F55.01:25:03+00:46:38.94Detail
203. Kuchař Michal#201#M148.01:25:10+00:46:45.94Detail
204. Hercog David #291#M149.01:25:37+00:47:12.94Detail
205. Filípek Miroslav#203#M150.01:25:39+00:47:14.94Detail
206. Hořejš Dominik#262#M151.01:25:57+00:47:32.94Detail
207. Hořejšová Kristýna#263#F56.01:26:01+00:47:36.94Detail
208. Zeman AdamBouráci#180#M152.01:27:25+00:49:00.94Detail
209. Čech JanBcrew#242#M153.01:27:26+00:49:01.94Detail
210. Odstrčilík TadeášHASIČI BECHOV#74#M154.01:27:49+00:49:24.94Detail
211. Beránek TomášHASIČI BECHOV#76#M155.01:27:49+00:49:24.94Detail
212. Pitro AlešHASIČI BECHOV#75#M156.01:27:51+00:49:26.94Detail
213. Tauchmanová JaroslavaHASIČI BECHOV#73#F57.01:27:51+00:49:26.94Detail
214. Martínková Stanislava#331#F58.01:28:23+00:49:58.94Detail
215. Točíková LucieVostrý holky#70#F59.01:29:04+00:50:39.94Detail
216. Fuchsová MarkétaVostrý holky#71#F60.01:29:05+00:50:40.94Detail
217. Kubínová KláraVostrý holky#72#F61.01:29:05+00:50:40.94Detail
218. Peštová Kateřina Vostrý holky#69#F62.01:29:05+00:50:40.94Detail
219. Březinová PetraBrnkačka#105#F63.01:29:28+00:51:03.94Detail
220. Kučera MartinBrnkačka#106#M157.01:29:29+00:51:04.94Detail
221. Jech Adam#152#M158.01:29:34+00:51:09.94Detail
222. Uraj Jaromír #280#M159.01:30:05+00:51:40.94Detail
223. Bohuslavová ŠárkaTHK Dačice#370#F64.01:30:24+00:51:59.94Detail
224. Matoušek LukášTHK Dačice#371#M160.01:30:24+00:51:59.94Detail
225. Bohuslav ZdeněkTHK Dačice#369#M161.01:30:25+00:52:00.94Detail
226. Píza TomášTHK Dačice#372#M162.01:30:27+00:52:02.94Detail
227. Fišer JakubWanna be PRO#191#M163.01:30:38+00:52:13.94Detail
228. Cahová Barbora#289#F65.01:30:47+00:52:22.94Detail
229. Zemanová ŠárkaLoupežníci_ocr#193#F66.01:30:48+00:52:23.94Detail
230. Kempfová KristýnaSRTGČB#194#F67.01:30:48+00:52:23.94Detail
231. Dvořák PavelHrábě v bábě#258#M164.01:31:55+00:53:30.94Detail
232. Urbancová MarkétaHrábě v bábě#257#F68.01:31:55+00:53:30.94Detail
233. Tůmová JanaVlaštovky#169#F69.01:32:08+00:53:43.94Detail
234. Krejčí VítTJ CDf#173#M165.01:32:28+00:54:03.94Detail
235. Vosáhlo PetrMambástr#319#M166.01:32:31+00:54:06.94Detail
236. Růžička Tomáš#227#M167.01:33:00+00:54:35.94Detail
237. Doleželová MiroslavaSRTGCB#237#F70.01:33:03+00:54:38.94Detail
238. Cuhra TomášMambástr#317#M168.01:33:05+00:54:40.94Detail
239. Koranda Jaroslav#118#M169.01:33:42+00:55:17.94Detail
240. Fišer ZdeněkKoloušci#145#M170.01:33:50+00:55:25.94Detail
241. Bican ZbyněkKoloušci#146#M171.01:33:52+00:55:27.94Detail
242. Bican HynekKoloušci#147#M172.01:33:52+00:55:27.94Detail
243. Kárová Veronika#358#F71.01:34:00+00:55:35.94Detail
244. Florián Zdeněk#357#M173.01:34:00+00:55:35.94Detail
245. Müller TomášKapr Pod Hradem#213#M174.01:34:04+00:55:39.94Detail
246. Skalník JindřichKapr Pod Hradem#215#M174.01:34:04+00:55:39.94Detail
247. Kolář VojtěchKapr Pod Hradem#216#M176.01:34:05+00:55:40.94Detail
248. Valná Věra Kapr Pod Hradem#214#F72.01:34:05+00:55:40.94Detail
249. Martínek Dušan#330#M177.01:34:07+00:55:42.94Detail
250. Mašková Veronika#270#F73.01:34:17+00:55:52.94Detail
251. Podskalský Daniel#269#M178.01:34:25+00:56:00.94Detail
252. Samková jaroslava#206#F74.01:34:59+00:56:34.94Detail
253. Motyčka JakubAZ 42.mpr Tábor#275#M179.01:35:35+00:57:10.94Detail
254. Tlamichová NikolaAZ 42.mpr Tábor#273#F75.01:35:36+00:57:11.94Detail
255. Höpfl Karel AZ 42.mpr Tábor#274#M180.01:35:37+00:57:12.94Detail
256. Wilhelm LukášAZ 42.mpr Tábor#276#M181.01:35:39+00:57:14.94Detail
257. Kubíková Lucie#363#F76.01:35:56+00:57:31.94Detail
258. Nevídalová Simona#333#F77.01:36:22+00:57:57.94Detail
259. Blažková BarboraVelitelská rota#13#F78.01:37:24+00:58:59.94Detail
260. Navrkal FilipVelitelská rota#14#M182.01:37:25+00:59:00.94Detail
261. Štěpánek VojtěchZvůláci#231#M183.01:37:25+00:59:00.94Detail
262. Tóth MichaelVelitelská rota#15#M184.01:37:25+00:59:00.94Detail
263. Zvrtková MarkétaVelitelská rota#16#F79.01:37:26+00:59:01.94Detail
264. Starý JanJeštěrádi#67#M185.01:37:36+00:59:11.94Detail
265. Drábik Michal#117#M186.01:37:49+00:59:24.94Detail
266. Bílý OndřejBrnkačka#108#M187.01:38:13+00:59:48.94Detail
267. Ambrozi Štefan#248#M188.01:38:14+00:59:49.94Detail
268. Petrák Jiří #38#M189.01:38:34+01:00:09.94Detail
269. Valachovič TiborSRTG České Budějovice#297#M190.01:38:45+01:00:20.94Detail
270. Musilová PetraSRTG České Budějovice#298#F80.01:38:46+01:00:21.94Detail
271. Návara Kateřina#53#F81.01:38:55+01:00:30.94Detail
272. Martínková VladkaMOTO DP#125#F82.01:39:01+01:00:36.94Detail
273. Bartošová AdélaMOTO DP#127#F83.01:39:01+01:00:36.94Detail
274. Kuba Miroslav #120#M191.01:39:01+01:00:36.94Detail
275. Raitrová Vendula#322#F84.01:39:02+01:00:37.94Detail
276. Šimek TomášUHOVTANG#351#M192.01:39:19+01:00:54.94Detail
277. Severová IvaUHOVTANG#352#M193.01:39:19+01:00:54.94Detail
278. Mařík Tomáš#356#M194.01:40:09+01:01:44.94Detail
279. Svibova Monika#246#F85.01:40:19+01:01:54.94Detail
280. Pernetová DanielaGladiator gym#328#F86.01:40:51+01:02:26.94Detail
281. Mácha TomášGladiator gym#327#M195.01:40:51+01:02:26.94Detail
282. Marková JanaSRTG České Budějovice #135#F87.01:41:09+01:02:44.94Detail
283. Švecová Vladislava#362#F88.01:41:26+01:03:01.94Detail
284. Pfaurová Eliška(T)lamy#283#F89.01:42:08+01:03:43.94Detail
285. Semotán Lukáš(T)lamy#284#M196.01:42:08+01:03:43.94Detail
286. Joklová Štěpánka(T)lamy#281#F90.01:42:08+01:03:43.94Detail
287. Jokl Zdeněk(T)lamy#282#M197.01:42:09+01:03:44.94Detail
288. Čurda Jaroslav#295#M198.01:42:21+01:03:56.94Detail
289. Buštová Michaela#296#F91.01:42:21+01:03:56.94Detail
290. Šotola David#378#M199.01:42:33+01:04:08.94Detail
291. Kopecký Miroslav#187#M200.01:43:42+01:05:17.94Detail
292. Breda Petr#207#M201.01:45:36+01:07:11.94Detail
293. Kučera Martin #226#M202.01:46:54+01:08:29.94Detail
294. Kučerová Kateřina#225#F92.01:46:55+01:08:30.94Detail
295. Straka PavelElit#365#M203.01:47:10+01:08:45.94Detail
296. Holec JakubWanna be PRO#190#M204.01:48:07+01:09:42.94Detail
297. Volfová TerezaWanna be PRO#189#F93.01:48:08+01:09:43.94Detail
298. Filip MartinChaluhový chlebíček #210#M205.01:48:59+01:10:34.94Detail
299. Brokešová Tereza Chaluhový chlebíček #209#F94.01:48:59+01:10:34.94Detail
300. Filip Michal Chaluhový chlebíček #211#M206.01:48:59+01:10:34.94Detail
301. Vopravil Karel Chaluhový chlebíček #212#M207.01:48:59+01:10:34.94Detail
302. Sádlová BeátaJindřichův Hradec#381#F95.01:50:18+01:11:53.94Detail
303. Lišková LenkaŠátkařky#307#F96.01:50:18+01:11:53.94Detail
304. Nerudova Nikola #255#F97.01:50:58+01:12:33.94Detail
305. Šindelář KamilElit #364#M208.01:51:43+01:13:18.94Detail
306. Dvořáková KláraLvíčata#161#F98.01:53:51+01:15:26.94Detail
307. Stehlíková Tereza Lvíčata#163#F99.01:53:51+01:15:26.94Detail
308. Šprunglová IlonaLvíčata#162#F100.01:53:51+01:15:26.94Detail
309. Krejčová LucieLvíčata#164#F101.01:53:51+01:15:26.94Detail
310. Suchá Tereza#116#F102.01:55:05+01:16:40.94Detail
311. Hubíková Štěpánka#249#F103.01:55:25+01:17:00.94Detail
312. Eflerová JaroslavaSRTG Praha#373#F104.01:56:48+01:18:23.94Detail
313. Pícha JanSRTG Praha#374#M209.01:56:49+01:18:24.94Detail
314. Čajánek TomášMambástr#318#M210.01:57:48+01:19:23.94Detail
315. Konečná ŠárkaŠátkařky#306#F105.01:58:24+01:19:59.94Detail
316. Bínová MichaelaŠátkařky#305#F106.01:58:24+01:19:59.94Detail
317. Prokešová Jiroušková ZdeňkaŠátkařky#308#F106.01:58:24+01:19:59.94Detail
318. Váňová MartinaKavárenští Povaleči#88#F108.01:59:15+01:20:50.94Detail
319. Váňová KristýnaKavárenští Povaleči#85#F109.01:59:16+01:20:51.94Detail
320. Hanušin Marek#334#M211.02:00:16+01:21:51.94Detail
321. Kadlecová Miroslava #49#F110.02:00:23+01:21:58.94Detail
322. Janáková Lenka#50#F111.02:00:26+01:22:01.94Detail
323. Szabová Andrea#97#F112.02:03:04+01:24:39.94Detail
324. Říhová PetraNedoběh#309#F113.02:03:24+01:24:59.94Detail
325. Kocábová Klára Nedoběh#311#F114.02:03:24+01:24:59.94Detail
326. Smolenová Štěpánka Nedoběh#310#F115.02:03:24+01:24:59.94Detail
327. Cepáková ZuzanaNedoběh#312#F116.02:03:25+01:25:00.94Detail
328. Bílek MiloslavZambelli#338#M212.02:04:04+01:25:39.94Detail
329. Wolfschutz MilošUHOVTANG#350#M213.02:05:19+01:26:54.94Detail
330. Krejčí JanHrábě v bábě#260#M214.02:05:35+01:27:10.94Detail
331. Havlíková MichaelaHrábě v bábě#259#F117.02:05:35+01:27:10.94Detail
332. Rytířova Jitka#37#F118.02:07:58+01:29:33.94Detail
333. Jahodová MartinaRaw gym#113#F119.02:08:29+01:30:04.94Detail
334. Schneiderova JaroslavaFrymburk #115#F120.02:08:29+01:30:04.94Detail
335. Schicková Gabriela#114#F121.02:08:30+01:30:05.94Detail
336. Hůďa Ondra#68#M215.02:08:41+01:30:16.94Detail
337. Dvořáková Věra#342#F122.02:09:18+01:30:53.94Detail
338. Doubrava Radek#39#M216.02:09:52+01:31:27.94Detail
339. Havelkova VaclavaSrtg kutna hora#360#F123.02:13:38+01:35:13.94Detail
340. Šimeček Michal#377#M217.02:13:41+01:35:16.94Detail
341. Sohr Jakub#250#M218.02:13:57+01:35:32.94Detail
342. Žížek Martin#294#M219.02:16:55+01:38:30.94Detail
343. Plašilová Tereza#293#F124.02:16:55+01:38:30.94Detail
344. Šobr VáclavSRTG České Budějovice #134#M220.02:17:33+01:39:08.94Detail
345. Huniowská MarieHabamamamas#316#F125.02:19:25+01:41:00.94Detail
346. Antlová JolanaHabamamamas#313#F126.02:19:26+01:41:01.94Detail
347. Bednárová AlžbětaHabamamamas#314#F126.02:19:26+01:41:01.94Detail
348. Filipová KamilaHabamamamas#315#F128.02:19:26+01:41:01.94Detail
349. Paveska MartinPlzeňáci#287#M221.02:21:38+01:43:13.94Detail
350. Němec LadislavPlzeňáci#286#M222.02:21:38+01:43:13.94Detail
351. Škola VáclavPlzeňáci#285#M223.02:21:38+01:43:13.94Detail
352. Talafant PetrPlzeňáci#288#M224.02:21:40+01:43:15.94Detail
353. Prošek Petr#112#M225.02:29:07+01:50:42.94Detail
354. Petrášová Barbora#223#F129.02:34:16+01:55:51.94Detail
355. Šrámek Petr55 Vatra#234#M226.02:36:01+01:57:36.94Detail
356. Straková Jitka55 Vatra#233#F130.02:36:02+01:57:37.94Detail
357. Šrámek Tomáš55 Vatra#235#M227.02:36:02+01:57:37.94Detail
358. Radvanovský Michal55 Vatra#236#M228.03:33:02+02:54:37.94Detail
359. Filippi PetraJindřichův Hradec#385#F131.17:44:16+17:05:51.94Detail
Zejda VojtěchKoloušci#148#M00:00:00Detail
Mikuláštík RadimVoráček 93#142#M00:00:00Detail
Mazancová JanaSRTGČB#136#F00:00:00Detail
DNF Babka MichalMambástr#320#MDNF Detail
DNF Macík Jan#359#MDNF Detail
DNS Majerčák Tomáš#332#MDNS Detail
DNS Zika Jiří#lezem_devitky_only#199#MDNS Detail
DNS Slezáček MichalHeroes OCR Team#341#MDNS Detail
DNS Novák PatrikSportovní klub Kardašova Řečice#261#MDNS Detail
DNS Novák Jáchym#251#MDNS Detail
DNS Picka Vojtěch Zvůláci#232#MDNS Detail
DNS Sabreff David#205#MDNS Detail
DNS Pláničková Lenka#195#FDNS Detail
DNS Večerníková Barbora#109#FDNS Detail
DNS Höfer Vojan #110#MDNS Detail
DNS Peterka Lukáš#99#MDNS Detail
DNS Hrdina VojtěchChvost#96#MDNS Detail
DNS Krátký JanChvost#94#MDNS Detail
DNS Palkovič Igor#89#MDNS Detail
DNS Rysl TomášChvost#95#MDNS Detail
DNS Madarasz JanMOTO DP#126#MDNS Detail
DNS Zboroňová ChristinaLíná noha #137#FDNS Detail
DNS Krejčí LeonaTJ CDf#176#FDNS Detail
DNS Venkrbec Ondřej Bouráci#179#MDNS Detail
DNS Filípková Lucie#196#FDNS Detail
DNS Král Matyáš Zvůláci#230#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz