Oficiální Výsledková listina Výběh na Lovoš
23. 11. 2019

jednotlivci

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Cmunt PetrBitters Superior Cyklolive team#50#M19-291.00:17:27Detail
2. Pinc ZdeněkMMB Třebenice#9#M19-292.00:18:21+00:00:54.81Detail
3. Rendl JosefTJ Packa Praha#53#M40-491.00:18:50+00:01:23.81Detail
4. Jirák KarelTri club Česká Lípa#67#M40-492.00:18:53+00:01:26.81Detail
5. Augusta FilipMMB Třebenice#93#M19-293.00:19:40+00:02:13.81Detail
6. Bureš JanCK Slavoj Terezín Cyklo City#58#M30-391.00:20:13+00:02:46.81Detail
7. Pospíšil LubošCK Slavoj Terezín#85#M30-392.00:20:21+00:02:54.81Detail
8. Maděra MichalLiberec#28#M30-393.00:20:25+00:02:58.81Detail
9. Netyk VladimírMnetěš#6#M40-493.00:20:25+00:02:58.81Detail
10. Vlček JiříVitaSport.cz#40#M40-494.00:20:26+00:02:59.81Detail
11. Hendrych JaroslavTriclub Česká Lípa#69#M40-495.00:20:34+00:03:07.81Detail
12. Černý MartinOriginál Henkel Alusysteme#39#M40-496.00:20:41+00:03:14.81Detail
13. Vopat MilanMilan z hor#3#M50-591.00:20:45+00:03:18.81Detail
14. Cmunt OndřejBitters Superior Cyklolive team#32#Mdo181.00:20:45+00:03:18.81Detail
15. Řebíček JanSport team Brozany#61#M30-394.00:20:52+00:03:25.81Detail
16. Čuchal PetrMMB Třebenice#4#M30-395.00:21:04+00:03:37.81Detail
17. Valtr VladimírMP Praha#23#M50-592.00:21:06+00:03:39.81Detail
18. Eliáš LukášBK Běkodo Teplice#89#M30-396.00:21:22+00:03:55.81Detail
19. Čapek LubomírKÚC Bikesport Ústí nad Labem#45#M40-497.00:21:30+00:04:03.81Detail
20. Hill RichardRynholec#30#M40-498.00:21:42+00:04:15.81Detail
21. Jíra JaroslavTri club Ceska lipa#68#M40-499.00:21:52+00:04:25.81Detail
22. Bufka ZdeněkAC Česká Lípa#25#M60plus1.00:22:04+00:04:37.81Detail
23. Trux MilošBike Point Roudnice n/L#31#M40-4910.00:22:16+00:04:49.81Detail
24. Benda MiroslavDomažlice#7#M50-593.00:22:17+00:04:50.81Detail
25. Pecánek JiříMMB Třebenice#18#M40-4911.00:22:27+00:05:00.81Detail
26. Hájek MartinBTT Libochovice#70#M30-397.00:22:32+00:05:05.81Detail
27. Prchlík MatějASK Lovosice#43#Mdo182.00:22:49+00:05:22.81Detail
28. Sunkovský MiroslavSunset bike Slaný#14#M40-4912.00:22:53+00:05:26.81Detail
29. Holub JaroslavLiga 100 Praha#15#M50-594.00:22:55+00:05:28.81Detail
30. Preiss PřémaKola Vondra#83#M19-294.00:22:55+00:05:28.81Detail
31. Pavlíček ZdeněkPolevsko#56#M60plus2.00:23:20+00:05:53.81Detail
32. Seeman VojtěchSokol strašnice#66#Mdo183.00:23:21+00:05:54.81Detail
33. Bláha PetrLibochovice#86#M40-4913.00:23:50+00:06:23.81Detail
34. Scheu HaraldPraha#34#M50-595.00:24:04+00:06:37.81Detail
35. Marhan MilanPraha#36#M50-596.00:24:24+00:06:57.81Detail
36. Koliáš ČeněkOB Kotlářka Praha#38#M40-4914.00:24:28+00:07:01.81Detail
37. Diviš MartinSNB Praha#10#M50-597.00:24:28+00:07:01.81Detail
38. Knapp JanOřech#87#M19-295.00:24:28+00:07:01.81Detail
39. Pšenička OndřejCK Lovosice#5#M50-598.00:24:44+00:07:17.81Detail
40. Seeman TomášMedicína Praha#63#M50-599.00:24:50+00:07:23.81Detail
41. Janík TomášSpona Teplice#81#M50-5910.00:24:56+00:07:29.81Detail
42. Rudiš FilipCK Slavoj Terezín#21#Mdo184.00:25:02+00:07:35.81Detail
43. Pavlas AdamSKP Teplice#78#M40-4915.00:25:14+00:07:47.81Detail
44. Čarný JosefMMB Třebenice#46#M40-4916.00:25:15+00:07:48.81Detail
45. Macháček SvatoplukPraha#2#M19-296.00:25:18+00:07:51.81Detail
46. Nejedlý RomanDuchcov#47#M40-4917.00:25:23+00:07:56.81Detail
47. Pobežal MarekHoroměřice#82#M30-398.00:26:16+00:08:49.81Detail
48. Houdek Pavel#54#M19-297.00:26:19+00:08:52.81Detail
49. Nejedlý OndřejAK Duchcov#48#Mdo185.00:27:07+00:09:40.81Detail
50. Vanča KryštofNárodní muzeum#84#M30-399.00:27:09+00:09:42.81Detail
51. Soukup PetrLitoměřice#49#M40-4918.00:27:20+00:09:53.81Detail
52. Lisec VítězslavHasiči Třebenice#72#M40-4919.00:27:33+00:10:06.81Detail
53. Bečka MiloslavUsti n.L.#71#M60plus3.00:27:50+00:10:23.81Detail
54. Burda Vladimírveslování Bohemians#79#M60plus4.00:28:00+00:10:33.81Detail
55. Gertner PetrG-PEND LOVOSICE#94#M50-5911.00:28:11+00:10:44.81Detail
56. Hašlar OldřichKL sport Most#92#M40-4920.00:28:15+00:10:48.81Detail
57. Andrejko PavelTJ slovan Mariánské Lázně#37#M50-5912.00:28:25+00:10:58.81Detail
58. Štembera MichalKostelec nad Labem#75#M50-5913.00:28:30+00:11:03.81Detail
59. Štrougal VítFitness by Věra#26#M19-298.00:28:35+00:11:08.81Detail
60. Paul JiříBikers České Kopisty#16#M40-4921.00:28:57+00:11:30.81Detail
61. Strachota MarekLokomotiva Káraný#55#M30-3910.00:29:19+00:11:52.81Detail
62. Eliáš JosefAK Duchcov#90#Mdo186.00:30:00+00:12:33.81Detail
63. Gasser RendaCK Lovosice#24#M30-3911.00:30:01+00:12:34.81Detail
64. Hálek JaroslavPraha#1#M40-4922.00:30:42+00:13:15.81Detail
65. Mašek RomanSNB Praha#12#M50-5914.00:31:39+00:14:12.81Detail
66. Strejček JiříPraha#8#M30-3912.00:32:30+00:15:03.81Detail
67. Hořejší ZbyněkÚstí Nad Labem#33#M60plus5.00:32:37+00:15:10.81Detail
68. Řebíček FrantišekTJ Sokol Brozany#62#M60plus6.00:36:52+00:19:25.81Detail
69. Červenka KarelHora Svaté Kateřiny#59#M60plus7.00:38:52+00:21:25.81Detail
70. Pospíšil RenéMiddle Mountain Bikers Třebenice#22#M40-4923.00:43:28+00:26:01.81Detail
71. Čepelák AntonínMMB Třebenice#20#M40-4924.00:43:29+00:26:02.81Detail
72. Krátký JanMMB Třebenice#19#M40-4925.00:43:31+00:26:04.81Detail
73. Černý IvoMMB Třebenice#73#M30-3913.00:47:48+00:30:21.81Detail
73. Černý OldřichKSH Draci Třebenice#74#Mdo187.00:47:48+00:30:21.81Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz