Oficiální Výsledková listina Kladenský maratón 2020
12. 9. 2020

muži Kategorie M3 (50-59)

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Fanta LadislavMaratón klub Kladno#3#03:16:26
25:30, 21:21, 21:48, 22:45, 23:52, 25:01, 26:08, 26:35, 03:22, Detail
2. Švanda PetrMaratón klub Kladno + iThinkBeer#73#03:18:22+00:41:40.72
29:21, 24:01, 23:45, 23:14, 23:15, 23:31, 24:00, 24:02, 03:09, Detail
3. Schalek PetrMaratón klub Kladno#35#03:19:22+00:42:40.72
28:06, 23:13, 23:37, 23:41, 23:20, 23:34, 24:45, 25:34, 03:28, Detail
4. Lambert MilošBříství#85#03:21:26+00:44:44.72
27:13, 23:10, 23:28, 23:36, 23:41, 24:16, 25:16, 26:52, 03:49, Detail
5. Kaščák PeterTrenčín#22#03:25:58+00:49:16.72
28:22, 24:09, 24:08, 24:26, 24:52, 25:21, 26:08, 26:59, 01:28, Detail
6. Jurásek JaroslavMaratón klub Kladno#52#03:33:30+00:56:48.72
29:00, 24:24, 24:56, 25:14, 25:36, 25:51, 26:48, 28:05, 03:33, Detail
7. Laborn KarstenBSG Berliner Bank#100#03:45:49+01:09:07.72
29:37, 24:56, 24:19, 24:42, 26:26, 28:24, 30:30, 31:36, 05:13, Detail
8. Černý AntonínMaratón klub Kladno#102#03:52:09+01:15:27.72
27:36, 23:19, 24:13, 25:55, 32:57, 28:54, 32:42, 32:25, 04:04, Detail
9. Patera MiroslavBK Louny#129#03:59:11+01:22:29.72
30:00, 25:08, 25:08, 25:53, 27:49, 29:28, 35:20, 36:20, 04:00, Detail
10. Reichl JanMaratón klub Kladno#44#04:00:40+01:23:58.72
29:01, 24:19, 25:01, 28:45, 31:58, 32:07, 31:57, 33:37, 03:49, Detail
11. Švarcbach JanPůlpáni Kladno#10#04:02:11+01:25:29.72
26:53, 22:23, 23:27, 24:27, 26:27, 30:39, 43:35, 39:19, 04:56, Detail
12. Kyselý PetrTJ Zduchovice#32#04:11:55+01:35:13.72
35:56, 30:10, 29:53, 30:00, 30:42, 30:36, 31:03, 29:57, 03:33, Detail
13. Grohmann HenryBerlin#98#04:13:12+01:36:30.72
34:15, 29:08, 30:14, 29:43, 29:24, 30:07, 31:16, 34:26, 04:36, Detail
14. Pelán StanislavTriatlon Slaný, Maratón klub Kladno#68#04:13:32+01:36:50.72
31:09, 27:07, 27:49, 28:25, 29:58, 31:57, 31:33, 40:01, 05:27, Detail
15. Frauendienst Gerald100 Marathon Club Austria#7#04:13:36+01:36:54.72
36:14, 29:14, 29:49, 29:14, 30:03, 31:29, 31:52, 31:32, 04:05, Detail
16. Háva JaroslavHS Šneci#59#04:14:22+01:37:40.72
37:13, 28:47, 29:48, 28:15, 29:23, 30:38, 32:01, 33:56, 04:15, Detail
17. Hamták OtakarHS Šneci#61#04:21:38+01:44:56.72
37:13, 29:37, 29:37, 30:10, 30:30, 32:05, 34:08, 33:58, 04:14, Detail
18. Gregořica MiroslavPříbram#83#04:39:52+02:03:10.72
36:23, 30:38, 29:56, 30:14, 31:40, 35:17, 39:59, 41:02, 04:40, Detail
19. Novák MichalCFC Kladno#24#04:41:51+02:05:09.72
34:05, 28:55, 31:03, 34:51, 38:15, 39:06, 36:46, 34:42, 04:03, Detail
20. Kratina PavelKladno 4#105#04:43:17+02:06:35.72
30:37, 26:08, 26:25, 27:37, 28:31, 36:21, 50:22, 57:13, Detail
21. Holub MichalPraha 6#14#04:44:17+02:07:35.72
36:22, 32:10, 33:04, 34:02, 35:34, 37:04, 36:55, 39:01, Detail
22. Ambroż Vítězslav Mladá Boleslav#13#04:44:17+02:07:35.72
31:54, 26:17, 27:42, 29:28, 33:03, 40:01, 46:54, 48:54, Detail
23. Mařík ZdeněkKladno#38#04:51:35+02:14:53.72
35:48, 28:13, 28:51, 28:38, 30:14, 34:54, 49:11, 55:43, Detail
24. Koller PavelBezdědice#58#04:53:56+02:17:14.72
42:07, 30:36, 29:08, 32:32, 34:40, 34:55, 41:06, 48:48, Detail
25. Rezek MichalPIM Kings#119#04:54:31+02:17:49.72
42:22, 34:45, 35:17, 35:46, 35:48, 35:30, 35:30, 39:29, Detail
26. Turzynski MichaelHannover / Nemcy#8#04:55:27+02:18:45.72
38:13, 31:45, 32:01, 33:27, 35:07, 37:24, 39:53, 47:32, Detail
27. Uxa TomášSokol Unhošť B#114#04:58:09+02:21:27.72
31:54, 27:49, 28:12, 30:37, 36:43, 44:16, 48:02, 50:31, Detail
28. Ulma TomášPraha #86#05:32:16+02:55:34.72
45:00, 39:09, 40:14, 40:20, 40:41, 40:18, 26:30, Detail
DNF Nič MiloslavMaratón klub Kladno#37#DNF
28:06, 23:14, 23:36, 23:42, 23:41, 24:42, Detail
DNF Engliš VítKladno#4#DNF
41:10, 35:36, 38:20, 38:53, 39:31, 43:32, Detail
DNF Hladík JiříPraha#132#DNF
36:24, 30:13, 30:18, 30:27, 32:28, Detail
DNF Švejkovský JanMaratón klub Kladno#124#DNF
33:18, 28:27, 29:19, 30:38, Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz