Oficiální Výsledková listina Kladenský maratón 2020
12. 9. 2020

ženy

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Koubkova LenkaHostoun#125#Z2 (35-44)1.03:00:29
26:50, 21:44, 21:44, 21:48, 20:51, 20:45, 21:37, 22:10, 02:55, Detail
2. Churaňová RadkaTJ Lokomotiva Trutnov#30#Z2 (35-44)2.03:04:15+00:03:46.29
25:33, 21:25, 21:40, 21:52, 22:00, 22:40, 23:26, 22:43, 02:49, Detail
3. Kubínová ZuzanaPraha#41#Z2 (35-44)3.03:35:57+00:35:28.29
28:56, 24:13, 25:06, 25:41, 26:14, 27:02, 27:46, 27:48, 03:07, Detail
4. Vávrů IvanaTJ VTŽ Chomutov #33#Z1 (18-34)1.03:38:08+00:37:39.29
28:33, 25:23, 25:59, 26:48, 26:58, 26:32, 27:00, 27:22, 03:28, Detail
5. Bodnarová IvetaMaratón klub Kladno#79#Z2 (35-44)4.03:39:56+00:39:27.29
30:52, 25:47, 26:01, 26:31, 26:44, 26:55, 26:48, 26:43, 03:29, Detail
6. Barochova LenkaSTG Most#71#Z2 (35-44)5.03:42:49+00:42:20.29
30:45, 25:19, 25:28, 25:50, 26:26, 28:07, 28:53, 28:17, 03:39, Detail
7. Ekrtova ZuzanaKladno#34#Z2 (35-44)6.03:52:37+00:52:08.29
32:28, 26:57, 27:31, 27:42, 28:08, 28:22, 29:03, 28:41, 03:38, Detail
8. Kohlová DesislavaMaratón klub Kladno#6#Z3 (45plus)1.03:54:00+00:53:31.29
30:40, 26:13, 26:43, 27:38, 28:25, 29:32, 29:58, 30:40, 04:05, Detail
9. Vavrochová MonikaGP Kolín#62#Z3 (45plus)2.03:57:21+00:56:52.29
35:48, 27:31, 27:03, 26:59, 27:33, 28:43, 29:28, 30:14, 03:57, Detail
10. Placatková PetraKladno#96#Z3 (45plus)3.04:15:44+01:15:15.29
33:48, 28:38, 28:27, 30:10, 30:36, 31:38, 33:34, 34:25, 04:23, Detail
11. Velíšková KateřinaKladno#101#Z2 (35-44)7.04:19:30+01:19:01.29
36:05, 29:22, 29:50, 30:34, 31:33, 32:20, 32:20, 33:21, 04:00, Detail
12. Macháčová LucieTuchlovice#94#Z1 (18-34)2.04:27:25+01:26:56.29
36:56, 31:49, 30:40, 30:11, 30:13, 30:02, 37:40, 36:06, 03:42, Detail
13. Schoberova Lucia#17#Z1 (18-34)3.04:32:15+01:31:46.29
35:31, 29:38, 29:55, 29:24, 32:49, 34:27, 38:19, 37:42, 04:25, Detail
14. Breburdová HanaMaratón klub Kladno#80#Z3 (45plus)4.04:42:09+01:41:40.29
36:41, 31:22, 32:06, 33:43, 35:47, 35:49, 35:20, 36:39, 04:38, Detail
15. Pokorná AnetaHradečno#90#Z2 (35-44)8.05:12:55+02:12:26.29
36:16, 31:08, 34:35, 39:30, 40:30, 42:08, 42:04, 46:40, Detail
16. Uxová AnettSokol Unhošť B#113#Z1 (18-34)4.05:21:13+02:20:44.29
32:02, 28:14, 30:57, 33:11, 37:04, 44:55, 55:52, 58:53, Detail
17. Doubková DarinaDoubek Team#45#Z3 (45plus)5.05:52:47+02:52:18.29
45:03, 36:47, 38:19, 42:04, 44:40, 47:51, 37:58, 00:07, Detail
18. Bichler Ludmila#20#Z3 (45plus)6.05:57:38+02:57:09.29
45:02, 41:38, 41:55, 42:26, 45:29, 47:00, 34:04, Detail
DNS Miskovič DominikaUSK Praha/Perňa systém#2#Z1 (18-34)DNS
Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz